енерго

Подвійна оплата за кіловати. Обленерго нас обраховує!

23 3250

 – Пишу РАДАРУ, бо Волиньобленерго вже задовбало.

У платіжках малюють мені борг, якого нема.

І таких, як я, вже багато…запевняє наш читач Сергій із Нововолинська.

Він наводить приклад – із простими числами, щоб легше порахувати:

  – 31 січня показник лічильника був 1000 квт і був оплачений без боргу.

26 лютого показник 1100 квт – і цього ж дня я сплатив за тарифом 90 грн.

11 березня беру платіжку, а там борг 20 грн. за 27-28 лютого (ніби це комп’ютер рахує).

30 березня оплачую 90 гривень на показник 1200 квт (тобто за 100 кіловат, використаних у березні), а мені плюсують іще 20 грн. “боргу” за лютий!

Виходить, що за ці “нараховані комп’ютером” кіловати споживачі платять двічі.

 

 

В обленерго я скаржився вже неодноразово, проте там одна відповідь: “Ви на це не звертайте уваги”.

Але ж борг росте кожен місяць! Іще й повідомлення надходять, що в разі заборгованості 90 грн. світло відріжуть.

 

 

До речі, це не тільки у мене так.

Люди, яким я це розповідаю, перевіряють платіжки і теж виявляють подвійну оплату за ті самі кіловати!..

 

РАДАР радить читачам роздивитися свої платіжки за електрику і прокоментувати повідомлення Сергія.

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

23 Коментар "Подвійна оплата за кіловати. Обленерго нас обраховує!"

повідомляти

анти чобіт
11 місяців 11 днів тому

також у нововолинську незаконно завищені тарифи на тепло та гігакалорії, **** сапожніков навіть не кається

Валік
11 місяців 11 днів тому

Теплокомуненерго можна сміливо перейменувати в школу мистецтв. Такі гарні платіжки намальовані в них! Уже рознесли свої шедеври по всіх поштових скриньках міста. Не тепловики а художники прям. Так малюють цифри за тепло!

анти чобіт
11 місяців 11 днів тому

і ніхто не понесе за це покарання,вусатий тільки це читає і посміхається

Валік
11 місяців 11 днів тому

А який тип вашого лічильника? Озоний/ нічний чи звичайний? Автор зверненя дайте відповідь щоб розібратися який у вас тариф і що там вам малюють.

editor
11 місяців 11 днів тому

Олег: Ну, за: ел.енергію не скажу, у мене все добре, а от за газ був випадок: прийшла платіжка, після опалювального сезону з боргом у 470 грн. пішов розібратись з усіма платіжками за декілька років.
Спочатку там почали наїжджати як на лоха, але побачивши кількість документів за 3-и хвилини боргу не стало, і я підозрюю що ця сума перейде комусь менш зубастому. От так і шукають лохів, що в обленерго , що в облгазі.

Сергій
11 місяців 11 днів тому

Вам або погано пояснювали або ви не хочете зрозуміти. Плата за ел. енергію нараховується не на 26 чи 24 чи на 28 число коли у вас показники знімали а на останнє число місяця. Якщо подали показник наприклад на 29 січня на 100 кіловат то комп’ютер автоматично донараховує вам по 31 січня по середньому ще за три дні і вас тому виходить не 100 а 107 приблизно кіловат а ви проплачуєте як за 100, тому і виходить заборгованість. Самі подавайте показник на останній день місяця і ніякої заборгованості в платіжках не буде.

Наталія
11 місяців 11 днів тому

Найкраще зареєструватися в особистому кабінеті платника Волиньобленерго і подавати самому показник лічилька. Там автоматично вирахується сума до сплати. І ви самі зможете контролювати свої розрахунки. Дуже зручно.

ольга
11 місяців 11 днів тому

у мене теж таке було.ходила з платіжками-розібрались…поки все добре…

editor
11 місяців 11 днів тому

Nadezhda Stanicka: Ви не одні, вчора принесли лист щастя на 100.00 грн намахали.
Оксана Паращенко: В мене те саме, платимо вчасно,а кожен місяць сума збільшується. Я до них вже збираюсь піти” в гості”, бо бачу , що чи то тарифи подвоїлись, чи вони там взагалі совість втратили.

editor
11 місяців 11 днів тому

Іванна Пилипів: А ЩЕ ДОПИСУЮТЬ 1 КІЛОВАТ І ОБОВ’ЯЗКОВА ПЕРЕДОПЛАТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ, НЕМА ПЕРЕДОПЛАТИ – ВЕЛИЧЕЗНІ ШТРАФИ ЗА КОЖЕН ДЕНЬ.ТАРИФ ЩОМІСЯЦЯ НА 150 ГРИВЕНЬ ЗРОСТАЄ….УЖАС

editor
11 місяців 11 днів тому

Світлана Олексіївна: Була у них в середу, попросила перерахувати за моїм останнім показником. Тепер буду подавати на початку кожного місяця показник на сайті в особистому кабінеті

editor
11 місяців 11 днів тому

Світлана Дмитренко: І в мене так само. Приходить платіжка на 232 грн, проплатила 250 грн . Прихожу додому, заходжу в особистий кабінет, а там вже борг 20 грн намалювався!!!
І так кожен місяць від 15-20грн плюса.

editor
11 місяців 10 днів тому

Анна Драган: Я теж це помітила і пробувала щось вияснити. Але мені це не вдалося.

Катя
11 місяців 10 днів тому

А мене ще цікавить, як рахується оце сальдо. Якщо платиш по платіжці, боргів, в принципі, не повинно бути. Але в рахунку завжди приходить сальдо на кінець місяця. В обленерго відповідають(цитую):” ну, це такий бухгалтерський термін”. Все.
А ще класно донараховують по середньому, за отих пару днів. Якось нарахували по показнику за 25 днів 50 грн, а дораховано по середньому 70 грн. Нормальне таке середнє))))
В горгазі теж своя математика. У відповідь: то не ми, то комп’ютер. Або: прийдіть завтра, бо ми скоро зачиняємося.
А найприкріше, що нема ні на кого управи ((

Сергій
11 місяців 10 днів тому

Сальдо на перше число місяця наприклад березня, це грубо говорячи ті кошти, які ви мали заплатити за лютий місяць.

Сергій
11 місяців 10 днів тому

В платіжці не має графи “донараховано по середньому”, там одна графа, скільки нараховано за місяць, так що дві суми аж ніяк не може бути 50 та 70 грн. Там може стояти тільки 70 грн. яка включає ті 50 та донараховані 20, от і виходить 70.

Катя
11 місяців 10 днів тому

Зараз такої графи немає, але півроку-рік тому була. І в мене особисто була така ситуація. 50 і 70 грн – це образно. Факт у тому, що за пару днів по середньому вийшло більше, ніж за більшість днів місяця.

сергій
11 місяців 10 днів тому

Сальдо-це і є те донараховане по середньому,а є ще сума за місяць і то не по реальному показнику,а по нарахованому

Бондарчук Сергій
11 місяців 9 днів тому

Сальдо – це залишок (на початок та на кінець розрахункового періоду). Сальдо є дебетове та кредитове. У випадку з платіжками за комуналку, мінусове сальдо – це переплата, додатнє сальдо – це Ваш борг.

editor
11 місяців 9 днів тому

Борги по-нововолинському: Ото знайшли чого плакатися .. На 10 шахту для завершення будівництва не вистачає 600 мільйонів – і ніхто не збирається стягувати гроші зі злодюг чиновників, які перетворили довгобуд 10 шахти на відмивання шалених коштів. Укотре намагаються знову через народних депутатів, які сприяють такому відмиванню, залізти у державну казну для безкарного дерибану наступного траншу.
А ви хочете, щоб міськгаз або тепло запрацювали без схем…

Влад
11 місяців 9 днів тому

По лічильнику неможливо обрахувати. Щоб ви там не писали в статті і в коментрях треба тільки відняти і помножити на тариф і все.

Віталій
11 місяців 9 днів тому

Зайдіть на сайт Волиньобленерго там все достуно розписано, як нараховується плата. http://energy.volyn.ua/personal/#faq-6

сусід
11 місяців 7 днів тому

Є ще один метод завищення ціни за електроенергію, з тих у кого лічильники на загальному коридорі – це коли фактично накрутили до 100 кіловат (менший тариф), а їм допишуть 5-10 ть і вони вже заплатять по біьшому тарифу після 100 кіловат. Проконтролювати це неможливо, бо працівники відбирають показники без підпису у користувачів, коли приходять ніхто не знає, тому який був показник в день відбору ніхто не з’ясує….а далі “компютер рахує” а ви не звертайте уваги…..

wpDiscuz