IMG_20180525_150552

“Сантехпесець” на стадіоні: за це відео людину ледь не побили…

24 3150

Нововолинець не витримав бардаку на стадіоні, де триває нескінченне покращення. Спитав у робітників, чия фірма веде тут ремонт.

“Сантехмонтаж!” – почув у відповідь.

А далі почув матюки і погрози на свою адресу, коли зупинився відзняти пару кадрів.

Вимагали все стерти з телефону. Ледь до шарпанини не дійшло.

Але дещо з запису збереглося. 🙂

Пряма мова нововолинця:

 – Ішов із того базару, що на стадіоні. Торік там було непролазне болото після фірми, яку в Новіку називають “Сантехпесець”.

Восени переорали просто весь стадіон, болота було повно.

Щебінь привезли, асфальт старий позривали, дерева повикорчовували – і на тому все!

 

 

Зараз там зілля так збуйніло та здичавіло, що треба його терміново косити. Конюшина по коліна під самим стадіоном – там, де планувалися доріжки. Їх покласти “забули”.

Наші чиновники чи сліпі, чи зайняті настільки, що цього всього навіть не помічають. У мене нема слів, одна злість на тих чинуш, які в міськраді уміють лише красиво розказувати байки.

Стадіон до ручки вже дійшов! Кабель порвали, чортове колесо стоїть і буде стояти дубом, бо грошей на ремонт кабелю нема.

Далі так мовчати не можна: стадіон угробили, за*рали!!! Не доробляють нічого після себе, як починають щось робити.

 

 

Зате нові бордюри кладуть по вулиці Небесної сотні – там, де літнє кафе “Кури гриль” (“Капітошка”), вже бордюр до хріна понавозили.

 

 

А хащі під стінами стадіону ніхто з начальства не помічає, ваша ж мать. 🙁

 

 

Для дітей доробити майданчик ви не в силах. Старий майданчик переробили під новий, а асфальтні доріжки де – в дупі?..

Це відео – подарунок нашому меру Сапожнікову. Він мене вже розізлив не на жарт своїми недоробками!

УВАГА, ВІДЕО 18+! Емоційна лексика 🙂 

 

 

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

24 Коментар "“Сантехпесець” на стадіоні: за це відео людину ледь не побили…"

повідомляти

АНАТОЛЬ Бідзюра
7 місяців 15 днів тому

Додам: Нова та багатостраждальна доріжка від хлібного кіоску до базарчику, прокладена взимку, почала провалюватися. Оце, люди, так використовують наші бюджетні гроші – “всенародно обраний господарник” і його прихвостні-заступники. Як думаєте, коли урветься терпець виборців – до зими чи опісля неї?

анти чобіт
7 місяців 13 днів тому

мабуть ніколи

Корефан
7 місяців 15 днів тому

На 5-му мікрорайоні роблять пішохідну зону, яка вже кілька років потрібна, але роблять як завжди по-коптюковську, зараз зроблять стежку, а чнрез декілька років будуть переробляти, та доставляти по бокам бордюри. Дякуємо Сапожнікову& Co за якісний дерибан наших податків!

Озік
7 місяців 14 днів тому

Коптюк! Ку-ку! На вулиці В.Стуса повирізали асфальт і напевно забули залатати.
Вже другий місяць!

ЛОЛА
7 місяців 13 днів тому

Не тільки на вулиці Стуса. На м-н Шахтарському теж, повирізали ями і залишили! Можливо чекають знову, коли буде дощ, тоді ж найкраще класти асфальт, правда?)

Василь
7 місяців 14 днів тому

Вдумайтесь в назву “Сквер ветеранів війни”. Ось нас Коптюк за 360000 грн. наблизив максимально до реалій війни. Вибоїни, окопи, руїни, воронки, болото, бездоріжжя.
Не хватає загиблих? Так Коптюк з СМП для реальності привезе пару-трійку машин відходів та прикопає. Досвіду в цьому плані в нього не бракує.
А то подавай дорожки, клумби, квіти. Не розслабляйтесь ! Коптюку “ХОЧЕТСЯ КУШАТЬ !” А хто ж його бідного накормить ? Як не ми з вами з бюджетних коштів.
І дивись, падло, і не вдавиться !

Юрій
7 місяців 14 днів тому

На 15 мікрорайоні біля АТБ , недавно був матеріал на РАДАРІ, як в дощ клали асфальт, так от цей асфальт почав провалюватись.

editor
7 місяців 14 днів тому

і хто б сумнівався 🙁

ЛОЛА
7 місяців 13 днів тому

Якби поставити умови, такі , які зробив голова ОДА Луцька, що якщо не буде добре покладений асфальт гроші не підуть у казну міста. А так, поки шуму не зробиш, то і далі все робиться і буде робитись халтурами!
Машини псуються, це каміння посипане на смолу тільки прилипає до авто!
Погляньте, яку чудову дорогу зробили на Луцьк чи Львів!
А у нас цей ямковий ремонт до д*пи!
Кошти витрачаються, а результат – без коментарів!

editor
7 місяців 13 днів тому

у казну чи з казни? напишіть детальніше

АНАТОЛЬ Бідзюра
7 місяців 13 днів тому
Не “голова ОДА Луцька”, а Волинської ОДА. Гроші на міські шляхи, не тільки обл. державна адміністрація дає, а й із міського бюджету теж вділяють дещицю. Зробіть запит В. Сапожнікову, скільки бюджетного “бабла” перерахували на цю мету у 2017 році? Що ви мені “бадягу гоните”? – можливо, відповість він вам. :))) А може, й нічого не відповість – на анонімні запити має право не відповідати, згідно ЗУ “Про заяви і звернення громадян”. Але, ви не здавайтесь. Напишіть, сміливо і відважно, зціпивши зуби, свою поштову адресу та повні ПІБ. :))) Тоді матимете відповідь.
Варта порядку
7 місяців 14 днів тому

Закатати ******* в той асфальт, тоді можливо інші будуть боятись халтурити

Сергій
7 місяців 14 днів тому

Загляньте на сам стадіон. Скільки там хламу

козак
7 місяців 14 днів тому

Та далеко ходити не треба – загляньте в міськраду, там ще більше хламу! Рожелюк сам чого вартий, уже пісок з нього сипеться, а він іще керує. Мороз – теж раритетний керівник. Я сказав би, антикваріат. Уже коріння пустив, приріс до кабінету, а на пенсію заслужену заслужений лікар ніяк не хоче піти. Хоча в лікарні є багато хороших спеціалістів, які могли б його замінити. Про господарника я взагалі мовчу, всі й так усе знають про нього. Так що прибирати місто від хламу треба починати з кабінетів мерії.

анти чобіт
7 місяців 13 днів тому

гаврилюк не кращий,також сидить там із минулого століття

Знаючий
7 місяців 14 днів тому

Коптюка за його роботу і махінації з бюджетом закордонм посадилиб років на 20 з конфісксацією.

Нов
7 місяців 14 днів тому

це в США, а в нас ,, уважаемий» став

АНАТОЛЬ Бідзюра
7 місяців 13 днів тому

Які “сміливі” коментарі під ніками. Яка буйна фантазія! Люди, назвіться хто ви! Ніхто нічого вам не зробить. Ваша свобода слова і права захищені Конституцією України та міжнародними законодавчими актами, зокрема “Конвецією прав людини ООН”, ” Конвенцією свобод Європейського Союзу”, “Постановами” багатьох міжнародних судів, трибуналів тощо. Деколи так огидно читати ваші правильні думки у виконанні анонімних боягузів…

editor
7 місяців 13 днів тому

сьогодні ці трудівники махали лопатами біля лікарні. Здогадайтесь, чому саме там…

Тролик
7 місяців 13 днів тому

Зараз два пяних сантехпесця кладуть бордюри в центрі біля старого горкома, коли не прохожу повз вони завжди сидять у тіньку та говорять про життя , за що їм платять зарплатню?

Василь
7 місяців 13 днів тому

Об’єктів нахватає, гроші забере. А робити не має ким. Ось і перекидає тих пару алкашей, туди де Сапожніков викличе та дасть п..дюлей. Невже Сапожніков не читає “Радар”? Мав би після Вашої публікації заставити Коптюка завершити цей об’єкт, гроші то забрані ще в 2017 році.
В лютому так давав Коптюку, що той був ладен класти асфальт і в сніг, і в дощ.
Добре, що Сапожніков зметикував, та сказав, щоб не робив херні, а дочекався погоди. Сьогодні викличе Коптюка, дасть п..дюлей. І загін з п’яти алкашей буде махати лопатами біля стадіону. Здогадайтесь, чому саме там…

Василь
7 місяців 4 днів тому

НЕ ДЛЯ ДРУКУ !!!
В четверг після Вашої публікаціїї Коптюку дали піздюлей. В п’ятницю вже пішов зразу рух, завіз щебень, рачок і т.д. В понеділок техніку і людей перекинув на другий об’єкт, за який знов дали піздюлей. Напишите про це, І загін з п’яти алкашей знову буде махати лопатами біля стадіону.

editor
7 місяців 4 днів тому

що робити? 🙂 який це об’єкт?

1). ?????
7 місяців 11 днів тому

ПАЦАН СКАЗАВ, та пересів у джип за півтора мільйона.
https://ru.slovoidilo.ua/promise/42179.html

wpDiscuz