полиск

Про що ви хочете спитати у керівників поліції?

111 3901

Нововолинці, мешканці Благодатного, така цікава справа.

З ініціативи депутата міської ради Володимира Шаповала відбудеться публічна розмова без недомовок із т.в.о. начальника Нововолинського відділення поліції Сергієм Галащуком.

Буде такий собі круглий стіл із гострими кутами. Уже на цьому тижні.

Депутат і кілька активістів поставлять руба не лише свої запитання, а й ваші.

Отож задавайте! Тут у коментарях.

Підполковник поліції Галащук пообіцяв відповісти.

РАДАР простежить. 🙂

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

111 Коментар "Про що ви хочете спитати у керівників поліції?"

повідомляти

Тетяна
6 місяців 8 днів тому

Коли наркопритони закриєте? Що заважає вам посадити бариг?

Михайло
6 місяців 8 днів тому

-Ніколи.
-Доля в наркобізнесі.

Василь
6 місяців 7 днів тому

А ти Михайло якщо знаєш щось конкретно то сходи в ввб, сбу і розкажи ,думаю будуть вдячні тобі

анти чобіт
6 місяців 8 днів тому

садять тих хто не платить

Олександр
6 місяців 7 днів тому

А “зірки” підполковника не завеликі, як для Нарковолинська і результатів?

Ірина
5 місяців 23 днів тому

Про що ви говорите? Міліція особисто підвозить до будинку наркоторговців. (

Катеринка
6 місяців 8 днів тому

Також цікавить питання наркоманії в місті. Шприців на вулицях більше як недопалків. Ви з ними боретеся чи може співпрацюєте?

Михайло
6 місяців 8 днів тому

-Скоро поставимо контейнери для утилізації використаних шприців…
-Може співпрацюємо.

Дмитро
6 місяців 8 днів тому

Коли наркотики перестануть торговать? Скільки справ розкрито по крадіжкам ?

Михайло
6 місяців 8 днів тому

-А ви за те щоб наркотики роздавали задарма?Так не можна,а як же бізнес?
-…….

Василь
6 місяців 7 днів тому

Я думаю ,що тоді коли іх ніхто не буде купляти, а що до крадіжок то розкриваються кожен день і не по одній, ще б іх так садили

Жителька
5 місяців 25 днів тому

Ага розкриваються,аби не так! П’ять років назад влізли в хату і поцупили 2 компа і трішки грошей,до цих пір “шукають”. Літом вкрали велисопед в під’їзді( наркоман під’їзду відкрив двері ‘ друзям “вночі),признався в поліції кому,до цих пір ‘” шукають”,недавно наркоман в аптеці у чоловіка витяг з кишені телефон і він пам’ятає хто за ним стояв і дуже притулився до нього. Так поліція навіть фоторобот не зробила! А знаєте чому? Бо в тій аптеці продають наркоту навіть малолітнім! Це вам ні про що не говорить???Ненавижу цю так звану поліцію,бо вони хабарники і бариги,пси аваковські!А ви не смішіть нікого,що щодня розкривають!

Мешканка
6 місяців 6 днів тому

Крадіжки – це проблема Нововолинська. З власного досвіду говорю- вони не розкриваються. Робиться тільки видимість роботи.

Жителька
5 місяців 25 днів тому

А не скільки! Всі справи в шухлядах пилом припадають,а відповідь від них чуємо одну: Працюємо!

Оля
6 місяців 8 днів тому

Доброго дня. Цікавить справа Ш-ло, який обкрадав гаражі… суд переноситься вже 2-й рік.. Ш-ло втік…. знаю, що у одного потерпівшого ваші поліцейські забрали колеса від машини, які Ш-ло вкрав, як доказ до справи. І більше двох років він не може іх забрати.. ви посилаєте в прокуратуру, прокуратура посилає ще далі…:))) де колеса? Вони хоч є ще у вас на збереженні? Як іх забрати??? Адже суда немає і так і не буде мабуть.. все ж куплено!!!! Віддайте людині!!!

Олег
6 місяців 7 днів тому
Цього ш…. поліція затримувала на гарячому 2 рази ,перший раз він сидів під домашнім арештом, а коли затримали повторно на гаражі ,його взяли під варту, але його батьки згідно закону внесли заставу десь біля 40 тис грн і він опинився знову на волі без будь яких обмежень в пересуванні.Після цього поліція провела ще кілька обшуків у нього та інших приміщеннях , котрими він користувався де вилучили викраденого майна приблизно з 30-ти гаражів на суму понад 300 000 грн.Дане майно (не без допомоги Радара) було впізнане потерпілими та повернуто їм. Хто з потерпілих приходив ,то бачив скільки там всього було. Ш……… Читати далі »
fenix
5 місяців 27 днів тому

моїх тільки три речі знайшли а обікрав бусом вивозив з гаража, питання де решта???? акумулятор свій знайшов на металобрухті його конфіскувала опергрупа а далі що ?????

Володимир
6 місяців 8 днів тому

Чому поліція позволяє місцевим хуліганам ,іншим неадекватним громадянам , поводитися з собою мягко кажучи некоректно, при вас можуть хамити , висловлюватися нецензурно ,ображати правоохоронців і інших людей , а представники поліції тихенько стояти ? на вашій стороні закон і зброя, наприклад випадок в Базиліку.
Так хто в місті головний?

Василь
6 місяців 8 днів тому

Володимире ! “Базилік” (бувший “Міраж”), вочевидь, належить Сапожнікову В.Б. ( Наталя підставна особа-адміністратор.).Цим все сказано.
Ви хочете, щоб пішла реклама: ” Не ходіть в “Базилік”, Вас там можуть побити, образити і т.д.” Там якщо кого і заб’ють, то поліція Вам розкаже, що труп з двору принесли, а працівники “Базиліку” надали йому всю першу допомогу.

Яяяяяяяя
6 місяців 7 днів тому

Базилік навряд Сапожнікова, базилік це мережа ресторанів, в Луцьку є декілька і у Нововолинську один, франшиз вони не продають (їздив до них в Луцьк взнавати) я впевнений що у вас неправдива інформація

Небайдужий
6 місяців 7 днів тому

Базилік як раз і має відношення до мера міста та його кума Гаврилюка,бо Наталка є людиною саме Гаврилюка

Олена
6 місяців 6 днів тому

А чому ніхто з присутніх не написав заяву, а адміністратор закладу повідомила, що ніякого порушення громадського порядку в закладі НЕБУЛО!!!???

Фея
6 місяців 5 днів тому
Тому що у нас такі люди і такий у них менталітет по принципу “моя хата скраю”. Це точно так, як і в тому випадку, коли селяни категорично проти того, щоб поступатись своїми інтересами при розробці нових родовищ нафти і газу в Україні, коли вони категорично проти видобутку цих природних корисних копалин, бо, бачте, їхні паї і їхні шкурні інтереси для них вищі від інтересів держави і всього населення разом узятих. Потрібна державна програма, яка буде захищати свідків у особливо небезпечних ситуаціях, потрібно піднімати рівень свідомості і відповідальності серед населення. Потрібно прийняти закон, який предбачатиме хоча би адміністративне покарання / штраф… Читати далі »
справедливий
6 місяців 5 днів тому

депутати які там відпочивали незробили ні одного зауваження і від написань заяв відмовилась при чому тут поліція яка діє при написанні заяви

Ульріх
6 місяців 8 днів тому

Коли в Благодатному буде участковий?

Небайдужий
6 місяців 7 днів тому

В них нема коштів на квоти,зате живуть вони не аби як.

Марко
6 місяців 8 днів тому

Чому ігрові автомати по місту не закривають?
до того ж весь час там проводять своє “дозвілля” неповнолітні. розпивають і тд.

Оксана
6 місяців 8 днів тому

Небесної сотні 5…продають… Наркомани цілодобово… Всі бачать і знають, крім нашої ” доблесної” поліції…
Паша – Оля – поліція – “КАМАНДА”
ДЕГРАДАЦІЯ повна, жах!!!

Василь
6 місяців 7 днів тому

Усі бачуть знають а прийти і дати покази в поліціі та згодом підтвердити іх у суді немае нікого

Інна
6 місяців 6 днів тому

Можна подумати ви прийдете і їм щось зробите. А людям жити і жити там ще. Вже до того дойшло що по під’їзду страшно пройтись, не кажучи щоб просто дитину випустити погуляти.

Василь
6 місяців 6 днів тому

То що ви пропонуєте? Згідно закону

Жителька
5 місяців 25 днів тому

А толку???

Вікторія
6 місяців 8 днів тому

Коли нарешті надійдуть письмові відповіді на численні заяви до поліції та буде притягнуто до відповідальності винного, який чинив насилля?

Олег
6 місяців 7 днів тому

Ви про,що конкретно

Вікторія
6 місяців 7 днів тому

А що, Ви навіть не знаєте хто, коли і скільки разів писав заяви? А ті заяви, які надходять рекомендованими листами де? У смітнику? Працівник поліції викликав до себе з приводу цієї справи, “наговорив”мені сам такої маячні на статтю, та так ніхто нікого не притягнув до відповідальності. Прекрасно працюєте, що ж тут скажеш.
П.С. Якщо не знаєте яка саме справа, то напишіть нарешті відповіді усім, хто звертався до вас з письмовими заявами, дивись, і розберетесь, про що мова. Чи надати письмову відповідь на письмову заяву, згідно чинного законодавства, вже не входить у ваші обов’язки?

Василь
6 місяців 7 днів тому

Заяв та повідомлень надходить до поліціі щодня близько 30-40, кожен слідчий мае криміняльних проваджень 200 -250 то представте собі не вихожить все в памяті тримати, а на рахунок відповіді то вони надсилаються , можливо шось з почтою ,якщо вона Вам необхідна то можете прийти і нададуть копію

Вікторія
6 місяців 7 днів тому
Василь, може досить брехати? Відповіді на заяви не надходять. Вам у пам’яті нічого тримати не потрібно, у вас купа комп’ютерів, все систематизовано. А ви що, досі працюєте з зошитом під пахвою? Тоді, звичайно, які можуть бути питання. Хто чи що тут хворе тоді? По закону ви зобов’язані ПИСЬМОВО відповідати на протязі 10 днів, у складніших справах протягом 30 днів на УСІ, без виключень, письмові заяви, це ваші прямі обов’язки надсилати відповіді, уявляєте? А не вирішувати свої муткі та матюкатись у комірчині чергового. За 10 хвилин, поки чекала під тими дверима ваші “оновлені поліцейські” так матюкались, що стіни червоніли, їм навіть… Читати далі »
Олександр
6 місяців 6 днів тому

Василь, а Ви хто? Є закон України про звернення… Якщо ви “адвокат” поліції, то дуже поганий, а якщо поліцейський-то і Ви і ваше керівництво ні на що не здатні і найкращий вихід-відставка. Ці зірки не для Вас.

Василь
6 місяців 5 днів тому

То може Ви з Вікторіею прийдете працювати до поліціі і надасте відповіді на усі 8-10 тис повідомлень громадян коли Вам за рік не видали жодного листка не кажучи вже про компютер ,принтер і заправку до нього, а на рахунок того що хто зобовязаний то я впевнений що Ви теж не все виконуете що зобовязані

Вікторія
6 місяців 5 днів тому
Нехай продадуть на запчастини усі ті потовчені в аваріях з вини “нової реформованої…” Пріуси, дивись, і гроші знайдуться і на папір, і на картриджі, ще й на конверти залишиться. Ви тут горбатого не ліпіть, на жалість теж можете не тиснути, не вірю. А якщо ви не здатні виконувати свої посадові обов’язки, то звільніть місце тим, хто може. За Вікторію не турбуйтесь так, і атестацію пройшла б, і обов’язки виконувала б, і папір би вибила де потрібно. Це ж ким потрібно бути , щоб пояснювати відсутність відповідей на заяви потерпілих, браком паперу та заправки до принтера? І це людина на державній… Читати далі »
Анатоль_ БІДЗЮРА
6 місяців 5 днів тому

Вам “Василю”, вочевидь, дуже вигідно відсутність оперативної роботи і реагування на письмові заяви громадян в Нововолинському відділі поліції, пояснювати браком картриджів, паперу (пального, штатних працівників…) тощо. А може, у вас і зброї та боєприпасів до неї не вистачає? То ви не соромтеся, напишіть – ми скинемося і купимо. :)))
Ви – державні службовці, не надаючи письмових офіційних відповідей платникам податків, за рахунок яких живете, – дико порушуєте “ЗАКОН УКРАЇНИ ПРО ЗАЯВИ І ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН”. Вам відомо про це, захисники законності та правопорядку, юристи із вищою освітою?
Навіщо нам антиконституційні та протизаконні поліцаї в Нововолинську?

Жителька
5 місяців 25 днів тому

Нам уже шостий рік відповідь поштою йде і ніяк не дійде! Ну блін,а я то думаю хто тут винен? Пошта,не працює!🤣

Про що Ви
6 місяців 8 днів тому

Про що ви хочете спитати у керівників поліції?
1.Коли в мiстi перестане правити “беспредел”?

Василь
6 місяців 7 днів тому

Думаю ,що тоді коли й в усій краіні

Жителька
5 місяців 25 днів тому

Ви починайте з себе,зі свого міста,тоді і країна зміниться!

анти чобіт
6 місяців 8 днів тому

яке покарання понесли люди(виконком) за необгрунтоване підвищення цін на теплову енергію на 3.6% і на централізоване опалення на 4%?і якщо не понесли то чому?

Фея
6 місяців 7 днів тому

З приводу необгрунтованих підвищень тарифів необхідно звертатись до антимонопольного комітету

Потерпілий
6 місяців 8 днів тому

Коли будуть розкриті злочини на гаражах і квартирах?

Василь
6 місяців 7 днів тому

Всі 100 відсотків-ніколи ,а скільки в 2018 квартир та гаражів було розкрито , скажу немало, деякі вже на зоні ,інші поки в сізо, ну а немала частина отримала умовні терміни , таке правосуддя

Анатоль_ БІДЗЮРА
6 місяців 8 днів тому
Пане С. Галащук! Близько трьох місяців тому, зі ініціативи Виконавчої служби Волині та моєї – на невстановлену особу :)) виконавчого комітету (керівник – міський голова Віктор Сапожніков)_Нововолинської міської міської ради, було відкрито кримінальну справу за невиконання рішення суду про ненадання відповіді на інформаційний запит Бідзюри А.М., щодо продажу (роздаровування, дерибан?) комунального майна членів територіальної громади м. Нововолинська – земельних ділянок, споруд, бюджетних коштів тощо, за цілу низку років. Окрім того, у “Постанові” Апеляційного суду м. Львова, було рішення (вимога про це теж містилася у моєму судовому позові) про негайне і обов’язкове розміщення публічних даних, згідно вимог Конституції та антикорупційноого та… Читати далі »
анти чобіт
6 місяців 7 днів тому

чи у нововолинську перед законом не всі рівні?

Небайдужий
6 місяців 7 днів тому

Не вже не зрозуміло,що рулить мерія і вони ігнорують любі рішення судів,та хоч київського,банда яка сама карає тільки тих хто проти них.

Семен
6 місяців 8 днів тому

Чомусь всi справи за незалежнiсть Украïни Або завiсли,Або перезагружаться безкiнечно?

пенсіонерка
6 місяців 7 днів тому

Коли нарешті переловлять дачних злодюг або закриють точки збору металобрухту і цим все вирішиться вмить \

Скупка
6 місяців 7 днів тому

Напевно закриють тоді коли магазини,ринок і т.д. вони мають документи на прийом вторинноі сировини і платять податок

Олег
6 місяців 7 днів тому

Це не скупки втор сировини, а скупка краденого металу, бо не краденого вже ніде не залишилось. І вони добре знають що беруть крадене, але бабло очі закриває. Так там раз прийди і зроби інвентаризацію, там краденого буде 99%.

Скупка
6 місяців 7 днів тому

Згідний з Вами ,а ще є ломбарди так тим взагалі га все плювати там 99 відсотків краденого,але знову усе законно.Скупщик металу хоть каже поліціі хто приніс виріб а в ломбарді взагалі морозяться

Валентина
6 місяців 7 днів тому

Коли закриють цілодобовий кіоск “НАРКОТА” за адресою Небесної Сотні 5

Василь
6 місяців 7 днів тому

Тоді коли Ви і ще хтось з сусідів прийдете в поліцію напишите заяву Вас допитають як свідків ну і потім ще надцять разів сходите в суд

Інна
6 місяців 6 днів тому

Пане Василю так може , слухаючи ваші перли, нам поліція не потрібна взагалі? З таким ставленням скоро люди візьмуть в свої руки правосуддя. І тоді не буде тих наркопритонів, не будуть красти на дачах і в квартирах, бо не буде чим красти.

Василь
6 місяців 6 днів тому

Ви особисто готові взяти правосуддя в свої руки? Якщо так то дуже прошу до нас на роботу. Але завчасно вивчить сьогоднішні закони. Те що говориться має бути підтверджено свідками , заявами, доказами, а не домислами і простими словами. Підозру про злочин підписує прокуратура, вирок виносить суд.

Настя
6 місяців 6 днів тому

Молодець хвала тобі ….і всім працівникам які стараються…..

Анатоль_ БІДЗЮРА
6 місяців 6 днів тому
До “Василя”. Як це “…взяти правосуддя у свої руки”? Незрозуміло. По-перше, друге й третє… – а хто нам його дасть? Більшість населення не має вищої юридичної освіти і досвіду. І чи ми ще бажаємо те (правосуддя) у такому вигляді, як воно у нас існує, в свої руки брати? :))) Щоби бути суддею, о-го-го яку голову треба мати! І вдвічі більшу, щоби “пользувати” місцеву владу, викручуючи навиворіт Конституцію та українське законодавство в інтересах “жирних котів”. Ну й себе – коханих, не забути. Я знаю про що кажу. Потрібні реформи в правоохоронній та судових системах на вседержавному рівні. Їх штучно гальмують, ось… Читати далі »
Василь
6 місяців 6 днів тому

Так отож .. більшість не має освіти тому саме простіше кричати зробіть щось. А якщо закони не дають «зробити щось». Розстріляти всіх чи що? «Щось» важко зробити з теперішніми законами. За «щось» потім буде перевищення посадових повноважень бо «вони» ж добре знають свої права. Винний не тільки поліцаї а ті закони які існують. Уявіть що підозру про злочин можна вручити лише за погодження прокурора та в присутності адвоката… а далі можна придертися за крапку яка стоїть не в тому місці.

Інна
6 місяців 6 днів тому

Якщо ці нарики хочаб доторкнуться чи хоча б щось зроблять моїм дітям, то я не буду чекати поки наша поліція щось буде типу робити по закону. Тоді як ви кажете я візьму правосуддя в свої руки. Да у нас навіть якщо лізуть до тебе в квартиру,а ти дав по голові, то садять тебе, а не того, хто заліз. А по поводу піти і написати, чи заявити на тих хто продає, так у нас наскільки все корупційне, що через годину до вас прийдуть його друзі- торчки і тоді в кращому разі обійдеться реанімацію.

Настя
6 місяців 6 днів тому

Краде президент краде рада крадуть депутати а чому людям не можна….Краде коптюк краде автодор ….митники прокурори ..навіть порядок в голові …бере взятки голова заксу…паспортного стола .мрео …. а винні начальник міліції і наркомани….

Настя
6 місяців 6 днів тому

А сервіс центр мвс за чиї кошти побудували і де він їх взяв????

Ірина
6 місяців 7 днів тому

Коли у селищі Благодатне припинять торгувати незаконно спиртом та самогонкою??? Селищному голові байдуже. Люди зробили собі чималий бізнес!!!

Михайло
6 місяців 7 днів тому

коли ви перестанете боятись і принесете заяву до нас з адресами і прізвищами

Лондон
6 місяців 7 днів тому

Говорити цікавіше. В гаражах вже накрили, до слова . А як питання про поліцію, то як буде вирішено питання з відеонаглядом в Нововолинську.

Анатоль_ БІДЗЮРА
6 місяців 7 днів тому

Точно. Дуже цікаве і актуальне, я б сказав, животрепетне запитання. Люди! Чому і кого ви боїтесь? СССР давно нема. Ви живете у вільній країні. “Епоха сапогізму” закінчується!

Вікторія
6 місяців 7 днів тому

І коли поліція дасть письмову гарантію, що імена та прізвища тих, то заявив на ранок не будуть відомі усьому кримінальному світу, і людині, яка заявила ненароком не відірвуть голову, не підріжуть, не виб’ють зуби, коли вона з булкою хліба буде йти з магазину.

Анатоль_ БІДЗЮРА
6 місяців 7 днів тому

На жаль, немає такої гарантії. Як і гарантій невитоку оперативної інформації зі Нововолинського відділення поліції.

Василь
6 місяців 7 днів тому

В тому то й причина, що злочинець та адвокат ознайомлюеться з матеріалами провадження і бачить адреси прізвища свідків .Про це неодноразово піднімалось питання але все лишилось як є. Так що гарантіі ніякоі. Як би млжна було посадити людину за те зо в інтернеті хтось щось на нього написав то вже б усі сиділи

Вікторія
6 місяців 6 днів тому

То які питання до людей? Я теж знаю, де наркотою торгують, а сказати не наважусь, бо немає гарантії, що мене завтра не заріжуть, а мою дитину у притулок відправлять. Дякую, Анатоль, та я не збираюсь грудьми на дзот.

Людмила Зіменко
6 місяців 7 днів тому

Коли у мого,вже тепер покійного, сусіда, збирались наркомани і було страшно жити, ходити і спати, то участковий по нашому телефонному дзвінку приходив, наркоманів ганяв вдень, а ввечері вони знову сходились до тієї квартири, як мухи до меду. Не допомагало ніщо, поки ми тому сусіду не відключили газ, а ще була відключена електрика за борги раніше, то вже тоді наркомани там збиратись перестали.
Чому поліція не могла нічого тоді зробити? Чи не хотіла?

Василь
6 місяців 7 днів тому

Ви напевно хотіли зоб участковий прийшов і іх там розстріляв.Ми б теж не проти, нажаль не має права

Вікторія
6 місяців 7 днів тому

Тому своє безсилля поліцейські справляють на потерпілих від насилля жінках? А на колишніх чоловіках- садистах можна й непогану копійчинку заробити, так? Браво!

Людмила Зіменко
6 місяців 6 днів тому

Ні, я не хотіла щоб у квартирі під моєю квартирою до усього того, що там було ще й стріляли, але навіщо тоді телефонувати участковому, давати адреси, прізвища, коли результату нуль? Та і на що тоді участковий має право, на які дієві засоби впливу на таку нечисть?

Вікторія
6 місяців 6 днів тому

Може ці адреси потрібні поліції лише для того, щоб знати нову точку, де можна зібрати дохід? Бо ж ці точки процвітають.
Скільки було обшуків та вилучень, а наркотою торгують цілодобово, збут налагоджено, як по годиннику- конспераційний стук, двері відчинились на декілька секунд і клієнт пішов. Стук, декілька секунд, пішов…без свят, вихідних, відпустки та лікарняних.

Оксана
6 місяців 7 днів тому

Шановні я прошу вас,незнаю як казати,як писати.Вулиця Небесної Сотні 5,перший поверх,продають наркотики через вікно і вдень і вночі,вже та стежка до того вікна “кайфу”скоро ровом стане,знають про це певно і діти знають всі але шаеовна поліція до цього часу і незакрила того вікна.Дорогі якщо ви незробите щось в найближчий час,то це ознака вашої бездіяльності або вашої співпраці.

Морфін
6 місяців 6 днів тому

Сколько платит Чичен вам?И кому конкретно? Два трупака ниразу ни сидел, а может больше,’Вимагательство,тежелое телесние,наркотики,шантаж. Організатор групировки, организотор ограблений Нова Почта … Как так?!Ведь всем извесно что он,а он на свободе. Его любовница не здала? А может ви плохо работаете?или вам не вигодно

Дімон
6 місяців 6 днів тому

За аварію експерт отримав 2000дол…і ще 4000 жінка загиблого зробили що був п,яний і справу закрили….це не …… і людського нічого не мае….

РАДАР
6 місяців 6 днів тому

Ви про яку аварію? Про збитого на смерть біля автостанції я знаю. Там цього Вовочку, що був за кермом, Шостак відмазував захищав. Родичі загиблого, по-моєму, не отримали нічого.
А друга смерть?

Аліна
6 місяців 1 день тому

Колись зарізав в дозі людину . З своїми дружками.

Красава
5 місяців 25 днів тому

Ти бачив як він давав на лапу експерту? Як не бачив то не кажи!

Василь
6 місяців 6 днів тому

Він файний агент …..псевдонім ….шахтар….і вся банда така сама….

Лондон
6 місяців 6 днів тому

Цікаво, хто завтра прийде на зустріч крім Галащука і Шаповала?

Ігор Кова...
6 місяців 6 днів тому

Скільки це буде тривати того Чечена недавно затримали на Закарпаті і знов напевно родич з луцька порішав інформація точна

Ігор Ков...
6 місяців 2 днів тому

У Вінниці начальник ДАІ був Павло Солоненко. Це той родич, що помагав по ДТП?

Анастасія В.
6 місяців 5 днів тому

Зустріч за круглим столом з гострими кутами уже відбулась?

справедливий
6 місяців 5 днів тому

наскільки мені розповіли депутати, Галащук дав змістовні та зрозумілі відповіді, а також висловив свої досить непогані ідеї щодо порядку в місті

Ірина
6 місяців 4 днів тому

Чому на місцевому ринку постійно *працюють*карманники*??? Чому немає порядку так як наприклад в Любомлі_там стражі порядку всім роздають свої візитки з номером тел. в разі чого одразу реагують на злочин!

Галина Українка
6 місяців 4 днів тому

Хочу запитати пана поліціянта,коли вони накінець стануть працювати???? Коли почнуть шукати вкрадені телефони,велосипеди,знаходити злодіїв,що обкрадають квартири,нищать машини! І всі добре знають,що поліція поіменно знає цих злочинців! А чому нічого не робить,бо кришує злодіїв за таку собі мзду! Це народ теж знає і тому ще більше ненавидить аваковських псів,бо на кращу назву вони не заслуговують!
Коли вони стануть хоч частково відпрацьовувати свою зарплату з народної кишені??? Якщо не вміють працювати,то геть з органів,трутнів нам не треба!

Василь
6 місяців 4 днів тому

Фільмів передивилась. Чому ще не написала що треба заглянути в комп і там є вся інформація хто де коли. Назвіть країну де немає злочинів? Злочини розкриваються але не в тій кількості як хотілося б.

Жителька
5 місяців 25 днів тому

Фільмів передивились мабуть ви! Де поліція в фільмах пиячить з закинутими ногами на стіл! Нічого ви не розкриваєте,ніяких справ,може одну з тисячі,так про людське око! А знаєте чому? Бо вам це не вигідно! Очевидно крохи хліба з бандитського столу набагато більші за вашу зарплату!

Василь
6 місяців 4 днів тому

Злочинців знаєте навіть і ви. А докази маєте? Чи лише «десь щось чула», « бо так хтось десь сказав»або «він бандит бо я так думаю»

Вікторія
6 місяців 4 днів тому
Бідолашні! Та займіться хоча б для початку тими справами, у яких і докази є і злочинці відомі. Що ж Ви морозитесь та переливаєте з пустого в порожнє. Мої маленькі ображені та безпорадні поліцейські чоловічки, ви мене розчулили і я вирішила надати вам бєзвоздмєздно(як казала Сова у мультику про Вінні Пуха)майстер-клас з юридичних питань, бо вочевидь, ви не ознайомлені бодай з елементарними змінами у законодавстві. Можу регулярно безкоштовно, а не так, як наші місцеві зажерливі адвокати, розжовувати нові норми та статті. Пишіть, мої перелякані, нечисленні та безпорадні. І, почнемо: Закон “Про запобігання та протидію домашньому насильству” набув чинності ще з січня… Читати далі »
Олег
6 місяців 4 днів тому

Закон дозволяє когось викинути на вулицю? Може навпаки жертву насилля поселяють у спеціальному притулку який мусить бути і є в великих містах. Бо це юридичний нонсенс без доказів когось викинути на вулицю з його квартири, так і до рейдерства недалеко, шукаємо чоловіка з квартирою, робим собі побої, визиваємо поліцію і по ваших словах поліція не розбираючись зразу викидає начебто “кривдника” з квартири, квартира ваша, суди роками тягнем. Вам не смішно з цього, а ну приведіть номер закону де дозволено виселяти по заяві когось з по праву належної квартири чи будинку?

Вікторія
6 місяців 3 днів тому

Олег, я вам привела закон, а не свої інсинуації. Вчитайтесь вдумливо.
Вам взагалі пояснюють норми, закони та нові статті чи у поліції всі дії по наітію або як карта ляже?
По реакції “Олега” тепер зрозуміло, що з поліцією…Пічаль.

Олег
6 місяців 2 днів тому

То ви рахуєте якщо мене жінка вдарить, я визиваю поліцію і поліція не розбираючись, пише припис і викидає жінку зимою на вулицю, хай під домом на вулиці мерзне, де вона буде жити нікого не обходить. Так ви хочете щоб закон діяв?

Петро
6 місяців 3 днів тому

Хто обмежувальний припис виносить? Хто висуває підозру? Хто приймає рішення про арешт ? Хто приймає рішення про позбавлення волі?
Просто цікаво

Вікторія
6 місяців 3 днів тому

Петро, якщо “просто цікаво”, то читайте, ось посилання на закон:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2229-19

Петро
6 місяців 3 днів тому

Я про сам процес питаю. Не зрозуміло хто припис має виносити.. хто виносить рішення про арешт… хто саме визначає кого висиляти з квартири… яки державний орган? Поліція? Прокуратура? Суд? Міськвиконком? Соцбес?

Олег
6 місяців 2 днів тому
Там по закону не арешт, а виселення, а точніше вигнання з належного по праву помешкання, а потерпіла сторона яка на помешкання прав немає зовсім, може там проживати, а власника на вулицю. О так в нас по навибирають у раду різних тупих особ, вони втають важними і думають що професійні юристи, а понаприймають дурі яку самі потім пояснити не можуть бо в законі є 2 взаємовиключних момента. стаття 14 5) надання відповідно до компетенції постраждалим особам соціальних послуг, медичної, соціальної, психологічної допомоги на безоплатній основі, сприяння наданню правової допомоги, а також забезпечення тимчасового притулку для таких осіб та їхніх дітей у… Читати далі »
Петро
6 місяців 2 днів тому

Це поліція прийде до хати і має когось висилити? Це як? Силоміць вивести людину з хати і що далі? Сказати іти на всі чотири сторони? Чи посилити у себе у відділку…? Хто приймає рішення про виселення ? Хто приймає рішення яка сторона винна в домашньому конфлікті?

Анатоль_ БІДЗЮРА
6 місяців 4 днів тому
До поліцая “Василя.” Я частенько, зі своїми друзями, писав заяви у “оновлену і пролюстровану” по аваковському зразку, нововолинську поліцію\міліцію. Жодного разу, (жодного!) належним чином, там не реагували на повідомлення про злочини. Навіть на мою заяву про погрозу вбивством… Відповіді від державних службовців, якими є співробітники Нововолинського ВП ГУНП надходили зі трьох-чотирьох-місячним запізнення, або й взагалі не надходили. І це правоохоронці, так би мовити, що присягали на вірність народу України і живуть за кошти громадян, яким повинні служити і захищати їх від протиправних посягань місцевої влади, яка зрослась зі кримінально-мафіозними структурами? Надати вам офіційні документи – всі до єдиного? Обклеїте ними… Читати далі »
Олег
6 місяців 4 днів тому

Приходьте Ви і хай Ваші діти приходять на роботу у поліцію і покажете,як потрібно працювати. На рахунок телефонів, велосипедів та всього іншого то шукають і находять їх кожного дня, можете прийти поцікавитись.Скажу Вам також те,що колись в 80-х роках чисельність Нововолинської міліції була за 200 чоловік ,одніеї патрульноі служби було майже 40 чоловік це при цьому що злочинів скоювалось в рази менше і суд садив тоді майже усіх навіть за злочини невеликої тяжкості .Зараз працівників аби 50 назбиралось, а тих що безпосередньо розкривають злочини то і 10 не набереться.

Анатоль_ БІДЗЮРА
6 місяців 4 днів тому

А якщо взяти до уваги страх перед місцевою владою і небажання працювати – то вийде абсолютний нуль.

Жителька
5 місяців 25 днів тому

Нехай ваші поліцейські не протирають штани у кабінетах,а відпрацьовують зарплату! Останній раз я бачила в місті двох поліцейських майже два роки назад і це було на день шахтаря!🤣І це було настільки дивно,наче побачила невідь що,декілька раз оглянулась! Поліцейські уже стали для нас неймовірним явищем!🤣🤣🤣

Анатоль _ БІДЗЮРА
5 місяців 25 днів тому

Ви праві “Жителько”. Побачити поліцая на вулицях Нововолинська, стає екзотикою. Так, нібито, вони кенгуру.

wpDiscuz