шуфляк

Сенсаційні розкопки біля кінотеатру. У схроні виявили… гору шприців!

44 3746

Нововолинський підприємець Юрій Сиротюк, який перебудовує колишній кінотеатр під сімейний розважальний центр, був цього тижня шокований двічі.

Коли мешканка одного з сусідніх будинків заявила:

  – Нам воно не треба, будувати не дамо, хай краще наркомани колються, ніж ото буде багато людей і парковка!..

І коли – на прохання мешканців – став вивозити гори непотребу, накиданого ними ж самими біля смітників, а його працівники виявили під гілляками силу-силенну використаних шприців.

Картина була така страхітлива, що Сиротюк поїхав купив кілька пар спеціальних металевих рукавиць…

 

… і робітники, обережно позбиравши шприци шуфлями, доверху наповнили чорний пластиковий мішок на 160 літрів.

 

На 160 літрів, Карл!..

 

Що біля кінотеатру тусувалися наркомани – для нововолинців не секрет. Але щоб стільки шприців нараз…

Цікаво, їх під гілля наркомани так справно запихали чи двірники згрібали, щоб не марудитись?

 

Хай там як, а кінотеатр у центрі Нововолинська поступово змінює обличчя – згідно з проектом львівських архітекторів.

Наш читач Артур зафіксував на фото зникнення знаменитого “козирка”:

 

 

Ну, а Юрій Сиротюк обіцяє максимально врахувати конструктивні зауваження мешканців сусідніх дворів.

Де зробити парковку для автомобілів – обабіч будівлі чи позаду, як облаштувати сквер, окультурити смітник – пропонуйте, громадяни!

Щоб за рік-півтора цей занедбаний куточок бульвару перетворився на комфортне і престижне місце родинного відпочинку.

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

44 Коментар "Сенсаційні розкопки біля кінотеатру. У схроні виявили… гору шприців!"

повідомляти

Сиротюк Юрій
2 місяців 21 днів тому

Конфлікт із мешканцями нібито владнали, порозумілись, усі документи на землю та будівлю показав, там усе в порядку, я звик працювати по правилах. Прикро, що всі говорять, що нема куди подітись дітям, а коли щось хочеш зробити, то людям не догодиш, опускаються руки.
Ще раз хочу написати, що має бути: дитяче кафе, великий зал повністю під розваги дітей, кінозал, фітнес та дитячі секції зі спорту. Якщо це місту не потрібно, то пишіть.

Олександр
2 місяців 21 днів тому

Юрій,просте питання-для чого там автостоянка?

Алекс
2 місяців 20 днів тому

Парковка, а не стоянка. Це різні речі

Олександр
2 місяців 20 днів тому

…. … тільки в профіль.

Кеп
2 місяців 18 днів тому

Це не сарказм? Ви серйозно запитуєте для чого парковка біля торгово-розважального центру у 21 столітті – у час коли майже у кожній сім’ї є автомобіль?

Shahtar
2 місяців 21 днів тому

Звісно потрібно , респект таким людям як Ви!

Олічка
2 місяців 21 днів тому

Дуже потрібне! Пищать ті кому все що не зроби то все погано! А ті, що хочуть бачити гарне і культурне місце, просто чекають коли воно буде.
П.С. Ще колись про аквапарк подумайте😁

Валік
2 місяців 20 днів тому

Я постійно ваш клієнт. Усі продукти купляю в Статусі та Альфі. Завжди свіжі продукти. Я всім задоволений. В мене побажання. В новому торговому центрі зробіть шкаф де будуть запікати кури гриль. Це моє бажання. Кому ідея подобається лайкайте, лайк.

Вадим
2 місяців 20 днів тому

З тим “контингентом” не домовишся ніколи. Ігноруй просто, а на край то викличи поліцію.

Респект
2 місяців 20 днів тому

Олександре, як це для чого там автостоянка? Якщо ви не помітили, то в нас у Нововолинську кожний другий їздить на автомобілі. І де їх ставити, як батьки будуть приїздити на автомобілях або з інших міст?

Олександр
2 місяців 20 днів тому

За *Шахтарем* є стоянка ,в 500 метрах,біля базару -інша….Думаю,Ви зовсім по іншому думали і писали,якби жили в будинку поруч.Ви пишите,що кожен другий їздить на автомобілі…дуже добре,що життя покращується,але хочеться щоб і в головах наступило покращення і все,що навкруги стало важнішим, ніж комфорт для власної ****.

Natali
2 місяців 20 днів тому

Я напевно зовсім не знаю міста,хоча і виросла в ньому і проживаю—де за “Шахтарем” стоянка?

Олег
2 місяців 20 днів тому

500м Ви б ще за 2км сказали машину ставити, але це завжди так , нашим людям не подобається все що робиться не їм в квартиру. На любе починання треба нарікати, хай будуть наркомани, алкаші, болото. Людська заздрість. Подивіться за кордоном куда всі так хочуть ввійти. Там кругом стоянки для авто біля кожного магазину, біля будинків в дворах.

Олександр
2 місяців 20 днів тому

Ви так багато бачили закордон?Та там за кожне дерево з Вас останні штани знімуть і ні один архітектор не поставить свій підпис під планом забудови де замість скверу хочуть зробити парковку.Якщо хочете-я вам за 5хвилин десяток порушень знайду у цьому проекті,якщо Сиротюк покаже.

Олександр
2 місяців 19 днів тому
Шановний editor, не путайте грішне з праведним…Коли МИ всі почнемо думати головами? Про які узгодження Ви говорите? Є проект? Затверджений?… Є! (а хто його бачив? Малюнок в інтернеті це не проект) .А всі *домовленності* і обговорення повинні вестись *до того*.Добре,деяких речей не розумієте Ви,чи прості громадяни,але є в місті *цілий* АРХІТЕКТОР,МЕЕЕЕР,доречі по диплому будівельник…. Є генеральний план забудови міста і є порядок внесення змін до нього,а ще є різні експертизи,наприклад екологічні чи на техногенні загрози. Це ,наприклад,коли *КУРЧАК* смердить,чи каналізації від ОЖК забиваються. І коли таке трапляється,то саме такі речі в цивілізованому світі прийнято називати КОРУПЦІЄЮ! Надіюсь,Вам і нововолинцям достатньо… Читати далі »
Оля
2 місяців 19 днів тому

А що особисто ви зробили для міста?

Олександр
2 місяців 19 днів тому

А Ви ,що?Медалі роздаєте? Не претендую.Я Вам скажу-не став хапугою, як багато інших,для кого доллар став вище слів честь і совість.Хоча можливостей було побільше,ніж в деяких.

Олександр
2 місяців 19 днів тому

Мені ніхто нічого не завинив, але я бачив нормальне суспільство, а Вас (Нововолинців) труїли і будуть труїти ‘курчаками’ – чому? Подумайте.

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
2 місяців 19 днів тому

І я так вважаю: давно пора навести порядок у гадючнику під назвою к-р Україні у центрі Нововолинська і на прилеглій до нього території. Добре що знайшовся господар. Як і давно треба було б зачистити усе місто, що перебуває у “зоні сапогізму” від наркоманії, корупції, бандитизму і совкової місцевої влади.

Мешканець
2 місяців 19 днів тому

Так будьмо брати приклад з порушників !!! Мешканці проти стоянки!!! Всі стоянки робляться перед входом у торгові об”єкти або розважальні, а не з тильної сторони.

Валік
2 місяців 20 днів тому

Яку добру справу робить Юрій. Шприци під кущами – це смертельна небезпека. У шльопанцах можна в траві наступити на голку. Спід не спід в шприці, а страшно. Хоч хтось порядок наводить. Шприци в траві під кущами – це реально страшно.

Людмила Зіменко
2 місяців 20 днів тому
З приводу парковки і стоянки. Коли у нашому будинку був супермаркет ” Наш Край” через неправильне паркування і постійне розгружання товару у нашому дворі з мого під’їзду досить часто неможливо було вийти і неможливо було у під’їзд зайти, особливо взимку – постачальники підганяли і паркували машини впритул до східців у під’їзд. Та їздили постачальники частенько із перевищенням шаидкості. Хто не бачив і не знає поясню: наш будинок стоїть буквою “Г”, тобто будинок кутовий і під’їзд у самому кутку будинку і не просто у кутку, а в заглибині, в такій собі архітектурні “кишені,”. “Чорний”, як кажуть, вхід у магазин біля нашого… Читати далі »
Re@
2 місяців 19 днів тому

Доброго дня всим.А обов’язково робити стоянку близько розважального центру (який буде находитись в центри миста на непроизний частини)?Запаркуються в дозволеному мисти и пройдуться люди ногами.И людям яки там живуть спокий буде и безладу менше.

Олег
2 місяців 19 днів тому

А де там дозволене місце? Наприклад приїде 100машин, де стануть? На газонах? Перекриють всі дороги, ще й кричати будуть на зауваження. Ніхто і ніколи не буде ходити пішки коли приїде на машині, а запаркуеться де ближче. Не буде стоянки то там в скверику буде машина на машині. Приклад, базар в базарний день.

Анонім
2 місяців 18 днів тому

Я звичайно вибачаюсь, но я взагалі не згідний з тими хто проти паркінгу та проти розважального центру!!! Висловлю обурення до цих людей: озирніться!!!! Хочете, шоб були наркомани замість того центру???? Ви шо, геть???? На стометровці купа точок!!!! і навпроти “Вепру” в дворах також була їхня точка!!!! Може, краще витиснути нвркоманів і їх поставщиків, а не Сиротюка???? Схаменіться!!!!
В мене 3 дітей, і куди з ними йти??? В місто вийти? Сильно банально вже, та й дивитись на молодих хлопців, які шкутильгають під кайфон, жалко сильно!!!!! Пане Сиротюк, я вам бажаю все гарно завершити!!! У вас все вийде 🙂

Гість
2 місяців 18 днів тому

Люди ви краще порадійте, що у нас буде чудове місце для відпочинку. Нехай моя дитина ходить у розважальний комплекс, а ні ж дивиться на той безлад що твориться у нашому місці. Пан Юрій великий молодець

Eys
1 місяць 26 днів тому

То тая мешканка, напевно, з тих ще “СССровських” динозаврів.

wpDiscuz