шохх

Шахта №9 не піде під “реструктуризацію”. Міністр пообіцяв

10 2088

Сьогодні у Києві о 10.00 міністр енергетики Ігор Насалик  мав зустріч із гендиректором ДП “Волиньвугілля” Андрієм Пилипюком, директорами нововолинських копалень, представниками профспілок.

Ішлося, зокрема, про подальшу долю шахти №9, яка згідно з наказом по міністерству має стати окремим державним підприємством і піти під закриття.

Домовилися, що дев’яту НЕ передадуть “Укрвуглереструктуризації”, а лишать у складі Національної вугільної компанії. Тобто в найближчі роки вона працюватиме.

Окремим державним підприємством буде і шахта “Бужанська”.

Тим часом на ДП “Волиньвугілля” триває реорганізація. Нині там працює 83 особи.

Говорили і про шахту №10, яку будують (чи швидше дерибанять) уже тридцять років. Аби запустити першу лаву, потрібно нібито ще 500 мільйонів  гривень. Міністр вважає за можливе надати половину цієї суми.

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

10 Коментар "Шахта №9 не піде під “реструктуризацію”. Міністр пообіцяв"

повідомляти

шахта 9
6 місяців 14 днів тому

балабол і ледар гура закрие її полюбому

V.K
6 місяців 13 днів тому

Так кажуть що їх туди навіть не пустили……..звідки взялась інформація на сайті

Валік
6 місяців 13 днів тому

На 9 шахті люди, які живуть в селах, ніяк не можуть одержати талони на вугілля за перший квартал. Касир відтягує до початку березня отримання талонів на вугілля для опалення грубки в хаті. Зараз на дворі -9! А палити уже нічим, люди майже все спалили. Чим далі палити, соломою?
Мій друг робить на 9 шахті, має грудну дитину й мешкає в селі в хаті з пічним опаленням/ на вугіллі. Він дуже переживає за грудну дитинку, яка може застудитися.

V. K
6 місяців 12 днів тому

Немає ніяких домовленостей , люди страйкують

V. K
6 місяців 12 днів тому

Реальність така, що готуються документи про призначення Рудця директором шахти а це фактично закриття. Ось і страйкують.

Відредаговано вдруге. Добирайте слова або підете в бан.
Модер

wpDiscuz