петухх

Повний ГУРЕЦЬ. Дайош шинопротест під хатою депутата Гури!

52 2760

Події на дев’ятій нововолинській шахті й довкола неї вже нагадують містечковий фарс, який погано скінчиться – для рядових гірників. Скінчиться крахом копальні.

Були мантри-страшилки про смотрящого Венгрина  – в засобах, підконтрольних одіозному смотрящому Яремі (є в Нововолинську такий друг мера, депутат міськради, власник телеканалу).

Була відверта брехня на “Аверсі”, нібито люди в масках прибули захоплювати копальню. Ані рейдерства, ані бодай одненької маски телевізійники так і не змогли показати, але свій репортаж почали саме з цієї брехні.

Голова Волинської ОДА Савченко радив профватажку Гурі, відомому своїм рукоприкладством, та його прибічникам “бути сміливішими”  з “бандитом”.

Екс-правоохоронець Савченко  – чесний-чесний мент, власник трьох швейцарських годинників, трьох автівок (серед них – джип на 2 млн. грн.), кількох квартир у Києві та готівки більш як 500 тис. доларів (на пару з дружиною)  – публічно обзиває бандитом отого Венгрина. З чужих слів, без суду і слідства.

От я скажу, що Савченко – бандит, мені теж за це нічого не буде?

Ну, а сьогодні маразм остаточно зміцнів – і робітники дев’ятої під проводом бандюкуватого Гури палять шини під офісом ДП “Волиньвугілля”.

Головна вимога – навіть не зарплатня, а “не звільняйте директора шахти Юрківа.

 

 

Вогонь і стовпи чорного диму спокійно споглядають працівники МНС, які пожежною машиною прибули сюди за викликом. Вугільний пролетаріат бадьоро підносить шини з гаражів. Палити й носити – не в шахті робити, а гроші по-любому заплатять…

РАДАР поцікавився у начальника міського відділення МНС Руслана Безеки, чи пожежна бригада врешті-решт гаситиме вогонь.

– Ні, наші працівники просто дивляться, щоб  вогонь не перекинувся на будівлю, щоб ніхто не обпікся. Загасимо лише якщо надійде вказівка від поліції – вона там теж присутня.

РАДАР прикинув, які звабливі перспективи  відкрились перед місцевим політикумом і перед усіма любителями червоного півня, халявного піару й екстриму.

Ідете на пожежну площу, де Яремин магазин “Аміго” й рятувальний загін МНС, із протестом проти будь-чого.

Проти Путіна,  проти Сапожнікова, проти нововолинського обер-радикала Яреми, проти Юрківа. Проти Савченка. Проти війни. Проти валютників. Проти Ляшка чи проти Юлі. Проти прокурорів, які прибрали до рук у Нововолинську комунальне майно – дитсадок.

Місце жваве, центрове, контора Яреминого ТТІ поряд.

Скликаєте десяток-два зівак. Розкладаєте дерев’яні піддони, підпалюєте шини. На знак протесту – а шо, в нас демократія, це міні-Майдан!

І вам ніхто нічого не зробить!!! Пожежні лише спостерігатимуть, поліція не втручатиметься.

Доведено під ДП “Волиньвугілля”.

 

 

А ще можна розкласти шини під будинком депутата міськради Василя Гури чи самого Віктора Борисовича Сапожнікова – нововолинського міського голови… І вас ніхто не зупинить, аніхто!!!

Васюню, нововолинські політики, політикани, а також усі до одного міські божевільні подякували тобі за сценарій майбутніх шинопротестів і шинорозваг.

Навесні на нововолинських дачах екологи з Луцька оштрафували на солідну суму з десяток садівників, які спалювали сміття на своїх ділянках. Палії, бач, забруднюють довкілля!

Соромлюся спитати: а тут ніхто нічого не забруднює? Нє?

Ну, то шукаю шину і теж іду підпалювати.

Для початку під поліцією, прокуратурою і на пожежній площі.

Це Нововолинськ, малята! Тут усе можна! Тут одного бандюкуватого депутата нема кому поставити на місце.

 

Наталя Камишникова

У ТЕМУ:

Депутат міськради Гура на шахті №9 вдарив керівника шахтарської профспілки

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

52 Коментар "Повний ГУРЕЦЬ. Дайош шинопротест під хатою депутата Гури!"

повідомляти

Olha Olha
10 місяців 8 днів тому

Сволота бардак організувала. Шахтарям мала зарплата -Польща відкрита. Порошенко відмінив рабство безвізом. Нєфіг смердіти шинами, як бидло.

Саня.
10 місяців 8 днів тому

Люди за свій гроші стоять.

Читач
10 місяців 8 днів тому

То і їдь в свою Польщу. А люди мають право працювати в своєму місті, в своїй країні, біля своєї сім’ї. А такі як ти недають. Що мала зарплата, там ніхто не каже, яка є, але хай би платили вчасно. І дали працювати підприємству, яке ще може працювати, і не один рік. Бо тільки завдяки тим шахтам і живе нововолинськ, нікого шахтарі не труять, як ваші кроноспани, кури і ливарні….

Ілона
10 місяців 8 днів тому

Той Гура взагалі неадекват!!! Вміє тільки кричати і руки розпускати, причому на слабших і жінок. Ти піди з мужиком крепким повимахуйся, то зразу осядеш!!!
Бидлоття

editor
10 місяців 8 днів тому

Колись на першій шахті заїжджий любитель справедливості його присадив і побив – як подейкують. Тоді Гура – зі слів очевидців – виглядав дуже жалюгідно, навіть Нос за нього нібито вступався, просив не ображати.
Тепер Вася надолужує…

таня
10 місяців 8 днів тому

мало кроноспана, курчака? нормальні палити не пішли

Катерина
10 місяців 8 днів тому

І ще пожежники чекають чийогось дозволу? Та змити брансбойтами тих туніядців разом з їх смердючими підпаленими шинами, не чекати поки те колесо полетить у вікно будівлі чи якась п*яниця, що їх соває і палить – підпалить себе! Змити щоб аж як кеглі по асфальту розлетілись! А тоді нехай уже поліція дивиться по ситуації і караулить далі той протест, без вогню і чорного смердящого диму і копоті.

editor
10 місяців 8 днів тому

пожежні теж бавляться у демократію. Типу ми за народ. Та насправді це не народ, а маніпульований натовп. Стояти за Юрківа – це стояти за схеми й інтереси одного з вугільних кланів. Моя така думка.

editor
10 місяців 8 днів тому

Далі буде, я намагаюся з’ясувати, що і хто стоїть за цим фаєр-шоу. Стежте за РАДАРОМ.

9шахта
10 місяців 8 днів тому

За всім стоїть Гура.
А шахтарі 9шахти як вівці.

Шахтар
10 місяців 8 днів тому
Вийшли люди бо дістала несправедливість(перед цим бились у всі інстанції) невчасна виплата зарплатні раз, відміна закриття шахти (так як вона вже рік не є збитковою) два, прибрати генерала, не міняти директора(вони мінялись раніш як шкарпетки) бо керівник зацікавлений в подальшій роботі шахти чотири. На рахунок Гури його більша половина шахти не підтримує(багато його ініциатив просто ігнорують і посилають його подалі), але в даний момент ми всі на одній стороні бо інтереси в нас однакові. Ми хочем працювати на своїй землі і біля своїх родин(тим більше вже як рік шахта 9 не збиткова). Будемо відстоювати свої права як можемо, прийде час… Читати далі »
editor
10 місяців 8 днів тому

У вас особисто й у ваших колег інтереси з Гурою і Юрківим дуже різні. Вам треба роботу. Гурі – піар. Юрківу – крісло. А тепер спитайте: себе: чому їм це так потрібно?
Щодо баранів. Ви з Гурою під виконком шин точно не принесете.
Щодо бажання працювати. Ми помітили. 🙂 Уже десять днів типу страйкуєте, а платню вам нарахують, то так можна працювати.

Анатоль_ БІДЗЮРА
10 місяців 8 днів тому

І я так вважаю. А як і принесуть, то цей процес буде контрольованим В. Сапожніковим та його заступниками.

Олександр
10 місяців 8 днів тому

“Барани” таких коментарів не розуміють… А звідки у прибуткової шахти борги? І навіщо їй дотації?

Знаю шо пишу
10 місяців 8 днів тому

Шахта не є розпорядником коштів. А кошти йдуть всі через ДП. І розпоряджається ним ДП. Дали б волю, то девята шахта була б без боргів та із зарплатою. І що хоче те платить. І це питання до того ж генерального, а не до шахти… як не знаєш толком, то краще не пиши шо небудь…

Олександр
10 місяців 7 днів тому

Погано знаєш. Почни з курсового по економіці!

анти чобіт
10 місяців 7 днів тому

памьятаємо таку собі зіну із дп яка премій собі навиписувала на кругленьку сумму

Ммиоааи
10 місяців 8 днів тому

то і девята шахта заробляє на всіх, на бужанку, на обєднання, і на себе ще… тільки шкода не йдуть ті кошти куди треба…

editor
10 місяців 7 днів тому

Я розкажу, куди йдуть ваші кошти. Будете здивовані.

Олег
10 місяців 8 днів тому

Ніхто нам за ті дні коли ми страйкували не заплатить і в стаж вони не ідуть, а кожен день відмічаємось в табельній для того щоб не було прогулу, і поліція нас не чіпає тому що ми діємо в рамках закону, не пишіть того чого не знаєте.

шахтарі
10 місяців 8 днів тому

що ще треба дати шахтарям ш-9 щоб приступили до роботи ? наскільки ми знаємо то дали повністю зарплату а лави стоять .то де ж гура ваші обіцянки про відновлення роботи ? чи ви тільки крісло під юрківом здатні тримати і з волинцьом інтереси ахметова-сепаратиста відстоювати ? перестаньте дурити людей , і скажіть чесно що вас підтримують за гроші , які вам скоро перестане давати волинець з ахметовим ,всього 5 % шахтарів

Мешканка
10 місяців 8 днів тому
Не знає і не пиши. Якщо тобі на Бужанці дали гроші. То й сиди. А 9 не отримала ще 25% за липень і 100 % за серпень. І це при тому що та Бужанка собі на зарплату не добуває вугілля. А 9 добуває вугілля і для себе, і для тих дармоїдів з ДП, і для Бужанки ще, і на обладнання, яке такий “генерал” купляє туди ж, а не на 9, яка в реалі всіх кормить. Поїхав би ти в шахту, пропахав би зміну в лаві, в проходці. То й закрився б і мовчав. Хто не був в там, той і… Читати далі »
А Шо Я!!!!
10 місяців 7 днів тому

Мешканка,не мели дурниць.. Колись Добас кричав,що кормить всю Україну.. Тепер 9 шахта кричить,що всіх утримує.. Дивно,але ваше вугілля не відгружається,а зарплату всі отримують.Плюс-держпідтримка дана лише Бужанці. А вам її просто дали.Й дали не по правді. Так що,Мешканка, як ти працівник 9 шахти,то краще мовчи.

Анатоль_ БІДЗЮРА
10 місяців 8 днів тому
Ст. 39 Конституції України: “Громадяни мають право збиратися мирно, без зброї і проводити збори , мітинги, походи і демонстрації про проведення яких завчасно сповіщати органи виконавчої влади чи місцевого самоврядування”. Я не бачу тут нічого мирного, окрім загрози здоров’ю і життю громадян, панове поліцаї і працівники прокуратури! Далі. Ст. 42, п. 4 “ЗУ Про місцеве самоврядування”: “Сільський, селищний міський голова несе ПЕРСОНАЛЬНУ відповідальність (виділення моє – А.Б.) за здійснення наданих йому законом повноважень”. Пункт 5 (там же): “При здійсненні наданих повноважень сільський, селищний, міський голова є підзвітним, підконтрольним і відповідальним перед територіальною громадою, відповідальним – перед відповідною радою…”. Я міг… Читати далі »
ОЛЬГА
10 місяців 8 днів тому

проходила ПОВЗ шахту 4. одним словом -ПЯНА БИДЛОТА

Мешканка
10 місяців 8 днів тому

Працювала б ти сімєю на шахті, не отримувала б по кілька місяців зарплати, дітей в шаолу не зібрала б, підприємству під закриття йшло…. чи мовчала б і бидлотою обзивала б? Маєте за що дітей кормити, за щт одягнути, то дякую за це…. а ці хлопці і їх сімї хочуть їсти і мати роботу, щоб заробити на їжу. Важкою працею заробляють на життя. А ти, бидлотою обзиваєш…

V.K
10 місяців 8 днів тому

З чого Ви взяли ,що там хтось не тверезий ? Особисто Ви бачили пляшку горілки у когось в руках чи кишені чи бодай стаканчик? Я думаю ні
А раз кричать значить п’яні?
Якщо так розмірковувати то людина яка там проходить це полюбом іде щось здавати на металобрухт, а значить вона щось вкрала.Якщо вкрала і продає це однозначно наркоман.
Ось як людина яка йшла собі повз стала крадієм і наркоманом.
Все інше це вже не важливо

editor
10 місяців 8 днів тому

Сумно і трохи смішно бачити голову МО НПГУ, учасника АТО Макарова на підтанцьовці у Гури.

анти чобіт
10 місяців 8 днів тому

а чобот бодай один згорів?

Шахтар
10 місяців 8 днів тому
Ага дали нам зарплатню аж 50%(вчора під тиском) за липень вчора, на дворі в нас середина вересня, нормально, для вас може й так а в нас діти їсти просять і так як Ваші іграшок і цукерок хочуть(знаю зараз про п”яниць почнеться є на 30-40 чоловік 1 так ви їх і бачите). Інтереси нам важливі свої(зарплатня вчасно, робоче місце,нагадую ми НЕ ЗБИТКОВЕ, підприємство) директор нарешті один(а вони мінялись останній час дууужее часто) який хоче щоб шахта працювала як можна довше, так і майдан був загроза життю і здоровью громадян(скільки ранених і загиблих) – то шо вертаємо “лєгітімного”???? немає нам вже як… Читати далі »
editor
10 місяців 8 днів тому

не порівнюйте Майдан із цим дешевим шоу, де самі матюки, хамство, суцільний бидляк і обіцянки пролити кров.
Там були жертовні герої. А тут бачу чоловічка-істеричку у чорному, який вивергає з себе погрози і матюки, і 20-30 таких самих любителів брутального фізичного тиску.
Начальник поліції не спромігся навіть спробувати зупинити зливу погроз і брудної лайки.
Я вже не кажу про складання протоколів за матюки у громадському місці.

Шахтар
10 місяців 8 днів тому

На майдані погроз не було ха-ха Парасюк як говорив: “Ми йдем на штурм зі зброєю, я Вам клянусь”. П”янота, вибачайте, є такий недолік стараємось боротися, але я особисто сьогодні рахував такі попадаються на 30-40 чоловік адекватних. Ще раз наголошую якщо Вам не байдуже прийдіть завтра і поспілкуйтесь з простими шахтарями і Вам розкажуть відношення до Гури і чого ми тут зібрались.

Правдун
10 місяців 8 днів тому

Яка гарна стаття і як все влучно сказано. Автору респект. Але чи така сама реакція була б у автора статті, якби шини палили Макарчук і Ко?

editor
10 місяців 8 днів тому

Проблема не тільки у шинах. Проблема у хитроголовому маніпулятивному свавіллі.
Макарчук, на відміну від Гури, який корчить із себе альфа-самця, має моральні гальма, хоч і гарячий. Він має людяність.
Тому до “швидкої” і тупого безжального хамства “трударів” там не дійшло б.

Правдун
10 місяців 8 днів тому

Що це два чобота пара, то по моєму видно. Розженуть Дп волиньвугілля, профспілки, закриють шахти, а шахтарі всі в Польщу на помідори. Ось логічний кінець цих профспілкових бєспрєдєлів!

небайдужий
10 місяців 7 днів тому

це точно. Такі події тільки пришвидшуть закриття шахт в нашому місті. Вугілля добуваємо як кіт наплакав, а проблем від нашої поведінки – ого-го! Кому в міністерстві потрібен такий геморой в вугільній галузі як ДП “Волиньвугілля” з двома шахтами з мізерною добичею, вони вирішать що краще закрити і не мати проблем. До цього йшло і раніше, а тепер…

Саня.
10 місяців 8 днів тому

Люди без грошей по пів року працюють,під землею важко.А ви проти людей пишите.Як їм кормити сім’ї,дітей в школу.Може всім їхати в Європу.

Інна
10 місяців 8 днів тому

Пів року, чи затримали зарплату за серпень. Не давіть на жалість.

Олександр
10 місяців 7 днів тому

А кому ви там такі “роботящі” потрібні?… Вони вже давно свої шахти позакривали….

Олександр
10 місяців 6 днів тому

А Ви мера не чули-? В Нововолинську море робочих місць-найвищі зарплати в області… Чарівне містечко!… Навіщо лізти під землю регреси заробляти? Ставайте спочатку Homo sapiens.

анти чобіт
10 місяців 6 днів тому

так у мера найвища зарплата серед мерів по області,а простий люд паше за 3000 грн,яких навіть на опалення не хватає,бо тарифи європейські у європейському місті

Валік
10 місяців 8 днів тому

Це зараз усе таке а що буде далі ой боюся думати. Чого СБУ нехоче вмішатися і заспокоїти тих нарваних людей. Чи будемо ждати що вискоче далі?

Валік
10 місяців 8 днів тому

Нос карандаш Вася читаєш наче сценарій фільму бандитський Петербург.

Шахтар
10 місяців 8 днів тому
Шановні ще раз хочу Вам нагадати маніпулювання тут не до чого. Гура і ко не є суперавторитетами(так зійшлось що наші інтереси пересіклися) на шахті. ми хочемо працювати і заробляти свою зарплатню в себе дома і біля своїх родин.шахта 9 не є збитковим підприємством(а борги які зібрались на даний час це і є питання до ДП і до його очільника). В людей за стільки років накипіло. По Вашим коментарям в мене враження що від революції ви чекали якогось “бацьку” який прийде і розкаже як на вірно жити і яким строєм нам ходити. Багато хлопців з шахти пройшли АТО і не можуть… Читати далі »
Інна
10 місяців 8 днів тому

Я шокована і вкотре повністю розчарована тим, що відбувається у місті… Бандитизм і свавілля бє усі межі. Повний безконтроль. Мало ганебного і не пристойного шоу бидла в кабінеті у державного посадовця, в присутності поліції. Так Вони ще вдерлися в квартиру до нього, повибивали усі вікна, все потрощили і пограбували.
Це мирна акція?????? Зарплату за 1 місяць затримали.
Меру і поліції ганьба….

юра
10 місяців 7 днів тому

Мій тато 20 років прцював у проходці, Якщо,давали 180 метрів проходки-був скандал. Цікаво ,скільки дає зараз 9шахта?

Олександр
10 місяців 6 днів тому

Дільниця, на якій працював я в 70-і , давала 700т на добу, оклад гірничого майстра-180-200крб.+премія. Ковбаса Московська-3.80крб.кг. Питания-скільки вугілля видобуває об’єднання “волиньвугілля” і чому воно не здохло з голоду? І друге-звідки беруться хатинки і машинки в керівництва? І останнє-праця шахтара-це не “розумова”, а фізична і не задавайте питань, а ще краще – і не думайте.

Анатоль_ БІДЗЮРА
10 місяців 6 днів тому
А у простих робітників, на початку 70-тих, нешахтарів за СССР – був оклад 70-90 крб. + премія 15%. На заводах та фабриках – трохи більше. А у колгоспах і того не було. Ковбаса, кажете, “Московська” по 3-80 крб\кг?.. Гм. Потім, у 80-ті – додали ненабагато. Токарям і слюсарям на РМЗ – що працювали від виробітку, декілька разів нормувальники різали розцінки. До бунту доходило. Страйкували біля станків – не працювали по декілька днів. Не вірите? Розпитайте у ветеранів праці. Вони ще живі. Ось вам і ковбаса по 3-80, і горілка по 3-87 … І парторги зі стукачами, пропагандистами зі міськкому КПСС… Читати далі »
Олександр
10 місяців 6 днів тому

Анатоль, ковбаса по 3.80 це не те на що потрібно молитись – я привів приклад, що на неї потрібно було тяжко працювати. А пенсіонер-колгоспник мав 11крб.-це майже кілограм субпродуктової ковбаси, яку навіть бездомні коти не їли(собачки в цьому плані трішки дурніші).

Анатоль_ БІДЗЮРА
10 місяців 5 днів тому

Якщо уточнити, то колгоспний пенсіонер (із 1962 року), отримував 12-50 крб.

не байдужий
10 місяців 5 днів тому

я от читаю ваші обговорення,все добре.Треба добиватися правди. Не повинен шахтар мати зарплату у 8000 грн. Але одне мене бентежить ,обурює і дратує,якого милого Нововолинськ називають тою назвою *Новік*. Невже язик відвалиться повністю назвати своє місто.Місто ,в якому народився і живеш!!!

Олександр
10 місяців 5 днів тому

Можна і повною – Нарковолинськ! Чи не так?

wpDiscuz