иловайскид

Поранених різали, як худобу на забитті. У путінському коридорі…

24 128563

1 вересня 2014

Страхітливі подробиці іловайського пекла з коридором смерті повідомив активіст Правого сектора Андрій Денисенко:

— Сьогодні вночі я ледь стримував сльози, а переді мною на сходах Дніпропетровської ОДА плакав бойовий полковник, заступник комбата “Дніпра” В’ячеслав Печененко.

Він розповідав, як російські інтервенти розстрілювали колону наших військ і добровольців у путінському “гуманітарному коридорі”, через який паркетні генерали наказали виводити українські підрозділи з Іловайського котла.

Печененко каже: нас розстрілювали як у тирі, з усього. Танків, гармат, мінометів, градів, птурів і кулеметів. Потім росіяни прочісували поля і посадки й дострілювали важкопоранених. Убито декілька сотень людей — тільки в цьому одному епізоді. Уцілілі переважно потрапили у полон…

Сам В’ячеслав зібрав довкола себе групу бійців і повів її на прорив із цієї кривавої м’ясорубки. Цей мужній воїн з боєм і зі зброєю вивів із ворожого оточення 64 бійці з різних підрозділів. Він — справжній герой, такі люди, а не недороблені муженки-гелетеї мають командувати нашою армією.

Як герої і ті безіменні поки що танкісти 93-ої дніпропетровської бригади, які, побачивши московську зраду, знищили вогнем своїх танків у зеленці край дороги на Многопілля й на блокпосту понад сотню російських десантників.

 

 

Після того, як неголений і пропахлий згарищем Славко вже поїхав додому, в Дніпропетровськ вертольотами з Розівки почали надходити поранені, яких не добили путінські “гуманітарії”. Перша партія, 108 осіб…

Тому коли я після 24 серпня читаю про 9 або 12 вбитих за день наших військових, нестерпно хочеться плюнути в пику речникам і всьому падлючому штабу АТО — кожному кабінетному гандону персонально.

Особливо раднику чи зраднику Олександру Данилюку і всім гелетеївським ***ополизам. Вони хочуть засекретити злочинні безвідповідальність, бездушність і довбо***ізм керівництва МО та АТО, через які сталася трагедія оточених під Іловайськом, Амвросіївкою та Дяковим.

А там було до 5 тисяч наших бійців, доля яких наразі невідома.

 

 

Ні, я не кличу зараз ходити на Київ і розхитувати владу і ситуацію — я кличу просто викинути з крісел нездар, м’ясників і кар’єристів. Це вони призвели до Іловайської катастрофи і знищення на радість Путіну частини добровольчих батальйонів і дніпропетровських з’єднань, які найбільше дратують карлика і перешкоджають розповзанню метастазів Новоросії.

Якби Муженко, Гелетей і Данилюк мали хоч краплю офіцерської честі, мусили б самі застрелитися після цих поразок і потоків крові.

А той, хто марить перемовинами і купленим територіальними поступками Х@йлу миром, — хай згадає долю наших бійців, яких повели путінським “гуманітарним коридором”.

 

иловайски

 

Один із користувачів соцмереж додав такий коментар:

“Але є мааааленьке уточнення, ***! Дуже багатьох наших поранених не стріляли, а РІЗАЛИ, як якусь худобу на забитті!!! Різали їх кадировська наволоч, якути та інші північні народності…

Звідкіля інфа? Відповідаю: декілька поранених відповзли до очерету (там і бачили, та, на жаль, могли лише повзти), а згодом після “виходу”, а скоріше — переповзання їх знайшли вертольотники та доправили до Дніпра…

Так, на Київ зараз “іти” не на часі, але пам’ятайте — на часі обов’язково прийде!”

Юрій Бутусов стверджує:

“Наших бойцов под Иловайском в секторе “Б” убивали части 106-й воздушно-десантной (Рязань) и 98-й воздушно-десантной (Иваново, Кострома) дивизий, 9-й мотострелковой (Нижний Новгород), 18-й мотострелковой (Чечня) бригад.

Часть наших пленных вывезена на территорию РФ”.

 

 

Цілий небесний полк… Пробачте нас, хлопці.

Бог відвернувся, диявол засів у Кремлі, а наш президент приймав парад…

 

Наталя Камишникова

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

24 Коментар "Поранених різали, як худобу на забитті. У путінському коридорі…"

повідомляти

семен
2 років 10 місяців тому

а порох с гелетейкой радостно принимал **** парад.

Ольга
2 років 10 місяців тому

Кинуть по атомной бомбе на каждого по отдельности!Иначе никак!Эта сволота-тварота которая у власти повязана и завязана на вечно…Другого пути не представляется.

editor
2 років 10 місяців тому

Оля, у них бункеры, а нам с вами куда?.. Давайте их лучше сами скинем, без бомбы. Олигархов из власти надо изгонять, как бесов. 🙂

Каріна
2 років 10 місяців тому

Без малоі крові тут не обійдеться…потрібно,як з Чаушеску…беркути,альфи пішли проти народу…про що говорити – все продається за звання,за квартири,за нагороди…чула,знаю…

editor
2 років 10 місяців тому

Громадяни, давайте не нагнітати. Не треба крові. Треба Путіна в Гаагу під трибунал.

Валентина
2 років 10 місяців тому

И не только Путина

ПТН ПНХ
1 місяць 8 днів тому

Саме Путіна! Бо ***** тут хоче і того хто 5 років захищає нас від окупантів, туди!

Виталий
1 місяць 7 днів тому

Ну ненужно за все подразделение беркут так говорить. Наших с Западной Украины там небыло. Ни беркутовцев ни полицейских. За то много вчерашних беркутовцев в нацгвардии потом защищали Украину.

Юрій
2 років 10 місяців тому

Це не вся правда… Там було ще гірше. Знаю від бойових офіцерів, які рятували свої солдатів, як могли. Це не халатність генштабу, це заплановане знищення ЗСУ. 99% командування ЗСУ на зарплаті рашки. Хто не згоден- доведіть!

Юля
2 років 10 місяців тому

Жах…знала ,але ж не на стільки!!!!!!!! **** під керівництвом гнома то загарбники. Але ж ті кому люди довіряли таке творять!!!!! Невже не бояться нічого? Така біль і зрада без сліду не пройде!!!!!

Олександр Урізко
1 рік 11 місяців тому

Де ж був наш генштаб? Де була розвідка? Хто зумисно допустив, чи прогавив оточення наших військ? Гади, агенти Х”йла.

Іван
1 рік 10 місяців тому

Шпигун – Порошенко. Все, що відбувається в країні – під його контролем. На цю версію є безліч свідоцтв і фактів. Але не може бути не шпигуном той, хто за совка закінчив вищу школу КДБ

editor
1 рік 10 місяців тому

він факультет міжнародних відносин закінчив у Київському університеті ім.Шевченка. 🙂

Анатоль_
1 рік 10 місяців тому
І не тільки. Всі справи в Українській Державі та у місцевій владі контролюють колишні комуністи, “стукачі” та агенти КГБ СССР. Нововолинськ – не виняток. Поцікавтеся, хто у нас, із найвищого керівництва міста перебував у цій секретній спецслужбі багато років – і впевнитесь самі. Хто поставив пам’ятник “Прикордонному загону ПВ НКВД СССР”, (сквер біля базару) і вбухав у його ремонт близько 1 000 000 грн., вже у незалежницькі часи? А стелу “Захисникам 2-го Укріпрайону” ПВ НКВД СССР біля школи № 1, які чинили звірства у Калушеві (нині Гряди), Будятичах, Низкиничах, Бужанці, Поромові, Лежниці… та інших селах. Як думаєте, від такого співжиття… Читати далі »
Іван
1 рік 10 місяців тому

Нам треба негайно дострокові президентські. На цю осінь. Бо інакше буде страшна КАТАСТРОФА

о....
1 рік 10 місяців тому

Підлість ворогів переслідувала наш народ віддавна, ще за часів Киівської Русі нечисленна дружина Ольга(Олега) підло напала на древній Київ і захопила владу. Історія знає безліч таких випадків, коли працьовитий, дружній народ потрапляв під іго завойовників, і все залежало від гордості і свободолюбства поневоленого н.ароду.

Веталь Небо
1 рік 10 місяців тому
Дорогие Украинцы здравствуйте.Слава Украине! Что происходит?Куда катится этот мир и мы вместе с ним.Неужелиинельзя найти выход из этой ситуации.Ситуации,котороя нам,извините, на х..й не нужна,нужна она только этим с..ка,жирным,противни и бесстыжим мордам ,которые скоро от хорошей жизни не смогут войти,в свой ванючий,лживый,предательский кабинет,якобы кабинет.Сколько должно еще погибнуть людей,аа,до чего докатилась.Просрали уроды все,теперь хотят вернуть обратно.Ну вернем,дальше что?А,заживем,плясать будем.А может кто уже и не сможет поплясать.Может им хочется,да бл..дь нет ног,или рук.А некоторым вообще плясать не хочется,потому что негде или не на чем.Представляете.Карманы не жмут,пе.ики,наши самые честные чиновники.Возьми падло автомат который через раз стреляет.Нет лучше лопату,потомучтои что нема епт автомата.Надо бля машину… Читати далі »
Зам Рохлина Морозов
1 місяць 8 днів тому

нове призначення хомчака зеленським означає що потрібен він і далі вбивати українців в котлах. Хто крім того, що послав 4000 хлопців на забій без зброї, і без рації сховався?!! ..

.

РАДАР
1 місяць 8 днів тому

У ці хвилини, каже гугл аналітик, це читають у Донецьку.Майже 5 років потому.
Це вселяє надію.

Богдана
1 місяць 7 днів тому

О БОже навить нимци так не знущалися над людьми так щож це робиться а в програми Время покажет твердять щоросия не воюе з Украиною Чому нихто им не покаже цього страхиття

Росіянин
1 місяць 6 днів тому

Українці!!! УСІ запам”ятайте навіки–нарешті: у цій і в тисячах інших Трагедіях, які відбувались і нинітривають на теренах Руси- України і “запорєбріка” винен “брацкій-народ” і його “сакральниє -важді”, підтримувані “86 %”! Провина керманичів України полягає лише в тому, що вони, як і десь 73% українського “електорату, досі вірять в залишки чогось людського у “брацкава-народа”.

сергій
1 місяць 6 днів тому

А що робити з “прастимі мальчікамі” з Рязяні, Костроми, Іваново, Нижнього Новгорода, Чечні, що ці кріпостні путінського паханату робили на території чужої країни зі зброєю? Дякую сайту “Миротворець”, який по крихтах збирає дані на цих рашистських вбивць і кара таки настигне вбивць-окупантів!!!! Думаю, що скоро і свій народний МАСАД створимо, бо щось дуже зашевелились прорашистські запроданці, вже і у Верховну Раду своїх рашистських агентів закидають. Ну-ну, беремо всіх скопом на олівчик, бо час розплпти таки настане. Слава Україні і її Героям
!!!

міша
1 місяць 6 днів тому

а при чому там данилюк

РАДАР
1 місяць 6 днів тому

Він був радником із інформаційної політики у міністра оборони Гелетея. З липня по листопад 2014-го.
Той самий Данилюк, який тепер став секретарем РНБО,

wpDiscuz