DSC_0719(1)

Секретна скупка крадених речей. Злодії ходять сюди, як діти до школи…

26 3185

Про цю точку у 15-му мікрорайоні поліція знає давно. Однак закрити її поки що не може.

Сусіди мовчать, як партизани, а злодії свою годувальницю не здають.

 

Тут, у тихому закутку під будинком №23 у 15-му мікрорайоні Нововолинська, створили всі зручності для численних клієнтів. Бляхою дбайливо прикрили місцину від вітру і зайвих очей. Поставили смітничок  для лушпиння й недопалків.

У планах – мангал, буфет і біотуалет.

 

 

До відвідувачів тут ставляться з повагою: двері їм відчиняють удень і вночі…

Особливо вночі. 🙂

У підвалі, по-хазяйськи облаштованому під квартирою громадянки Б., є два відділення. Для чорного металу і для кольорового.

 

 

Прейскурант клієнти знають назубок, тому телекомівський кабель із мідним дротом, латунні, бронзові, нікелеві вироби тягають сюди і в руках, і в зубах. На крайняк згодиться “люміній”.

Що там у вас украли з сараю, підвальчику, дачі, квартири, хати? Пошукайте своє металеве добро на скупках. Бажано не самі, а з поліцією…

Про цю точку у 15-му мікрорайоні поліція знає давно. Однак накрити й закрити її поки що не може. Сусіди мовчать, як посліпли, а злодії свою годувальницю не здають. Ну, й власниця не вчорашня – права качає.

Власницю звуть Марія Б.

Або просто Марія.

 

 

Саме сюди привезли днями крадені шнеки з підприємства “Ново-сервіс”. Хазяйка одразу розрахувалася з двома злодіями готівкою – до 8 тисяч гривень, так вони розповіли у поліції.

Квитанцій, накладних чи прибуткових ордерів не виписувала, ні. А вони й не наполягали. 🙂

Поліції просто Марія каже, що зберігає у підвалі свої речі. Ну, так: купила за безцінь – стало її власністю.

 

 

В енергійної жіночки є  уважний, чуйний зять, він пильнує, щоб підвал не захаращувався. Регулярно вивозить тещин метал у різних напрямках. Має величезний ангар неподалік від 15-го мікрорайону, на території села Низкиничі.

Має, вочевидь, і менш примітні приміщення/сховки. Принаймні крадені шнеки зберігав, як запевняє поліція, не в ангарі.

Леонід К. веде легальну підприємницьку діяльність. Основний її вид – гуртова торгівля відходами та брухтом. Зареєстрований у Нововолинську як підприємець із 2016 р.

 

 

Стверджує, що сумлінно платить податки, що принципово не платить поліцейським за “кришу” і що сповідує ідеали Майдану.

Чи сповідує ідеали Майдану Марія Б. – не знаю. Але сімейний бізнес у них процвітає!

Що сповідують клієнти підвальної скупки – оті злодії-наркомани, ви побачите у третій серії. 🙂

Стежте за РАДАРОМ!

 

Наталя Камишникова

У ТЕМУ:

Неймовірні пригоди наркоманів на скупці

 

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

26 Коментар "Секретна скупка крадених речей. Злодії ходять сюди, як діти до школи…"

повідомляти

₴&@\"
10 днів 10 годин тому

Ідеали майдану … а ну тоді нема питань

Олександр
9 днів 15 годин тому

Ідеали майдану-?Та, НІ,це відрижка кучмістсько-яниковського режиму…Чи хтось заважає меру навести порядок в місті? Почали хвости прикручувати-Порошенко став поганий?! Вибирайте Юлю,РабиновичаЛяшка-Сапожніков і туда перебіжить і їздьте в рашку гроші заробляти.Це ваші ідеали.Будуть питання-підходь.

Олександр
9 днів 7 годин тому

Всього два мінуси?! А я думав дибілів більше!

Леонiд
10 днів 10 годин тому

Прикро!!!!! Сусiди нiчого поганого, вiдвiдувачi з повагою! Iрозвал першоi серii! БО вчора ще на ангарi шнекi були, а сьогоднi не були! Вам не соромно? I Марiя iх не брала! Iнiколи нiкому поганого навiть не бажала! Я так розумiю що2га серiя це вибачення за наклеп!?!?!

Тролик
9 днів 15 годин тому

Щось ти наморозив, Льончику, мабуть, твої клієнти на тебе нахекали.
Яке вибачення, ти що, не купуєш крадене, тобі наркомани не волочать з дач поцуплений метал?

Валік
10 днів 3 годин тому

Та чого так далеко тягати наркоманам тяжке залізо? Давайте відкриємо в Каблуці скупку металів. Якраз за міськрадою. Все одно Сапожніков сліпий як кіт базиліо не бачить притон в Каблуці. В центрі відкриємо прийом метала для наркоманів, як ідейка, а? 🙂

Льоня
9 днів 18 годин тому

Пані.Камишнікова,це той поганий Льон.Який помагав перевозити переселенців з Донбасу! По прозбі поліції!

Eys
9 днів 16 годин тому

Та шо ви доколупались, я сам там здаю майже кожен день, чого це вам привиділось скупка краденого. Якщо через вас її прикриють, то я метел до вас буду носити!!

Тролик
9 днів 15 годин тому

“Домашній” метал закінчився ще років 5 тому, зараз лише метал кримінального походження. EysЮ чи ти брухт на городі вирощуєш?

Фея
9 днів 11 годин тому

Кожен день? То якийсь метал неправильний, крадений, не росте ж той метал, як гриби у лісі, та і ходити кожен день накладно – разок здав, або два, тай маєш спокій – хі-хі – А МЕТАЛ ТО КРАДЕНИЙ!!…

Eys
9 днів 5 годин тому

Фея. Я знаю де росте.

Таня
7 днів 3 годин тому

Недавно самi видали репортаж,, як у жiночки замiсть пшеницi мiдний кабель вирiс! Цирк!

ххх
9 днів 10 годин тому

так навіщо брати крадене всі точки знають постійних клієнтів хто на шо способний, я свого акумулятора якого вкрали з гаража знайшов на РСУ і всі як один непамятають хто здавав камери різко перестали працювати. як би записувала паспортні дані хто що приніс не носили б краденого.

Тролик
9 днів 14 годин тому
Сухий підсумок для себе. Є скупки, є дільничні, яких возять на шашлики. Скупки розміщені незаконно, наймана праця не зареєстрована. На 15=му ніхто не має право вести комерційну діяльність в житловій зоні. Для цього потрібно змінити статус підвалу на нежитлове(комерційне) приміщення . Лише після цього людина отримує право вести господарську діяльність. В Низкиничах, крім описаного вище, незрозуміло як “порішалася” земля. Земля мала бути куплена для комерційного використання. Скоріше всього, її надали безкоштовно для ведення домашнього господарства. Штраф за нецільове використання землі буде чималим (пінкертонам. щоб мали зачіпку для будування “криші” Льончику) А Громик пробував перевіряти скупки, чи він лише по центральних… Читати далі »
добро
6 днів 10 годин тому

На радарі ганять “просто Марію”,а на Нововолинському інформаційному каналі ,роблять рекламу зятеві “просто Марії”,щоб злодії знали куди нести на грабоване,навіть показано на карті де це місце розтошоване.Потрібні ж кошти,щоб все владнати.Не здивуюсь якщо вся ця історія потихенько заглохне.,І Льоня підприємець стане героєм він жеш очищає наше місто від усякого сміття (битого скла,поліетилену ,кабелів Укртелекому).

wpDiscuz