ктоли

Секрети успіху “Надії” – прибуткової шахти на Львівщині. Волиняни, мотайте на вус!

10 1190

На Волині шахти невпинно закриваються, гірники хронічно страйкують через невиплату заробітку.

А от на Львівщині примудрилися зберегти й розвинути шахту, яку тодішній Мінвуглепром уже прирік на закриття. Відроджену копальню назвали “Надія”.

Багато років поспіль її очолював Микола Криштопа (1954 – 2015). Це він на початку 2000-х зробив неможливе: переконав міністерство, об’єднання “Львіввугілля” і свій колектив, що шахта №9 “Великомостівська” успішно працюватиме в умовах повної самостійності. І вже невдовзі довів гірникам усієї України: так, це можливо!

Нині “Надією” керує Микола Пугач. Із ним та працівниками копальні зустрівся у жовтні тодішній голова Нововолинської МО НПГУ Анатолій Мухомеджанов.

Приїхавши звідти, розповів РАДАРУ про три секрети успіху шахти у Соснівці.

Дев’ята нововолинська і “Бужанська”, дивіться, слухайте, мотайте на вус…

 

 

 

Обидва відео – Валентин Мінчик

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

10 Коментар "Секрети успіху “Надії” – прибуткової шахти на Львівщині. Волиняни, мотайте на вус!"

повідомляти

АНАТОЛЬ_
7 місяців 11 днів тому

Красти потрібно менше – оце і увесь секрет.

Фея
7 місяців 11 днів тому

ТАКИ ДА!!!….

Фея
7 місяців 11 днів тому

Про колишню владу мій тато шахтар казав:” собі брали, і мені залишали”. Теперішня влада, як цунамі – змітає усе на своєму шляху. Основне гасло теперішніх урядовців і посадовців -” після мене хоч потоп!”.

Фея
7 місяців 11 днів тому

Взагалі то я не про шахту, а більш широкому сенсі, бо ж таки крадуть – слів нема. А самовідданості і добросовісно працювати теж потрібно скрізь, на будь-якій роботі і то кожному працівнику – без цього ніяк.

Олександр
7 місяців 11 днів тому

Притому -на кожному місці!А ще-працювати потрібно,а не стаж заробляти!Один-в селі до роботи наробився,інший з польщі приїхав-не виспався,а третій,що дурний за трьох мантулити…..І *контора* аналогічно. Нікого не знайдеш .Що може робити посадовець в робочий час в Ковелі? Аналогічно,як і міські керівники.І на базарчику можна побачити і в магазинах…ну різні ситуації бувають,захотілось коньячку…От чим мені подобається Саакашвілі-що поробив для чиновників скляні офіси.Я б точно стільки років не всидів би в мерському кріслі…

Но нейм
7 місяців 11 днів тому

питання до Мухомеджанова чому він два роки дивився на розкрадання шахти номер 1 ??? а як поміняли директора він почав думати про розвиток шахт?

небайдужий
7 місяців 11 днів тому

і коли генералом був Пиріг, який працював на “Надії”, чомусь ніхто не хотів вчитися…

wpDiscuz