Побачите схожого пса – сфотографуйте, притримайте! Обіцяють винагороду

17 1659

Світлана Іванова, її родина й друзі ні на день не припиняють пошуки бульмастифа Буча, який 15 листопада втік під час прогулянки біля кафе “Кастелло” в Нововолинську.

Шукали його і по місту, і по довколишніх селах. А оце днями їм повідомили, що бачили подібного пса на території нововолинської лікарні.

Світлана просить усіх нас:

 – Якщо вам трапиться на очі отакий от пес – покличте “Буч!”, притримайте, сфотографуйте. І негайно повідомте на номер 067 925 97 57.

Винагороду за знайденого Буча вам сплатять одразу!

 

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

17
Коментуймо!

3000
8 Коментарі теми
9 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
10 Автор коментаря
Ольга

Якщо хтось бачив собаку раніше, можливо навіть і давно, будь-ласка зателефонуйте або напишіть в якому районі це було.
Для нас кожна крихітка інформації є ВАЖЛИВА!
Наперед дуже вдячна всім хто відгукнеться!

Ірина

В понеділок виходячи з маршрутки на зупинці де поруч магазин “Гранат”,мене злякав пес який пробіг повз мене,я впевнена,що це Ваш Буч.Шкода,що раніше не бачила,що Ви його розшукуєте,зразу би зателефонувала.Він направлявся в сторону “ОККО”.

Світлана

Ірочка,можливо він вам знову зустрінеться, по можливості зфотографуйте і скиньте в оп.щоб ми знали,що дійсно наш.Собака дуже швидко пересувається неможливо услідкувати Буч не агресивна,добра собака по можливості,треба притримати і передзвонити.Дуже дякую за інформацію

Сусіди

Біля магазину Гранат, бігала собака з вулиці 8-го березня. Там господарі не знають як тримати собаку.

Світлана

А та собака не подібна до нашого Буча?Можливо,то він від них тікає?

Валік

Гарний собака.

бабушка Кати

как хочется чтобы Вы нашли своего Буча! он мне так напоминает моего Босса! но мой уже ушел насовсем – за *РАДУГУ*…

Світлана

Гарний песик.
Зробила скріншот фото Буча зі статі.Хто знає ,може побачу
Надіюся що ви знайдете його.

Ольга

Дякую всім за інформацію та допомогу в пошуках

Світлана

Вчора знову шукали ,була інформація,що подібного бачили в напрямку 1-ї шахти Об”їздили цілий район -безрезультатно Жіночки ,що працюють на мийці підтвердили що дійсно Буч забігав до них у минулу суботу.На вулиці сильні морози,можливо він прибився в приватні сектори ,які знаходяться за гаражами в напрямку Бужанки Прохання до всіх небайдужих,комусь щось відомо про нашого Буча,повідомте будь ласка.Всім дуже дякую

editor

Оголошення там розвісьте – на магазинчиках, біля гаражів, біля заводу котушок, на зупинках, заправках… де тільки можете. На магазинах біля повороту на третю шахту – теж. Дайте постійне оголошення на ТТІ – може ж, не будуть дерти гроші, свята справа. Дайте всім нововолинським двірникам фотку Буча. Можна звернутись до їхнього комунального начальства і попросити допомоги у пошуках. Забирають сміття водії – теж щось бачать.

Світлана

Дякую ,за пораду Оголошення вішаю на кожній зупинці і майже на кожному стовпі,якісь “доброжелатілі” постійно зривають.На ТТІ оголошення мейже з самого зникнення транслюють(дівчата ні копійочки взяти не захотіли)В газету безкоштовні оголошення теж дали,на радіо теж тиждень крутили ,інтернет гуде…….практично у всіх Нововолинських та Волинських групах,що можна робимо Але діло у тому ,що Буч був закритий і я підозрюю,що ці люди в курсі всіх справ Тільки останній тиждень почала поступати інформація про нього від не байдужих порядних людей Собака бігає шукає дорогу до дому,Упряжі на ньому уже нема,навіть і ошийника не наділи.таке враження ніби він втік від тих людей .Дуже дякую… Читати далі »

Валік

Жінки які працюють на м’ясокомбінаті кажуть що біля забора ошивається зграя собак. Собак всіх давно знають А ось недавно до тих вуличних бродяг прибився якийсь породистихй красивий собака. Кажуть можливо хазяїн з дому вигнав або ще щось трапилось. Очі кажуть добрі добрі в собаки не то що в інших собак. Цю розмову я почув в автобусі і забув. А тут на очі стаття попала, я й згадав. Я думаю А може ваш собака прибився до тих собак що сидять під прохідною. Старий м’ясокомбінат той що біля завода оснастка.

Світлана

Дякую за інформацію! Сьгодні там були, підтвердилось, що це був точно наш Буч, але, на жаль, його там уже нема.
Він не може найти дорогу додому. Ми не перестаємо його шукати

Ольга

Друзі! Собаку бачили перед поворотом на 8 шахту коло містка через озеро. Ми відразу вирушили на пошуки, але знайти пса не вдалося.
Буч може бути де завгодно. Будь ласка, якщо побачите його, відразу притримайте або зателефонуйте.
Пес не зможе вижити на вулиці! Ваш дзвінок може бути вирішальним в пошуках!

editor

можливо, щось знають працівники підсобного господарства на 8-й шахті? якесь там є від монастиря. Попитайте.
Ще попросіть ТТІ, щоб зробили відеосюжет про ваші пошуки. Фотографії Буча, бліц-інтерв’ю з господарями, телефон. Домовтеся з начальником наших рятувальників Русланом Безекою, що в разі виявлення Буча люди зможуть телефонувати на 101 (це найлегший номер). Хай цей номер теж озвучать на ТТІ. І прокрутять сюжет разів зо десять.
По всіх Низкиничах (магазини, школа) і біля Діхтева оголошення почепіть.

Ольга

Дякуємо за поради! Ми будемо робити все можливе, щоб знайти собаку