гіллу

РАДАР почули, небезпечне гілля зрізали. ОНОВЛЕНО!

5 963

Сьогодні вранці комунальники за допомогою автовишки нарешті спиляли величезні гілляки понад дорогою в центрі Нововолинська.

Дерево у дворі на вулиці Нововолинській, 53 розрослося так, що вже створювало серйозні проблеми не лише для тутешніх мешканців, а й для водіїв, перехожих.

РАДАР написав про це майже місяць тому. Однак керівник ВУКГ у відповіді РАДАРУ відхрестився: мовляв, це не наша територія обслуговування, у нас на балансі вона не перебуває.

Поки комунальні служби розбиралися з балансом, на Нововолинській лише дивом нікого не прибило під час злив і буревіїв.

І от довгоочікуваний фінал епопеї:

 

 

– Ура-ааааа! Нас теж почули! Небезпеку ліквідовано! Дякуємо! – прокоментував подію нововолинець Анатолій Швед, який і привернув увагу влади та громади до цієї проблеми.

ОНОВЛЕНО!

Наступного дня після цієї публікації від начальника ВУКГ Артема Жигалюка надійшла ще одна офіційна відповідь.

Із неї випливає, що баланс балансом, а роботи виконала саме ця комунальна служба:

 

 

Фото – А.Швед

ПОЧАТОК ТУТ:

Обережно: аварійна гілка! Лихо може трапитись будь-якої миті

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

5 Коментар "РАДАР почули, небезпечне гілля зрізали. ОНОВЛЕНО!"

повідомляти

Олександр
8 місяців 9 днів тому

У тому й проблема, що ніхто ні за що не відповідає… А “ВІЦЯ”, який за “все в ответе, вже пішачка не доходить до таких віддалених точок… Тут питання виникло, після почутого від Сторонського про проблеми з грошима для медиків-кажуть(і пишуть) що Мороз до доці в Америку подався… то він не медик? Чи як?

Анатоль _ БІДЗЮРА
8 місяців 8 днів тому

“Віця” із маршалками пішов був “у народ” – по
“Вопаках”, “АТБ” у “Шанс”, на обоє ринків. А тепер, вочевидь, чомусь передумав. Шанси оті у нього, якщо відверто, навіть після тих походеньок у публічні місця, поганенькі. Не вийшов і до молоді із “орендованої” у племінника вілли, нещодавно… Мабуть, поїхав у Карпати – на полювання – на оленів. Або в Африку, в національний парк “Серенгеті”, ловити антилоп гну. :)))

Волинянка
8 місяців 8 днів тому

Бідний будинок № 53- то світла нема, то води, то гіляки мішають І нікому нема до нього діла А він то стоїть майже в центрі міста Одна лиш двірничка вчора “воювала ” з цими гіляками Ми . дивлячись у вікно , нічого не зрозуміли_ Стара жінка ( дуже працьовита) вчепилась в гілля і шарпає його ( таке відчуття було, що вона займається спортом. чи пак підтягується) Так от вона бідна вирішила самотужки боротись з цим “монстром” А тим ,хто це мав зробити давно, хто відповідає за це- було байдуже Дякую Боже, що ти “врозумив” їх!

Ульріх
8 місяців 8 днів тому

У комунальників, які обрізали гілки, інша версія.

Швед А.
8 місяців 2 днів тому

Цікаво, де б було те небезпечне гілля після сьогоднішнього вітрюгану?!
Шановні комунальники, дуже б хотілось, щоб ви робили свою роботу вчасно!!! От бачте, зрізали… і спокій і Вам, і нам, жильцям. Година роботи. А могло б бути не дай Бог лихо.

wpDiscuz