мпр

Сапожніков пообіцяв надати Бідзюрі секретні списки!..

4 578

В.САПОЖНІКОВ ПОГОДИВСЯ ВИКОНАТИ ПОСТАНОВУ СУДУ

Про що йдеться? Та про надання мені списків осіб, що отримали квартири, земельні ділянки та інше комунальне майно громади міста згідно з рішеннями Нововолинського виконавчого комітету впродовж 11 років (2004-2015).

Пам’ятаєте? До міського голови В.Сапожнікова з інформаційним запитом я звернувся ще далекого 2015 року. І ось – не минуло й двох років! – після втручання трьох судових інстанцій (Нововолинського міського суду, Іваничівського районного та Львівського апеляційного, куди апеляційну скаргу подав сам міський голова) та після відповідних дій нашої міської виконавчої служби вже й маю результат.

Мер Нововолинська після всіх цих зволікань (засідань судів, апеляційних скарг, клопотань і протестів адвокатів, іншої  дозволеної законодавством України казуїстики) в офіційному листі, підписаному власноруч, пообіцяв виконати Постанову Львівського адміністративного апеляційного суду від 02.11. 2016 року впродовж 10 днів.

 

 

Аж мурашки по тілу… Хоча, знаючи Віктора Борисовича, я у те віри не йму. Він придумає ще щось, як мені видається.

10 обіцяних ним днів у листі, адресованому в Нововолинську виконавчу службу, вже збігли. Проте, зважаючи на «блискавично»-черепашачу швидкість роботи вітчизняної пошти, маємо у запасі ще 3-4 дні.

До п’ятниці списки щасливих власників нашого з вами комунального майна, набутого ними за 11 минулих років, мали б уже бути на столі в заступника начальника міської виконавчої служби.

Щоправда, яка це буде за ліком п’ятниця, повідомити не берусь.

А.Бідзюра, член тер. громади Нововолинська, голова ГО «Україна + Польща»

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

4 Коментар "Сапожніков пообіцяв надати Бідзюрі секретні списки!.."

повідомляти

юрій
10 місяців 23 днів тому

для Віктора Борисовича щось не дописати або не написати задля інтересу власної ж…… власної кишені, що два пальці….. чаю випити……. досвіду 20 років…

Вуаля
10 місяців 22 днів тому

24.01.17 19:42
Для госшахты на Волыни купили непригодное оборудование на 25 млн у фирмы россиянина в оккупированной Макеевке

wpDiscuz