колі11

Що робити з ТАКИМ стадіоном? Фотозвіт

20 1974

Автор цього фотозвіту не шукав компромату ні на кого.

Він просто прийшов на єдиний у Нововолинську стадіон, зачувши, що у капітальний ремонт трибун і бігових доріжок місцева влада наміряється вкласти 21 млн. грн.

21 мільйон, громадяни!

Його враження, пряма мова: 

 

– Ногу можна зламати чи в’язи скрутити, поки на трибуну піднімешся. Усе аварійне, гниле й мохом поросло.

Тренер там усю душу вкладає у молоде покоління спортсменів. Тренер – молодець, стадіон – рухлядь.

 

 

За 21 мільйон краще взагалі знести цю руїну й новий з нуля побудувати. Це ж не римський Колізей, щоб його реставрувати.

Я нашим владцям за це руки б відрубав. Такі гроші треба вкладати в майбутнє дітей, а не в реставрацію руїн, яку мер, мабуть, знову довірить своїм перевіреним казнокрадам.

 

 

Фотозвіт – Артур

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

20 Коментар "Що робити з ТАКИМ стадіоном? Фотозвіт"

повідомляти

З Хацапетiвки
1 місяць 5 днів тому

У Ковелi стадiон попросту забросили. Ходят на нього в “Ч” , “Ж”, руiна.

РАДАР
1 місяць 5 днів тому

Такі гроші туди гатити – це божевілля. Чи в новий, чи у старий, без різниці.

Любава
1 місяць 5 днів тому

Зроблять ремонт, щоб забезпечити роботою сторожа? Хоча, він молодий…

Юра
1 місяць 5 днів тому

Люди не пишіть коментарі про те у чому не розумієте нічого. Навіть ,якщо не вкраде ніхто і копійки,такий стадіон побудувати за 21 мільйон гривень неможливо.Такі реалії сьогодення,а от реконструкція конче потрібна,але її не повинен робити коптюк і ко.Я так розумію стадіон находиться на балансі міста,а значить є відповідні люди які відповідали за утримання його у належному стані,от їх треба звільнити та покарати всіх до цього причетних.Мера в першу чергу.

Люди
1 місяць 5 днів тому

Не закривайте людям рота, Юро. Гастролери з 7-го кілометру й інших ринків де торгують? У Палаці культури, у Центрі дитячої творчості. Хоча на півроку мінімум, коли стадіон простоює, можна облаштувати накриття і торгові ряди на стадіоні! Якщо дозволено ярмаркувати в дитячому чи культурному закладі, то на стадіоні поготів!
Такий великий стадіон місту давно не потрібен. Ні новий, ні старий. Із такою кількістю трибун, які швидко приходять у жалюгідний вигляд. Його треба розумно переформатувати.
У парку забрали землюі під тенісні корти. А чому за рахунок частини трибун не зробити місце для таких видів спорту на стадіоні? Та море варіантів.

Шурік
1 місяць 5 днів тому

Як це не потрібен стадіон?!!! А куди подітись дітям? Пити і курити, чи можливо вживати наркотики? Безперечно необхідно будувати і стадіон і нові спортивні майданчики. Подивіться на першу школу. Відремонтували і там постійно зайнято – з самого ранку і до пізнього вечора. І вважаю це дуже добре. А вкладати гроші в здоров’я Ваших дітей є безперечно гарна ідея, яка привабить багато молоді і дітей. І як я розумію це не тільки для футболу, але й для майже всіх видів легкої атлетики. Отже хай будують і не тільки стадіон

Люди
1 місяць 5 днів тому

Стадіон потрібен, ніхто не заперечує, але не у такому форматі. Скільки разів на рік ви бачите його заповненим? На день міста, і то не весь? А на футбол зараз скільки вболівальників збирається?.. Це у 1950-х роках людей було море.
Там треба змінювати концепцію, формат. Час зовсім інший.

Гість
1 місяць 5 днів тому

Все правильно, стадіон потрібний, аби тільки його не реставрував відомий на всю область бракороб Коптюк.

Василь
1 місяць 5 днів тому

Ви не праві щодо Коптюка. Все робиться якісно і з гарантією. Навіть нардеп Гузь І.В. не може більше, як за 2 роки знайти компромат. А можливо, не хоче, комусь так треба. Треба його, Гузя І.В.ще раз обрати, тоді може за 5 років і назбирає. Остап Бендер проти Корейка також назбирав. https://ru.slovoidilo.ua/promise/42179.html

анти чобіт
1 місяць 5 днів тому

а яким повітрям будуть дихати люди на тому стадіоні?

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 місяць 5 днів тому

В.Б. збирається у вирій.

Олександр
1 місяць 5 днів тому

В одиночку, чи з “командою”?

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 місяць 4 днів тому
До Олександра. Вирій тимчасово відкладено. Віктор Борисович збираються на свою шосту каденцію, як вбачається, цього разу у якості першого голови об’єднаної територіальної громади “Гряди-Нововолинськ-Тишковичі”. Вони будуть моніторити обставини в УкраВ’їні за керівництва ЗЕ-Президента та його команди. Якщо вони (обставини) будуть сприятливими для подальшого розвитку ОЗУ та породженої ними зони “комуно-сапогізму” і “ЗЕ” відступить від своїх обіцянок по ліквідації корупції та організованої злочинност в Державі, як це робили всі його попередники, то В.Б. залишаться й надалі будуть кошмарити нас. Якщо обіцянки таки виявляться правдою і президент почне відправляти “священних корів” до буцегарень, – для відбуття у вирій все давно готове і… Читати далі »
Олександр
1 місяць 4 днів тому

Ще один тест громади Нововолинська на притомність?

Гість
1 місяць 5 днів тому

Наш вічний уже готується до виборів…

Олександр
1 місяць 5 днів тому

Це ж яким господарником потрібно бути, щоб довести стадіон до такого стану, а тепер забрати в громади міста 21 мільйон і ще не відомо, що вийде в результаті… Ремонт потрібен, мабуть для того, щоб потім “вигідно” продати в “надійні” руки… За 2-3 мільйони… Як земельку “Оснастки”…

Ворожка
1 місяць 5 днів тому

На Колізей трохи схоже – така ж сама багатовічна руйнація з вигляду. Страшенно шкода грошей, та і взагалі скільки ж це можна було би чогось добрішого і кориснішого за такі гроші зробити!… Але високе начальство вирішило – гуляти, так гуляти! Займатися спортом таки потрібно, але щось тут не клеїться, як із тим годинником і лавками посеред пішохідної доріжки на бульварі. Це капець

Вова
1 місяць 4 днів тому

За ті гроші можна зробити хороші стадіони в школах ,щоб було доступно всім мешканцям міста,а то деруть гроші за те щоб пограти на тому полі .Кому ті гроші йдуть,і за будинком спорту майданчик побудували ,а гроші мусиш платити за кожну годину ,треба перевірити куди і хто кладе ті гроші в кишеню.

Ворожка
1 місяць 3 днів тому

У тому то і вся суть цієї справи, що мова йде про прибутки до чиїхось кишень, а не про доступність заняття спортом для дітей і мешканців міста. А про оздоровлення і здоровий спосіб життя Нововолинців керівники меріі взагалі забули, бо воно їм треба? Це так схоже на наше престаріле і перестаріле начальство – якраз у їхньому стилі

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 місяць 3 днів тому

Колись, двоє братів, вночі, написали на стіні стадіону, котра виходить на центральний фасад “жовтого дому” метровими літерами: “САПОЖНІКОВ – ВОРОГ НАЦІЇ!”. Бозюню коханий! Моментально приїхав наряд міліції, група захоплення із автоматами і в бронежилетах, які протримали на землі хлопців, у жовтні місяці, хвилин зо 20. Довелося виручати.

wpDiscuz