метлаш

Рудець запевняє: дев’ята шахта працюватиме! Ніяких балачок про закриття!

43 2179

РАДАРУ зателефонував директор щойно зареєстрованого ДП “Шахта №9 “Нововолинська” Василь Рудець, аби спростувати розмови про те, що він і керівники Міненерго мають на меті закрити копальню.

 – Шахта успішно попрацює ще 10-15 років – на скільки вистачить запасів,бадьоро запевнив Василь Іванович.Ну, найближчі 5 років – це точно!

Так, на підприємстві зараз згідно з наказом міністерства мають відбутися зміни. Шахтою керуватиме вже не Володимир Юрків, а Василь Рудець, і приведе він сюди свою команду. Вже за 2-3 тижні.

 

 

РАДАР поцікавився, чи не буде у цій команді екс-директорів: Онопрієнка, Танчева, Борсука.

– Ні, не буде, – відповів Рудець.

Але, ймовірно, не буде в ній і Юрківа.

РАДАР зазирнув у Єдиний державний реєстр юридичних і фізичних осіб.

12 лютого цього року туди внесено ДП “Шахта №9 “Нововолинська”, розміщене в селі Литовеж, вул. Шахтарська, 37. Керівник – Рудець В.І.

Засновник – міністерство енергетики та вугільної промисловості. Його внесок до статутного фонду підприємства – 10 млн. 730 тис. грн.

Основний вид діяльності – добування кам’яного вугілля. Супутні види – виробництво робочого одягу та готових текстильних виробів (крім одягу),  оптова торгівля машинами й устаткуванням, твердим, рідким, газоподібним паливом, неспеціалізована оптова й роздрібна торгівля, пасажирський транспорт міського і приміського сполучення, вантажний транспорт, будівництво житлових і нежитлових приміщень, ремонт і технічне обслуговування машин та устаткування, допоміжна діяльність у сфері фінансових послуг.

ДП “Шахта №9 “Нововолинська” є правонаступником ДП “Волиньвугілля”, а реєстраційна справа зберігається в Іваничівській райдержадміністрації.

Як дізнався РАДАР, на дев’ятій шахті незабаром проведуть міністерську перевірку (ревізію), оцінку майна і вугільних запасів.

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

43 Коментар "Рудець запевняє: дев’ята шахта працюватиме! Ніяких балачок про закриття!"

повідомляти

схеми
1 рік 2 днів тому

Керівників міняють,як тапочки, а “СХЕМИ” залишаються одні і ті ж

Небайдужий
1 рік 2 днів тому
Тормоз! З статутним фондом трохи більшим за 10 млн. хоче бути правонаступником ДП Волиньвугілля в якого боргів на 1 міл’ярд це треба мати вавку в голові. При реєстрації був порушений Закон про державну реєстрацію ст.4 п.3 . Можна поспівчувати державному реєстратору Біленець Х.О. яка порушила його по своїй безтолковості чи вказівці голови Литовежської ОТГ Іванчука І.І.. А як Іванчук буде дивитися в очі людям своєї громади які працюють на 9 шахті, що він дав вказівку реєструвати статут ДП шахта N9 в якому чітко прописано згвдно наказу N550 підписаний ще Демчишиним яким шахта передається в реструктизацію, тобто на закриття?А як Вася… Читати далі »
editor
1 рік 2 днів тому

Реєстраційна справа лежить в Іваничівській РДА, а не в Литовезькій ОТГ.
У наказі чітко не сказано про реструктуризацію, чи я не догледіла? Сказано про виділ в окреме ДП, але те саме незабаром буде на “Бужанській”. Окреме ДП, а “Волиньвугілля” розформують.

Небайдужий
1 рік 2 днів тому

На сайті державних реєстрацій все написано де зареєстровано.. Це поперше . По друге я особисто зв’ язувався з таким собі Грицаком Тарасом який відповів усі запитання до Івана Івановича. По третє я читав статут де в пункті 1.1 чітко написано дослівно: засноване на державній власності відповідно до наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 21 серпня 2015р. N550 і.т.д. І наостанок, ще з 90- х років існує вислів там де Вася Рудець там шахті піпець. Так, робіть висновки!

Небайдужий-2
1 рік 18 годин тому

Сидіти вдома і підтакувати кожен зможе

Жорстко відредаговано.
Модер

Олександр
1 рік 2 днів тому

Отже-все логічно! Шахта №9 банкрот з боргом в 1 млрд! З чим і можна поздоровити….Схеми працюють. То , можливо колектив 9-ї додумається звернутись до НАБУ ? Згідно закону -відповідь має бути.

editor
1 рік 2 днів тому

Логічно буде, коли й “Бужанська” стане правонаступником ДП “ВВ”

колектив шахти 9
1 рік 2 днів тому

А ,може й депутати міські ,обласні осміляться звернутися в НАБУ ? Шаповал-рішальник звернень громадян – ,вперед – буде чим хизуватися….. Слабо підтримати шахтарів міста ? Гузь з НАБУ не дружить….? Це звернення було б ефективніше, ніж звернення простих шахтарів, Обранці висувайтеся із своїх захаращених народним добром нір. Виконуйте свої обовязки. Це вам не в ополонці полоскатися !

editor
1 рік 2 днів тому

зацитуйте , будь ласка, де конкретно сказано – на реструктуризацію. У наказі? У статуті?

Небайдужий
1 рік 2 днів тому

Статуті.

editor
1 рік 2 днів тому

Установити, що ДП «Шахта № 9 «Нововолинська» є правонаступником прав та обов’язків ДП «Волиньвугілля», пов’язаних з діяльністю ВП «Шахта № 9 «Нововолинська», згідно з розподільчим балансом, а також у частині забезпечення соціальних гарантій, передбачених Гірничим Законом України та Галузевою угодою.
Це з наказу №550, п.7.

Працівник
1 рік 2 днів тому

Люди Вам ще не надоїли зловживання Юрківа на чолі з Гурою? Що наше керівництво зробило для нас ? В кого краще стало, крім тих двох що набивають свої кишені з своїми шестьорками. Треба змін. Бо при Юрківах і Гурах нас закриють дуже скоро.

editor
1 рік 2 днів тому

давайте акуратніше. Без ярликів і особистих образ.

Небайдужий
1 рік 2 днів тому

Назвися і на якій дільниці працюєш.

Віктор
11 місяців 30 днів тому

Гура думає тільки про своє корито, скільки разів він спустився в шахту??? Що він доброго зробив? Тільки …..
Видно відразу що людина без вищої освіти. Ну тоді вітаю нас! Шукаємо всі роботу так як скоро нас закриють

Іван
1 рік 2 днів тому

Ми прості працівники хочемо почути від Юрківа коли нам виплатять заборгованість по зарплаті а не його агітацію не пускати на шахту Рудця .

Віктор
1 рік 2 днів тому

100%

Проходчик
1 рік 2 днів тому

І не треба всім мовчати коли Гура всіх залякує і розказує не пускати Васю , від корита не хоче відриватися!!!

Шахтарочка
1 рік 2 днів тому

Люди давно потрібно було відєднуватись,та перестати кормити тих дармоідів з ДП .Бужанка повинна зробити такий самий крок та відєднатись,тільки тоді шахтарі будуть мати достойну зарплату

Проходчик
1 рік 2 днів тому

Дякувати Богу що шахту від єднають . Надіюся на порядність Рудця і те що його коментар буде відповідати дійсності а Юрків і Купровський нарешті заберуться з шахти яку занедбали так що такого 15 років не було(брехуни) !!! А Пилипюк не буде мати відношення до шахти як і Венгрин. Люди все бачать як ви « працюєте» а працівників маєте за ніщо!!!

Небайдужий
1 рік 2 днів тому

Спитай прохідників шахти №1 хто такий Рудець і більше не будеш молоти дурниць.

Віктор
11 місяців 30 днів тому

А хто ти такий?

Іван
1 рік 2 днів тому

Юрків переживає не за нас а за свої схеми,тому так забігав,треба було чесно працювати а не шахту розкрадати

Проходчик
1 рік 2 днів тому

Тут бачу декому не подобається правда в очі! «Назвіться на якій дільниці? «Думаю завтра будуть знову залякувати і нести брехню. Свою роботу ви показали повірте людям вже точно надоїло!!!

Проходчик
1 рік 2 днів тому

Працівникам все рівно хто буде керувати (хоть чорт лисий) нам потрібна зарплата і робота!!! Більшость людей не проти Рудця!!! Але якщо не виправдає надій можемо з шахти і винести!!!

editor
1 рік 2 днів тому

так само я думаю щодо Венгрина та інших бізнесменів, якими дехто лякає гірників. Має кошти, раптом схоче в якусь волинську шахту вкласти – хай вкладає. Ще й подякувати. Схоче вкрасти, а не заробити – по руках.

Віктор
11 місяців 30 днів тому

Знаю що більшість була ЗА Рудця, тим паче він сказав що якщо не виправдає наших сподівань він звільниться.

Шахта 9
1 рік 2 днів тому

Гура піде працювати на пан курчак. Через місяць його закриють. Він постарається

Віктор
11 місяців 30 днів тому

Гура ледар!

шанувальник
1 рік 2 днів тому

ЯКІ ВИ ВСІ НЕДОЛУГІ. НЕ ОБМАНЮЙТЕ СЕБЕ. НІХТО НЕ ХОЧЕ ВИЗНАВАТИ -ЦЕ КІНЕЦЬ В ПОВНОМУ РОЗУМІННІ.

Працівник
1 рік 2 днів тому

Тобто з ваших слів треба розуміти що на сьогодні в нас на шахті все чудово ? Ви пишите що кінець в повному розумінні , а вам не здається що він вже давно настав і треба попробувати щось змінити ???

Олександр
1 рік 1 день тому

Не розуміючи двох речень,що написав *шанувальник*,Ви хочете щось змінити….Була б моя воля-віддав би вам шахту і подивився на що ви здатні

шанувальник
1 рік 1 день тому

ніхто нічого не змінить.сказали в морг- значить в морг.

editor
1 рік 1 день тому

профспілки підозріло мовчать 🙂

Андрій
1 рік 1 день тому

Була сьогодні в пана Рудця ініціативна група шахтарів. Запрошували його завтра приїхати на шахту. на перший наряд. Він спочатку погодився. потім чомусь відмовився. в нього справи

Іван
1 рік 22 годин тому

Гура нам сказав що Рудець відмовився прийти,хоча Рудець попередив його що буде в 13.00. Ось і побачимо хто бреше

editor
1 рік 22 годин тому

О, у вас там цікаво 🙂

Віктор
11 місяців 30 днів тому

Як на вулкані, не знаєш коли і хто підірветься

Віктор
11 місяців 30 днів тому

Що і треба було доказати, Гура Брехун.

editor
11 місяців 30 днів тому

Я додам, він – хам, як вбачається з учорашніх зборів. Хам із депутатським мандатом – це гидке і сумне видовище.

Іван
11 місяців 30 днів тому

нерозумію моїх колег шахтарів чому мовчать і спокійно наблюдають як Гура з Юрківим гроблять шахту,ще трохи покерують і від шахти нічого не залишиться а ми всі залишимось без роботи.

editor
11 місяців 30 днів тому

Є факти розкрадання? наводьте, не звинувачуйте голослівно.

Іван
11 місяців 29 днів тому

чого вони так бояться зміни директора скоро побачите, їм не вдасться вічно залякувати людей.

wpDiscuz