Сенсаційні розкопки біля кінотеатру. У схроні виявили… гору шприців!

44 4093

Нововолинський підприємець Юрій Сиротюк, який перебудовує колишній кінотеатр під сімейний розважальний центр, був цього тижня шокований двічі.

Коли мешканка одного з сусідніх будинків заявила:

  – Нам воно не треба, будувати не дамо, хай краще наркомани колються, ніж ото буде багато людей і парковка!..

І коли – на прохання мешканців – став вивозити гори непотребу, накиданого ними ж самими біля смітників, а його працівники виявили під гілляками силу-силенну використаних шприців.

Картина була така страхітлива, що Сиротюк поїхав купив кілька пар спеціальних металевих рукавиць…

 

… і робітники, обережно позбиравши шприци шуфлями, доверху наповнили чорний пластиковий мішок на 160 літрів.

 

На 160 літрів, Карл!..

 

Що біля кінотеатру тусувалися наркомани – для нововолинців не секрет. Але щоб стільки шприців нараз…

Цікаво, їх під гілля наркомани так справно запихали чи двірники згрібали, щоб не марудитись?

 

Хай там як, а кінотеатр у центрі Нововолинська поступово змінює обличчя – згідно з проектом львівських архітекторів.

Наш читач Артур зафіксував на фото зникнення знаменитого “козирка”:

 

 

Ну, а Юрій Сиротюк обіцяє максимально врахувати конструктивні зауваження мешканців сусідніх дворів.

Де зробити парковку для автомобілів – обабіч будівлі чи позаду, як облаштувати сквер, окультурити смітник – пропонуйте, громадяни!

Щоб за рік-півтора цей занедбаний куточок бульвару перетворився на комфортне і престижне місце родинного відпочинку.

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

44
Коментуймо!

3000
11 Коментарі теми
33 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
21 Автор коментаря
editor

Larisa Martseniuk: Вражають люди… “не дамо будувати, бо буде багато людей і парковка”…. а наркомани – то добре???? і так місто має славу наркоманського…. жах!

Олександр

І правильно роблять-місця під парковку там немає!!!Та й не потрібна вона там.

editor

звісно, краще наливайки на бічних сходах і наркоманські збіговиська. Ну, от як тепер без цього?

Олександр

Про бардак на сходах не говоримо,а як Вам парковка на місцях страшних сараїв біля будинків по Шахтарській?-не гірше,але ніхто не захоче під СВОЇМИ вікнами,правда?.. Суть питання-для чого там взагалі стоянка? Висловлю свою думку-буде розважальний центр … і не тільки для дітей. Будуть там *відпочивати* і *онижедєті*,причому разом з автомобілями. А потім – наслідки! Навкруги пам*ятника Шевченку умудряються гонки влаштовувати,то уявіть, що буде там. А ще можна один розважальний центр перебудувати з *каблука* і стоянку влаштувати за міською радою.

Валік

Не лякайте людей, що сарайчики знесуть. Сарайчики поза земельними межами власності Сиротюка. Не розпускайте дурних чуток.

Олександр

читайте уважно! я написав як альтернативу замість знищення скверу! Я там не живу -мені просто жалко людей,під вікнами яких буде стоянка! Під своїми Ви мабуть не захочете….

editor

Діма Новосад: Лайк не за шприци – а за те, що людина дійсно щось планує змінити в цьому місті…… успіхів!

editor

Роман Леонідович: Наркомани у нас є. Це факт. Але, люди, ви подумайте, скільки має шприців лежати біля старого кінозалу, щоб зібрати НЕ малий – 160 літрів – пакет.

АНАТОЛЬ_ Бідзюра

Намйбільше мені сподобалася фраза “Романа Леонідовича”: “Наркомани у нас є”. Клас!

editor

Олена: Сапожнікову висипати в подвір‘я. Нехай тішиться!!!
Петро Ждань: Ага. і крові курячої налити.

АНАТОЛЬ_ Бідзюра

А ще курячого пір’я на подвір’я. Як у пісні Ніни Матвієнко. Й кишок… І водиці кольору кока-коли налити. І обов’язково! – “чікі-чікі”, годинника зі буль. Шевченка встановити на приватному паркані орендованої у небожа вілли. Розвісити на ньому банери із фото зруйнованих у часи його головування промислових підприємств: з-ду “Оснастка”, БПФ, РМЗ, Ремонтно-будівельного управління, шахт, цегельного з-ду, автобаз, відданої за так школи № 6, дитсадків, Харчокомбінату, Деревообробного комбінату, двох заводів залізо-бетонних виробів…

Сиротюк Юрій

Конфлікт із мешканцями нібито владнали, порозумілись, усі документи на землю та будівлю показав, там усе в порядку, я звик працювати по правилах. Прикро, що всі говорять, що нема куди подітись дітям, а коли щось хочеш зробити, то людям не догодиш, опускаються руки.
Ще раз хочу написати, що має бути: дитяче кафе, великий зал повністю під розваги дітей, кінозал, фітнес та дитячі секції зі спорту. Якщо це місту не потрібно, то пишіть.

Олександр

Юрій,просте питання-для чого там автостоянка?

Алекс

Парковка, а не стоянка. Це різні речі

Олександр

…. … тільки в профіль.

Кеп

Це не сарказм? Ви серйозно запитуєте для чого парковка біля торгово-розважального центру у 21 столітті – у час коли майже у кожній сім’ї є автомобіль?

Shahtar

Звісно потрібно , респект таким людям як Ви!

Олічка

Дуже потрібне! Пищать ті кому все що не зроби то все погано! А ті, що хочуть бачити гарне і культурне місце, просто чекають коли воно буде.
П.С. Ще колись про аквапарк подумайте😁

Валік

Я постійно ваш клієнт. Усі продукти купляю в Статусі та Альфі. Завжди свіжі продукти. Я всім задоволений. В мене побажання. В новому торговому центрі зробіть шкаф де будуть запікати кури гриль. Це моє бажання. Кому ідея подобається лайкайте, лайк.

Вадим

З тим “контингентом” не домовишся ніколи. Ігноруй просто, а на край то викличи поліцію.

Респект

Олександре, як це для чого там автостоянка? Якщо ви не помітили, то в нас у Нововолинську кожний другий їздить на автомобілі. І де їх ставити, як батьки будуть приїздити на автомобілях або з інших міст?

Олександр

За *Шахтарем* є стоянка ,в 500 метрах,біля базару -інша….Думаю,Ви зовсім по іншому думали і писали,якби жили в будинку поруч.Ви пишите,що кожен другий їздить на автомобілі…дуже добре,що життя покращується,але хочеться щоб і в головах наступило покращення і все,що навкруги стало важнішим, ніж комфорт для власної ****.

Natali

Я напевно зовсім не знаю міста,хоча і виросла в ньому і проживаю—де за “Шахтарем” стоянка?

Олег

500м Ви б ще за 2км сказали машину ставити, але це завжди так , нашим людям не подобається все що робиться не їм в квартиру. На любе починання треба нарікати, хай будуть наркомани, алкаші, болото. Людська заздрість. Подивіться за кордоном куда всі так хочуть ввійти. Там кругом стоянки для авто біля кожного магазину, біля будинків в дворах.

Олександр

Ви так багато бачили закордон?Та там за кожне дерево з Вас останні штани знімуть і ні один архітектор не поставить свій підпис під планом забудови де замість скверу хочуть зробити парковку.Якщо хочете-я вам за 5хвилин десяток порушень знайду у цьому проекті,якщо Сиротюк покаже.

editor

наскільки я знаю, сквер лишиться сквером. Деталі підприємець узгодив із мешканцями кілька днів тому. І ці деталі вони запропонували САМІ.
Нововолинці будуть щиро вдячні вам, якщо за 5 хвилин знайдете з десяток порушень у діяльності будь-якого з наших промислових шкідників. От ОЖК неподалік, приміром…

editor

або: досі стоїть мертво на території лікарні недобуд, який придбала підприємиця з Володимирщини. Жодного руху! І всім добре, нікому нічого не заважає.

Олександр

Шановний editor, не путайте грішне з праведним…Коли МИ всі почнемо думати головами? Про які узгодження Ви говорите? Є проект? Затверджений?… Є! (а хто його бачив? Малюнок в інтернеті це не проект) .А всі *домовленності* і обговорення повинні вестись *до того*.Добре,деяких речей не розумієте Ви,чи прості громадяни,але є в місті *цілий* АРХІТЕКТОР,МЕЕЕЕР,доречі по диплому будівельник…. Є генеральний план забудови міста і є порядок внесення змін до нього,а ще є різні експертизи,наприклад екологічні чи на техногенні загрози. Це ,наприклад,коли *КУРЧАК* смердить,чи каналізації від ОЖК забиваються. І коли таке трапляється,то саме такі речі в цивілізованому світі прийнято називати КОРУПЦІЄЮ! Надіюсь,Вам і нововолинцям достатньо… Читати далі »

Оля

А що особисто ви зробили для міста?

Олександр

А Ви ,що?Медалі роздаєте? Не претендую.Я Вам скажу-не став хапугою, як багато інших,для кого доллар став вище слів честь і совість.Хоча можливостей було побільше,ніж в деяких.

editor

Шановний Олександре, навзаєм: не плутайте грішне з праведним і думайте головою. Місто загиджене, курчаки-кроноспани-олійні стараються навперебій, від ігрових салонів та наркоманів ступити ніде, а вам парковка завинила, якої ще навіть не збудували.

Олександр

Мені ніхто нічого не завинив, але я бачив нормальне суспільство, а Вас (Нововолинців) труїли і будуть труїти ‘курчаками’ – чому? Подумайте.

editor

Ви бачили нормальне суспільство, але тепер вас так само труять курчаками, як і всіх нововолинців. Так?

АНАТОЛЬ_ Бідзюра

І я так вважаю: давно пора навести порядок у гадючнику під назвою к-р Україні у центрі Нововолинська і на прилеглій до нього території. Добре що знайшовся господар. Як і давно треба було б зачистити усе місто, що перебуває у “зоні сапогізму” від наркоманії, корупції, бандитизму і совкової місцевої влади.

Мешканець

Так будьмо брати приклад з порушників !!! Мешканці проти стоянки!!! Всі стоянки робляться перед входом у торгові об”єкти або розважальні, а не з тильної сторони.

editor

це теж варіант: урізати стометрівку.

Валік

Яку добру справу робить Юрій. Шприци під кущами – це смертельна небезпека. У шльопанцах можна в траві наступити на голку. Спід не спід в шприці, а страшно. Хоч хтось порядок наводить. Шприци в траві під кущами – це реально страшно.

Людмила Зіменко

З приводу парковки і стоянки. Коли у нашому будинку був супермаркет ” Наш Край” через неправильне паркування і постійне розгружання товару у нашому дворі з мого під’їзду досить часто неможливо було вийти і неможливо було у під’їзд зайти, особливо взимку – постачальники підганяли і паркували машини впритул до східців у під’їзд. Та їздили постачальники частенько із перевищенням шаидкості. Хто не бачив і не знає поясню: наш будинок стоїть буквою “Г”, тобто будинок кутовий і під’їзд у самому кутку будинку і не просто у кутку, а в заглибині, в такій собі архітектурні “кишені,”. “Чорний”, як кажуть, вхід у магазин біля нашого… Читати далі »

editor

Пані Зіменко, ваш коментар опубліковано, а от тепер у бан. За неприйнятну форму спілкування.

Re@

Доброго дня всим.А обов’язково робити стоянку близько розважального центру (який буде находитись в центри миста на непроизний частини)?Запаркуються в дозволеному мисти и пройдуться люди ногами.И людям яки там живуть спокий буде и безладу менше.

Олег

А де там дозволене місце? Наприклад приїде 100машин, де стануть? На газонах? Перекриють всі дороги, ще й кричати будуть на зауваження. Ніхто і ніколи не буде ходити пішки коли приїде на машині, а запаркуеться де ближче. Не буде стоянки то там в скверику буде машина на машині. Приклад, базар в базарний день.

Анонім

Я звичайно вибачаюсь, но я взагалі не згідний з тими хто проти паркінгу та проти розважального центру!!! Висловлю обурення до цих людей: озирніться!!!! Хочете, шоб були наркомани замість того центру???? Ви шо, геть???? На стометровці купа точок!!!! і навпроти “Вепру” в дворах також була їхня точка!!!! Може, краще витиснути нвркоманів і їх поставщиків, а не Сиротюка???? Схаменіться!!!!
В мене 3 дітей, і куди з ними йти??? В місто вийти? Сильно банально вже, та й дивитись на молодих хлопців, які шкутильгають під кайфон, жалко сильно!!!!! Пане Сиротюк, я вам бажаю все гарно завершити!!! У вас все вийде 🙂

Гість

Люди ви краще порадійте, що у нас буде чудове місце для відпочинку. Нехай моя дитина ходить у розважальний комплекс, а ні ж дивиться на той безлад що твориться у нашому місці. Пан Юрій великий молодець

Eys

То тая мешканка, напевно, з тих ще “СССровських” динозаврів.