полю

“Прогнали Януковича – проженемо і цих падлюк!” – заявляють селяни у Грушеві

8 1224

Депутату Нововолинської міськради Віктору Яремі –

особистому другові нововолинського міського голови Сапожнікова

присвячується

– Як відкривається мисливський сезон – у нашому селі ешелон машин, страшне, що робиться! На дорогу навіть вийти не можна! – бідкається багатодітна мама Валентина Данилькевич.

Та навала джипів на розбитій сільській дорозі – то ще дрібниця порівняно зі збитками, яких щороку завдають селянам дикі кабани. Саме на кабанів полюють численні гості й господарі приватної фірми – ТзОВ «Павлівське мисливське господарство”. 

Розводять хижаків єгері цього ж господарства. Однак природного корму і підкормки кабанюрам давно бракує. Тому вони вчащають на городи і поля.

Що у Грушеві, що у сусідніх селах нічні набіги вепрів стали буденним трилером. Особливо хоробрі фермери розкладають уночі багаття, аби відлякати непроханих гостей. Та по полях уздовж лісу  у пітьмі довго не набігаєшся. А відстрілювати кабанів без ліцензії не дозволяє закон.

Отак законослухняні селяни стали заручниками вепрів і…  свинського ставлення заїжджих крутеликів до людської біди.

– Хочете, хлопці, стріляти – ідіть на схід і там стріляйте! – радять громадський активіст із Іванич  Петро Нагайовський  і мешканець Грушева Ростислав Матвійчук  любителям адреналіну, які внадилися сюди на панське полювання. – А як є потрава на полях і городах – заплатіть, хлопці!

Хто ж ті “хлопці”, які чхають із мисливської вишки на проблеми селян?

Засновниками ТзОВ “Павлівське мисливське господарство” є небідні люди. Рибак Олександр Анатолійович, Торчило Сергій Леонтійович, Ярема Віктор Романович, Павлюк Анатолій Семенович…

Один має в Нововолинську мережу аптек і брата-митника, другий “тримає” автосервіс, третій – ціле кабельне телебачення в Нововолинську, фермерське господарство, мережу продовольчих магазинів…

Про господарів мисливської фірми і їхніх гостей ми ще поговоримо. А крик душі мешканців Іваничівщини – на відео.

 

 

 

Наталя Камишникова, листопад 2014-го

Післямова

Повторюю цей сюжет нині, в березні 2017-го, на численні прохання селян Іваничівського району.

До речі, деякі засновники ТзОВ уже змінились. А  проблеми лишилися!

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

8 Коментар "“Прогнали Януковича – проженемо і цих падлюк!” – заявляють селяни у Грушеві"

повідомляти

editor
2 років 2 місяців тому

Ольга Кондратюк:

Головне не просто прогнати, а судити, щоб іншим не повадно було! А, найголовніше, треба включити мізки і обрати до владних органів розумних, порядних та освічених людей, здатних та бажаючих працювати на Україну!

Ігор Желізко
2 років 2 місяців тому

Її немає, вона в могилі, але лунають її думки лікаря психіатра Кравець Христини, моєї дружини, або як її в народі називали Львівська жінка. Так, так це саме ця яку жорстоко побили в Нововолинську очевидно щоб заволодіти її майном ті, про кого вона вмираючи написала. Читайте ось тут, думайте, зважуйте та дійте : http://h.ua/story/85223/

Анатоль_ Бідзюра
2 років 2 місяців тому

Мде-пц. Там не тільки у Грушеві проблеми. А й у Милятині, Трубках, Самоволі… Де новітні латифундисти скупили ліси та землі. І наші, нововолинські вмочили у ту справу носа.

editor
2 років 2 місяців тому

На мапі Анатолій Миколайович Бідзюра для немісцевих позначив червоним прямокутником зону панських полювань…

Ігор Желізко
2 років 2 місяців тому

Я не розумію, як громада цього не бачить, ми різні люди, одні рятують тварин, а інші їх вбивають. Мисливець той що насолоджуючись вбиває беззахистних тварин він так само ставиться і до людей своїми поведінковими реакціями і ніколи окрім обману на толерантній поведінці, здирництва, паталогічної жадібності до майна за рахунок приниження та обкраданні людей чи громади, кращого від таких ви ніколи не дочекаєтесь. Бо в них переважає розрахунок власного егоїзму над совісю, а в нормальних людей ж навпаки, совість є як вищий прояв її інтелекту.

Анатоль_ Бідзюра
2 років 2 місяців тому
Міська громада, Ігоре Миколайовичу все бачить, проте, мовчить ніби у рот води набрала. Як завжди. Громада читає на “Радарі” викривальні публікації Н.Камишнікової, і… німіє від страху. Й знову мовчить. Громада знає, що Бідзюра судиться у Львові, Володимирі, Іваничах і Нововолинську із В.Сапожніковим та А.Сторонським – ось вже більше, як півтора року і… не знаходить слів, щоби його підтримати. Громада знає про все, що їй треба знати. Навіть, як влада вкрала у Вас “Львівську жінку”. І знову ж таки мовчить, ніби піймана у тенета риба. Її члени, пограбовані, доведені до відчаю та старцівської торби ніколи не підуть проти нинішньої місцевої влади.… Читати далі »
editor
2 років 2 місяців тому

Марія Гайдук:
Потрібно організовуватись і діяти спільно, тим більше, що у вас є громада. Один в полі не воїн.

editor
2 років 2 місяців тому

О, як цікаво. З лободи лізуть ріжки… тетеішки. 🙂
ttishka.tanya, хто б подумав.

wpDiscuz