Ще один елітний будинок посеред бараків?

11 3104

У Нововолинську в районі вулиць Олени Пчілки та Небесної сотні зведуть 5-поверхівку поліпшеного планування.

Імовірно, вона примикатиме до вже збудованої. Буде така собі літера Г.

5-поверховий будинок постане на ділянці площею 0,2135 га, площа забудови – 688 кв.м, кількість квартир – 20, кількість машино-місць в підземному паркінгу – 18, площа замощення – 586 кв.м, площа озеленення – 861 кв.м.

На сайті Нововолинської міськради ще 20 травня повідомили про початок процедури громадського обговорення.

“Замовник містобудівної документації: виконавчий комітет Нововолинської міської ради. Розробник містобудівної документації –  ФОП Семенюк В.Ф., м. Луцьк.

Підстава для розроблення – рішення Нововолинської міської ради від 16 травня 2018 року №23/23 «Про детальні плани територій (ДПТ) земельних ділянок в м. Нововолинську».

 

Ці фото – Артур…

 

А це фото зробила 2 місяці тому Ксюша Мері

 

Містобудівна документація розміщена на інформаційному стенді відділу архітектури: Нововолинськ, мікрорайон Шахтарський, 40.

Письмові пропозиції надаються особисто. Їх мають право подавати громадяни, що проживають на цій території; юридичні особи, чиї об’єкти нерухомого майна там розташовані; власники та користувачі земельних ділянок на цій території та суміжних із нею; представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на цю територію; народні депутати України, депутати Нововолинської міськради.

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

11
Коментуймо!

3000
7 Коментарі теми
4 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
8 Автор коментаря
Робін

Це погано чи добре ? допоможіть розібратись. Бо не знаю чи об**** чи хвалити 🙂

РАДАР

А третього хіба не дано? просто поміркувати. Плюси, мінуси, зручності, незручності, перспектива. Може, щось і підказати забудовнику чи мешканцям.

Іван

Ще не оприділились… що краще смітник чи багатоповерхівка.

Лана

Чудове мicце. Там такой СМIТНИК!

Житель

Десятиліттями там справжній смітник серед старих розвалених сараїв та чагарників. Пора щось змінювати.

Ігор

Краще, ніж на території лікарні. Ранок. Балкон. Кава. І інфекційне відділення перед очима…

Антоніна

Там більше! Є ще циклічні прогулянки людей з психоневрології довкола корпусу; хтось втікає з інфекції, хтось лізе до жінки у вікно в пологовий. Кіно.

РАДАР

Ірина Семенюк: Ну і правильно. Ті бараки давно потрібно знести,а людям надати квартири
Ірина Грищук: Так ніхто їх не зносить! Новий будинок з шикарним видом з вікна на бараки і сараї. А ще тут стоїть 10 контейнерів для сміття, не рахуючи того, що для пляшок ( якого вже давно замало, і треба ще один). Куди цю всю красу? Може варто хоча б частину перенести у інший двір? Наприклад до п”ятиповерхівки по вул О. Пчілки, чи ще кудись. Бо таке враження, що три квартали сюди сміття зносять. Такий собі міні- полігон

Мама

а куди ж там біля пятиповерхівки по Олени Пчілки,смітник поставити?!там діти не мають де погратися,ні пісочниці,ні качель!!!щей до того всього голова ОССБ пропала!!!

Іван

Тi трущоби знести, людям дати по квартирi вiдповідної квадратури, в одному будинку. Всю територію що залишилась забудувати багатоповерхівками. Чудовий район буде.
Але це на грані фантастики в Новіку…

Місцевий.

Бараки позорище міста. Якби нормальний мер,то б потрошку і їх би там не було. Все таки центр міста. А то тулять будинки де небудь. Генеральне планування!