туяр

Шедевр безгосподарності. Яма імені Яреми і Сапожнікова

27 2676

 – Лакузи мера скажуть, що це приватна територія. Але я скажу, що це територія в межах міста і що така “візитівка” Нововолинська виглядає ганебно, – обурюється Володимир Мигас у спільноті “Нововолинськ без Сапожнікова”.

Володимир розповідає:

– Перед кожними виборами нововолинцям нав’язують думку, що Сапожніков є досвідченим господарником. Велика, метрів п’ять, яма біля автостанції говорить протилежне.

Паркан навколо ями уже падає від старості. Отже, тому об’єкту років десять. І ніхто тим не переймається.

 

 

– Можливо, лакузи  Сапожнікова скажуть, що це приватна територія. Але я скажу, що це територія в межах міста.

Коли міський голова віддавав землю за півціни, він мав укласти інвестиційний договір із підприємцем. У договорі вказується, що має бути збудовано і в які терміни, а інакше земелька забирається.

А наш господарник, мабуть, і не знає про такі речі. Та, певно, знає, але йому все до лампочки, –  резюмує громадський активіст.

 

 

Усі фото зробив Володимир Мигас

ДОВІДКОВО

Земельна ділянка, де раніше був  громадський туалет, належить депутату Нововолинської міськради, другу мера Віктору Яремі. Віддали її колись під комерційний заклад, у якому (чи біля якого) мав постати знову ж таки громадський туалет.

 

 

У Нововолинську це позорисько іменують сортиром Яреми. Трохи несправедливо, бо забули мера. Правильна назва – сортир імені Віктора Яреми й Віктора Сапожнікова, скорочено – “Вітюн”.

Ви можете запропонувати свій варіант назви для цієї туристичної фішки!

У ТЕМУ:

Аміго мера, депутат-радикал Ярема: 12 ділянок, 28 авто, 7 хатинок і… сортир без унітазів!

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

27 Коментар "Шедевр безгосподарності. Яма імені Яреми і Сапожнікова"

повідомляти

Валік
15 днів 16 годин тому

Не туалет а катакомба яма дійсно досить глибока. На мою думку треба оту яму засипати породою а зверху все в асфальт закатати. Дешево й красиво. Це моя думка.

Валік
15 днів 16 годин тому

А хто що де там будує чи планує там строїти, мешканців вообще не хвилює. Людям око яма муляє. Недавно йшов біля Автостанції, дивлюся, йде наш разом з 2 афроамериканцями. Ті на ламаному українському питають нашого: “О, це у вас нова станція метро буде тут?”
Наш промовчав, а шо тут скажеш гостям міста.

АНАТОЛЬ_
15 днів 5 годин тому

Перша станція метро у Нововолинську. “Нужник 2″ВВ” – назва йому.

Валік
15 днів 16 годин тому

А брудно як на фотках просто помойка в центрі міста жах.

рое
15 днів 6 годин тому

вітя вже догрався (я маю на увазі ярему )

Ульріх
15 днів 3 годин тому

Є сесія, виконком і були по цій ділянці громадські слухання 15 чи 14 грудня.Хтось туда ходить? Апазіция якої в нас нема! Подивіться про сільраду Червоні Пузички “Замок Любарта”. Диванне місто, ***!

АНАТОЛЬ_
15 днів 2 годин тому

Знаєте, “Ульріх”, опозиція є. І ви це добре відаєте. ЇЇ немає посеред депутатів у міськраді. Тобто – у законодавчому, так би мовити, органі місцевої прохабареної влади. І у виконавчому комітеті НВ МР. Туди її не допускають. Як і у контрольовані міським головою ЗМІ. Як і на посади місцевих службовців у “жовтому домі”. Як і у комунальні та ручні й приватні фірмочки, що “виграють” раз-у-раз мільйонні суми для ремонтних та інших цілей, котрі очолюють “червоні директори” і свояки та родичі мера.

Фея
14 днів 2 годин тому

Маю честь повідомити, що тверезомислячі мешканці довколишніх сіл ненавидять мера і його команду лютою ненавистю. А той факт, що мер залучав інвесторів і бізнесменів для будівництва Європтахофабрики поблизу Нововолинська, ще і на землі селян остаточно налаштував людей проти нього. Селяни обурювались, казали, що сморід і бруд відходів такого виробництва у них під боком, практично під вікнами їх не влаштовує. Були збори з цього приводу. І, очевидно через спротив, той бізнес не пішов. Опозиція є, але чи то ще не дійшло до точки кипіння, чи ще чогось бракує опозиціонерам….

Сирий
14 днів 18 годин тому

Поки люди будуть голосувати за сапога, так і будемо жити – ходити по грязі, де давно мав бути асфальт. Кожен 3-й пенсіонер, і він буде голосувати за сапога

Іван
14 днів 18 годин тому

Ви хочете сказати, що абсолютно всі наші Нововолинські депутати продалися владі?

Людмила Зіменко
14 днів 17 годин тому

Особисто я вважаю, що керівник повинен бути дуже відповідальним і дуже порядним, навіть совістним господарником. Питання в тому, чи в наш час такі, навіть потенційні, керівники існують?…

Пiшохiд
14 днів 16 годин тому

Так

АНАТОЛЬ_
14 днів 5 годин тому

Я цього б не стверджував так, аж надто категорично, проте варто було б Вам самому, “Іване”, навідатися на ІІ поверх – у “пенал”, де відбуваються сесії МР під головуванням “господарника” і пересвідчитися. Особливо ж, яка кількість і хто голосував за підвищення плати за дітей учасників АТО у дитсадках чи пільгового проїзду у громадському транспорті. Підіть туди (я особисто давно вже не ходжу – гидко дивитися і слухати!) і переконайтеся особисто, як і за що голосують “слуги” нововолинської територіальної громади.

Голос.Воїна
13 днів 15 годин тому

моніторив новини і коменти що на radar.in.ua що на bug.org.ua,і всі жаліються на “чобота” і його прихвостнів,на пільги в транспорті та садочках,але конкретно ніхто нічого з Вас диванних анонімів нічого не хоче робити,а чекає ,чекає прокоментувати чи відписати як все погано!Так зберіть громаду міста підніміть питання!!!!!!Ні Ви чекаєте що за Вас це зробить хтось але не “ВИ”!!!!!

Володимир
12 днів 21 годин тому

Неанонімний ви наш -як кажуть чия би корова мичала…

wpDiscuz