Повна яма крові з “курчаків” під териконом у Нововолинську. Європа, мер!

20 4652

Що бійня “Пана Курчака” створить великі проблеми для довкілля – я попереджала ще 5 років тому, коли підприємству нардепа Сергія Мартиняка Нововолинська міськрада продала за безцінь чималу земельну ділянку біля другої шахти.

Було з самого початку зрозуміло: відходів у забійному цеху буде ДУЖЕ багато, їх треба постійно утилізувати, а господарі цієї фірми вже показали себе в усій красі на м’ясокомбінаті: залишки курей прикопували просто під парканом.

Зробила про це репортаж, зверталась у санстанцію – там розписались у власній безпорадності… І у кількох статтях застерегла мешканців престижного району Дем’яна Бєдного (це такий жарт народний, не треба декомунізації): матимете від нового сусіда великі проблеми.

Найперше – сморід. Улітку це реально нестерпно. По-друге, кудись же треба спускати, даруйте, кров.

Локальні очисні споруди підприємство нардепа-мільярдера, попри обіцянки й зобов’язання, не зробило. Відстійники нововолинського “Водоканалу” переповнило.

Селяни з Морозович і власники особняків у районі Дем’яна Бєдного забили на сполох: тхне!

Що далі? Повна торба! Тобто ями під териконом. Поруч із супер-пупер-сучасним європейським підприємством, як іменують ТзОВ “Птахокомплекс “Губин” численні клацопери.

 

 

Оглянути нові потужності м’ясопереробного підприємства під брендом “Пан Курчак” привозять найвище обласне начальство. Пропоную продовжити екскурсію – під терикон.

А там пани Гунчик, Палиця та інші достойники побачать отаке.

 

Європа починається з Волині, ага… і закінчується отут – під териконом, із якого видно Польщу

 

Ями, як бачите, свіжовириті. Скільки їх тут вириють іще… і на що перетвориться з настанням тепла ця місцевість – думайте самі.

Це вам на нічку, нововолинці. У сподіванні, що найхоробріші з вас усе ж таки завітають нарешті до нехлюйського “Пана Курчака” з жорстким ультиматумом.

Довідково

Сергій Мартиняк – один із найбагатших народних депутатів. Його годинники й натільні хрести коштують значно дорожче, ніж нові очисні споруди.

 

Наталя Камишникова

Фото, зроблені небайдужими громадянами, надав РАДАРУ депутат облради Борис Бабійчук

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

20
Коментуймо!

3000
9 Коментарі теми
11 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
11 Автор коментаря
Володимир

Мало того яма то незагорожена –прийде весна і подує теплий вонючий вітерець в сторону нововолинська , підуть спори-дебати звідки ж цей запах -мабуть маселко чи ливарний

editor

от на БРВ колись робітник загинув, ремонтуючи каналізацію. А тут усі бачимо смертельну небезпеку для робітників “Птахокомплексу “Губин”. Жлобізм зазвичай не лікується, але поліція з прокуратурою можуть спробувати.

Ірина

При чому тут БРВ, не розумію…

editor

при правилах техніки безпеки.

Анатоль_ Бідзюра

Н.Камишникова і я, коли це все тільки розпочиналося, збирали громаду із кутка “Дєм’яна Бєдного” і місцевих депутатів (та й із інших зацікавлених “кутків”) на віче: “Що нам робити із “Паном Курчаком” С. Мартиняка?” Повідомили у соц.мережах, що буде смердіти дуже і дуже. Оголосили завчасно, призначили годину збору і місце – “козячий парк”. Прийшли… пані Наталія та я. Не плачтесь – самі й винні. Хай смердить. Хай скидають кров і тельбухи у нашу комунальну власність – очисні споруди. Хай Мартиняк гарцює на нашій території і купляє собі годинники по 500 тис. Є і вілли на Канарах. Умовно-тимчасова місцева влада вас не… Читати далі »

Ірина

Цікаво,а чого ж,”господін” Мартиняк,в себе вдома,під забором яму не вириє? І на рахунок сморіду, я з вами цілком згідна.Гуляючи з малюком на вулиці,і відповідно це не 10-20хв,влітку можна було вчадіти,вибачте за відвертість,але реально”гімном” смерділо.Шановний “мільйонер”,продайте годинник,і встановіть все ж таки хорошу систему очистки.Але правильно кажуть в народі:-КІЛЬКІСТЬ ГРОШЕЙ,МІЗКІВ НЕ ДОБАВЛЯЄ!

editor

мільярдер, на хвилиночку. Він тільки за 2014-й задекларував 92 мільйони гривень доходу. А декларація за 2015 – це взагалі апофігей.

Тарас

На фото голубий асенізатор , водія треба брати за **** вже його раз ловили, просився ***, що не буде більше. Працює без паперів. Обс***ає місто та окружні села.

editor

брати за **** треба власника цієї асенізаційної машини. І я не подивуюсь, якщо це “Водоканал”…

Л.С.

Розберіться чия машина?

editor

ОК, зробимо офіційне звернення у поліцію.

editor

О, хтось читає зараз це у Стокгольмі. І у Парижі, каже гугл аналітик. Мартиняк, ганьба на всю Європу!

editor

Наталия Бушунова: Какая-то дикая бесхозяйственность. Выбрасывать такие ценные продукты. Из отходов на нормальных птицефабриках готовят кровяную, перьевую, костную и мясокостную муку. Это прекрасные высокопитательные добавки в корма животным, и стоят они немалых денег.

editor

Т.Правденко: Любов до землі України!..
Ігор Генсіровський: Примхливий цей власник…
Ярослава Вознюк: Безкарність породжує беззаконня.

ГІсть 22

Це дійсно катастрофа для всього міста, сморід влітку стоїть жахливий, але у нашої мерії проблема з нюховими рецепторами та зором, тому що ніхто з них нічого не бачить і не відчуває. Можна створити петицію, але проблема в тому, що вона буде проігнорована.

BOBAN

за забруднювання навколишнього середовища є стаття і ця стаття в кримінальному кодексі. Висновок: як максимум директору світить тюрма, як мінімум відкупляться.

editor

Друзі, я пропоную там понад дорогою бігморд вчепити – з фотками Мартиняка, оцієї ями і написом:
“Європа закінчується ТУТ! Обережно: кров і сморід від “Пана Курчака”!!!”
Подіє краще за всі петиції.

Тюлькін

За забор мясіка роками смердючі відходи викидали і ніхто не здох, і зараз шляк вас не трапить.
А ще є такий чудовий цех, повернення нереалізованої продукції, з якої потім виходить смачна ковбаска.

А в нас там діти гуляють, це відкриті ями.....

Так

Л.С.

В Водоканалі такого автомобіля нема!