проке

Прокурорів виселити, дитсадок повернути місту! “Свобода” збере підписи нововолинців

47 2269

 – Це не окупований Крим і не схід України. Це захід нашої країни. Волинь, місто Нововолинськ. Як гадаєте, що це за державна установа???

Якщо державна, то чиї інтереси вона захищає? – запитує голова Іваничівської районної ради, свободівець Андрій Бадзюнь.

І веде далі:

– Це колишнє приміщення дитячого садка. Уже багато років тут знаходиться прокуратура міста.

 

 

Після Революції Гідності сюди приходили нововолинські активісти висловити обурення діями посадовців – і лишили два стяги: державний та червоно-чорний.

Так ось, державного стягу тут давно немає, а в місті не вистачає місць для діток у садках.

 

 

Нововолинська міська організація ВО «Свобода» розпочне у квітні збір підписів за повернення цієї будівлі місту й облаштування тут дитсадка.

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

47 Коментар "Прокурорів виселити, дитсадок повернути місту! “Свобода” збере підписи нововолинців"

повідомляти

Eys
11 місяців 5 днів тому

Да краще виселити прокурорів десь на острів Крит. Було б класно. 🙂

Олександр
11 місяців 5 днів тому

На Крит? Вони тільки цим і марять! На Соловки!

бугай
10 місяців 9 днів тому

користі від них немає отримають по 20000 тисяч зарплати тормозять хід справ перестраховуються щоб не зрізали премій

editor
11 місяців 5 днів тому

Давно пора, я теж підпишу. Прокуратурі треба надати інше приміщення, в рази менше. Ну, і 30 соток землі у центрі міста – це їм зажирно. Краще хай дітки гуляють.

Оля
11 місяців 5 днів тому

Податкову,прокуратуру,біржу можна поселити в одне приміщення!!!!
Садків в центрі міста немає.
і Тернопільську академію нехай в мера вдома зроблять, щоб він там студентів обучував своїм корупційним схемам.
Школа якраз в тому місці дуже потрібна, щоб до шкільних установ діти могли ходити найближче по місцю проживання, з теперішньою криміногенною ситуацією в місті!!!!!

Олександр
11 місяців 5 днів тому

А я проти!!!! Щоб там був садок-грошей потрібно неміряно,СВОБОДА заплатить? А от початкову школу зробити-реально,і щоб в класі було 10 першачків,а не 30! І спальні можна обладнати і групу продовженого дня….багато чого можна придумати. Тільки не ламати!!!

гість
11 місяців 5 днів тому

Тільки не приватну школу або садок, а державні.

анти чобіт
11 місяців 5 днів тому

зачекайте ще років 10-20 а то і менше,і не буде кому у дитячі садки ходити,молоді люди втечуть за кордон

вася
11 місяців 5 днів тому

дуже дивно держ.установа і немає прапора

Олександр
11 місяців 5 днів тому

Якого?

вася
11 місяців 5 днів тому

веселий роджер

Українка
11 місяців 5 днів тому

Ха,ха,а навіщо їм прапор,у них свої закони і ” своя” держава!

Микола
11 місяців 4 днів тому

День Державного прапора України – 23 серпня, відповідним Указом Президента України запропоновано встановлювати цей символ у певні святкові дні на будівлях органів державної влади та об’єднань громадян, а органами місцевого самоврядування – на вулицях міст . Так що прокурори закон знають і дотримуються.

АНАТОЛЬ_
11 місяців 4 днів тому

Микола правий. Юридично, прокурори мають право не вивішувати держ. прапор. “ЗУ про державний прапор України” до цих пір не прийнятий ВР, а лише за основу. Це ганьба, звичайно, для самостійної держави. Зате громадяни можуть, як у люрнетку, побачити кого вони обирають що п’ять років у найвищий законодавчий орган Держави. Можна було б апелювати до І.Гузя, проте, схоже у нього дещо затягнувся період переходу від юного віку до зрілого. Чоловік вправляється у доланні водяних перешкод на шляху до другого депутатського терміну….

Олександр
11 місяців 4 днів тому

Якщо не перебіжить в *Укроп*,то навряд чи допливе….

editor
11 місяців 5 днів тому

Ірина Семенюк: Ну а на Шахтарському м-ні, біля стоматології стоїть порівняно новий,вже напіврозвалений садік, серце болить, таке приміщення “розбирають” вже потрохи

гість
11 місяців 5 днів тому

А на 5-му мікрорайоні вже й мало що від садка й залтшилося.. Саме за це мер нагороди свої та ордени слави отримував.

editor
11 місяців 5 днів тому

Нелля Березина: Скорее собирайте.
Юлія Ловбек: І хай прокурори повернуть каруселі 🙂 🙂 🙂

АНАТОЛЬ_
11 місяців 5 днів тому

Там ніколи не було прапора. Навіть, при О. Сліпчуку. Навіть, при Л. Решетнику. Приміщення прокуратури активісти і майданівці три рази пікетували із вимогами звільнити: 1) О.Шпоту; 2) І.Васьовчика; 3) Ю.Сєчку; Всіх за бездіяльність і зловживання. Результат: О.Шпоту забрали на підвищення в Луцьк, І.Васьовчик – заступником прокурора В-Волинської міжрайонної прокуратури. Мають файні зарплати за рахунок простих платників податків, пільги, зброю, забезпечуються житлом, яке потім приватизовують тощо. Ю.Сєчку відправили на неслабкий пенсіон за… Проте, воно вам не потрібно. Всіх, окрім О.Шпоти, наскільки знаю і як вбачається, таваріщ В.Сапожніков забезпечив житлом. Фото всіх трьох пікетувань і документи, маю.

Українка
11 місяців 5 днів тому

Це, пане Анатоль,як у цій байці: А щуку наказали і кинули у річку!😆

Фая
11 місяців 2 днів тому

Анатолю, а розкажіть, будь ласка, за що Сєчку “пішли”??

Фея
11 місяців 1 день тому

Фая, а ви навмисно вибрали собі такий нік – поміняли одну літеру і сподіваєтеся, що хтось не додивиться і подумає, що це Фея? Я вгадала?

АНАТОЛЬ_
11 місяців 1 день тому

Не можу. Це надто делікатна тема. Та, й як людина Ю. Сєчка був непоганий. Служив “системі” бо мусив: сам до неї входив. Як і міський голова, як “червоні директори”, керівники комунальних ор-цій, прокурори, директори шкіл, лікарень, поліці, судді…

Фая
11 місяців 1 день тому

Не можете чи просто незнаєте?? а сказати, що “не знаю” – не комільфо?))))
Бо його ніхто не пішов, він просто не пройшов атестацію при реформі в кінці 2015 року. Бо вся атестація полягала у тестах, в яких було купа помилок….і тому людина з таким колосальним вантажем знань не пройшла, а зелені деякі, які тупо позубрили тести – пройшли. Людина він дійсно досить непогана, тут погоджуюсь!

Фея
11 місяців 22 годин тому

Фая, я бачу, що моє обурення вашим ніком, як мертвому припарка. Вам хоч що кажи, а ви -“Все Божа роса”!

Так вам і треба.
11 місяців 13 годин тому

Запатентуйте свій нік і подавайте на всіх в суд якшо хоть одну букву з вашого ніка використають в своїх ніках. Нема чого заритись на чуже.

мешканець
11 місяців 5 днів тому

ті самі “….” при тих самих кормушках. А колись вони “жили” у приміщенні паспортного столу, можуть назад і повернутись, їм місця вистачить…..але там нема облаштованих “особистих відпочивалень”.. тому з цього приміщення їх ніхто не пожене…

Вова
11 місяців 5 днів тому

Давно пора вигнати. Цілком підтримую Бадзюня. Так тримати. ВО “Свобода” рулить!!!!!!!!

АНАТОЛЬ_
11 місяців 5 днів тому

Та воно-то так… Побачимо чим закінчиться. Благими намірами вистелені дороги і в рай, і в пекло.На мою думку без четвертого пікетування не обійтися.

депутати вперед
11 місяців 5 днів тому

На цей раз уже депутати разом з обласними і народними нехай на пікет вийдуть .. Нехай хоч разок свій обовязок державників перед людьми виконають. Досить служити олігархам та жити за рахунок бідаків А то все простих людей замість депутатів на амбразури натравлюють.

АНАТОЛЬ_
11 місяців 1 день тому
“Вова”, мене звуть Анатоль Бідзюра. Я розумію. що вам зручно писати коментарі під анонімною кличкою такого формату і віртуально карати злочинців – “вигнати”, “зарізати”, “розстріляти”, “повісити” тощо. Але, як ці “покарання” узгодити із Кримінальним Кодексом? Смертна кара в нашій державі відмінена вже давно. Законодавством і Конституцією України передбачені зовсім інші кари. Наприклад, за спроби повалення державного конституційного ладу – довічне ув’знення. А за зраду Батьківщині і Присязі -до 10 років позбавлення волі. Вам потрібно у Китай, Кубу, Північну Корею чи якісь африканські країни. Визначтеся, де вам буде найзручніше і переїдьте туди на постійне проживання. “Свобода” там, може, й не “рулить”,… Читати далі »
Володимир
11 місяців 5 днів тому

Всім писакам рекомендую замість прокурорів закотити рукава і іти розкривати злочини. Дупля в цій роботі не маєте. Ми що якась бандити, щоб вирішувати питання конфіскаціі Державний установ.

день приколів
11 місяців 5 днів тому

Перше Квітня не за горами. Ще рано так шуткувати. …А де постанова або рішення про виселення ? Немає? Ото ж бо!

бугай
10 місяців 9 днів тому

прокуратура ще не одного злочину не розкрила розкривають оперативники поліції

вшт
11 місяців 5 днів тому

вклучить в цей список 15-й садок(МНВК) і 16-й садок ( корпус технікуму) за 3 садочка треба збирати підписи

Сирий
11 місяців 4 днів тому

Я підпишуся. Ще податкову виселити.

АНАТОЛЬ_
10 місяців 9 днів тому

Не вийде. Наш садочок, де сидить фіскальна служба, віддали на віки-вічні. І не тільки його. Маю цілий список від В.Сапожнікова. Хочете, опублікую? Будете шоковані цим масштабом дерибану.

Фея
10 місяців 9 днів тому

Але цілком можливо, що ті оборудки були проведені з порушеннями, то ж такі рішення можна оскаржити з точки зору законодавства – ну не вірю я що наше керівництво зробило усе чесно і по закону.

АНАТОЛЬ_
10 місяців 8 днів тому

Ну, звичайно ж, “ФЕЄ”. Там ці дерибани “тягнуть”, щонайменше на одну кримінальну справу. Пишуть мені у відповіді, що мовляв, деяке комунальне майно громади Нововолинська належало до Фонду державного майна України. Як вам? :)))

Ага
11 місяців 4 днів тому

Да! Давайте всіх виселим і скоротим!!! Ламать не строить, шо тут скажеш! А то сидять шось в кабінетах…
А потім будем на сайтах писати і жалітися на правоохоронну систему, на податкову, на освіту!! Але спочатку – всіх виселим!!!!!

не гість
11 місяців 3 днів тому

Але тоді треба взятися і за суд! Наприклад в Іваничах що суд ,що прокуратура мають збудовані приміщення.А не так як в нашому місті,Сапожніков все і всім * понадарював*.
Але все що тут чи де ми говоримо їм байдуже. І так по всім питанням. З якої сторони міста не заїзджаєш – розруха! В самому місті бруд,доріг нема разом із тротуарами,вода теж бажає бути кращою.
Про спорт то взагалі нема шо говорити.
Мер не є патріотом міста ! Барига який думає,що буде вічно жити…….

анти чобіт
11 місяців 1 день тому

і злодій, я вважаю.

АНАТОЛЬ_
11 місяців 12 годин тому

Якби я та й опублікував відповіді Віктора Сапожнікова про комунальні дитсадки, школи, вбудовані приміщення, земельні ділянки та інші громадські об’єкти нерухомості на мої інформаційні запити про їхнє використання – продаж, дарування, передачі тощо, всіляким-різним організаціям, приватним особам та своякам – ви б заніміли від здивування. Але. Тому що переважній більшості нововолинських обивателів, абсолютно фіолетово знати де поділося їхнє кровне майно, і читати вони цього не стануть, то й не друкую.

Ульріх
11 місяців 3 днів тому

Андрію Анатолійовичу, в районі ( дороги, лікарня, освітлення, садочки, Кревська, газета… ) проблем теж вистачає, а керівник Нововолинської Свободи не Ви. Робіть будь ласка своє

editor
11 місяців 3 днів тому

ага, ви всі віддали Нововолинськ на відкуп і роздерибанення корупціонерам. То ще будете закривати рота тим, хто намагається зробити добру справу ЗАМІСТЬ вас?

Таті
11 місяців 2 днів тому

Можна всіх переселити до приміщення виконкому, хоча я думаю , що скоро тих садочків не буде потрібна така кількість , бо в місті все менше молоді , яка б планувала тут лишитись і народжувати саме тут дітей. Місто жахає , особливо ввечері, коли ідеш додому і на кожній лавочці або п’ють або ходять неадекватні молодики зграями подібні на “зомбі”.

Фея
11 місяців 1 день тому

Думаю так само – через економічні негаразди і через, м’яко кажучи, нерозумне управління місцевої влади садочків потім стільки не потрібно буде – буде менше діток. Але при наших реформах таки забагато місця для прокурорів, суддів, центру зайнятості. Як на мою думку, то центр зайнятості абсолютно непотрібна тепер установа. Та і податкова навряд чи має бути у такому приміщенні.

wpDiscuz