DSCF9414

Шана Україні – героям шана!

4 1480

14 жовтня в Нововолинську націоналістична молодь організувала солодкий стіл для ветеранів УПА.

Такі заходи націоналістична молодь і свідомі нововолинці організовують не вперше.

На Різдво, Великдень, День Незалежності, у дні народження учасників визвольного руху молода генерація патріотів відвідує їх та вітає зі святами.

Метою цього заходу було подарувати героям приємність і радість.

 

 

У штаб демократичних сил, що на проспекті Дружби, 25, завітали члени спілки політичних в’язнів і репресованих Каліщук Олександр Пилипович (член ОУН, заслужений працівник культури України), Макарусь Іван Никонович, Слюсарук Олена Степанівна, Баглик Віталій, Сиротинський Микола Юхимович, Шалина Ганна Михайлівна, Якобчак Степан Михайлович (зв’язковий УПА), а також голова братства вояків ОУН – УПА в м. Нововолинську Пасічник Стефан Петрович і  першорухівець Колбун Зосим Потапович.

 

 

На святі лунали цікаві розповіді борців за незалежність про їхню боротьбу за кращу долю України, пісні і вірші, присвячені визвольним змаганням українців у ХХ столітті.

Дуже важливо пам’ятати подвиг цих мужніх людей, які ціною власного життя і здоров’я виборювали щасливу долю для кожного з нас.

 

 

Від імені оргкомітету хочу висловити щирі слова вдячності усім, хто доклався до організації цього свята: Тимощуку Ігорю, Морозу Андрію, Мигасу Володимиру, Кушніруку Михайлу, Завіднянку Юрію, Панфілову Дмитрові, Гольчуку Олексію, Огороднічому Мар’яну, Демчуку Марку, Карпіну Вадиму, Боцю Володимиру.

Хто має бажання долучитись до духовно- просвітницької праці задля процвітання нашого народу – ласкаво просимо в лави нашої організації.

Побажання, пропозиції та зауваження просимо надсилати на електронну адресу:

qwertyupa@ukr.net

Із повагою – голова оргкомітету

Циган Петро

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

4 Коментар "Шана Україні – героям шана!"

повідомляти

шанувальник
7 місяців 4 днів тому

Молодці хлопці . А ці червонопикі , з будівлі навпроти , вітали чи як завжди промовчали ?

Анатоль _ БІДЗЮРА
7 місяців 4 днів тому

Звідти вже давно немає вітань. А ідейних першорухівців, що виборювали незалежність для України, і не вшановували ніколи. Бо вони – О. Ільницький, І. Крищук, З. Колбун, М. Ужвій, М. Базалицький, В. Мигас, М. Слабик та Ф. Свідерський (покійні), В. Коптюк та інші живі і мертві, котрі не продались за помиї “режиму сапогізму” й не вітали ніколи та ніде.

Оксана
7 місяців 4 днів тому

Молодці, що організовуєте такі заходи! Пропозиції: оголошувати про свою організацію, діяльність, заходи, які проводите, залучати зацікавлених громадян до своїх лав. Добре, що надали свій email 👍

Володимир
7 місяців 7 годин тому

Дуже велике дякую організатору Петру Цигану, що залучив мене до акції. Було приємно зробити корисне людям, які на це заслужили.

wpDiscuz