DSCF1689

Прокол у протоколі. Якщо дали команду “фас”, то можна все…

15 1758

Тут одному юному палію шин під виконкомом влупили штраф по максимуму – ви в курсі. Учора він оскаржив постанову адмінкомісії при виконкомі Нововолинської міськради.

Скарга пішла у суд.

Серед аргументів є дуже цікаві…

 

Стверджує, що коли його завезли з-під хати мера у відділок, то сказали: “Оформимо як хуліганку-п’янку. За статтями 173 і 178 Адмінкодексу”.

На алкоголь не перевіряли – ні на місці затримання, ні у відділку, ні в лікарні, тобто доказів жодних. Та за цією статтею притягують до відповідальності одразу, без судів і адмінкомісій, можуть винести просто попередження. За хуліганство теж йому світило незначне покарання. І він погодився – здуру, ясна річ. Втомився бунтувати.

Щоправда, спершу сказав, що йому потрібен адвокат… але поліцейські засміялися: “Ми тут самі як адвокати, навіть кращі!”

Коротше, дали йому – каже – чисті бланки протоколів і звеліли підписати.

Ну, він і підписав. “Із протоколом згідний”. На двох бланках.

Вийшов із відділку свято переконаний, що його покарають саме за статтями 173 і 178.

А притягнули його за статтею 152 КУпАП! Два тижні потому.

 

 

Покарали через адмінкомісію при виконкомі, де головуючий – заступник міського голови В.Рожелюк.

І цей головуючий під час розгляду справи пригадав шиноспалювачу, з-поміж іншого, як той на базарі лає привселюдно Сапожнікова (це мер) і Сторонського (це секретар ради й заступник мера, два в одному).

А член комісії пояснював порушнику правил благоустрою, який протестував під виконкомом проти 32-річного сидіння мера у керівних кріслах: “На виборах роби що хочеш, а зараз не можна, зрозумів?”

Тобто на виборах палити шини все ж таки дозволяють. 🙂

 

 

Навіть безсторонній людині очевидно: справа шита білими нитками.

Чиновники помстилися одному виборцю за все й одразу. За ганьбу і переляк у лютому 2014-го, коли сотні людей стояли під виконкомом і вимагали відставки міського голови, за дошкульну критику в інтернеті, за пильну увагу до їхніх декларацій, маєтків, статків і ящиків коньяку.

 

Нововолинський Майдан-2014, люди вимагають відставки Сапожнікова

 

А що всіх невдоволених покарати не можуть, то відтягнулися на цьому, бідовому.

Прошу не писати у коментарях, який він поганий. Так, не подарунок. Сирота, реально важке дитинство, несолодко й зараз. Нарваний, зухвалий, купа проблем – і в нього, і через нього.

Але тут не про це. Тут про чисті бланки. І про тупу помсту з боку горе-батьків міста.

Я розумію: поліція буде спростовувати. “Ні-ні, у нас усе по закону, всіх формальностей ми дотримали, це брехня і провокації!!!”

Бо проколом у протоколі правоохоронці підставили не лише голову адмінкомісії, а й самого міського голову. Команда “фас” надійшла, певно, від самого?

Мер аж у телевізорі розводився – голослівно – про п’яних протестувальників. Так уже вони йому дошкулили двома недопаленими шинами. Так показово одного штрафонули, щоб усім іншим у Нововолинську не кортіло бунтувати.

А тут отакий прокольчик…

Із цікавістю стежитиму за розглядом справи у суді. Білі нитки стирчать стирчма, та чи побачить це суддя у чорній мантії?

Нова поліція, нові підходи до людей у влади, перемога Майдану, зажили по-новому, авжеж…

 

Наталя Камишникова

Фото міськради – Анатолій Бідзюра

У ТЕМУ:

За протест проти мера штрафонули на 1360 грн. Ганьба, Рожелюк!

 

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

15 Коментар "Прокол у протоколі. Якщо дали команду “фас”, то можна все…"

повідомляти

Віктор
6 місяців 14 днів тому

Є такий вислів : ИЗ ИСКРЫ ВОЗГОРИТСЯ ПЛАМЯ!!!
Сапоги, Ражелюки : не забувайте, ми вас породили і ми вас …

Ульріх
6 місяців 14 днів тому

Це ж як Сторонський постарів!

Валік
6 місяців 13 днів тому

Неправда Сторонський не постарів а Розкабанів у хорошому сенсі слова.

добродій
6 місяців 13 днів тому

от цікаво – квартиру сторонський за які такі гроші по кобзаря 29а біля мера придбав ?ціна квартир в цьому будинку коливається від 30 до 40 тис доларів. а кажуть лікарі погано живуть. щось по сторонському , бєльській ,морозові і т.д. цього не видно.до речі , очільник нововолинської медицини з америки вже приїхав ?

Eys
6 місяців 13 днів тому

Добродій. З таким придлогом можна до кожного жителя підійти і спитати, звідки в тебе гроші на житло в якому ти живеш? Значить ти їх вкрав.Бо був би чесний то жив би у підвалі або в палаткі в полі.

Анатоль _ БІДЗЮРА
6 місяців 13 днів тому

Ви провокатор “EYS”. Вам повинно бути відомо, що до “кожного жителя підійти і спитати, звідки у тебе гроші… ” просто так неможливо, бо вони не публічні особи і за кошти платників податків не живуть. Підчитуйте, хоча б деколи, законодавчі акти.
Якщо хочеш бути непублічним – не йди у владу, держслужбу чи в депутати.
Я чомусь на 100 % впевнений, що імовірна новопридбана квартира першого заступника міського голови\секретаря міської ради А. Сторонського записана не на нього. :)))

Фея
6 місяців 13 днів тому

Згодна з паном Анатолієм Бідзюра! Eys, ви або самі є начальством, або є по природі своїй підлизою-прислужником у начальства міськвиконкому. І взагалі – перечитуючи коментарі я зробила висновок що на Радарі пише коменти ціла команда провокаторів і людей, наближених до високих чиновників, чи і самих чиновників. Мета їхньої “важкої” праці цілком зрозуміла.
Бажаю успіхів Радару

Шурік
6 місяців 13 днів тому

Це так завжди, хто не знає як виправдати свої дії каже, що підписав пустий протокол. Хоча можливо був п’яний тому і підписав пустий протокол)) Був би тверезий то не зробив би так.

Фея
6 місяців 13 днів тому
Підписувати будь-що потрібно дуже обізнаній людині – то слово не те, то місце може бути порожнє (маленьке таке місце, куди можна щось дописати потім), тому там у кінці ставлять літеру Z на весь простір порожній – так має бути по закону, а я закони ведення документації знаю, бо детально вивчала із викладачем і складала іспити. Загалом діло ЛИПА, бо у ситуації, коли дають команду “фас” я потрапляла не один раз – така наша реальність, коли високому начальству можна все, бо начальству нашому щось не подобається. Дай Боже, щоб суд прийняв і ухвалив достойне рішення. Сподіваюсь, що часи хоч трохи змінились.… Читати далі »
АНАТОЛЬ_ Бідзюра
6 місяців 13 днів тому

Ви, “Шурік”, наважилися б на щось подібне? Ну, хоча б вийти із протестними гаслами під місцеву раду із вимогою відставки червоного міського голови? Вже не кажу про запалені шини… А Віталій, якого всі так ганьблять та обс*рають, зробив це! І ще зробить.
Анонімні “сміливці” на таке не здатні. Шини, якщо В.Сапожніков не відмовиться від свого подальшого “кар’єрного зростання”, будуть горіти під міською радою постійно. Вдень і вночі. Як і земля під ногами. Слово “пустий”, в українській мові, має зовсім інше значення, до речі.

Грабовський Віталій
6 місяців 11 днів тому

Спалив шини тому, що прикро навіть дивитись, як обкрадають місто наші керманичі і дивляться просто в обличчя, та й брешуть… Як буде потрібно, і з плакатом протестним вийду і нікого не буду боятись, а шини потрібно збирати😏

Фея
6 місяців 11 днів тому

Кожен громадянин/громадянка мають право на протест. Браво, Грабовський Віталій – це позиція свідомого і вільного громадянина👏👍

Наталія
6 місяців 13 днів тому
У нас в країні, якщо нема зв’язків то шиють по максимуму за дрібниці. Якщо зв’язки і гроші є,то і за вбивство відмажуть…як це остогидло. А як писали тут про сина директорки школи 2, якого мама відмазує від енної крадіжки. І всі про все в курсі,що коїться . Навіть попри це ,мєнтам не страшно і далі брати на лапу і відмазувати. А сяде його співучасник ,якого б’ють в камері чи кабінетах,весь синій ,руки порізані. Наркоман,на все вже згідний . А синок директорський виявляється вже свідком проходить у справі. В моєму будинку скупка краденого ,наркота,всі все знають,але добре відстьогують от і все.… Читати далі »
Олександр
6 місяців 11 днів тому

Можуть і догратись-Майдан теж починався мирно…

Шміт
6 місяців 13 днів тому

А яке відношення “мєнти” мають до проведення судового розгляду??? так і “синок директорський” не свідком проходить, а обвинуваченим, судовий розгляд відбувається у м. Володимир-Волинський за участі колегії суддів. Можете з’їздити та впевнитись, щоб на майбутнє не писати нісенітниці.

wpDiscuz