садик1

“Припинити чвари й узятись до роботи!” – закликають у правлінні “Прикордонника”

25 1580

Не вщухають чвари і скандали у садівничому товаристві “Прикордонник”, яке діє в Нововолинську.

Суди, войовничі анонімні відозви на стовпах, злива взаємних звинувачень.

Ідеться не так про заміну одного голови на іншого, як про землю. Чия ж вона: нововолинської громади чи литовезької?

 

Після аж надто бурхливої конференції в лютому, де обрали головою Сергія Солтана й не обрали одного з колишніх керівників – Ігоря Веселова, її результати оскаржує в суді той-таки Веселов.

Він домагається нових виборів. І йдеться не так про заміну одного голови на іншого, скільки про землю.

Хто є нині власником земель масиву “Прикордонник”? Нововолинськ чи Литовезька об’єднана територіальна громада? Це  питання є ключовим для розуміння всіх залаштункових процесів. Бо чвари, суди – це тільки наслідки.

Нововолинські чиновники наполягають: земля – їхня! Ну, в сенсі – міська…

Судова тяганина щодо рішень звітно-виборної конференції триває, а  на дачі треба безперебійно подавати воду, світло, щодня вирішувати безліч поточних питань. Одне слово – господарювати.

І робить це правління садівничого товариства. Люди працюють там на громадських засадах. Їх обирають так само на конференціях. Розбірки, звинувачення, нападки їх уже дістали. Тому вони звернулись на РАДАР із наболілим: “Дачі потрібні не для чвар!”

 

 

Якраз коли РАДАР у приміщенні садівничого товариства біля пожежної площі вислуховував їхню правду, принесли анонімну відозву, розвішану на дачних зупинках. Членів правління хтось називав бандою, ситуацію на масиві – надзвичайним станом, закликав “виганяти всіх до одного керівництво і правління, бо нам буде біда”.

Писав явно той, кому наступили на хвіст і чиї зловживання виявило правління. Про зловживання – у наступних матеріалах, а зараз почуйте голос здорового глузду.

Суди і протистояння можуть тривати роками. А жити, господарювати й відпочивати на дачах треба вже зараз.

Та й земельне питання вирішують аж ніяк не дачники – це не їхня компетенція. Хай нововолинські посадовці розбираються з литовезькими, не збурюючи простих людей.

 

 

 

Що ж до безкоштовного автобуса, яким так полюбляє спекулювати нововолинська влада, то за цей автобус вона завжди мала голоси на виборах.

Не дасть автобус – не матиме голосів. Елементарно, владці!

Хоча вирішити питання доїзду пільговиків на дачі можна й без вередливих нововолинських чинуш.

 

Наталя Камишникова

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

25 Коментар "“Припинити чвари й узятись до роботи!” – закликають у правлінні “Прикордонника”"

повідомляти

Наталія
2 років 1 місяць тому

Все цікаво слухати, всім віриш, крім цього є інша сторона теми, різні чутки по місту, невідомо чи правдиві.
Але неприємно , що тричі за травень лише була на дачі – і всі три рази не було світла. Все сплачую, якось неприємно, виясняють стосунки, всі так турбуються про людей, а елементарні зварювальні роботи по водопроводних трубах не ведуться як раніше, тупо замотують резиною і по верху – дротом… Плата зросла втричі за дачі, а все як і було і навіть гірше, ате всі такі добрі і так турбуються про дачі як послухати…

editor
2 років 1 місяць тому

а от для того і треба, щоб був голова садівничого товариства з усіма повноваженнями. На зарплатні. А члени правління таких повноважень не мають. І що довше триватиме колотнеча та судова тяганина, то гірше буде простим дачникам.
Щодо “турботи” – це ви ще пана Веселова та його групу підтримки не слухали, вони вже цілий брифінг провели для преси!

Наталія
2 років 1 місяць тому
Чесно кажучи простим дачникам тільки проїзд подорожчав , не стосується до теми, але це все про що можна почути на зупинках і дачах від людей. Зітхають і кажуть як було так і є. Показують дачі які за борги повибирав колишній керівник , не знаю правда чи ні, то не моє діло… Минулого року як прорвало трубу у нас на ділянці, на сусідній і одну просто на лінії, то взагалі ніхто не прийшов, зате дали шматок резини, сказали руки маєш – замотай якось. Я не думаю шо будуть якісь зміни для простих дачників. На папері будуть, для виступу на відео будуть… Читати далі »
Люся
2 років 1 місяць тому

А нащо вам ,Наташа,світло на дачі?Копайтеся без електрики. Електрична енергія дуже сильно потрібна в Польщі на різних фабриках ,де працюють наші заробітчани .Начальству дуже вигідно приторговувати втратами в мережі з сусідами. Жити ж то якось треба.

людмила зіменко
2 років 1 місяць тому

Литовежська об’єднана територіальна громада претендувала на землю селища Благодатного. Згідно документів земля була передана під будівництво селища і поверненню не підлягає, а, отже, приєднати селище до Литовежа – це абсурд, так пояснювали у селищній Раді. То, може, Литовеж Нововолинську землю забрати хоче, чи приєднати Нововолинськ до себе? Така думка має право на існування. То тоді це Литовежзькі інтриги. Вони, напевно, думають повернути землю дачного масиву.

editor
2 років 1 місяць тому

Литовезька об’єднана територіальна громада точно НЕ хоче приєднати наш кримінально-наркоманський Нововолинськ до себе. І забирати землю в масиву НЕ хоче! Це просто хтось чутки такі дивні запускає.
Я записала інтерв’ю з литовезьким головою, буде на РАДАРІ.
Тут суто нововолинські інтриги. Скажу більше: ці інтриги виходять із нашої мерії. І ці інтриги недолугих нововолинських чиновників можуть скінчитись великими незручностями для абсолютної більшості звичайних дачників.

Олена
2 років 1 місяць тому

Коли вже той Веселов угомониться! Мало накрав,мало заробив продаючи чужі дачі?! Три роки підряд він висуває свою кандидатуру на голову садоводства – люди про нього навіть чути не хочуть!А він все лізе і лізе!

Анна
2 років 1 місяць тому

Правильно, что много очень этот Веселов набрал, вот поэтому и лезет снова в управление. Зная этого человека, ему же всё мало. Когда уже успокоится?

leon
2 років 1 місяць тому

Діло в тому що сама систама водопостачання дуже в жалюгідному стані, труби зварюють кожен рік, але кожен день є нові пориви, іх при подачі води не завариш, тим більше вони ржаві і гнилі, залишається тільки мотати. На баштах замінені насоси,отже причин відсутності води немає.
Графік як у і вминулому році,парні-непарні. Номер слюсаря 0986082369

leon
2 років 1 місяць тому

Номер електрика 0982665708

leon
2 років 1 місяць тому

Після трьох років головування пана Веселова господарстві не залишилось навіть лопати,щоб відкопати ту саму трубу яка прорвала позичали в садоводів,трактори розвалені без багатьох запчастин і документів,стан електромережі в жалюгідному,сміття лежало горами,на дорогах калюжі шо озера,ото хазяйнував!!!!!!

leon
2 років 1 місяць тому

Землю забрати в постійного користувача можна тільки у випадку несплати орендноі плати,або у використанні не за призначенням.Таких порушень небуло.В свою чергу Литовежська ОТГ після формування громади надасть право на приватизацію,а постійний користувач припустимо, Нововолинська Міська Рада,таких вповноважень немає і може надати тільки довідку(займає трохи часу),з якою вас пошлють в новов.філію землеустрою де здаєте всі документи і платите за саму приватизацію і ПОСЛУГИ,потім з вашими документами ідуть в Литовеж ОТГ.Другий варіант:берете паспорт,членський квиток ідете в Литовеж ОТГ пишите заяву і платите тільки за приватизацію!

editor
2 років 1 місяць тому

а скільки зараз коштує сама приватизація і скільки – ПОСЛУГИ?

Анатоль_ Бідзюра
2 років 1 місяць тому
Цікаве запитання. Відповідно до закону, громадяни України мають право на безкоштовну приватизацію землі у певних кількостях і на певних умовах. Довго розповідати. Проте, наскільки мені відомо, дехто із відповідальних керівників підприємств міста та місцевого владного “бомонду”, скористався таки цим правом, і не один раз. Щоб не бути голослівним, скажу: деякі рішення сесій міської ради і виконкому у мене є. Не знаю як зараз, а років зо 10 тому, цьому закону із боку міської влади чинився дикий спротив. Особливо, приватизації земельних ділянок під гаражними масивами. А ось для збудованих підлабузниками за високим дозволом “папи” гаражах та іншим об’єктах (поміж житловими будинками)… Читати далі »
leon
2 років 1 місяць тому

Дачі які нібито повибивав, а правильніше – вилучили членами правління і затвердили конференцією, були надані учасникам АТО безкоштовно, садоводам за умови сплати боргу і бажаючим вступити в коператив за сплату боргу і вступних внесків!

leon
2 років 1 місяць тому

Приватизація для кожного громадянина Украіни є безкоштовною ,згідно статті 121 Земельного кодексу Украіни,о ось за проект зем діл прийдеться платити,ціна залежить від самого землевпорядрика.

editor
2 років 1 місяць тому

а в Нововолинську приблизно скільки коштує проект на 4-5 соток, хто в курсі?

чл.правління
2 років 1 місяць тому

Комусь, напевно, аж свербить, щоб масив розпався. У цей важкий час, коли ціни шалені на все, мінімальна зарплата зросла, електроенергія яка дорога. Чи хтось, може, думає, що насоси працюють від сонця? чи труби наші з кожним роком стають цілішими?
Створюється ініціативна група і поливає з задоволенням і азартом все і всіх брудом. Головне – з якого пальця береться інформація? Ви хоча б раз прийдіть на засідання правління і поцікавтеся. Заодно познайомимось. Запитаєте – відповімо, запропонуєте – розглянемо.

leon
2 років 1 місяць тому

Збір довідок і оформлення технічноі документаціі обійдеться десь в 1000 грн.

Сирий
2 років 1 місяць тому

Той веселов ходив по лініях 28, 29, пропонував 110 гривень за голос, дачники говорили.

editor
2 років 1 місяць тому

Он як. Це тягне на кримінал, якщо справді пропонував. А звідки ж стільки грошей? Там же кількасот людей, мабуть, треба в залі зібрати.

Leka
2 років 1 місяць тому

Зрозуміло, що нікому не хочеться геморою на свої сіднички, але якщо знайдуться, люди готові підтвердити, що Веселов пропонує гроші за голос, це буде дуже вагомо. На масиві відбувається спроба незаконного захоплення влади, дуже вже хочеться пану Веселову до цієї годівниці. Хочу звернути увагу на те,щ о ніхто з бувших керівників на цю «шикарну» роботу більше не хоче. Повірте, работенка ще та, з людьми дуже важко.

садівник
2 років 1 місяць тому

09.06 2017.в офісі СТМ,,ПРИКОРДОННИК,,членом правління та бухгалтером було складено акт про хуліганські дії Веселової Н.,яка зривала з дверей кабінету розпорядок та оголошення для садівників.

editor
2 років 1 місяць тому

весело… 🙁

editor
2 років 1 місяць тому

Як пишуть аноніми у своїх відозвах, є підозра до деяких членів товариства у потаємній змові… з бісами під час повні. 🙂

wpDiscuz