молитваа

Ромчик знову в лікарні – на знеболювальних. Його мама просить нас помолитися

6 3580

За життя трирічного Романа Гальчика з Нововолинська зараз борються медики в обласній лікарні.

У малого онкохвороба, він переніс складні операції, хіміотерапію.

Його мама Світлана написала у спільноті “Гальчик Рома – боротьба за життя”:

 

25 червня, 22.03

Дорогі наші друзі, рідні, Ромі раптово стало погано, посилились головні болі, почалась рвота, прошу молитви посиленої, дуже прошу помолитись за нашого Романа. Ми мали вилітати завтра в Стамбул, все відміняємо, чекатимемо, коли стан стабілізується.

Учора, 11.37

Ми в Луцьку в обласній лікарні, головні болі і рвота у Роми не пройшли, на 12.00 призначили КТ-обстеження. Я навіть боюсь уявити, що там ми побачимо. Мені світ зупиняється. Господи, допоможи нам все це витримати, дай Ромі сил, уже стільки позаду, хочеться спокою і здоров’я для Роми.

20 годин тому

За даними КТ, пухлини нікуди не ділись, вони всі є і виросли ще більше, головні болі в Роми – від тиску пухлин на різні ділянки мозку. Зараз вирішують питання зі знеболенням, щоб полегшити його стан. Будемо колоти гормони і протирвотне.
Ми лишаємось поки в обласній лікарні до стабілізації стану сина.

6 годин тому

Господи, люди добрі, помоліться за мого Рому, йому гіршає. Прошу вас, помоліться.

 

МОЛИМОСЬ.

Ромчику, живи!

 

https://www.facebook.com/groups/1776874302617820/permalink/1858937764411473/

У ТЕМУ:

Мама Ромчика просить всіх нас молитись – і вірить в одужання сина

 

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

6 Коментар "Ромчик знову в лікарні – на знеболювальних. Його мама просить нас помолитися"

повідомляти

editor
10 місяців 24 днів тому

Ирина Лисовая: Боже! Завдяки Тобі все росте й розвивається. Тому ми просимо Тебе: простягни свою правицю над цим Твоїм дитям, яке хворіє на світанку свого життя. Даруй йому здоров’я та силу, щоб воно росло, розвивалося, а пізніше могло з вдячністю Тобі служити.
Боже! Ти мудро розподіляєш обов’язки між ангелами й людьми. Просимо Тебе, щоб на землі цю дитину охороняли ті, що завжди оточують Тебе на небі. Через Христа, Господа нашого. Амінь.

Валік
10 місяців 24 днів тому

Я молюся. Весь Нововолинськ теж молиться. Ми в молитвах за Ромчика.

Катя Булда
10 місяців 24 днів тому

Тут важко підібрати слова …просто живи.. маленький…живи..

Валік
10 місяців 23 днів тому

Як стан дитини на цю годину?

editor
10 місяців 22 днів тому

Світлана Гальчик‎ у спільноті “Гальчик Рома – боротьба за життя”
11 годин тому·

Знову і знову звертаюсь з проханням молитви, прошу щиро, можете не писати в ФБ, а просто, де б ви не були, зупиніться на хвилину, просто помоліться, пошліть іскорку Ромі, йому зараз дуже треба. Наш Рома на операції.

editor
10 місяців 22 днів тому
Світлана Гальчик: Ці чотири попередні дні ми жили в пеклі, те, що робилося з Ромою, Господи, не дай таке комусь пережити. Від болі в голові він дер на собі шкіру, була сильна блювота, нічого не їв. Ми звернулись в обласну лікарню, щоб знеболюватись. Чесно, я вже думала, що це кінець. Йому не помагали навіть наркотичні знеболювальні. Він кричав від болі. Сьогодні, коли його забрали в реанімацію, я вже реально опустила руки. Але дякуючи лікарям з Луцька, які взялися боротись за його життя, які не здались, вони провели операцію, 5 годин, три пункції пухлин і кіст, викачали по максимуму. Операція пройшла… Читати далі »
wpDiscuz