горнякз

Шахтарів позбавляють стажу, їм обмежили лікарняне. Глухий кут

32 6537

– Скільки можна знущатися з шахтарів?! Мало того, що не підвищують зарплатню, то ще й не нараховують підземний стаж! І лікарняне обчислюють незаконно!!!

Скільки ж можна це терпіти?!

Це крик душі одного з нововолинських гірників – Анатолія.

 

Аби не бути голослівним, шахтар надіслав РАДАРУ отакі повідомлення й документи:

 

 

РАДАР пропонує гірникам, профватажкам, юристам, представникам Пенсійного та страхового фондів висловитися тут максимально дохідливо й відверто.

Бо йдеться не про абстрактні порушення чиїхось там прав, а про те, що сотні волинських гірників не зможуть вчасно вийти на пільгову пенсію, у разі хвороби отримають мізерне лікарняне.

 

 

Що робити, куди стукати, як домогтися справедливості?

Коментуйте!

Довідково

 

 

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

32 Коментар "Шахтарів позбавляють стажу, їм обмежили лікарняне. Глухий кут"

повідомляти

Anatole
5 місяців 13 днів тому

Прочитайте постанову 1266. В чому прикол, кого вони дурять ?

Постанову додали наприкінці
Модер

дружина
5 місяців 12 днів тому

Можна судитися, але суму ми маємо сплачувати свої власні кошти за адвоката, якщо з нас вираховують що місяця кошти у фонди то хай ї платять так як має бути. Об’єднання получає лікарняні в повному обсязі🤔

гість
5 місяців 12 днів тому

В нововолинську на сьогоднішній день затримка РЕГРЕСУ. Свято наближається РЕГРЕСУ нема. Зуби на полку от тобі веселі свята. ♿

гість
5 місяців 12 днів тому

об’єднання так само отримує лікарняні як і всі . це легко можна перевірити

шахтарі
5 місяців 12 днів тому

а от як гура хоче зробити регрес не виходячи з кабінету юрківа , то це питання дуже важливе.В разі надання гурі регресу , ми будемо ініціювати незалежне обстеження цього *** , в не державних медичних центрах !настав час відповідати за свої вчинки. шахта розвалена повністю.звертаємось до генерального директора ДП – ПОСТАВТЕ НА КІНЕЦЬ ДИРЕКТОРА НА ШАХТУ !!! не звертайте увагу на це хамло. ВИ ДІЄТЕ ПО ЗАКОНУ.

Ashas
5 місяців 12 днів тому

До чого в цій темі Гура? Я не фанат Гури, але зараз ви не по темі.

Наталія
5 місяців 12 днів тому

Точно так зробить регрес , як раніше зробив Приступа Євгеній Ваш червоний профсоюз, зауважте не один раз збільшував відсоток.

Ashas
5 місяців 12 днів тому

І додайте також ще тисячі шахтарів які це зробили. Давайте тепер розберемесь з регресом! Навіть якщо взяти до уваги Гуру. Він працює в шахті так як і всі працівники на дільниці. Стажу здається в районі 15 років. Покажіть мені незаконні його дії!

шахтарі
5 місяців 12 днів тому

він сидить в кабінеті ****** юрківа . в кабінетах пилюка тільки від перекладання НАШИХ грошей !

Ashas
5 місяців 12 днів тому

По темі
На шт 9 оплачено у фонди до 2016року. На вп Волиньвугілля – грудень 2018. Чому?

Анатоль_ БІДЗЮРА
5 місяців 12 днів тому

Безумовно, це безпецедентний наступ на права шахтарів. Порушення Конституції та законодавства України. Такий документ мені довелося побачити вперше. Наступне. А що пише із цього приводу Колективний договір? Чи його теж відмінили?
А по-друге, чому знову мовчать шахтарі? Вони повинні бути силою, яка унеможливлювала б щось подібне.
Є тут один анонімний і смішний коментар, нібито, від шахтарів. :)))
На мою думку, це є узурпацією (захопленням і перекрученням) керівної ролі адміністрації на вугільному підприємстві. Вас багато, шахтарі. Не думайте, що якийсь добрий і чужий дядько прийде та поновить ваші занехаяні конституційні права і свободи.

гість
5 місяців 12 днів тому

Наталя Василівна Савонік ,ви теж читаєте РАДАР . добре подумайте перед тим , як підписувати гурі документи . дуже одіозна особистість.

Воха
5 місяців 12 днів тому

Неля Василівна, взагалі-то. І до лікарів тут менше за все запитань

шахтарі
5 місяців 11 днів тому

а до кого запитання про видуманий регрес ?

Анна
5 місяців 11 днів тому

А лікарі у нас завжди не причому Скільки коштував регрес при Гайдабурисі? Як виходило що людиназ 37 -ми річним стажем роботи на одній шахті і працюючи в проходці 27 років після смерті комісією мала висновок”слаборазвивающийся селикоз” То хто винен? Прибиральниці? Хто намагався зняти пожиттєвий регрес з людини? І тільки дякуючи суду його відновили Ще й забов”язали Гайдабуру оплатити “зі своєї кишені” 2-х місячну заборгованість А ви запитуєте причому тут лікарі? І таких випадків сотня по Нововлинську

Анатоль_ БІДЗЮРА
5 місяців 12 днів тому
Не у Київ та Луцьк вам потрібно було їздити п’яними та нечисленними групами, вуглекопи. А у повному складі своїх робітничих колективів йти під міську раду – до голови міста, голови міської ради, керівника місцевого виконавчого комітету – Віктора Сапожнікова. Тверезими, твердими і рішучими. Який обраний вами – “всенародно” та відзначений багатьма державними і приватними нагородам й медалями “Шахтарська слава” у їхньому числі, грамотами і військовим званням вищого офіцерського складу ЗСУ тощо й тощо, який відповідає (чи мав би відповідати) за ваш (перепрошую) страх, злидні, відсутність гідної людини зарплати і способу життя… Який у Нововолинську , згідно “ЗУ Про місцеве самоврядування”,… Читати далі »
Anatole
5 місяців 12 днів тому

Шахтарям не йде стаж і відповідно все інше !!!

MINER
5 місяців 12 днів тому

Лікарняне розраховують з мінімальної зарплати, зарплату нараховують з прожиткового мінімуму.
Забрати надбавки за шум, пил, підземні роботи і тд. і залишиться 1825 грн.
Дебілізм

Павло Логін
5 місяців 12 днів тому

Колись шахтарі Союз розвалили !!!
А теперішні — залізуть в нору і кричать :” Киньте сухаря , бо не виліземо !”

Олександр
5 місяців 11 днів тому

Вчора був у Володимир-Волинському об’єднаному управлінні ПФУ. Керівник одного з підрозділів цього управління сказала мені, що з жовтня 2017 р. у випадку несплати ЄСВ підземний стаж не зараховується. На шахті № 1 вже рік підземного не зараховано. А на інших шахтах як справи?

Людмила Зіменко
5 місяців 11 днів тому

На заводі СТО нараховувалися лікарняні від середньої зарплати, це зарплата, яка включає у себе премії і надбавки і з цього показника вираховувались лікарняні. Основою був виробіток робітника, або ставка працівника ІТР. Шкідливий стаж там також нараховували в окремих виробництвах. То тепер змінилися закони, чи як?

Людмила Зіменко
5 місяців 11 днів тому

Є ще така організація Управління Праці. У мені цікаво чи хтось туди колись звертався з такими проблемами?

Олександр
5 місяців 11 днів тому

Так і має бути і не тільки для шахтарів! Немає ЄСВ-немає страхового стажу. Потрібно думати за своє майбутнє і зовсім не важко сходити в ПФ і взяти витяг про страховий стаж. Весь цивілізований світ так живе і саме для недопущення порушень там є профспілки, а не прислужники керівництва, за яких самі ж шахтарі і проголосували. Пора вже розумнішати.

Людмила Зіменко
5 місяців 8 днів тому

А профспілковий комітет у шахтарів є??

Anatole
5 місяців 4 днів тому

Комітет морозиться !

Anatole
4 місяців 26 днів тому

В кущах !!!

Олександр
5 місяців 11 днів тому

Цікаво, а як вирішують проблему борги по ЄСВ у Червонограді. Можливо п. Калістратов поділиться інформацією. Я дивився виступ генерала “Львіввугілля” на слуханнях в парламенті. Для них ця проблема стоїть також дуже гостро. Підприємство вже рік працює рентабельно, але борги попередніх років, штрафи і пеня “душать” його економічно. На звернення “Львіввугілля” їхній депутат п. Бондар двічі робив запити до мінсоцполітики – http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/wcadr_document?DOCUMENT_ID=154223&DOCUMENT_TYPE=1 http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/wcadr_document?DOCUMENT_ID=142866&DOCUMENT_TYPE=1

Anatole
4 місяців 26 днів тому

А де додаток ?

Анатоль_ БІДЗЮРА
5 місяців 11 днів тому

Зайдіть на мою сторінку у ФБ. Читайте нормативні акти України і тлумачення про трудовий стаж, його зарахування тощо.

Вікторія-Нововолинськ БПД
5 місяців 10 днів тому

Ініціювати трудовим колективам, керівництву шахт, ген. директору ДП ” Волиньвугілля”, народним і місцевим депутатам внесення змін до ст. 25ч.6 ЗУ #2464-VI ” За рахунок сум, що надходять від платника єдиного внеску або від державної виконавчої служби, погашаються суми недоїмки, штрафних санкцій та пені у порядку календарної черговості їх виникнення. У разі якщо платник має несплачену суму недоїмки, штрафів та пені, сплачені ним суми єдиного внеску зараховуються в рахунок сплати недоїмки, штрафів та пені у порядку календарної черговості їх виникнення”.

Anatole
4 місяців 26 днів тому

А як тоді 2010 рік 12-ий місяць ?(ш-та Бужанська) ?

Терефельський Андрій
5 місяців 3 годин тому
Влада створює такі умови, щоб знищити професію як шахтар. Українське вугілля нашій владі не потрібно і йдуть великі витрати на самі утримання шахт. Пора надіятись тільки на самого себе, держава про шахтарів не піклується, не захищає щей неплатить гроші, постійні затримки зарплат. Треба дбати про своє фінансове забезпечення самим собі. Як це робити? Як захистити себе і свою сім’ю? Як мати солідну пенсію? Тут все просто. Не треба вигадувати “ровер”. Все уже давно працює. Тільки треба цим користуватися. Як у Європі так і в цілому цілівізованому світу кожен дбає про своє фінансове забезпечення сам . Один із варіантів як страхова… Читати далі »
wpDiscuz