молл

Ринок перенесуть і збудують торговий центр?..

212 8077

 – А ви чули, що нашому ринку працювати лишилося недовго? Його перенесуть у район м’ясокомбінату або на пустир у 15-му мікрорайоні. А на місці ринку постане торгово-розважальний центр.

Три поверхи – під бізнес, там будуть ятки тих підприємців, які платитимуть 1400 грн. оренди на місяць.

А на четвертому поверсі – льодова арена.

 

Таку дивну чутку обговорюють на центральному нововолинському ринку. Люди занепокоєні, і зрозуміти їх можна. Зараз сплачують за оренду по 200 грн. на місяць. Вклалися в облаштування своїх контейнерів і прилеглої території. А тепер отак усе покинь і йди невідь-куди?

– Та ми мера винесемо разом з кріслом! Нас 2000 чоловік на ринку торгує. Не допустимо!

Угоди з ними адміністрація ринку уклала лише до 1 грудня, хоча завжди укладала до 31-го. Раніше на це не звертали уваги, а тепер запідозрили підвох.

Хтось із підприємців навіть бачив макет того торгово-розважального центру. Із проектом прийшов сюди, кажуть, луцький бізнесмен.

 

Він може виглядати якось так… Це у Києві

 

Або так. Це у Вінниці

 

На одній із найближчих сесій депутати Нововолинської міськради нібито мають ухвалити рішення щодо ринку і ТРЦ.

РАДАР перевірив цю чутку в депутата Володимира Шаповала. Той сказав, що нічого не знає, розпитає членів земельної комісії. Наступного дня розпитав. І вони не поінформовані про таку затію.

Однак наші інсайдери наполягають: цей бізнес-проект існує. І в розмовах згадують як одного з лобістів голову земельної комісії міськради Л.Климовича.

Запрошуємо користувачів поділитися інформацією і думками з приводу.

РАДАР вважає: ринкових підприємців у найближчий рік нікуди не виселять. Бо навіть якщо є такий “інвестор” і депутати затвердять перенесення ринку, то нове місце під ринок іще треба облаштувати, а це в нас швидко не робиться.

Також є процедура громадських слухань і регуляторних актів.

Одне слово, торгівля на ринку триватиме і після 1 грудня! Але диму без вогню не буває, і чутка зі стелі не взялася.

РАДАР хотів би почути і позицію підприємців із центрального ринку. Адже за ними стоять 2000 родин.

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

212 Коментар "Ринок перенесуть і збудують торговий центр?.."

повідомляти

Подросток
11 місяців 21 днів тому

это не рынок,это базар настоящий,анти санитария,хамоватые продавцы,торговля за пределами рынка,грязь вонь.И потом ,ребята это же не 90 тые,Ледовый дворец конечно это слишком,но цивильную и организованную торговлю,с нормальными местами,и чистыми приветливыми продавцами,почему и нет.Тем более мы же в европу идем,а там такого бардака нет,все перестраиваится, модернизируется.

Вуаля
11 місяців 20 днів тому
Вовк
11 місяців 21 днів тому
давно пора ринки взагалі заборонити і позакривати дякуючи тим продавцям. Якби продавці поважали покупців, то б було усе добре. І у сучасному світі покупець має зайти у приміщення у тепло і красу щоб спокійно вибирати товар ,а не ходити по мокрому, холодному,брудному,антисанітарійному ,невічливому ринку де більша половина продавців з наглою грубою мовою і виглядом відкидає покупця.І біля ринку навідь парковки немає і маршрутки дякуючи ринку змушення змінювати марпшрути і люди з тих вулиць змушені йти пішком на зупинки.Чим швидше взагалі закриють тим людям буде краще. Вбо нехай продавці змінять ставлення до людей на ринку. Попрошу коментувати без образ і обзивань.… Читати далі »
Депутат
11 місяців 21 днів тому

Якщо такий проект є – його обов’язково потрібно продовжувати. Місто має розвиватися та мати сучасні торгівельно розважальні центри де могла б відпочивати молодь, мами з дітьми . Місто однозначно від цього виграє і стане більш привабливішим . А те що ринок перенесуть – це також великий плюс, люди матимуть де працювати

editor
11 місяців 21 днів тому

і що ж це за депутат такий, що боїться назватися? Ви ж депутат, а не щур із підвалу на пр.Перемоги, 1-а?.. 🙂

АНАТОЛЬ_
11 місяців 21 днів тому

Анонімний “Депутате”! Якщо вас обрав народ то “папи” Сапожнікова боятися не треба. І задирати руку по його команді, на сесіях міськради, теж посоромилися б. Ви присягали на вірність громаді, яка вас обрала. І пункти передвиборчих своїх обіцянок, таки треба було б до кінця своєї каденції виконати у повному обсязі. А не підгавкувати місцевим можновладцям за неправедну плату у вигляді комунального майна та вкрадених із міського бюджету людських, важкою працею, зароблених гривень.

Українка
11 місяців 20 днів тому

Пане депутате,а скажіть за які шиши розважатись? Хіба що у вас грошенят просити! Які пенсії у нас,які зарплати,а молодь де працює? Магазин і бар,на 2700 чистими в кращому разі можна прожити з такими цінами на ринку і на комуналку,а порозважатись можна? Місто потонуло в безробітті,а ви про розваги! Хіба що для себе будуєте!

Діма
11 місяців 8 днів тому

Згідний з вами

Тетяна
11 місяців 21 днів тому

Хороша ідея. Чому хороша? Тому що вже наші базарники гень знахабніли. Недоважування, шалені ціни (на ринках області вони значно нижчі), не завжди якісний товар . Надаю перевагу торговим центрам. Зайдіть в наш м”ясний павільон. Продавці неохайні, багато товару , який стоіть просто у них під ногами і ще неввдомо де вони зберігають товар, що не продався і який потім вони дуже вміло вам втюхівають.

Валерій
11 місяців 20 днів тому

У мене тітка на базарі торгує, прийшов якось з дитиною 2.5 роки!до неї по закупи, мала каже : тату хочу сосиску, взяв 3 штуки , приніс додому , а вони слизькі вже! Ніякої совісті, отак втюхати блізькій людині , дитині прострочений товар!

гість
11 місяців 19 днів тому

В ” Нашому краї ( магазин првладних осіб) теж комусь би втюкали тухлі яйця,якби не програмама “Ревізор”

Ігор
11 місяців 21 днів тому

В неділю був на ринку. І не повірите. Думав коли вже закриють ринок і побудують закритий і теплий ТРЦ, щоб можна було сухо і тепло щось приміряти. Я як покупець за ТРЦ! Підприємці вам не здається , щоб заробляти на нас треба створювати умови для цього заробітку? А то ви хочете на мінімальних податках отримувати надприбутки.

Валерій
11 місяців 20 днів тому

Ви що! які умови ! Вони кінці з кінцями звести не можуть! 200 грн. в місяць оренди! Цеж здирництво! тільки він може людей дурити , а якщо його , то це не справедливо!

Тролик
11 місяців 19 днів тому

Валерій, чому в тебе стільки жовчі? Тебе базарники обідили? Чи ти бот “Сторіка” ?

Валерій
11 місяців 17 днів тому

Бот сторінка( В нас в країні так прийнято, якщо в людини є точка зору, то він бот сторінка, провокатор , сепаратист і тд. і тп(

компроміс
11 місяців 19 днів тому

А тому підриємцям не відкрити ТРЦ і здавати в оренду торгашам Сторонського і іншій їх медіа та бізнес компаніїям по зашкалюючим цінам. Або приватизувати землю під контейнерами і нехкай довічно власники ТРЦ платять підприємцям орендну плату за землю на яккій збудована їхня нерухомість.

Гість
11 місяців 21 днів тому

Давно пора знести те убожество родом з совка і побудувати сучасний великий торгово-розважальний центр!

Сам себе сам
11 місяців 21 днів тому

Может и надо снести рынок, но в нашем городе процветает коррупция и полная профнепригодность властей. Именно эти явления заставляют задуматься – а всё ли будет хорошо с торговым центром? Не очередной ли ход это для создания благоприятных условий для родственников, кумов, братьев, сестёр, сватов и т. д. в извечной борьбе за место под солнцем?
И опять-таки -а кто именно( по-настоящему) будет владельцем этого центра? О́пять мэр нашего города и его приближённые?

editor
11 місяців 21 днів тому

Скажіть мені, хто проштовхує проект, і я скажу вам, хто “в долі”…

Сам себе сам
11 місяців 20 днів тому

О кто рулит в городе? Ведь кто-нибудь с улицы не подавал прошение или идею в горсовет!? Какому-то милиардеру нужно это место. Он пообещал что-то мэра города – и пошло-,поехало. Собственно это может быть кто угодно и откуда угодно, главное, что бы деньги были. Кто платит, тот и заказывает музыку.

підпрємці
11 місяців 20 днів тому

Ще в 2006 р топографічні знімки робили для нового проекту і не КИЇВСЬКІ і не ЛУЦЬКІ, , а наші місцеві…..Ті, хто “розпускав байди про київських”. зараз в сапога депутатами поставали.

editor
11 місяців 19 днів тому

можна детальніше про місцевих і про топографію???

Оля
11 місяців 21 днів тому

Нехай і будують там де є вільна земля,люди в свій час витратили не малі гроші,на свої контейнери.Умніки,які не вклали ні копійки,тільки і будуть розказувати де кому і шо будувати.Є вибір де закуплятись,вперед!!!!!Товар коштує грошей,місце,податки.Для декого це єдиний вихід заробити хоч якусь копійку,щоб кормити сім’ю.

Гість
11 місяців 21 днів тому

Можливо, прийдеться навчитись працювати !

Оля
11 місяців 21 днів тому

А можливо Ви спочатку вникнете у все це,а тоді коментувати будете,де і кому працювати?!Легко тільки на словах

Іван
11 місяців 21 днів тому

Власний бізнес ніколи не був справою легкою, тим більше у сучасному світі де стрімко розвивається інтернет торгівля.

Іван
11 місяців 21 днів тому

Чому ж ви там стоїте за “копійку”? Ідіть працювати на підприємство і буде вам щастя!

Тролик
11 місяців 21 днів тому

Іване, де ти підприємство бачив? Щоб працювати за фахом, а не кури скубати за копійки?

Іван
11 місяців 20 днів тому

Сайт rabota.ua, та work.ua тобі в поміч.

Тролик
11 місяців 18 днів тому

Собі в поміч приміни свої сайти, а я сам собі створив робоче місця.
І податки плачу, які Сапожніков витрачає на сплату штрафів, через суди Анатоля.

АНАТОЛЬ_
11 місяців 18 днів тому

Ці штрафи за рахунок платників податків м. Нововолинська – мізер, якщо порівняти їх із наслідками 20-річної “роботи” великого і орденоносного “господарника”.

Ксенія
11 місяців 19 днів тому

ха ха.На яке підриємство?В нас напевно процвітаюче місто,де можна влаштуватись на роботу.

Для Івана
11 місяців 19 днів тому
Так всіх на базар і нагнали з підприємства “завод СТО”. А завод СТО місцеві олігархи “ОПРЯДКОВУВАЛИ” таким чином —-що дорожче заганяли у Польщу,інше на металолом. А приміщення заводу забирали за безцінь у приватну власність на свояків та підставних осіб. Файно облагородили найпотужніше і єдине за унікальністю підприємство. За бурянами не видно приміщень А Людей тисячі робітників кинуто напризволяще, ,, Якщо є у місті такі крутелики, чомуб не облагородити оцю територію. Там і місця набагато більше ,ніж на ринку – є де розгулятися накраденим грошам.
Валерій
11 місяців 17 днів тому

Завод СТО , наскільки я знаю викупив холдинг БОГДАН

Валерій
11 місяців 20 днів тому

Щоб прокормити сім’ю можна піти працювати! Хоча для цього треба більше , ніж знати фраза ” долар подорожчав !це ще по старій ціні! На наступний раз ще дорожще буде!” як так тяжко на завод ідіть за 3200! з 7.00 до 16.00

Румпель
11 місяців 21 днів тому

(як так тяжко на завод ідіть за 3200! з 7.00 до 16.00 ) серйозно? 3200 кажете? а 2600 не пробували написати?

Валерій
11 місяців 20 днів тому

ну 3200 це грязними)

Оля
11 місяців 21 днів тому

Ви собі уявіть,що ви живете в будинку,а його хочуть знести,бо бач комусь торговий центр на тому місці потрібний,щоб ви розумні тоді б говорили,хто вам все поверне?

Віталій
11 місяців 21 днів тому

Недоринок – це не приватний будинок і люди там не живуть, а працюють. Давайте без максималізму. Ще достеменно не відомо що і як має бути і чи взагалі щось подібне планується. Хтось чув, що хтось сказав про те, що хтось подумав.

editor
11 місяців 21 днів тому

Я колись написала про тихушний прихід у Новік “Курчака”. Іще ніхто ніде не гомонів, але інсайдер надав мені деяку інформацію.
Написала про сморід, який стоятиме довкола, про комбікормовий завод, який прийде з ним у пакеті і смердітиме не менше. Написала, що місце вибрали досить невдале для мешканців (для бізнесу – вигідне, так).
Усі прочитали й забули. А 4 місяці потому депутати міськради продали Мартиняку земельку за безцінь. Мартиняк традиційно пожлобився – і замість комбікормового зробили “Екопротеїн”. А далі ви знаєте й нюхаєте… “Курчель №5”.

Стелла
11 місяців 21 днів тому

Ну Ви і порівняли власний будинок і контейнери!
Що ж там базарники вклали?Після базару повно сміття після себе лишають,невже після себе важко прибрати?А контейнери,якщо вони ваші,то можете іх забрати з собою.Ціни виставляють такі , що у великих містах дешевше закупитись!

Оля
11 місяців 21 днів тому

Щоб Ви шановна знала,у декого контейнери коштували як однокімнатна квартира,не знаєте не пишіть,заберу я його і піду на металобрухт хіба здам,за дві гривні.Я за всіх не відповідаю.А чого будинок не рівняти,теж мабуть на цьому не знаєтесь,ну Слава Богу

Володимир
11 місяців 21 днів тому

Місце з контейнером пару років назад коштувало 4000-4500дол.Чи це для вас копійки???

Гість
11 місяців 21 днів тому

Ви вже відбили ту суму, не прибіднюйтесь. а то все плачитесь, тільки з того базару на іншу роботу не йдете, правда?

наташа
11 місяців 20 днів тому

добре чужі гроші рахувати.

Валерій
11 місяців 20 днів тому

нещасні) можете дерти з людей тепер в “три дорога” виж купили контейнер!

Іван
11 місяців 21 днів тому

Дійсно дешевше, вибір більший і речі якісніші.

Подросток
11 місяців 21 днів тому

странные сравнение,у вас земля под контейнером в собственности?тото же,земля принадлежит городу захочет город построить там современный ТЦ так и сделает.Вашу собственность(контейнер)вам отдадут и будет хорошо если предоставят другое место.

Іван
11 місяців 21 днів тому

Через таких як Ви наше місто і стоїть на місці! Відкрийте очі, світ не крутиться навколо продавців ринку! Вийдуть продавці на мітинг, то і звичайний народ підніметься, адже нас більше! Прислухайтесь хоч трохи до думки покупців, а не лише до власної вигоди!

editor
11 місяців 21 днів тому

Звичайний народ, себто покупці, можуть успішно ходити (доїздити) в ТРЦ на 15-й (де пустир) або в інше не зайняте поки що місце. Не треба зіштовхувати лобами покупців і продавців. Розумна влада відведе місце для торгово-розважального центру без громадських конфліктів і без виносу мера з кріслом.
Якщо розумна.

Іван
11 місяців 21 днів тому

Можливо… А можливо і те, що майбутні забудовники хочуть викупити землю, а не взяти в оренду і також цілком можливо що їм більш цікава земля ближче до центру? Це все ж звичайно припущення, адже невідомо поки хто і що? І чи взагалі є якийсь грунт під цією новиною.

Валерій
11 місяців 20 днів тому

Думка Покупців? Вони маму рідну обважать! а ми для них вобще не люди!

editor
11 місяців 20 днів тому

Що ж це ви такі обважені й ображені на продавців? Та зазвичай нормально обслуговують, із посмішкою, кажуть: “Приходьте ще”.

Валерій
11 місяців 20 днів тому

Ага)

Валерій
11 місяців 20 днів тому

Ви зациклились на свому ринку! там вам добре ! відкрийте магазин! супермаркет! ви ж навіть за свою виручку податок не платите ! стоїте там і тільки мало вам , мало , люди за неадекватними і не обгрунтованими цінами купляти не хочуть!

покупець
11 місяців 20 днів тому

А в записаних на Климовича та його родичів магазинах сильно розкуповують дивани, і прочий непотріб ? А в Базиліку теж покупців не спостерігається,,а ціни не падають.

editor
11 місяців 20 днів тому

а які магазини на депутата Климовича та його родичів записані?? У його декларації магазинів жодних!

хотілосьби знати
11 місяців 19 днів тому

А до якої партії на цю хвилину Льоня належить? А як же на рахунок публікації Льоні погорільця. От бідак Льоня і бань немає і торгів у підвалах немає ,А Радар повідомляв ,що льоня намагався спростувати ,що бізнесвумен у нього мама ,а не він . А,може,він тільки приміщення в оренду здає.? А скільки на ньому тих приміщень в т.ч. безкоштовно отриманих.???

Оля
11 місяців 19 днів тому

А відкрийте Ви,я прийду до Вас покупцем!

АНАТОЛЬ_
11 місяців 21 днів тому

Таке вже було. Ринок мали закривати. Проте, я не вірю, що наші перелякані базарні торговці винесуть мера із мерії, разом із кріслом. Такі погрози теж вже були. Але коли місцева влада гнівалася і тупала ніжкою, войовники разом зі своїм керівництвом розбігалися навсібіч і смиренно просили пробачення. Отже, Вікторе Борисовичу, ви на вірному шляху! Вони вам іще й заплатять, аби їх не чіпали. Понесуть хабарі прямо в міську раду і платитимуть податки, як і раніше платили. А ви собі та заступникам збільшите оклади та введете іще із десяток всіляких там, різних доплат і премій за високу продуктивність вашої праці. :)))

Віталік
11 місяців 21 днів тому

давно пора знести…
зайдіть після базару і пройдіться по рядах…
там навіть якщо каву випити можна то смітника куди викинути сміття не знайти…
ціни дорожчі нім по магазинах в місті.
Чому б не платити дорожче за місце і працювати в чистоті та теплі?

Оля
11 місяців 21 днів тому

Це до дирекції ринку,а не до людей які там працюють.Нам теж не комфортно,І мабуть на одних базарниках і росте бюджет міста

editor
11 місяців 21 днів тому

а чого інші підприємці мовчать? хай підтягуються коментувати.

підпрємці
11 місяців 20 днів тому

А на інших підприємців оформлено чужі магазинчики. Як будуть кричати -потраплять в тюрму ,вони вже попалися на гачок і до віку зачепініло будуть мовчати.

Іван
11 місяців 21 днів тому

Шановна, Ви певно Нововолинськ з Хмельницьком переплутали? Ви ж підприємець і рахувати не вмієте? Отак і ведеться у нас бізнес…

Валерій
11 місяців 20 днів тому

Пане Іване! щоб ставити ціну від фанаря і кричати долар подорощав вистачить і двох класів )

Оля
11 місяців 19 днів тому

А можна мати і вищу освіту,а бути звичайним хамлом в неті!!!!

Оля
11 місяців 19 днів тому

А наші податки не у місцевий бюджет ідуть?

Оля
11 місяців 19 днів тому

Рахувати мабуть не вмієте Ви,в нашому місці ніде стільки людей не працює,і добросовісні платять податок,а сума залежить від категорії.

Податкова
11 місяців 20 днів тому

Шановна Оля, більша половина базарників 31 грудня 2016 року стояли в довжилезній черзі у реєстратора , щоб закрити підприємницьку діяльність. Відповідно на ринку торгують не підприємці, а базарники ,які не мають ніякого відношення до наповнення міського бюджету , так як не сплачують ніяких податків.

Оля
11 місяців 19 днів тому

Одні мали статус підприємців навіть не заради торгівлі, комусь просто навіть для візи це потрібно було

Валерій
11 місяців 20 днів тому

Боже милий! дякую вам за спасіння нашого міста!

цікавий
11 місяців 20 днів тому

І по ск будеш брати за оренду ,шановний віталіку ?

Оксана
11 місяців 21 днів тому

Дуже правильне рішення, а ті хто зараз працюють на ринку зможуть перейти на новий ринок. А то їхні ціни порівняно з ринками інших міст зашкалюють, а умови бажають кращого.

Оля
11 місяців 21 днів тому

А ви в змозі втратити все те, що роками вкладали у цю залізну банку(контейнер), а це немалі суми, товар, який продаєте, і перейти у торговий центр, де оренда тільки буде 10000 в місяць? Я – ні.
Нехай будують той торговий центр, але на пустій землі, нікому не в убиток

editor
11 місяців 21 днів тому

10 тисяч?..

Оля
11 місяців 21 днів тому

А поцікавтесь скільки коштує оренда куточка у магазині

АНАТОЛЬ_
11 місяців 21 днів тому

І мені теж цікаво, скільки коштує оренда 1 м. кв. у “ВОПАЦІ” під бутик, що як подейкують належить родичам міського голови В.Сапожнікова? Ну ж бо, “сміливці” із числа орендарів того закладу, загальною площею 3500 м.кв.! Напишіть правду. Хоча б один раз у житті!

Тролик
11 місяців 20 днів тому

Ставка була 400 доларів за конурку .
Я думаю сильно не змінилася

Вадим
11 місяців 20 днів тому

Середня ціна оренди 200грн. м*кв, так що орендуючи 50 квадратів(практично два магазини як-“Статус”) то буде і 10000тис.
А базарники звичайно будуть панікувати, бо контейнер коштує шалені гроші… як колись квартири в 2008році.

Іван
11 місяців 21 днів тому

У статті було зазначено 1 400 грн/місяць. Звідки сума у 10 тис? У тому і справа, що більшість власників консервують роками ті товари у названих Вами “залізних банках”! І з кожним роком один і той самий товар дорожчає, аргумент звичайно стандартний: “Ви курс долара бачили?”. От так і живемо…

editor
11 місяців 21 днів тому

1400 грн. – це з чуток. Це не факт.
А скільки коштує куточок (ятка) у нововолинському супермаркеті чи торговому центрі – нам підкажуть підприємці.

Валерій
11 місяців 20 днів тому

Пані Ольго! я працюю зварником 5 розряду, у мене заробітна плата 6000 мінус 1400 податок ! скажіть будь-ласка який дхід отримуєте ви? і скільки податку ви при цьому платите?

Оля
11 місяців 19 днів тому

Податок плачу від мінімальної зарплатні,якої не наторговую,субсидію рахують по двом мінімальним,грязними,тільки Ви заробляєте стабільно свою запрлату,а я за два місяці можу нічого не вторгувати,але це нікого не цікавить,це не звільняє мене від всіх проплат,місця,оренди,охорони,податку,за товаром мушу їздити,бо товар візуально потрібно оновлювати,працюватм кожен день на роботі можливості немаю,є дитина,яку лишити немає на кого.

Оля
11 місяців 19 днів тому

20-23 відсотки на державній посаді,у Вас приблизно 18 то вже не 1400

Валерій
11 місяців 19 днів тому

Не наторговуваїте мінімалку – ха ха ха) , а з подтками ще є пенсійній фонд ,
з якого вам потім з моїх же податків пенсію дадуть , військовий збір, профспілкові внески, утримання ЕВС !

Оля
11 місяців 19 днів тому

Ми і пенсійний платим ха ха ха))))) Не рахуйте мої гроші, я Вам у кишеню не лізу, ні в кого нічого не прошу, но і Ви мені не указ. Нещасний, пенсію мені дасть, бридко читати

Оля
11 місяців 19 днів тому

А від профспілки можна відмовитись,і подарунок дитині купити за власний рахунок,у нас є плата в страховий фонд,не думайте,що Ви самий розумний

Оля
11 місяців 19 днів тому

Я тут за тисячі не розписуюсь,а особисто за себе,можу взяти Вас на моє місце,тоді поговоримо

Тролик
11 місяців 20 днів тому

10 доларів квадрат, приблизно така оренда, вопак – ціни вищі, бо це козирні місця

Оля
11 місяців 19 днів тому

На сайтах є оголошень багато про оренду,поцікавтесь для свого розвитку

Петр Объедков
11 місяців 21 днів тому
Я живу в Москве недалеко от ст.м.Сходненская. И у нас раньше был аналогичный “Шанхай” то же самое творилось возле метро “Планерная”. 6 лет прожил в Ковеле(это моя Родина) и в январе вернулся домой в Москву. Поехал к метро и не узнал местность. Вместо контейнерного рынка перехватывающая парковка для машин. Естественно я как покупатель возмутился, было очень удобно и дешево. С меня дети посмеялись и отправили на ст.м.Планерная. А там отгрохали 3-х этажный рынок!!! Красивое здание! Не стал искать знакомых женщин с вашего Нововолынска это заняло бы не меньше 2-х часов. И сразу наткнулся на знакомую семью молдаван, я у них… Читати далі »
Дмитро
11 місяців 21 днів тому

Давно пора закрити цей ринок. Це ганьба для міста! Цікава думка! Всі переживають за підприємців -торгашів. А ЗА ПОКУПЦІВ хтось хоч раз згадав?! А ви пробували купити на ринку мішок картоплі чи цукру! Я на рахунок того, що припаркувати авто НЕРЕАЛЬНО! Бо всі паркомісця на 90% зайняті машинами саміх базарників. Тим більше – сама структура ринку – це замизганий, тісний, смердючий базар африканських країн третьго світу!

Тетяна Львів
11 місяців 21 днів тому
Згідна з Вами!!! Чоловік мій каже що то “клоака” посеред міста!!)) Брудно!! з тих натягнутих бризентів по рядах ллє на голову, купа карманників!! стати машиною треба аж на об’їзній чи біля податкової… Купили контейнер?! Так на скільки мені відомо є техніка яка може його перевезти… ну якось же він (на базарі) там опинився?!) Продавці в нас на тому базарі – хамло з хамла!!!! Татові на день Народження хотіла купити вишиванку. Підійшла до Пана, який на продуктовому має з таким товаром контейнер. Почала розпитувати про ціни , на що отримала відповідь: “ти ціни прийшла попитати чи будеш купляти??” 😠 я сказала,… Читати далі »
Валерій
11 місяців 20 днів тому

Просто стоїть в тому контейнері, нещасне до 10 порахувати не вміє, і думає що царь світу

Сергій
11 місяців 21 днів тому

То яка проблема? Будете їздити на 15-тий чи до мясокомбінату в гарний торговий центр, де буде не брудно, де чомусь відразу пропадуть карманники, де продавці відразу стануть привітними а не “хамло з хамла”, мабуть від того, що в торговому центрі будуть торгувати.
А за продавців на ринку не переживайте сильно, вони якось і без вас обійдуться.
А то якось не зрозумієш вас, то більше туди не піду і другим не радже і вже відразу знову туди за шапкою))))

Тетяна Львів
11 місяців 20 днів тому
Коли приїжджаєш на вихідні до батьків і застає така негода – вибирати не приходиться де купувати шапку.😕. . . то поперше. хамовитих людей вистачає не тільки в Нововолинську і не тільки в нас на базарі, ну але по збігу обставин я щоразу на них наштовхуюсь. то по друге. ну і ясно шо “ви” ( буду до вас теж на ви і з маленької букви) і без мене матимете покупців… але то до пори до часу!! Заїдьте приміром в луцький “Ювант”. Є охорона, п’яні “Василі з біляшами чи хотдогами не ходять”, ціни дешевші ніж в нас, продавець знає про слова менеджмент… Читати далі »
Оля
11 місяців 19 днів тому

А давайте все позакриваємо,курчак,бо він смердить,кроноспан,бо він смердить,останні шахти,бо там жах.І будемо всі тусити в торговому центрі,на катку!!!!

Лима
11 місяців 19 днів тому

Будемо розвиватися у торговому центрі і на картку. Будемо такі розвинуті – на усі гроші, які маємо.😃

Гастроентеролог
11 місяців 21 днів тому

Ну, хоч одна чудова новина! Нарешті той смітник серед міста приберуть!
І таки да, рахую, що ми-покупці заслуговуємо купувати в комфортних умовах, бо це ми платимо гроші за все. Не заслуговуємо на хамство базарних торговок. Хоча багато продавців, таки дуже уважні і хороші.
Торговий центр у центрі- просто супер! Льодова арена- це прекрасно! А то живемо, як у середньовіччі. Крім барів з бидлом та палацу культури з поющімі бабцями немає куди піти.
Торговому центру- бути!

Людина
11 місяців 21 днів тому
Ну, що ж сказати… Як і плюси так і мінуси у цій ідеї явні. – : В першу чергу мені напрошується питання, а як буде з людьми похилого віку, які торгують заробляючи копійчину так і на ринок ходять, щоб і потратити копійчину? +: ТРЦ-так це новий рівень, статус бізнесу. Комфорт для покупців. Затишок для дітей. Одним словом Європа нового бачення, яка у малих містах відстає добряче. – : І тут явно, що Європа ТРЦ буде так влаштована, що ми точно не побачим там бабуль з продажем встилок в зуття, хусток, чобіт. Так як це не лакшері, а про гроші, оренда,… Читати далі »
editor
11 місяців 21 днів тому

Наталія Мелещук: Раніше на 15-му мали збудувати розважальний центр, лишилось тільки поле.

Вуаля
11 місяців 20 днів тому

Це також мав бути торгово-розважальний центр, але 2 гектари землі вкрали. Ще мав бути оптовий ринок біля 4 шахти, але 10 гектарів землі вкрали. А ще мав бути торговий центр біля ринку, навпроти друкарні, де дерева позрізали. То що ж побудували? Племінник мера добудував один ряд ринку (від дороги) на газовій трубі, а контейнери продав.

Гість
11 місяців 21 днів тому

З цим так званим “ринком” давно пора навести порядок.Він просто себе”пережив”.Парковок немає,не під’їдеш,люди змушені на львівській трасі паркувати машини.Торговці позаймали всі тротуари,бордюри,під деревами розкладають ятки з крамом,поряд кури-гуси.Все це в воді,болоті…Хаотичне нагромадження іржавих контейнерів…Цивілізація пішла вперед,а совдеп в Нововолинську зостався…Але цей ринок не треба трогати-давно потрібно збудувати новий в іншому місці,з комфортними робочими місцями,зручним доїздом,парковками.Можливо,новий ринок вдихне в Нововолинськ свіжий подих.А час все розставить на свої місця.А старий ринок нехай теж функціонує,будуть конкурувати між собою…

editor
11 місяців 21 днів тому

теж так думаю, що старий ринок має працювати. А якщо його переносити, то ЛИШЕ зі згоди абсолютної більшості ринкових торговців. Не буде згоди – просто модернізувати. Модернізувати треба в будь-якому разі.

Аль почино
11 місяців 21 днів тому

А причём здесь базар ники, рынок же не ихний,надо у жителей города спросить,нужно ли им этот недоразумение в центре

Сергій
11 місяців 21 днів тому

А базарники вже перестали бути мысцевими мешканцями?))) Клоун)))

ДЕРИБАН
11 місяців 20 днів тому

Навести порядок – це означає в нашому місті одне – вдеребанити

Іван
11 місяців 21 днів тому

Ідея супер! Згідна з коментарем, що місто повинне розвиватись! Це ж додаткові робочі місця! Однозначно проти будуть тільки базарники, які як вони кажуть заробляють 10-15% і більше 5 -10 грн на речі “скинути” не можуть… )))

editor
11 місяців 21 днів тому

Іване, ви “згідна”?.. 🙂

Іван
11 місяців 21 днів тому

Комп’ютер дома один, а на вашому сайті якщо один раз напишеш коментар, то наступні ідуть під тим самим ніком. Зверніть увагу.

editor
11 місяців 21 днів тому

Та ні, є пустуни, які з одного компа пишуть під 10 ніками. І нічого, проходить.

Іван
11 місяців 21 днів тому

Ще краще зробити коментарі з прив’язкою до профілю в ФБ, тоді анонімів буде менше. Якщо ж Ви хочете розуміти хто пише.

editor
11 місяців 21 днів тому

та можна, але хто зараз заважає називатися справжнім ім’ям?

Волинянка
11 місяців 20 днів тому

які 5-10 грн? Ми вже давно купуємо речі у Вол-Волинську або Луцьку Там цей же товар набагато дешевший А ринок пора зносити , вивести з центру міста Чого ви ( працівники базару) переживаєте за свої контейнери? Якщо перенесуть ринок . то і свої контейнери ви поперевозите І аренда там буде меньша. ніж в комплексі

нетерпеж
11 місяців 20 днів тому

А чого до Луцька їздити за покупками ? Так у нововолинську тих мерівських і сторонських магазинів,як горохом обсипано… І тобі за шию дощ не капає, і вітер в морду не дує…. ,і 24 год. на добу працює , Але не в покупках проблема……..
БІЛЬШ РОЗКРУЧЕНОГО МІСЦЯ ДЛЯ ТОРГОВОГО ЦЕНТРУ СИЛЬНО ЗАКОРТІЛО,

Сергій
11 місяців 21 днів тому

А чому вони повинні “скидувати” більше?

Kek
11 місяців 21 днів тому

Тільки не на 15му. Базарнікі і ті хто туди ходять все накволо поза***рають. я вже не говорю про бидло яке буде болото з газонів вивозити

Оля
11 місяців 21 днів тому

Я не буду за всіх говорити,це особисто моя думка.Торговий центр,це класна ідея,як мама,як звичайна людина ціную вибір(де скуплятись).Но не в ущерб комусь.

Коля
11 місяців 21 днів тому

Щось так всі радіють тому торговому центру (Хтось то все під себе підмяти хоче і ціни там нище не будуть), певно такі виселять базар. Особисто мені ринок не заважає хоча нічого там не купуюю Ціни як в магазині та ще й обважать 🙂

Валерій
11 місяців 20 днів тому

А ви самі на базарі скупляєтесь , чи дорого?

Оксана
11 місяців 21 днів тому
Дуже хороше рішення за багато років. Підтримую на всі 100% нашу владу в цьому питанні. Мами з дітками не мають де розважатись і розвиватись. А наші базарники зажерлись. Ціни – космос! Вдягатись в Нововолинську стало дуже дорого, навіть дорожче ніж в луцькому Юванті, де продавці платять в рази вищу оренду, ніж наші місцеві торгаші. Продуктовий ринок брудний і панує повна антисанітарія і хамство з боку продавців. Контейнери ніхто у них забирати не буде, перевезуть свої пожитки на нове місце і будуть далі базарувати. А в період новобудови ринку підприємці підуть на державні роботи і можливо зрозуміють як на таку зарплату… Читати далі »
житель 2
11 місяців 20 днів тому

а товар їм подарували

олена
11 місяців 20 днів тому

Взагалі діти розвиваються в музичній школі і в Будинку школяра а не в торговому центрі.
А на рахунок низької зарплати то будь ласка всі претензії до вашого роботодавця.

6-школа
11 місяців 20 днів тому

В центрі міста у 6-школі теж ДЗЮРКА в даху була .Сапожніков швидко її упорядкував – зробив зі школи приватний вуз. ДУЖЕ НУЖДА ВЕЛИКА В НОВОВОЛИННЦІВ У ЦЬОМУ БУЛА. Не для себе ж сердешний старався. …І скільки там зараз зайвої площі пустує…..

6-школа
11 місяців 20 днів тому

Учнів ” аварійної 6-школи спішно евакували у 1-школу. А зараз студенти ходять в приміщені”аварійному, Сапожніков там їх навчає – і нікому нічого на голову не падає.,

АНАТОЛЬ_
11 місяців 19 днів тому

А що там сталося в 6-й школі?

100%
11 місяців 20 днів тому

Отак треба ” упорядковувати “комунальне майно і підтримувати Оксану на 100,,можже і10000000000,

АНАТОЛЬ_
11 місяців 19 днів тому

Немає вже, майже, комунального майна. Немає вільних земельних ділянок, окрім, як для родичів, “кентів” і дружбанів із організованих кримінальних угрупувань. Немає правди і конституційних свобод. І шахтарського Нововолинська незабаром не буде. Якщо його мешканці і далі мовчатимуть та будуть надіятися на польського брата, що врятує їх від безробіття і злиднів.

Юля
11 місяців 19 днів тому
Десь не там Ви ходите:) Це у нас в Нововолинську всі дуже модні стали, ніби поїхати і купити в Луцьку – це ваау, престиж. Як на мене це смішно, у Нововолинську справді є великий вибір товарів і послуг на будь-який смак. Є магазини з адекватними цінами, і, звичайно, є з космічними, де купувати – це ми самі вже вибираємо. Хтось каже немає за що їсти, але з секонда не вилазять як наркомани скуповують весь хлам там кожного привозу. А хтось іде у «круті» магазини або їде в Луцьк в готовий заплатити в три дорого. І в Луцьку є точно ТІ… Читати далі »
Валерій
11 місяців 19 днів тому

до речі на секонді в день завозу якраз скуповують весь хлам) так звані підприємці! за якими нічого не купиш! а потім це все на гумці(

Міла
11 місяців 20 днів тому
А нас хлібом не корми – дай чиісь гроші порахувати! Не проблема,приходите на ринок, купляєте,або знімаєте контейнер, вони тепер продаються, або здаються майже через один і досить дешево “мабудь від шаленних доходів”,оплачуєте всі податки – досить солідна сума і косите. Заодно, і позагаряєте в 30 градусну жару, і пострибаєте 20 градусний мороз,і спину порівняєте торбами, і від нічних поіздок задаволення отримаєте, от тоді розкажете легко чи ні. Ніхто не забороняє – ласкаво просимо. Якщо комусь не подобається то хіба в нас мало супермаркетів,магазинів – де можна комфортно скупитись, кожен має право вибору – когось влаштовує, а когось ні. І не… Читати далі »
Вовк
11 місяців 19 днів тому
вихід є! тим самим нещасним підприємцям як Ви описали буде місце у теплі у холодну пору і з кондиціонером у спеку у торговому центрі ))) Спасемо нещасних наглих торгашів з ринку )) -це до наглих торгашів. А нормальним ніхто поганого нічого не напише і не скаже. Тут виразилось незадоволення в коментах, тим торгашам хто не поважає покупців ,а таких більша половина на тому ринку,так як у них закалка та ще стара,нагла противна,бо вони колись були самі багаті, а гроші людей портять.-в більшості-я не про усіх. Є декілька на ринку хороших людей які продають ,це як і по усьому світі.
Валерій
11 місяців 19 днів тому

я повністю згідний, за таких наглих, пихатих , у нас пкупців і є така думка про всіх базарників!

editor
11 місяців 19 днів тому

за всіх покупців не розписуйтеся, шановний. І всіх підприємців із ринку огульно не лайте. Всі різні.

АНАТОЛЬ_
11 місяців 19 днів тому

До “Міли”. Все правда. Проте, не покупці ж змушували ВАС обирати такий спосіб життя. Я особисто, ВАМ та й іншим теж, ніколи цього не радив. Сам, колись, був підприємцем і знаю не зі пліток, який це нелегкий та невдячний кавалок хліба. Але ж! Якщо постаратися – завжди його можна намастити маслом та червоною\чорною ікрою. Потрібно боротися за те, щоб клієнти бігли до якогось конкретного контейнера на ринку, а не домовлятися про однакові ціни не залишаючи ані найменшого шансу соціально незахищеним.

житель 2
11 місяців 20 днів тому

чому не знести ДКк і зробити на цій теріторії торговий центр
міська рада – теж яка гарна територія!
що ви хочете від того базару? не хочете там скуплятись, не йдіть є магазини і т.д.

Гість
11 місяців 20 днів тому

Більшість базарників – стали лінивими***** які тільки й вміють постійно пиячити одразу на своїх робочих місцях безпреривно святкуючи то чиєсь день народження, то в когось дочка замуж вишла, то онука родилась і так далі… при цьому палять свої смердючи цигарки прямо на робочих місцях між контейнерами і від того сморіду мусиш як найшвидше втікати щоб не задохнутись і не дивитись на ті запухлі червоні лиця. Причому ціни на всю ту китайско-підвальну підробку (одяг, взуття) дорожчі ніж в магазинах чи торгових центрах в Луцьку! В Порт-сіті і то все дешевше ніж у нас на базарі!

Міла
11 місяців 20 днів тому

А чому ж ви туди йдете,якщо там такий жах?

наташа
11 місяців 20 днів тому

прочитала всі коментарі просто в шоці. які всі підприємці брудні нікчемні люди. так є магазини ходіть скуповуйтесь там. а на рахунок Луцька не так все там дешевше ніж у нас. завжди люди люблять хвалити чуже а не своє. добре там де нас нема.

Тролик
11 місяців 20 днів тому

я просто караю алкашів продавців або курців – не купую, йду далі

андрій
11 місяців 20 днів тому

70 процентів жителів будуть за закритя базару хто захоче купити сільську продукцію купить на стадіоні а для спекулянтів побудувати смітєпереробний завод хай йдуть працювати

editor
11 місяців 20 днів тому

Вже й порахували? Коли зберуться підприємці під міськрадою, прийдіть скажіть їм, куди ви їх хочете працевлаштувати.

Тетяна
11 місяців 20 днів тому

Бо дійсно вже до продавців не можна підійти всі на тебе кидаються , чому в великих містах покупцям радіють?

editor
11 місяців 20 днів тому

отак прямо всі на вас і кидаються? 🙂

Лима
11 місяців 20 днів тому

Та хто там кидається? Таке шо-небудь. Я не за тих і не за інших, але ніколи на мене на базарі ніхто не кидався. Це покупці на базар ходять, щоб торгуватися, бо у магазині не поторгуєшся.

Гість
11 місяців 20 днів тому

Нехай собі й працюють далі, тільки уже десь за містом на новому місці в своїх же контейнерах!

архітектор
11 місяців 20 днів тому

Нехай мер зі своєю торговою компанією іде на окраїну. Годі на комунікаціях зводити свої бізнеспроекти.

Тролик
11 місяців 20 днів тому

На Павловому московському патріархаті ринку…

андрій
11 місяців 21 днів тому

підприємці це ті хто щось виробляє наприклад рудь самков гоцка а на базарі спекулянти які нічого не роблячи хочуть 100 процентів навару мати а дехто і більше

Тролик
11 місяців 20 днів тому

Виробництву реалізація потрібна. Продукцію Рудя на базарі також реалізують, чи Рудь має сам стояти на ринку згідно твоєї філософії?

Ревізор
11 місяців 19 днів тому

ви продаєте , з наваром в 20 раз

\"сміття\"
11 місяців 20 днів тому

А керувати тим “сміттям буде Льоня Банщик, чи Ромашевський з Шаповалом ?

editor
11 місяців 20 днів тому

а до чого тут Ромашевський із Шаповалом?..

базарник
11 місяців 19 днів тому

А розпитайте підприємців 2006-2007 років вонм вам розеажуть ,жто під дашком орести-сапожнікова лобіював зведення торгового центру на місці продуктового ринку . Коли підприємці стояли на схода міськради з оберенням проти забудови. ,то в еабінеті Орести “організатори підприємців ринку” втіхаря вирішували зовсім протидежні інтересам підлриємців рмнку пмтання. Та й ви там були . Невже забули ці буремні риночні події.

editor
11 місяців 19 днів тому

ми все пам’ятаємо, от навіть фото цікаве пан Бідзюра надіслав. Готуємо до друку. А які питання вирішили у тому кабінеті?

адотого
11 місяців 19 днів тому

Так це ж одна слабо замаскована кагорта. Усі це знають.

для Андрія
11 місяців 19 днів тому

А жто рахував ті проценти ? Ліпше бути порядним підприємцем ,яких Андрій вважає “спекулянтами”, ніж КЛІПТОМАНОМ-ДЕРИБАНЩИКОМ.

Юля
11 місяців 19 днів тому

70% жителів вже проголосували за діючого мера😄

олена
11 місяців 20 днів тому

Якщо підприємець зніме торгове місце і буде за нього платити в декілька разів більше то це буде враховано в ціну товару. І він ніяк не буде дешевший. І ще одне …дуже прошу не рахуйте будь ласка чужі гроші.Це просто не порядно.Я сама декілька років там торгувала. Це нелегко повірте.А зараз змушена працювати в Польщі далеко від родини.І напевно це чекає більшість цих людей які працюють на ринку. Напевно тоді стане легше тим хто хоче закрити або перенести ринок.

Валерій
11 місяців 20 днів тому

щоб не було дороще , просто накрутку меншу робіть! не в 100 раз!

Тролик
11 місяців 20 днів тому

Я бачив лише великі накрутки лише на продуктах, і на …..кавунах.
Але кавуни продають айзербаджанці, під дахом Сапожніков-Сторонський, по іншому не поясниш таку кількість нелегальних точок, без оформлених подавців і не в місцях продажу. Причому “хазяїн” цих кавунів один..

Подросток
11 місяців 21 днів тому

нормально все будет,будут работать 7 дней в неделю,по 10-12 часов,и не надо будет цены поднимать и аренда отобьется.

гість
11 місяців 20 днів тому

А звідки покупців нагоните , щоб 7 ддннів торгуваи ?

Сергій
11 місяців 20 днів тому

Ну як звідки? Будуть до нас зі Львова, Луцька їздити)))) Бо в нашому центрі буде саме дешевше у всій Волинській області, не те що зараз на ринку)))

Тролик
11 місяців 20 днів тому

Так це підросток, навіщо ставити йому розумні питання? Все одно не пойме

Тетяна Львів
11 місяців 20 днів тому

та ніхто не рахує Ваші гроші))) Всі рахують свої!! Та й Ви ото так бідкаєтеся, ніби то найважча робота на світі! не легко у кожній галузі по-своєму. Ніхто з тих хто тут коментує не хоче закриття ринку. просто перенести його в інше місце дасть змогу дихнути мешканцям на вихідних!! А як терплять те все люди які живуть біля ринку?? – навіть уявити не можу, то якийсь жах😮.

Оля
11 місяців 19 днів тому

Ну тут адміністрація ринку більше винна,що все це дозволяє,перенесення базару,не буде для людей безкоштовним,ще нікому нічого даром не дали,за кожне місце прийдеться по новому заплатити.І це ж знову буде корупція,бо хтось захоче там,хтось там.І дешевше від цього нікому не стане

Ревізор
11 місяців 19 днів тому

ну панятно , ви ж з любої причини ціни піднімаєте” долар, в Китаї яма в асфальті, мавпа родила двійню” самим не смішно?

Оля
11 місяців 19 днів тому

А Ви вважаєте нам його безкоштовно видають?????

Оля
11 місяців 18 днів тому

Куча контейнерів здається в оренду, бо люди видно так назароблялись, шо сидять вдома і дохід рахують. Підіть зніміть, поторгуйте, а не тільки тут всі мудрі

Вадим
11 місяців 20 днів тому

Хороша ідея, бо чого всі мають їздити до Луцька чи Львова, щоб не місити болото на нашому раритетному базарі. Наш базар годиться хіба для кіношників, фільми про совдепію знімати.
Але не хотілося б, щоб при цій владі це відбувалось… бо буде велике тормозіння потім відкати, а в кінці знову дорога оренда і ціни.

Оля
11 місяців 21 днів тому

Вилаліть будь ласка всі мої коментарі,це не приємно коли ти відстоюєш своє,а тебе ще і обзивають

editor
11 місяців 21 днів тому

Олю, ви боєць, так тримати. Краще напишіть, що саме видалити з тих коментарів, які вас зачепили. Бо не встигаю роздивитись. Видалю.

Оля
11 місяців 19 днів тому

Де баригами називають,нашим людям не догодиш

editor
11 місяців 19 днів тому

трохи повидаляла. 🙂

Віталій
11 місяців 21 днів тому

Все правильно. У БАЗАРНі дні нема як проїхати.Треба під європейські супермаркети зробит

народ
11 місяців 19 днів тому

А може розпочати з європейських пенсій і зарплат для ЛЮДЕЙ, бо нелюди ужедавно живуть по заскалюючих євромірках. Уже й не втямлять ,яккі хороми вибудовувати за вкрадені у народу еошти.

Юлія
11 місяців 21 днів тому
Робота на ринку, як і будь яка робота не є легкою! Скрізь є своі плюси та мінуси. Десь умови праці погані чи шкідливі, десь емоційно важко, фізична робота, ще десь заробітна плата маленька, а десь відповідальність шалена. Але кожному здається, що саме його робота недооцінюється і саме він працює найважча та за найменші гроші, а комусь з неба капають ні за що, як от “базарникам”. Але маючи досвід підприємницькоі діяльності скажу, що заробітки не є колосальними. Рівень мінімальноі заробітноі плати не можна назвати “гребти лопатою”! Є дуже багато підводних каменів! Щодо того, що серед міста стоіть совдепія, хочу звернути увагу… Читати далі »
Оля
11 місяців 19 днів тому

Ви все правильно написали,от тільки люди за власний кошти будують криши,роблять козирки,ходять в вонючий туалет,платтять за нього дві гривні,а ремонту обіцяного немає.Кожному легко збоку судити,я не про Вас

Гість
11 місяців 21 днів тому

На рахунок того,що нашому беззмінному очільнику міста давно пора щось залишити після себе на згадку нововолинцям. А то керував 20 років, “найбільші зарплати по Волині” – казав? І де воно все, де ті відрахування в бюджет міста ділись?
Саганюк розбудовує Володимир, робить дороги, нове лед-освітлення, відновлюють і реставрують пам’ятки культури,історії…
Про Луцьк годі й казати, місто не впізнати як було ще 5-6 років назад.
А Нововолинськ? Дві вонючки на в’їздах, розбиті бордюри,я к після ВВ війни, дороги підновлює одна машина якимось гравієм зі смолою.
І знову – де ж ті відрахування з кроноспанів-курей-шахт і найвищих зарплат по Волині?

editor
11 місяців 21 днів тому

сильний комент.

Людмила Зіменко
11 місяців 20 днів тому

До Гостя.Не тільки місто. Коли закривали 6-у і 7-му шахти, обіцяли збудувати біля селища фабрику. Власником мав бути Литвинюк. Але щось пішло не так і замість фабрики і робочих місць для населення стоїть на шахті 6 недобудований, уже і руйнується, уже і виставлена на продаж. То ж ніяких надходжень у бюджет теж немає.
На рахунок базару – торгівля на базарі – це вершина айсбергу. Для того, аби продавати – потрібно їздити за товаром, тож виходить, що в робочий час входить і поїздка, а не тільки торгівля три рази в тиждень. То хто там писав, що мало працюють?

Валерій
11 місяців 20 днів тому

Підприємець – це не той хто купив в сусідньму контейнері по 100 , а в себе продає по 150, а той хто може знайти варіанти найвигіднішого продажу товару без шаленої накрутки!

гість
11 місяців 20 днів тому

Як де відрахування ,а магазинчиків павільйончиків ,генделиків, баньок, на 1 жителя по 10 закладів розпусти. Школи й садки також під мерівський бізнес ідуть…….

АНАТОЛЬ_
11 місяців 20 днів тому

Я давно казав, і ще скажу сліпоглухонімим нововолинцям – казлам і нормальним людям, що збираються емігрувати до Польщі і ще далі: Іще 10 років тому потрібно було гнати в шию “заслуженого господарника” і лацюгу В. Сапожнікова із його стародавньою комуністичною командою! Саме нам, на даній Богом землі , потрібно господарювати тільки нам – простим і чесним людям, а не випадковим особам та популістам, котрі тримаються за владу, як воші за кожуха. Вам що, повилазило, до чого докотився і яким став наш Нововолинськ?!

Валерій
11 місяців 20 днів тому

О тут правда! Хватить глянути на парк) з тими кричущими динозаврами)

Коля
11 місяців 21 днів тому

Мене ще дивує поняття торговців на ринку, думають що працюючи 3 рази в тиждень по 4 -5 год можна заробляти достатньо (ось і накручують ціні по максимуму щоб увірвати побільше)

Тролик
11 місяців 20 днів тому

Колька, ти податки бачив які треба сплачувати ? Ти їх витрати бачив?Ти бачив ск-ки бумаг потрібно заповнити на продавця?
Розвивати конкуренцію потрібно, а не закривати і надавати монопольні права.
Вони при здоровій конкуренції, один перед одним скидувати ціни будуть., та діставати товар з відусіль.
Тому підприємців не щемити, а розвивати потрібно

Валерій
11 місяців 20 днів тому

Але ж базарники не хочуть ровиватись, вони важають що їх розвиток вже на самій вершині!

editor
11 місяців 20 днів тому

Ви б краще пішли ото все сказали своїй тітці, яка продала вам несвіжі сосиски. Скажіть їй, що вона не хоче розвиватись і спекулює. Навіщо тут отак безпідставно узагальнювати й огульно ображати купу людей? Підприємці всі різні. Можливості в них різні теж.

АНАТОЛЬ_
11 місяців 20 днів тому
Яка конкуренція між нововолинськими торговцями? Де ви її бачили? Не смішіть мене – я й так смішний. На всіх базарах і базарчиках змова між підприємцями! Ціни, принаймні на продукти харчування – скрізь однакові. Не вірите? То поцікавтеся. У ХХІ столітті, у Нововолинську, на диких і ніким не контрольованих територіях ринків засилля вагових пристроїв різних систем і калібрів – Китаю, Росії, Індії, “совка” і тому подібне. Хоча, у наш час, мають використовуватись електронні ваги, одного-єдиного зразка що мають проходити щорічну сертифікацію та перевірку у державних органах метрології. Живлення – на акумуляторах , батареях чи від мережі – що де і кому… Читати далі »
Тролик
11 місяців 20 днів тому

З продуктами існує монопольна змова. Але це справа Сторонського, я вважаю.
Так само з кавунами, дики ціни і купа нелегальних точок з неоформленими працівниками.
АЛЕ ЦЕ Ж ХТОСЬ КРИШУЄ.

продавець
11 місяців 19 днів тому

Коля наші підприємці займаються виїзнюю торгівлею,працюють усі 6 днів , а не3. Якщо накрутиш- ніхто не купить , бо знайдуть дешевше. Це базар, це конкуренція. Це закони ринку, а не відсебяччина.

продавець
11 місяців 19 днів тому

В томуто й фішка ринку,що можна поторгуватися, прицінитися, пошукати дешевше.

олег
11 місяців 20 днів тому

треба запустити голосування і одразу все буде ясно

вова
11 місяців 20 днів тому

колись на свої очі бачив. як продавець мясного вибіг **** за контейнерами. а потім тими руками важив людям мясо

Валерій
11 місяців 20 днів тому

зате все без хіміЇ)

Наташа
11 місяців 19 днів тому

Така ситуація не тільки на ринку. Довелося мені колись працювати на одному підприємстві харчової промисловості у нашому місті. Там у вбиральні на початку першої зміни клали маленький шматочок мила. Так от до середини другої зміни від мила не лишалося і сліду, а є ще й 3 зміна. І потім робітники тими руками брали готову продукцію, яка вже не піддається термічній обробці, на відміну від сирого м”яса(((

Сергій
11 місяців 20 днів тому

Мешканцям навколишніх будинків цей ринок збрид давно. Три дні на тиждень тут гучно, тісно, брудно, сморідно і т. д. Невже неможливо його перенести подалі від житлової зони, от як у інших містах, наприклад.

Оля
11 місяців 19 днів тому

А хто дозволяє навкруги ринку торгувати?Хтось за це і кошти бере,а чому стоянку не облаштувати,додаткові б кошти були,навіть поліція на це все не реагує,а кожен хоче заробити.Не у всьому винні люди які торгують,вони теж умовами не особо довольні,і з двома вищими освітами дехто стоїть.

Тролик
11 місяців 20 днів тому

Озимчук начальник водоканалу з Павлом настоятелем (вони куми), вирішили відкрити ринок біля 4 шахти. Хто до них піде на пустир? Як туди нагнати підприємців?
Правильно – ринок закрити, на його місці зробити центр торговий, а ринок перенести до них.
Ось де московський піп, а не грибовицях…

Лима
11 місяців 20 днів тому

То виходить, що і сюди дотяглися руки Москви?!….

Тролик
11 місяців 20 днів тому

вони ніколи і не покидали нас…Колись крепше тримали, розслабляли

Оля
11 місяців 19 днів тому
Там хтось цікавився моїми доходами,я торгую одежою,яку ми привозимо із Польщі,накрутка у нас невелика(говорю тільки за себе!!!!!!!!).Чому людина не може скинути 5 10 грн,тому що торгів як раніше немає,а товар дорожчає,хоча ціни на вищі не змінюємо(купляємо в злотих,курс дивіться самі).Податок плачу як і Всі!!!!!!!Тільки на державній роботі коефіцієнт вищий,а так у всіх однаковий.Може я і заробляю копійки,може і пішла би на іншу роботу,але в товар вкладено гроші,є багато залишків,які коштують грошей.Повторюсь,говорити легко,коли ти цим не займаєшся,заробляла би більше,орендувала би приміщення в магазині,но немаю таких коштів.Хоч сама торгую,але не у всіх все купую.Якшо мені не подобажться чиясь обслуга,умови,я туди просто не… Читати далі »
Наташа
11 місяців 19 днів тому
Я живу в районі центрального ринку. Насправді постійний бруд і сморід від ринку таки набридли. Ну ми ж люди, а не свині, невже так важко поприбирати своє робоче місце після себе. Також є проблема з припаркованим транспортом, подекуди навіть на тротуарах. Доводиться виходити на дорогу, особливо важко з дитиною в колясці проїхати. Про ярмарки вже навіть писати не буду. Маршрутки не їздять в той час. Але сама в основному купую все на ринку (з продуктів). Не всі продавці такі погані і хамовиті як тут пишуть. Хто купує на ринку постійно, то мабуть як і я в одних і тих самих… Читати далі »
Ревізор
11 місяців 19 днів тому

Я пам’ятаю статтю, здається “БУГ”писав, коли ВАЗ на російських номерах був припаркований на газоні біля редакції, ото паніки було) , а тепер згадайте що там робиться в базарній день!

Анонім
11 місяців 19 днів тому

Це дуже хороша ідея. Підтримую руками і ногами. На тому базарі вже ціни вище а ніж у магазині зовсім знахабніли.Торговий центр супер а базарників хай перенесуть на 15

народ
11 місяців 19 днів тому

А що робити із зрадливою міською радою? Куди її пропонуєте перенести зі змученого нею міста ? Підприємці собі ради дадуть . В 90-х не пропали і зараз виживуть.. А влада без народу, як комар без крові.

777
11 місяців 18 днів тому

анатоль подстрікала

editor
11 місяців 17 днів тому

Анатолій Андросюк: Нововолинськ скоро закриють, пройдіть вечором по вулицям міста, людей немає, вікна в будинках не світяться. Так що хай будують в занедбаному місті зі смердючими олійним і кроноспаном, багато зароблять.

Юрій
11 місяців 2 днів тому

ТРЦ це чудово. Багато робочих місць, місця для відпочинку. Але є одне але…. Скільки потрібно отримати одному підприємцю в набутому в оренду кіоску щоб оплатити зп працівника? Чи декількох, так як графік роботи буде зовсім не 8 годин і не 5 днів на тиждень. До того оренду, та мабуть комунальні. Це ще не згадуємо податки та збори. І де взяти клієнтів які куплять, так як в інтернеті дешевше. А поміряти можна і в магазині, бо тепло тут – НЕ БАЗАР.

Будете ще згадувати як було добре піти та поторгуватися.

wpDiscuz