маршру

Про школярів усі промовчали. Навіть троє депутатів!

27 1839

Сьогоднішні громадські слухання в Нововолинську щодо чергового підвищення тарифів на проїзд були традиційно малолюдними. 

Активність на таких заходах виявляють лише перевізники. Пасажири приречено мовчать.

Керівник громадської приймальні народного депутата І.Гузя Олександра Струбицька взяла участь в обговоренні. І розповіла РАДАРУ:

 

 

– Інертна в Нововолинську громада – кричуще інертна. У місті стільки пільговиків, а заявити про права – зась.

Хоча сьогодні було не так критично, як на обговоренні проїзду школярів із багатодітних родин, де з багатодітних був лише… Володимир Павлюк.

Прийшли депутат облради Бабійчук і троє депутатів Нововолинської міськради: Карпач, Приступчук і Мних.

Борис Бабійчук зазначив, що є ініціатива (проект рішення) від депутат міськради Руслана Соловйова щодо пропорційного розподілу коштів на пільгове перевезення між перевізниками.

Перший заступник міського голови Сторонський доводив, що це неможливо.

Також Сторонський заявив, що Мирка нічого не знає і що поїде до нього виясняти.

Але той-таки Мирка – начальник департаменту інфраструктури і транспорту Волинської ОДА широко практикує маршрути з доважком: окрім прибуткового маршруту, перевізник отримує в пакеті менш вигідний.

Чому б і нам не запозичити такий досвід? Накидати перевізникам, що обслуговують маршрути 2 і 6, менш прибуткову 13-ку.

 

У “двійці” в будній день

Фото – Валентин Мінчик

 

Мних згадував, як колись їздив автобус Володимир – шахта 7.

Карпач – багатодітний батько і депутат від Благодатного – обурювався, що його сина не схотіли довезти з міста до повороту 6-ї шахти за 4 грн. ( хоча вартість саме така) і влаштував перепалку з перевізниками.

Небайдужі громадяни цікавились, на підставі чого обраховано 4 грн. по місту і 7 – у Благодатне. Чому не 3,5 грн., не 5 грн.?

Старші жінки нарікали, що нема в салонах ані графіків, ані інформації про перевізника та водія. А на видному місці біля водія мають бути зазначені їхні прізвища і телефони.

Сторонський запропонував додати номер начальника відділу транспорту Коцури – аби скаржились і йому.

Одна з учасниць слухань  розповіла про  кричущий бруд у маршрутці: засмальцьовані шторки, поламані сидіння. Згадали і про недотримання графіку руху.

А от про заплановане здорожчання проїзду для школярів ніхто так і не сказав. Забули?

 

8 березня вже скінчилось…

Фото – Валентин Мінчик

 

Голосування не було –  просто обговорення.

Але чому громадські слухання проводять у незручний час, коли люди на роботі?..

Уже вкотре відбувається підвищення оплати за проїзд, проте…

Від цього не виграють прості люди – користувачі маршрутних таксі.

Як були перебої – так і є.

Як хамили водії – так і є.

Як було брудно – так і є.

А місто в нас – шахтарське, і не лише регресне, а й із силікозом і бронхіалкою. Поїздки в нашому громадському транспорті негативно позначаються на здоров’ї громадян.

– Мораль сєй басні такова: бути підвищенню, тому що це треба. Кому? Ну, явно ж не пасажирам…– підсумувала Олександра Струбицька.

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

27 Коментар "Про школярів усі промовчали. Навіть троє депутатів!"

повідомляти

вася
3 місяців 8 днів тому

на шахту Бужанська ходить маршрутка і вона не збиткова хоча там дуже мало людей їздить,а 13 ка забита і збиткова це як , колись перевізники підняли тариф незаконно, потім його скасували , тисячам людей повернули гроші , хай роботяга сторонский дасть відповідь

вася
3 місяців 8 днів тому

перевізники віддали те що заробили, штраф 0

Людмила Зіменко
3 місяців 8 днів тому
Як це 13-ка збиткова, коли при монопольному перевезенні пасажирів це неможливо. З Луцька мені телеіонували і так пояснили кілька років тому, коли я по проблемах 13-ки і тарифів зверталась. Як вона збиткова, коли до Молокозаводу із селища проїзд 5 гривень замість реальних 4-х гривень вже кілька років і гроші перевізники за цей необгрунтований тариф нікому не повертали? 7,3 кілометра по місту 3 гривні, а 7,2 від Благодатного до молокозаводу аж 5!? Скільки грошей заробили перевізники на цьому відрізку дороги понад норму за кілька років? Чому у мешканців селища і у містян немає можливості вибирати між комунальним транспортом і маршрутними таксі?… Читати далі »
цікаво
3 місяців 8 днів тому

А чому коментатори не говорять, що перевізники – не благодійна організація, це жителі нашого міста, які вклали і продовжують вкладати власні кошти в розвиток певного виду бізнесу і хочуть мати з цього прибуток , а ще це роботодавці, які створили робочі місця і платять певні податки на розвиток міста. Числена армія пільговиків, кількість яких постійно збільшується, мала би активно звернутися до держави щодо негайної монетизації пільг – “дайте грошима, а ми самі вирішимо, де їх витратити”.

Людмила Зіменко
3 місяців 8 днів тому

Персонально для “цікаво” – на державному рівні проблема монетизації пільг буде вирішена у наступному 2019 році ,- обіцяли депутати ВР. А в усьому іншому я повністю згідна з Камишниковою Н.С., ще й можу дещо від себе додати.

Людмила Зіменко
3 місяців 8 днів тому

Чомусь ніяк не можу поставити “цікаво” голос “проти”- чомусь система блокує мій дизлайк, і я маю підозру, що тут із гайками і дизлайками не все чисто і чесно – і уже не вперше!

пенсіонер
3 місяців 8 днів тому

Так держава у нас мер з гвардією депутатів. Новолинським пільговикам зарадити не здатен. А ще пхає брудні свої лапи в приміські села ,агітує за обєднану громаду. А якже з приєднавшимися пільговиками ? От тому селяни і не рвуться до приєднань з нашим мером. Бо знають добре його наміри та цілі.

Валік
3 місяців 8 днів тому

Я пам’ятаю раніше коли був такий період коли в Нововолинську Сапожніков відмовлявся в повному обсязі фінансувати 2 ПТУ коли вчителі страйкували. Та перекривали трасу о тоді Сторонського викликали в Луцьк на засідання Облради. Канал Аверс вів трансляцію то Сторонський там таке тоже плів: так не можна зробити тето там не получається. В цей раз він я читаю тоже плів якийсь бред шо тото не можна тото не вийде зробити. Дежавю.

Людмила Зіменко
2 місяців 25 днів тому

У неділю шофер у маршрутці мене ледве не бив, кидався грішми, хамив і поводився неадекватно, коли я запитала про розцінки на маршруті і хотіла сфотографувати той документ із розруківкою цін на проїзд. Шофер мені тикав і погрожував.
7,2 кілометра від селища до молокозаводу коштують7 гривень за проїзд, тобто це вартість всього маршруту. Багатодітні поруч зі мною їхали безкоштовно на всілякі гуртки і на навчання В НЕДІЛЮ! Але особиста моя думка, що вчитися їм уже не треба, бо підлість і нахабство вони вже вивчили сповна.

Особиста думка
2 місяців 25 днів тому

Водій хамив, а багатодітні винні. Дивна логіка. Обзивати багатодітних підлими й нахабними – оце справді підлість.

wpDiscuz