молл

Ринок перенесуть і збудують торговий центр?..

212 7552

 – А ви чули, що нашому ринку працювати лишилося недовго? Його перенесуть у район м’ясокомбінату або на пустир у 15-му мікрорайоні. А на місці ринку постане торгово-розважальний центр.

Три поверхи – під бізнес, там будуть ятки тих підприємців, які платитимуть 1400 грн. оренди на місяць.

А на четвертому поверсі – льодова арена.

 

Таку дивну чутку обговорюють на центральному нововолинському ринку. Люди занепокоєні, і зрозуміти їх можна. Зараз сплачують за оренду по 200 грн. на місяць. Вклалися в облаштування своїх контейнерів і прилеглої території. А тепер отак усе покинь і йди невідь-куди?

– Та ми мера винесемо разом з кріслом! Нас 2000 чоловік на ринку торгує. Не допустимо!

Угоди з ними адміністрація ринку уклала лише до 1 грудня, хоча завжди укладала до 31-го. Раніше на це не звертали уваги, а тепер запідозрили підвох.

Хтось із підприємців навіть бачив макет того торгово-розважального центру. Із проектом прийшов сюди, кажуть, луцький бізнесмен.

 

Він може виглядати якось так… Це у Києві

 

Або так. Це у Вінниці

 

На одній із найближчих сесій депутати Нововолинської міськради нібито мають ухвалити рішення щодо ринку і ТРЦ.

РАДАР перевірив цю чутку в депутата Володимира Шаповала. Той сказав, що нічого не знає, розпитає членів земельної комісії. Наступного дня розпитав. І вони не поінформовані про таку затію.

Однак наші інсайдери наполягають: цей бізнес-проект існує. І в розмовах згадують як одного з лобістів голову земельної комісії міськради Л.Климовича.

Запрошуємо користувачів поділитися інформацією і думками з приводу.

РАДАР вважає: ринкових підприємців у найближчий рік нікуди не виселять. Бо навіть якщо є такий “інвестор” і депутати затвердять перенесення ринку, то нове місце під ринок іще треба облаштувати, а це в нас швидко не робиться.

Також є процедура громадських слухань і регуляторних актів.

Одне слово, торгівля на ринку триватиме і після 1 грудня! Але диму без вогню не буває, і чутка зі стелі не взялася.

РАДАР хотів би почути і позицію підприємців із центрального ринку. Адже за ними стоять 2000 родин.

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

212 Коментар "Ринок перенесуть і збудують торговий центр?.."

повідомляти

Подросток
20 днів 22 годин тому

это не рынок,это базар настоящий,анти санитария,хамоватые продавцы,торговля за пределами рынка,грязь вонь.И потом ,ребята это же не 90 тые,Ледовый дворец конечно это слишком,но цивильную и организованную торговлю,с нормальными местами,и чистыми приветливыми продавцами,почему и нет.Тем более мы же в европу идем,а там такого бардака нет,все перестраиваится, модернизируется.

Вуаля
20 днів 8 годин тому
Вовк
19 днів 18 годин тому
давно пора ринки взагалі заборонити і позакривати дякуючи тим продавцям. Якби продавці поважали покупців, то б було усе добре. І у сучасному світі покупець має зайти у приміщення у тепло і красу щоб спокійно вибирати товар ,а не ходити по мокрому, холодному,брудному,антисанітарійному ,невічливому ринку де більша половина продавців з наглою грубою мовою і виглядом відкидає покупця.І біля ринку навідь парковки немає і маршрутки дякуючи ринку змушення змінювати марпшрути і люди з тих вулиць змушені йти пішком на зупинки.Чим швидше взагалі закриють тим людям буде краще. Вбо нехай продавці змінять ставлення до людей на ринку. Попрошу коментувати без образ і обзивань.… Читати далі »
Депутат
20 днів 20 годин тому

Якщо такий проект є – його обов’язково потрібно продовжувати. Місто має розвиватися та мати сучасні торгівельно розважальні центри де могла б відпочивати молодь, мами з дітьми . Місто однозначно від цього виграє і стане більш привабливішим . А те що ринок перенесуть – це також великий плюс, люди матимуть де працювати

АНАТОЛЬ_
20 днів 13 годин тому

Анонімний “Депутате”! Якщо вас обрав народ то “папи” Сапожнікова боятися не треба. І задирати руку по його команді, на сесіях міськради, теж посоромилися б. Ви присягали на вірність громаді, яка вас обрала. І пункти передвиборчих своїх обіцянок, таки треба було б до кінця своєї каденції виконати у повному обсязі. А не підгавкувати місцевим можновладцям за неправедну плату у вигляді комунального майна та вкрадених із міського бюджету людських, важкою працею, зароблених гривень.

Українка
20 днів 4 годин тому

Пане депутате,а скажіть за які шиши розважатись? Хіба що у вас грошенят просити! Які пенсії у нас,які зарплати,а молодь де працює? Магазин і бар,на 2700 чистими в кращому разі можна прожити з такими цінами на ринку і на комуналку,а порозважатись можна? Місто потонуло в безробітті,а ви про розваги! Хіба що для себе будуєте!

Діма
7 днів 7 годин тому

Згідний з вами

Тетяна
20 днів 17 годин тому

Хороша ідея. Чому хороша? Тому що вже наші базарники гень знахабніли. Недоважування, шалені ціни (на ринках області вони значно нижчі), не завжди якісний товар . Надаю перевагу торговим центрам. Зайдіть в наш м”ясний павільон. Продавці неохайні, багато товару , який стоіть просто у них під ногами і ще неввдомо де вони зберігають товар, що не продався і який потім вони дуже вміло вам втюхівають.

Валерій
20 днів 4 годин тому

У мене тітка на базарі торгує, прийшов якось з дитиною 2.5 роки!до неї по закупи, мала каже : тату хочу сосиску, взяв 3 штуки , приніс додому , а вони слизькі вже! Ніякої совісті, отак втюхати блізькій людині , дитині прострочений товар!

гість
17 днів 13 годин тому

В ” Нашому краї ( магазин првладних осіб) теж комусь би втюкали тухлі яйця,якби не програмама “Ревізор”

Ігор
20 днів 17 годин тому

В неділю був на ринку. І не повірите. Думав коли вже закриють ринок і побудують закритий і теплий ТРЦ, щоб можна було сухо і тепло щось приміряти. Я як покупець за ТРЦ! Підприємці вам не здається , щоб заробляти на нас треба створювати умови для цього заробітку? А то ви хочете на мінімальних податках отримувати надприбутки.

Валерій
20 днів 3 годин тому

Ви що! які умови ! Вони кінці з кінцями звести не можуть! 200 грн. в місяць оренди! Цеж здирництво! тільки він може людей дурити , а якщо його , то це не справедливо!

Тролик
17 днів 11 годин тому

Валерій, чому в тебе стільки жовчі? Тебе базарники обідили? Чи ти бот “Сторіка” ?

Валерій
16 днів 3 годин тому

Бот сторінка( В нас в країні так прийнято, якщо в людини є точка зору, то він бот сторінка, провокатор , сепаратист і тд. і тп(

компроміс
17 днів 13 годин тому

А тому підриємцям не відкрити ТРЦ і здавати в оренду торгашам Сторонського і іншій їх медіа та бізнес компаніїям по зашкалюючим цінам. Або приватизувати землю під контейнерами і нехкай довічно власники ТРЦ платять підприємцям орендну плату за землю на яккій збудована їхня нерухомість.

Гість
20 днів 17 годин тому

Давно пора знести те убожество родом з совка і побудувати сучасний великий торгово-розважальний центр!

Сам себе сам
20 днів 16 годин тому

Может и надо снести рынок, но в нашем городе процветает коррупция и полная профнепригодность властей. Именно эти явления заставляют задуматься – а всё ли будет хорошо с торговым центром? Не очередной ли ход это для создания благоприятных условий для родственников, кумов, братьев, сестёр, сватов и т. д. в извечной борьбе за место под солнцем?
И опять-таки -а кто именно( по-настоящему) будет владельцем этого центра? О́пять мэр нашего города и его приближённые?

підпрємці
19 днів 7 годин тому

Ще в 2006 р топографічні знімки робили для нового проекту і не КИЇВСЬКІ і не ЛУЦЬКІ, , а наші місцеві…..Ті, хто “розпускав байди про київських”. зараз в сапога депутатами поставали.

Оля
20 днів 17 годин тому

Нехай і будують там де є вільна земля,люди в свій час витратили не малі гроші,на свої контейнери.Умніки,які не вклали ні копійки,тільки і будуть розказувати де кому і шо будувати.Є вибір де закуплятись,вперед!!!!!Товар коштує грошей,місце,податки.Для декого це єдиний вихід заробити хоч якусь копійку,щоб кормити сім’ю.

Гість
20 днів 16 годин тому

Можливо, прийдеться навчитись працювати !

Оля
20 днів 14 годин тому

А можливо Ви спочатку вникнете у все це,а тоді коментувати будете,де і кому працювати?!Легко тільки на словах

Іван
20 днів 12 годин тому

Власний бізнес ніколи не був справою легкою, тим більше у сучасному світі де стрімко розвивається інтернет торгівля.

Іван
20 днів 12 годин тому

Чому ж ви там стоїте за “копійку”? Ідіть працювати на підприємство і буде вам щастя!

Тролик
20 днів 10 годин тому

Іване, де ти підприємство бачив? Щоб працювати за фахом, а не кури скубати за копійки?

Іван
20 днів 10 годин тому

Сайт rabota.ua, та work.ua тобі в поміч.

Тролик
17 днів 5 годин тому

Собі в поміч приміни свої сайти, а я сам собі створив робоче місця.
І податки плачу, які Сапожніков витрачає на сплату штрафів, через суди Анатоля.

АНАТОЛЬ_
16 днів 17 годин тому

Ці штрафи за рахунок платників податків м. Нововолинська – мізер, якщо порівняти їх із наслідками 20-річної “роботи” великого і орденоносного “господарника”.

Ксенія
18 днів 8 годин тому

ха ха.На яке підриємство?В нас напевно процвітаюче місто,де можна влаштуватись на роботу.

Для Івана
17 днів 12 годин тому
Так всіх на базар і нагнали з підприємства “завод СТО”. А завод СТО місцеві олігархи “ОПРЯДКОВУВАЛИ” таким чином —-що дорожче заганяли у Польщу,інше на металолом. А приміщення заводу забирали за безцінь у приватну власність на свояків та підставних осіб. Файно облагородили найпотужніше і єдине за унікальністю підприємство. За бурянами не видно приміщень А Людей тисячі робітників кинуто напризволяще, ,, Якщо є у місті такі крутелики, чомуб не облагородити оцю територію. Там і місця набагато більше ,ніж на ринку – є де розгулятися накраденим грошам.
Валерій
16 днів 3 годин тому

Завод СТО , наскільки я знаю викупив холдинг БОГДАН

Валерій
20 днів 3 годин тому

Щоб прокормити сім’ю можна піти працювати! Хоча для цього треба більше , ніж знати фраза ” долар подорожчав !це ще по старій ціні! На наступний раз ще дорожще буде!” як так тяжко на завод ідіть за 3200! з 7.00 до 16.00

Румпель
19 днів 16 годин тому

(як так тяжко на завод ідіть за 3200! з 7.00 до 16.00 ) серйозно? 3200 кажете? а 2600 не пробували написати?

Валерій
18 днів 17 годин тому

ну 3200 це грязними)

Оля
20 днів 17 годин тому

Ви собі уявіть,що ви живете в будинку,а його хочуть знести,бо бач комусь торговий центр на тому місці потрібний,щоб ви розумні тоді б говорили,хто вам все поверне?

Віталій
20 днів 16 годин тому

Недоринок – це не приватний будинок і люди там не живуть, а працюють. Давайте без максималізму. Ще достеменно не відомо що і як має бути і чи взагалі щось подібне планується. Хтось чув, що хтось сказав про те, що хтось подумав.

Стелла
20 днів 16 годин тому

Ну Ви і порівняли власний будинок і контейнери!
Що ж там базарники вклали?Після базару повно сміття після себе лишають,невже після себе важко прибрати?А контейнери,якщо вони ваші,то можете іх забрати з собою.Ціни виставляють такі , що у великих містах дешевше закупитись!

Оля
20 днів 15 годин тому

Щоб Ви шановна знала,у декого контейнери коштували як однокімнатна квартира,не знаєте не пишіть,заберу я його і піду на металобрухт хіба здам,за дві гривні.Я за всіх не відповідаю.А чого будинок не рівняти,теж мабуть на цьому не знаєтесь,ну Слава Богу

Володимир
20 днів 15 годин тому

Місце з контейнером пару років назад коштувало 4000-4500дол.Чи це для вас копійки???

Гість
20 днів 13 годин тому

Ви вже відбили ту суму, не прибіднюйтесь. а то все плачитесь, тільки з того базару на іншу роботу не йдете, правда?

наташа
20 днів 5 годин тому

добре чужі гроші рахувати.

Валерій
20 днів 3 годин тому

нещасні) можете дерти з людей тепер в “три дорога” виж купили контейнер!

Іван
20 днів 12 годин тому

Дійсно дешевше, вибір більший і речі якісніші.

Подросток
20 днів 14 годин тому

странные сравнение,у вас земля под контейнером в собственности?тото же,земля принадлежит городу захочет город построить там современный ТЦ так и сделает.Вашу собственность(контейнер)вам отдадут и будет хорошо если предоставят другое место.

Іван
20 днів 12 годин тому

Через таких як Ви наше місто і стоїть на місці! Відкрийте очі, світ не крутиться навколо продавців ринку! Вийдуть продавці на мітинг, то і звичайний народ підніметься, адже нас більше! Прислухайтесь хоч трохи до думки покупців, а не лише до власної вигоди!

Валерій
20 днів 3 годин тому

Думка Покупців? Вони маму рідну обважать! а ми для них вобще не люди!

Валерій
20 днів 3 годин тому

Ви зациклились на свому ринку! там вам добре ! відкрийте магазин! супермаркет! ви ж навіть за свою виручку податок не платите ! стоїте там і тільки мало вам , мало , люди за неадекватними і не обгрунтованими цінами купляти не хочуть!

покупець
19 днів 7 годин тому

А в записаних на Климовича та його родичів магазинах сильно розкуповують дивани, і прочий непотріб ? А в Базиліку теж покупців не спостерігається,,а ціни не падають.

Оля
18 днів 5 годин тому

А відкрийте Ви,я прийду до Вас покупцем!

АНАТОЛЬ_
20 днів 16 годин тому

Таке вже було. Ринок мали закривати. Проте, я не вірю, що наші перелякані базарні торговці винесуть мера із мерії, разом із кріслом. Такі погрози теж вже були. Але коли місцева влада гнівалася і тупала ніжкою, войовники разом зі своїм керівництвом розбігалися навсібіч і смиренно просили пробачення. Отже, Вікторе Борисовичу, ви на вірному шляху! Вони вам іще й заплатять, аби їх не чіпали. Понесуть хабарі прямо в міську раду і платитимуть податки, як і раніше платили. А ви собі та заступникам збільшите оклади та введете іще із десяток всіляких там, різних доплат і премій за високу продуктивність вашої праці. :)))

Віталік
20 днів 16 годин тому

давно пора знести…
зайдіть після базару і пройдіться по рядах…
там навіть якщо каву випити можна то смітника куди викинути сміття не знайти…
ціни дорожчі нім по магазинах в місті.
Чому б не платити дорожче за місце і працювати в чистоті та теплі?

Оля
20 днів 15 годин тому

Це до дирекції ринку,а не до людей які там працюють.Нам теж не комфортно,І мабуть на одних базарниках і росте бюджет міста

Іван
20 днів 12 годин тому

Шановна, Ви певно Нововолинськ з Хмельницьком переплутали? Ви ж підприємець і рахувати не вмієте? Отак і ведеться у нас бізнес…

Валерій
20 днів 3 годин тому

Пане Іване! щоб ставити ціну від фанаря і кричати долар подорощав вистачить і двох класів )

Оля
18 днів 5 годин тому

А можна мати і вищу освіту,а бути звичайним хамлом в неті!!!!

Оля
18 днів 6 годин тому

А наші податки не у місцевий бюджет ідуть?

Оля
18 днів 5 годин тому

Рахувати мабуть не вмієте Ви,в нашому місці ніде стільки людей не працює,і добросовісні платять податок,а сума залежить від категорії.

Податкова
20 днів 3 годин тому

Шановна Оля, більша половина базарників 31 грудня 2016 року стояли в довжилезній черзі у реєстратора , щоб закрити підприємницьку діяльність. Відповідно на ринку торгують не підприємці, а базарники ,які не мають ніякого відношення до наповнення міського бюджету , так як не сплачують ніяких податків.

Оля
18 днів 7 годин тому

Одні мали статус підприємців навіть не заради торгівлі, комусь просто навіть для візи це потрібно було

Валерій
20 днів 3 годин тому

Боже милий! дякую вам за спасіння нашого міста!

цікавий
19 днів 7 годин тому

І по ск будеш брати за оренду ,шановний віталіку ?

Оксана
20 днів 15 годин тому

Дуже правильне рішення, а ті хто зараз працюють на ринку зможуть перейти на новий ринок. А то їхні ціни порівняно з ринками інших міст зашкалюють, а умови бажають кращого.

Оля
20 днів 14 годин тому

А ви в змозі втратити все те, що роками вкладали у цю залізну банку(контейнер), а це немалі суми, товар, який продаєте, і перейти у торговий центр, де оренда тільки буде 10000 в місяць? Я – ні.
Нехай будують той торговий центр, але на пустій землі, нікому не в убиток

Іван
20 днів 12 годин тому

У статті було зазначено 1 400 грн/місяць. Звідки сума у 10 тис? У тому і справа, що більшість власників консервують роками ті товари у названих Вами “залізних банках”! І з кожним роком один і той самий товар дорожчає, аргумент звичайно стандартний: “Ви курс долара бачили?”. От так і живемо…

Валерій
20 днів 2 годин тому

Пані Ольго! я працюю зварником 5 розряду, у мене заробітна плата 6000 мінус 1400 податок ! скажіть будь-ласка який дхід отримуєте ви? і скільки податку ви при цьому платите?

Оля
18 днів 5 годин тому

Податок плачу від мінімальної зарплатні,якої не наторговую,субсидію рахують по двом мінімальним,грязними,тільки Ви заробляєте стабільно свою запрлату,а я за два місяці можу нічого не вторгувати,але це нікого не цікавить,це не звільняє мене від всіх проплат,місця,оренди,охорони,податку,за товаром мушу їздити,бо товар візуально потрібно оновлювати,працюватм кожен день на роботі можливості немаю,є дитина,яку лишити немає на кого.

Оля
18 днів 4 годин тому

20-23 відсотки на державній посаді,у Вас приблизно 18 то вже не 1400

Валерій
17 днів 14 годин тому

Не наторговуваїте мінімалку – ха ха ха) , а з подтками ще є пенсійній фонд ,
з якого вам потім з моїх же податків пенсію дадуть , військовий збір, профспілкові внески, утримання ЕВС !

Оля
17 днів 13 годин тому

Ми і пенсійний платим ха ха ха))))) Не рахуйте мої гроші, я Вам у кишеню не лізу, ні в кого нічого не прошу, но і Ви мені не указ. Нещасний, пенсію мені дасть, бридко читати

Оля
17 днів 13 годин тому

А від профспілки можна відмовитись,і подарунок дитині купити за власний рахунок,у нас є плата в страховий фонд,не думайте,що Ви самий розумний

Оля
17 днів 13 годин тому

Я тут за тисячі не розписуюсь,а особисто за себе,можу взяти Вас на моє місце,тоді поговоримо

Тролик
18 днів 18 годин тому

10 доларів квадрат, приблизно така оренда, вопак – ціни вищі, бо це козирні місця

Оля
18 днів 6 годин тому

На сайтах є оголошень багато про оренду,поцікавтесь для свого розвитку

Петр Объедков
20 днів 15 годин тому
Я живу в Москве недалеко от ст.м.Сходненская. И у нас раньше был аналогичный “Шанхай” то же самое творилось возле метро “Планерная”. 6 лет прожил в Ковеле(это моя Родина) и в январе вернулся домой в Москву. Поехал к метро и не узнал местность. Вместо контейнерного рынка перехватывающая парковка для машин. Естественно я как покупатель возмутился, было очень удобно и дешево. С меня дети посмеялись и отправили на ст.м.Планерная. А там отгрохали 3-х этажный рынок!!! Красивое здание! Не стал искать знакомых женщин с вашего Нововолынска это заняло бы не меньше 2-х часов. И сразу наткнулся на знакомую семью молдаван, я у них… Читати далі »
Дмитро
20 днів 15 годин тому

Давно пора закрити цей ринок. Це ганьба для міста! Цікава думка! Всі переживають за підприємців -торгашів. А ЗА ПОКУПЦІВ хтось хоч раз згадав?! А ви пробували купити на ринку мішок картоплі чи цукру! Я на рахунок того, що припаркувати авто НЕРЕАЛЬНО! Бо всі паркомісця на 90% зайняті машинами саміх базарників. Тим більше – сама структура ринку – це замизганий, тісний, смердючий базар африканських країн третьго світу!

Тетяна Львів
20 днів 11 годин тому
Згідна з Вами!!! Чоловік мій каже що то “клоака” посеред міста!!)) Брудно!! з тих натягнутих бризентів по рядах ллє на голову, купа карманників!! стати машиною треба аж на об’їзній чи біля податкової… Купили контейнер?! Так на скільки мені відомо є техніка яка може його перевезти… ну якось же він (на базарі) там опинився?!) Продавці в нас на тому базарі – хамло з хамла!!!! Татові на день Народження хотіла купити вишиванку. Підійшла до Пана, який на продуктовому має з таким товаром контейнер. Почала розпитувати про ціни , на що отримала відповідь: “ти ціни прийшла попитати чи будеш купляти??” 😠 я сказала,… Читати далі »
Валерій
20 днів 2 годин тому

Просто стоїть в тому контейнері, нещасне до 10 порахувати не вміє, і думає що царь світу

Сергій
20 днів 24 хвилин тому

То яка проблема? Будете їздити на 15-тий чи до мясокомбінату в гарний торговий центр, де буде не брудно, де чомусь відразу пропадуть карманники, де продавці відразу стануть привітними а не “хамло з хамла”, мабуть від того, що в торговому центрі будуть торгувати.
А за продавців на ринку не переживайте сильно, вони якось і без вас обійдуться.
А то якось не зрозумієш вас, то більше туди не піду і другим не радже і вже відразу знову туди за шапкою))))

Тетяна Львів
19 днів 10 годин тому
Коли приїжджаєш на вихідні до батьків і застає така негода – вибирати не приходиться де купувати шапку.😕. . . то поперше. хамовитих людей вистачає не тільки в Нововолинську і не тільки в нас на базарі, ну але по збігу обставин я щоразу на них наштовхуюсь. то по друге. ну і ясно шо “ви” ( буду до вас теж на ви і з маленької букви) і без мене матимете покупців… але то до пори до часу!! Заїдьте приміром в луцький “Ювант”. Є охорона, п’яні “Василі з біляшами чи хотдогами не ходять”, ціни дешевші ніж в нас, продавець знає про слова менеджмент… Читати далі »
Оля
18 днів 5 годин тому

А давайте все позакриваємо,курчак,бо він смердить,кроноспан,бо він смердить,останні шахти,бо там жах.І будемо всі тусити в торговому центрі,на катку!!!!

Лима
18 днів 4 годин тому

Будемо розвиватися у торговому центрі і на картку. Будемо такі розвинуті – на усі гроші, які маємо.😃

Гастроентеролог
20 днів 15 годин тому

Ну, хоч одна чудова новина! Нарешті той смітник серед міста приберуть!
І таки да, рахую, що ми-покупці заслуговуємо купувати в комфортних умовах, бо це ми платимо гроші за все. Не заслуговуємо на хамство базарних торговок. Хоча багато продавців, таки дуже уважні і хороші.
Торговий центр у центрі- просто супер! Льодова арена- це прекрасно! А то живемо, як у середньовіччі. Крім барів з бидлом та палацу культури з поющімі бабцями немає куди піти.
Торговому центру- бути!

Людина
20 днів 15 годин тому
Ну, що ж сказати… Як і плюси так і мінуси у цій ідеї явні. – : В першу чергу мені напрошується питання, а як буде з людьми похилого віку, які торгують заробляючи копійчину так і на ринок ходять, щоб і потратити копійчину? +: ТРЦ-так це новий рівень, статус бізнесу. Комфорт для покупців. Затишок для дітей. Одним словом Європа нового бачення, яка у малих містах відстає добряче. – : І тут явно, що Європа ТРЦ буде так влаштована, що ми точно не побачим там бабуль з продажем встилок в зуття, хусток, чобіт. Так як це не лакшері, а про гроші, оренда,… Читати далі »
Гість
20 днів 13 годин тому

З цим так званим “ринком” давно пора навести порядок.Він просто себе”пережив”.Парковок немає,не під’їдеш,люди змушені на львівській трасі паркувати машини.Торговці позаймали всі тротуари,бордюри,під деревами розкладають ятки з крамом,поряд кури-гуси.Все це в воді,болоті…Хаотичне нагромадження іржавих контейнерів…Цивілізація пішла вперед,а совдеп в Нововолинську зостався…Але цей ринок не треба трогати-давно потрібно збудувати новий в іншому місці,з комфортними робочими місцями,зручним доїздом,парковками.Можливо,новий ринок вдихне в Нововолинськ свіжий подих.А час все розставить на свої місця.А старий ринок нехай теж функціонує,будуть конкурувати між собою…

ДЕРИБАН
19 днів 4 годин тому

Навести порядок – це означає в нашому місті одне – вдеребанити

Іван
20 днів 13 годин тому

Ідея супер! Згідна з коментарем, що місто повинне розвиватись! Це ж додаткові робочі місця! Однозначно проти будуть тільки базарники, які як вони кажуть заробляють 10-15% і більше 5 -10 грн на речі “скинути” не можуть… )))

Волинянка
20 днів 8 годин тому

які 5-10 грн? Ми вже давно купуємо речі у Вол-Волинську або Луцьку Там цей же товар набагато дешевший А ринок пора зносити , вивести з центру міста Чого ви ( працівники базару) переживаєте за свої контейнери? Якщо перенесуть ринок . то і свої контейнери ви поперевозите І аренда там буде меньша. ніж в комплексі

нетерпеж
19 днів 4 годин тому

А чого до Луцька їздити за покупками ? Так у нововолинську тих мерівських і сторонських магазинів,як горохом обсипано… І тобі за шию дощ не капає, і вітер в морду не дує…. ,і 24 год. на добу працює , Але не в покупках проблема……..
БІЛЬШ РОЗКРУЧЕНОГО МІСЦЯ ДЛЯ ТОРГОВОГО ЦЕНТРУ СИЛЬНО ЗАКОРТІЛО,

Сергій
20 днів 18 хвилин тому

А чому вони повинні “скидувати” більше?

Kek
20 днів 13 годин тому

Тільки не на 15му. Базарнікі і ті хто туди ходять все накволо поза***рають. я вже не говорю про бидло яке буде болото з газонів вивозити

Оля
20 днів 12 годин тому

Я не буду за всіх говорити,це особисто моя думка.Торговий центр,це класна ідея,як мама,як звичайна людина ціную вибір(де скуплятись).Но не в ущерб комусь.

Коля
20 днів 10 годин тому

Щось так всі радіють тому торговому центру (Хтось то все під себе підмяти хоче і ціни там нище не будуть), певно такі виселять базар. Особисто мені ринок не заважає хоча нічого там не купуюю Ціни як в магазині та ще й обважать 🙂

Валерій
20 днів 2 годин тому

А ви самі на базарі скупляєтесь , чи дорого?

Оксана
20 днів 10 годин тому
Дуже хороше рішення за багато років. Підтримую на всі 100% нашу владу в цьому питанні. Мами з дітками не мають де розважатись і розвиватись. А наші базарники зажерлись. Ціни – космос! Вдягатись в Нововолинську стало дуже дорого, навіть дорожче ніж в луцькому Юванті, де продавці платять в рази вищу оренду, ніж наші місцеві торгаші. Продуктовий ринок брудний і панує повна антисанітарія і хамство з боку продавців. Контейнери ніхто у них забирати не буде, перевезуть свої пожитки на нове місце і будуть далі базарувати. А в період новобудови ринку підприємці підуть на державні роботи і можливо зрозуміють як на таку зарплату… Читати далі »
житель 2
20 днів 9 годин тому

а товар їм подарували

олена
20 днів 5 годин тому

Взагалі діти розвиваються в музичній школі і в Будинку школяра а не в торговому центрі.
А на рахунок низької зарплати то будь ласка всі претензії до вашого роботодавця.

6-школа
19 днів 3 годин тому

В центрі міста у 6-школі теж ДЗЮРКА в даху була .Сапожніков швидко її упорядкував – зробив зі школи приватний вуз. ДУЖЕ НУЖДА ВЕЛИКА В НОВОВОЛИННЦІВ У ЦЬОМУ БУЛА. Не для себе ж сердешний старався. …І скільки там зараз зайвої площі пустує…..

6-школа
19 днів 3 годин тому

Учнів ” аварійної 6-школи спішно евакували у 1-школу. А зараз студенти ходять в приміщені”аварійному, Сапожніков там їх навчає – і нікому нічого на голову не падає.,

АНАТОЛЬ_
17 днів 13 годин тому

А що там сталося в 6-й школі?

100%
19 днів 3 годин тому

Отак треба ” упорядковувати “комунальне майно і підтримувати Оксану на 100,,можже і10000000000,

АНАТОЛЬ_
17 днів 13 годин тому

Немає вже, майже, комунального майна. Немає вільних земельних ділянок, окрім, як для родичів, “кентів” і дружбанів із організованих кримінальних угрупувань. Немає правди і конституційних свобод. І шахтарського Нововолинська незабаром не буде. Якщо його мешканці і далі мовчатимуть та будуть надіятися на польського брата, що врятує їх від безробіття і злиднів.

Юля
18 днів 2 годин тому
Десь не там Ви ходите:) Це у нас в Нововолинську всі дуже модні стали, ніби поїхати і купити в Луцьку – це ваау, престиж. Як на мене це смішно, у Нововолинську справді є великий вибір товарів і послуг на будь-який смак. Є магазини з адекватними цінами, і, звичайно, є з космічними, де купувати – це ми самі вже вибираємо. Хтось каже немає за що їсти, але з секонда не вилазять як наркомани скуповують весь хлам там кожного привозу. А хтось іде у «круті» магазини або їде в Луцьк в готовий заплатити в три дорого. І в Луцьку є точно ТІ… Читати далі »
Валерій
17 днів 14 годин тому

до речі на секонді в день завозу якраз скуповують весь хлам) так звані підприємці! за якими нічого не купиш! а потім це все на гумці(

Міла
20 днів 9 годин тому
А нас хлібом не корми – дай чиісь гроші порахувати! Не проблема,приходите на ринок, купляєте,або знімаєте контейнер, вони тепер продаються, або здаються майже через один і досить дешево “мабудь від шаленних доходів”,оплачуєте всі податки – досить солідна сума і косите. Заодно, і позагаряєте в 30 градусну жару, і пострибаєте 20 градусний мороз,і спину порівняєте торбами, і від нічних поіздок задаволення отримаєте, от тоді розкажете легко чи ні. Ніхто не забороняє – ласкаво просимо. Якщо комусь не подобається то хіба в нас мало супермаркетів,магазинів – де можна комфортно скупитись, кожен має право вибору – когось влаштовує, а когось ні. І не… Читати далі »
Вовк
17 днів 19 годин тому
вихід є! тим самим нещасним підприємцям як Ви описали буде місце у теплі у холодну пору і з кондиціонером у спеку у торговому центрі ))) Спасемо нещасних наглих торгашів з ринку )) -це до наглих торгашів. А нормальним ніхто поганого нічого не напише і не скаже. Тут виразилось незадоволення в коментах, тим торгашам хто не поважає покупців ,а таких більша половина на тому ринку,так як у них закалка та ще стара,нагла противна,бо вони колись були самі багаті, а гроші людей портять.-в більшості-я не про усіх. Є декілька на ринку хороших людей які продають ,це як і по усьому світі.
Валерій
17 днів 14 годин тому

я повністю згідний, за таких наглих, пихатих , у нас пкупців і є така думка про всіх базарників!

АНАТОЛЬ_
17 днів 14 годин тому

До “Міли”. Все правда. Проте, не покупці ж змушували ВАС обирати такий спосіб життя. Я особисто, ВАМ та й іншим теж, ніколи цього не радив. Сам, колись, був підприємцем і знаю не зі пліток, який це нелегкий та невдячний кавалок хліба. Але ж! Якщо постаратися – завжди його можна намастити маслом та червоною\чорною ікрою. Потрібно боротися за те, щоб клієнти бігли до якогось конкретного контейнера на ринку, а не домовлятися про однакові ціни не залишаючи ані найменшого шансу соціально незахищеним.

житель 2
20 днів 9 годин тому

чому не знести ДКк і зробити на цій теріторії торговий центр
міська рада – теж яка гарна територія!
що ви хочете від того базару? не хочете там скуплятись, не йдіть є магазини і т.д.

Гість
20 днів 8 годин тому

Більшість базарників – стали лінивими***** які тільки й вміють постійно пиячити одразу на своїх робочих місцях безпреривно святкуючи то чиєсь день народження, то в когось дочка замуж вишла, то онука родилась і так далі… при цьому палять свої смердючи цигарки прямо на робочих місцях між контейнерами і від того сморіду мусиш як найшвидше втікати щоб не задохнутись і не дивитись на ті запухлі червоні лиця. Причому ціни на всю ту китайско-підвальну підробку (одяг, взуття) дорожчі ніж в магазинах чи торгових центрах в Луцьку! В Порт-сіті і то все дешевше ніж у нас на базарі!

Міла
20 днів 6 годин тому

А чому ж ви туди йдете,якщо там такий жах?

наташа
20 днів 5 годин тому

прочитала всі коментарі просто в шоці. які всі підприємці брудні нікчемні люди. так є магазини ходіть скуповуйтесь там. а на рахунок Луцька не так все там дешевше ніж у нас. завжди люди люблять хвалити чуже а не своє. добре там де нас нема.

Тролик
18 днів 18 годин тому

я просто караю алкашів продавців або курців – не купую, йду далі

андрій
20 днів 7 годин тому

70 процентів жителів будуть за закритя базару хто захоче купити сільську продукцію купить на стадіоні а для спекулянтів побудувати смітєпереробний завод хай йдуть працювати

\"сміття\"
19 днів 4 годин тому

А керувати тим “сміттям буде Льоня Банщик, чи Ромашевський з Шаповалом ?

для Андрія
18 днів 8 годин тому

А жто рахував ті проценти ? Ліпше бути порядним підприємцем ,яких Андрій вважає “спекулянтами”, ніж КЛІПТОМАНОМ-ДЕРИБАНЩИКОМ.

Юля
18 днів 2 годин тому

70% жителів вже проголосували за діючого мера😄

олена
20 днів 6 годин тому

Якщо підприємець зніме торгове місце і буде за нього платити в декілька разів більше то це буде враховано в ціну товару. І він ніяк не буде дешевший. І ще одне …дуже прошу не рахуйте будь ласка чужі гроші.Це просто не порядно.Я сама декілька років там торгувала. Це нелегко повірте.А зараз змушена працювати в Польщі далеко від родини.І напевно це чекає більшість цих людей які працюють на ринку. Напевно тоді стане легше тим хто хоче закрити або перенести ринок.

Валерій
20 днів 2 годин тому

щоб не було дороще , просто накрутку меншу робіть! не в 100 раз!

Тролик
18 днів 18 годин тому

Я бачив лише великі накрутки лише на продуктах, і на …..кавунах.
Але кавуни продають айзербаджанці, під дахом Сапожніков-Сторонський, по іншому не поясниш таку кількість нелегальних точок, без оформлених подавців і не в місцях продажу. Причому “хазяїн” цих кавунів один..

Подросток
19 днів 11 годин тому

нормально все будет,будут работать 7 дней в неделю,по 10-12 часов,и не надо будет цены поднимать и аренда отобьется.

гість
19 днів 4 годин тому

А звідки покупців нагоните , щоб 7 ддннів торгуваи ?

Сергій
19 днів 2 годин тому

Ну як звідки? Будуть до нас зі Львова, Луцька їздити)))) Бо в нашому центрі буде саме дешевше у всій Волинській області, не те що зараз на ринку)))

Тролик
18 днів 18 годин тому

Так це підросток, навіщо ставити йому розумні питання? Все одно не пойме

Тетяна Львів
19 днів 1 година тому

та ніхто не рахує Ваші гроші))) Всі рахують свої!! Та й Ви ото так бідкаєтеся, ніби то найважча робота на світі! не легко у кожній галузі по-своєму. Ніхто з тих хто тут коментує не хоче закриття ринку. просто перенести його в інше місце дасть змогу дихнути мешканцям на вихідних!! А як терплять те все люди які живуть біля ринку?? – навіть уявити не можу, то якийсь жах😮.

Оля
18 днів 6 годин тому

Ну тут адміністрація ринку більше винна,що все це дозволяє,перенесення базару,не буде для людей безкоштовним,ще нікому нічого даром не дали,за кожне місце прийдеться по новому заплатити.І це ж знову буде корупція,бо хтось захоче там,хтось там.І дешевше від цього нікому не стане

Ревізор
18 днів 5 годин тому

ну панятно , ви ж з любої причини ціни піднімаєте” долар, в Китаї яма в асфальті, мавпа родила двійню” самим не смішно?

Оля
18 днів 5 годин тому

А Ви вважаєте нам його безкоштовно видають?????

Оля
17 днів 9 годин тому

Куча контейнерів здається в оренду, бо люди видно так назароблялись, шо сидять вдома і дохід рахують. Підіть зніміть, поторгуйте, а не тільки тут всі мудрі

Вадим
20 днів 4 годин тому

Хороша ідея, бо чого всі мають їздити до Луцька чи Львова, щоб не місити болото на нашому раритетному базарі. Наш базар годиться хіба для кіношників, фільми про совдепію знімати.
Але не хотілося б, щоб при цій владі це відбувалось… бо буде велике тормозіння потім відкати, а в кінці знову дорога оренда і ціни.

Оля
19 днів 17 годин тому

Вилаліть будь ласка всі мої коментарі,це не приємно коли ти відстоюєш своє,а тебе ще і обзивають

Віталій
19 днів 17 годин тому

Все правильно. У БАЗАРНі дні нема як проїхати.Треба під європейські супермаркети зробит

народ
18 днів 9 годин тому

А може розпочати з європейських пенсій і зарплат для ЛЮДЕЙ, бо нелюди ужедавно живуть по заскалюючих євромірках. Уже й не втямлять ,яккі хороми вибудовувати за вкрадені у народу еошти.

Юлія
19 днів 16 годин тому
Робота на ринку, як і будь яка робота не є легкою! Скрізь є своі плюси та мінуси. Десь умови праці погані чи шкідливі, десь емоційно важко, фізична робота, ще десь заробітна плата маленька, а десь відповідальність шалена. Але кожному здається, що саме його робота недооцінюється і саме він працює найважча та за найменші гроші, а комусь з неба капають ні за що, як от “базарникам”. Але маючи досвід підприємницькоі діяльності скажу, що заробітки не є колосальними. Рівень мінімальноі заробітноі плати не можна назвати “гребти лопатою”! Є дуже багато підводних каменів! Щодо того, що серед міста стоіть совдепія, хочу звернути увагу… Читати далі »
Оля
18 днів 7 годин тому

Ви все правильно написали,от тільки люди за власний кошти будують криши,роблять козирки,ходять в вонючий туалет,платтять за нього дві гривні,а ремонту обіцяного немає.Кожному легко збоку судити,я не про Вас

Гість
19 днів 14 годин тому

На рахунок того,що нашому беззмінному очільнику міста давно пора щось залишити після себе на згадку нововолинцям. А то керував 20 років, “найбільші зарплати по Волині” – казав? І де воно все, де ті відрахування в бюджет міста ділись?
Саганюк розбудовує Володимир, робить дороги, нове лед-освітлення, відновлюють і реставрують пам’ятки культури,історії…
Про Луцьк годі й казати, місто не впізнати як було ще 5-6 років назад.
А Нововолинськ? Дві вонючки на в’їздах, розбиті бордюри,я к після ВВ війни, дороги підновлює одна машина якимось гравієм зі смолою.
І знову – де ж ті відрахування з кроноспанів-курей-шахт і найвищих зарплат по Волині?

гість
19 днів 5 годин тому

Як де відрахування ,а магазинчиків павільйончиків ,генделиків, баньок, на 1 жителя по 10 закладів розпусти. Школи й садки також під мерівський бізнес ідуть…….

АНАТОЛЬ_
18 днів 16 годин тому

Я давно казав, і ще скажу сліпоглухонімим нововолинцям – казлам і нормальним людям, що збираються емігрувати до Польщі і ще далі: Іще 10 років тому потрібно було гнати в шию “заслуженого господарника” і лацюгу В. Сапожнікова із його стародавньою комуністичною командою! Саме нам, на даній Богом землі , потрібно господарювати тільки нам – простим і чесним людям, а не випадковим особам та популістам, котрі тримаються за владу, як воші за кожуха. Вам що, повилазило, до чого докотився і яким став наш Нововолинськ?!

Валерій
18 днів 16 годин тому

О тут правда! Хватить глянути на парк) з тими кричущими динозаврами)

Коля
19 днів 13 годин тому

Мене ще дивує поняття торговців на ринку, думають що працюючи 3 рази в тиждень по 4 -5 год можна заробляти достатньо (ось і накручують ціні по максимуму щоб увірвати побільше)

Тролик
18 днів 18 годин тому

Колька, ти податки бачив які треба сплачувати ? Ти їх витрати бачив?Ти бачив ск-ки бумаг потрібно заповнити на продавця?
Розвивати конкуренцію потрібно, а не закривати і надавати монопольні права.
Вони при здоровій конкуренції, один перед одним скидувати ціни будуть., та діставати товар з відусіль.
Тому підприємців не щемити, а розвивати потрібно

Валерій
18 днів 15 годин тому

Але ж базарники не хочуть ровиватись, вони важають що їх розвиток вже на самій вершині!

АНАТОЛЬ_
18 днів 12 годин тому
Яка конкуренція між нововолинськими торговцями? Де ви її бачили? Не смішіть мене – я й так смішний. На всіх базарах і базарчиках змова між підприємцями! Ціни, принаймні на продукти харчування – скрізь однакові. Не вірите? То поцікавтеся. У ХХІ столітті, у Нововолинську, на диких і ніким не контрольованих територіях ринків засилля вагових пристроїв різних систем і калібрів – Китаю, Росії, Індії, “совка” і тому подібне. Хоча, у наш час, мають використовуватись електронні ваги, одного-єдиного зразка що мають проходити щорічну сертифікацію та перевірку у державних органах метрології. Живлення – на акумуляторах , батареях чи від мережі – що де і кому… Читати далі »
Тролик
18 днів 11 годин тому

З продуктами існує монопольна змова. Але це справа Сторонського, я вважаю.
Так само з кавунами, дики ціни і купа нелегальних точок з неоформленими працівниками.
АЛЕ ЦЕ Ж ХТОСЬ КРИШУЄ.

продавець
17 днів 11 годин тому

Коля наші підприємці займаються виїзнюю торгівлею,працюють усі 6 днів , а не3. Якщо накрутиш- ніхто не купить , бо знайдуть дешевше. Це базар, це конкуренція. Це закони ринку, а не відсебяччина.

продавець
17 днів 11 годин тому

В томуто й фішка ринку,що можна поторгуватися, прицінитися, пошукати дешевше.

олег
19 днів 5 годин тому

треба запустити голосування і одразу все буде ясно

вова
19 днів 5 годин тому

колись на свої очі бачив. як продавець мясного вибіг **** за контейнерами. а потім тими руками важив людям мясо

Валерій
18 днів 15 годин тому

зате все без хіміЇ)

Наташа
18 днів 8 годин тому

Така ситуація не тільки на ринку. Довелося мені колись працювати на одному підприємстві харчової промисловості у нашому місті. Там у вбиральні на початку першої зміни клали маленький шматочок мила. Так от до середини другої зміни від мила не лишалося і сліду, а є ще й 3 зміна. І потім робітники тими руками брали готову продукцію, яка вже не піддається термічній обробці, на відміну від сирого м”яса(((

Сергій
19 днів 1 година тому

Мешканцям навколишніх будинків цей ринок збрид давно. Три дні на тиждень тут гучно, тісно, брудно, сморідно і т. д. Невже неможливо його перенести подалі від житлової зони, от як у інших містах, наприклад.

Оля
18 днів 7 годин тому

А хто дозволяє навкруги ринку торгувати?Хтось за це і кошти бере,а чому стоянку не облаштувати,додаткові б кошти були,навіть поліція на це все не реагує,а кожен хоче заробити.Не у всьому винні люди які торгують,вони теж умовами не особо довольні,і з двома вищими освітами дехто стоїть.

Тролик
18 днів 18 годин тому

Озимчук начальник водоканалу з Павлом настоятелем (вони куми), вирішили відкрити ринок біля 4 шахти. Хто до них піде на пустир? Як туди нагнати підприємців?
Правильно – ринок закрити, на його місці зробити центр торговий, а ринок перенести до них.
Ось де московський піп, а не грибовицях…

Лима
18 днів 13 годин тому

То виходить, що і сюди дотяглися руки Москви?!….

Тролик
18 днів 13 годин тому

вони ніколи і не покидали нас…Колись крепше тримали, розслабляли

Оля
18 днів 10 годин тому
Там хтось цікавився моїми доходами,я торгую одежою,яку ми привозимо із Польщі,накрутка у нас невелика(говорю тільки за себе!!!!!!!!).Чому людина не може скинути 5 10 грн,тому що торгів як раніше немає,а товар дорожчає,хоча ціни на вищі не змінюємо(купляємо в злотих,курс дивіться самі).Податок плачу як і Всі!!!!!!!Тільки на державній роботі коефіцієнт вищий,а так у всіх однаковий.Може я і заробляю копійки,може і пішла би на іншу роботу,але в товар вкладено гроші,є багато залишків,які коштують грошей.Повторюсь,говорити легко,коли ти цим не займаєшся,заробляла би більше,орендувала би приміщення в магазині,но немаю таких коштів.Хоч сама торгую,але не у всіх все купую.Якшо мені не подобажться чиясь обслуга,умови,я туди просто не… Читати далі »
Наташа
18 днів 8 годин тому
Я живу в районі центрального ринку. Насправді постійний бруд і сморід від ринку таки набридли. Ну ми ж люди, а не свині, невже так важко поприбирати своє робоче місце після себе. Також є проблема з припаркованим транспортом, подекуди навіть на тротуарах. Доводиться виходити на дорогу, особливо важко з дитиною в колясці проїхати. Про ярмарки вже навіть писати не буду. Маршрутки не їздять в той час. Але сама в основному купую все на ринку (з продуктів). Не всі продавці такі погані і хамовиті як тут пишуть. Хто купує на ринку постійно, то мабуть як і я в одних і тих самих… Читати далі »
Ревізор
18 днів 5 годин тому

Я пам’ятаю статтю, здається “БУГ”писав, коли ВАЗ на російських номерах був припаркований на газоні біля редакції, ото паніки було) , а тепер згадайте що там робиться в базарній день!

Анонім
17 днів 13 годин тому

Це дуже хороша ідея. Підтримую руками і ногами. На тому базарі вже ціни вище а ніж у магазині зовсім знахабніли.Торговий центр супер а базарників хай перенесуть на 15

народ
17 днів 11 годин тому

А що робити із зрадливою міською радою? Куди її пропонуєте перенести зі змученого нею міста ? Підприємці собі ради дадуть . В 90-х не пропали і зараз виживуть.. А влада без народу, як комар без крові.

777
17 днів 9 годин тому

анатоль подстрікала

Юрій
1 день 4 годин тому

ТРЦ це чудово. Багато робочих місць, місця для відпочинку. Але є одне але…. Скільки потрібно отримати одному підприємцю в набутому в оренду кіоску щоб оплатити зп працівника? Чи декількох, так як графік роботи буде зовсім не 8 годин і не 5 днів на тиждень. До того оренду, та мабуть комунальні. Це ще не згадуємо податки та збори. І де взяти клієнтів які куплять, так як в інтернеті дешевше. А поміряти можна і в магазині, бо тепло тут – НЕ БАЗАР.

Будете ще згадувати як було добре піти та поторгуватися.

wpDiscuz