зал

Що скаже зараз свідок? Суд онлайн

76 4432

Сьогодні у ковельському суді знову слухають справу про вбивство дівчини з Нововолинська.

РАДАР вестиме репортаж аж до кінця засідання. Будемо повідомляти про всі події в залі.

Починаємо.

 

У залі зібрались учасники процесу, представники поліції, служби сім’ї та молоді.

На першому плані – луцькі адвокати потерпілих Олександр Волощук, Елла Бордюженко і мати вбитої – Вікторія Литкіна.

 

 

Свідок, який скаже сьогодні те, про що мовчав понад 2 роки, теж у залі. Коли засідання розпочнеться, він вийде і чекатиме за дверима, аж поки викличуть.

Постійно додаватимемо нові деталі. Стежте за РАДАРОМ, заходьте на цю новину.

1. Прокурор Артем Рішко з Волинської обласної прокуратури просить суд продовжити термін тримання обох підсудних під вартою ще на 60 днів.

Також просить приєднати до справи деякі додаткові письмові докази. Це, зокрема, щоденник Каті.

2. Адвокат підсудного С.Шостак знову подає заперечення на це клопотання прокурора: мовляв, не наведено доказів про причетність його клієнта до вбивства.

Адвокат підсудного Т.Дягель запевняє, що немає доказів вини і його підзахисного.

 

Це перед початком засідання. “Поговори со мною, мама…”

 

Тим часом Сергій Литкін – батько Каті залишив на РАДАРІ звернення до користувача, який назвався АНОНІМОМ. Це дуже важливо, тому просимо поширити в мережах:

 – АНОНИМ, если это возможно, то перезвони мне или напиши на фейсбук на номер т.0671615734, Сергей.
Возможно, даже очень поможешь такой информацией про Назара С.

Мы сейчас в суде находимся, боремся изо всех сил против четырех защитников, пытаемся зацепиться за всех и за все, что только может помочь. Буду очень признателен и в долгу не останусь.

Тут Сергій, зрештою, звертається й до всіх, хто знає  цих обвинувачених у вбивстві. До кожного, хто може щось розповісти про Максима Т. і Назара С. – про їхню поведінку, звички, особливо про поведінку напередодні і після 1 серпня 2016 року.

Важлива кожна подробиця, бо їхній захист виставив свідків, які переконували суд: хлопчик Назар дуже слухняний і чемний.

3. Заслухали покази свідка Олександра Р. із Нововолинська. Він мешкає біля териконів третьої шахти. Розповів:

– У ніч проти 2 серпня 2016 р. дивився телевізор, тоді вийшов на ганок перекурити. Невдовзі почув страхітливий жіночий крик. Аж мурашки по шкірі. Крик тривав 2-3 секунди.

Олександр тоді ще згадав, що колись там зарізали жінку, вона так само моторошно кричала.

Але поліцію викликати не став.

Це не всі події сьогоднішнього судового засідання, трохи згодом додамо інші важливі моменти.

Слухання тривало близько 3 годин, уже завершилося. Наступне – 26 грудня.

А ще сьогодні за свідка був Мирон. Він попрощався з Катериною і пішов додому десь за годину-півтори до того, як її вбили.

Мирон уже давав покази у суді, але ж тепер слухають справу фактично заново…

 

Фото зробив Сергій Литкін

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

76 Коментар "Що скаже зараз свідок? Суд онлайн"

повідомляти

Анонім
8 місяців 12 днів тому

Доброго дня…. я вибачаюсь, но я не хочу бути причетним до суду, тому пишу сюди… всі питання, які ви бажаєте задати, задавайте сюди… своє прізвище і ім’я я не буду виголошувати… одне скажу: Статочнюка знаю…. з вигляду-то спокійний, но коли зачепи, то це простоо жесть… за те, шо бикував, то відповідно получав… а те, шо його захищає Моніч, Юзвик, Малєва, то ви не дивуйтесь…
Те, що була куплена бита в інтернет-магазині, я також знаю від студентів з технікуму, це Назар сам розказував деякому Міщанчуку…. якшо є питання, задавайте…

бабушка Кати
8 місяців 12 днів тому
АНОНИМ! то, что Вы ответили в интернет сайте РАДАР – спасибо Вам! но….. но для нас важно именно свидетельства в СУДЕ! для судей комментарии в СМИ ничего не значат!!! только свидетельские показания ПОД ПРИСЯГОЙ имеют значение!!! и к сожалению, получается, что кто хоть что нибудь может сказать ИМЕННО ПРАВДИВОЕ о статочнюке – не хотят этого делать. я, конечно же, не вправе Вам указывать и конечно же – не знаю мотивов Вашего отказа, но еще раз ПРОШУ – ПОМОГИТЕ нам!!! не д олжна эта М….ЗЬ уйти от справедливости! а насчет Мищанчука – не думаю, что он скажет правду, как и те… Читати далі »
АНАТОЛЬ_ Бідзюра
8 місяців 12 днів тому

“Анонім”, я радий, що ви нарешті з’явилися. Так і треба – і не буде гріха. Розкажіть все, хай навіть анонімно. Мучениця Катя втішиться на тому світі. Божа правда перемагає.

Віталій
8 місяців 12 днів тому

Шановний, Анонім. Я прошу Вас, якщо Ви маєте хоч найменшу можливість допомогти суду встановити справедливість і покарати винних, то скористайтеся нею. Дуже Вас прошу, допоможіть батькам Каті і самій Каті знайти спокій. Я думаю, що всі приєднаються до мого прохання. З Вашого коментаря зрозуміло, що Ви багато знаєте. Не залишайтеся осторонь дуже прошу.

Волинянка
8 місяців 11 днів тому

Віталій Люди бояться за себе. за свою сім”ю Хто захистить їх? 2 (два) роки тягнеться це знущання над людьми! Де ті, що обіцями допомогти в правдивому розслідуванні справи? Де Гудзь, наш Сапожніков і К, які людям це пообіцяли? По місту ходять чутки про що домовлялись з кримінальними елементами міста і за яку суму, родичі “пай-хлопчиків” щоб справа про вбивства не дійшла до розгляду в суді. Це дійсно-СІМЕЙКА МЕНТІВ А Ви самі знаєте, яка довіра людй до правових структур

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
8 місяців 11 днів тому
До “Волинянки”. Боятися – гріх. А дуже боятися – смертний гріх. Це не я придумав. Чому ми завжди свої страхи і фобії намагаємося перекласти на когось? Чому завжди чекаємо, що ХТОСЬ захистить нас? Чому ми – українці, намагаємося перекласти свої негаразди, скажімо, на активістів або волонтерів, надіючись, що хтось інший зробить все за нас, а ми будемо аплодувати у нього за спиною? І думати: “Ач, який я розумний! Хай комусь по голові дадуть, але ж я залишуся цілим.” Всі наші біди, у тім числі й у Нововолинську, від цього. Не плачтеся у хусточку, “Волинянко” а віднайдіть способи захистити себе і… Читати далі »
бабушка Кати
8 місяців 11 днів тому
вот так и живем, ВОЛИНЯНКА! **МОЯ ХАТА З КРАЮ!** боятся ментов, боятся городских властей, собак, одичалых подростков…. и в это время происходят убийства НЕВИННЫХ, творится безпредел в больницах, на улицах и в руководстве города!!! ДА – МОЯ ХАТА З КРАЮ!…… а насчет Сапожникова – а он ничего и не обещал! он даже не вышел из миськрады к людям, когда они там собрались, требуя справедливого расследования убийства – НЕ ЦАРСКОЕ ЭТО ДЕЛО! а Гузь?… он подал и министру внутренних дел Авакову и Генпрокурору Луценко депутатский запрос о взятии на контроль дело об убийстве Кати – то что он обещал….. *А ВОЗ… Читати далі »
бабушка Кати
8 місяців 11 днів тому

нет, извините, я еще хочу добавить – весьма возможно, что благодаря вмешательству нашего депутата И.Гузя был все-таки доправлен в Украину второй – м.терлецкий. хоть и прошло со времени обращения нашей прокуратуры в Интерпол больше года, но, ГЛАВНОЕ – получилось!

Лондон
8 місяців 11 днів тому

Ага, то Гузь таки щось помагав , чогось добився по цьому питанню ? О, молодець.

бабушка Кати
8 місяців 12 днів тому
и прошу, молю Вас, АНОНИМ! Вы просто представьте, что – не дай Бог! – случилась какая-то беда в Вашей семье и Вам просто НЕОБХОДИМО найти людей, которые могли бы Вам помочь! и эти люди ЕСТЬ, но они – эти люди – или не хотят утруждать себя поездкой в суд, или им ЭТО безразлично, или бояться последствий после своего свидетельства – неважно что. но у Вас просто НЕТ, чем ответить Вашим обидчикам и добиться СПРАВЕДЛИВОСТИ!!! поймите – ДОБРО всегда возвращается ДОБРОМ СТОРИЦЕЙ! а *моя хата с краю* – только помогает торжествовать убийцам и их заступникам. и МОЛЮ ВАС – подумайте и… Читати далі »
Анна
8 місяців 10 днів тому

не дай Боже, Якби з кимось з моїх близьких знайомих. не рідних, а близьких. дорогих мені людей сталось таке лихо, то жоден з них не сидів би на лаві підсудних. а лежав на другій шахті Не потрібно мені пмсати за божу кару і тому подібне Я буду пектись в пеклі. але і ця тварина жити не буде!

Тома
8 місяців 12 днів тому

Поки існують тварі без совісті, серця, які по-диявольськи вбивають безневинних дітей. Я- за смертну кару, виключно за смертну кару. В колишні дуже давні часи сім’ю вбивць і самих вбивць страчували, а хату та кожну річ, якою користувались ці виродки з-поміж людей, спалювали. І це було абсолютно правильно. Так викорінювалось зло. А зараз падаль вивертається, заплативши за кров невинної жертви гроші. І потім множиться, народжуючи ядовите зміюче насіння.

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
8 місяців 12 днів тому

Я маю деякий досвід у судових справах ще із радянських часів. І мені видається, що адвокати та рідні нещасної Каті (Господи, спом’яни у Царстві Своїм невинно та в особливо жорстокий спосіб забиту дитину!) занадто толерантно поводяться у ковельському суді щодо підсудних, їхніх адвокатів та й суддів, зрештою, теж.
Це не означає, що мають бути істерики, ненормативна лексика та особисті образи. Боже збав.
Проте, до названих осіб мала б бути доведена думка більшості членів громади міста Нововолинська, як щодо способів затягування правосуддя, яке, вочевидь, має місце у цій українській судовій установі, так і щодо цинічної поведінки, як вбачається, родичів та адвокатів підсудних.

бабушка Кати
8 місяців 12 днів тому

очень трудно… я как-то в перерыве в суде назвала статочнюка ВЫПЛОДКОМ, так на меня вызверилась его мамаша и я, естественно ОТВЕТИЛА бы ей *достойно*, но вмешался охранник и мне пришлось смолчать!

РАДАР
8 місяців 12 днів тому

Додали про покази свідка.

Ірина
8 місяців 12 днів тому

Байдужість – найбільше зло…

РАДАР
8 місяців 12 днів тому

Ще додали наприкінці.

анти чобіт
8 місяців 12 днів тому

ще ніколи так довго вбивць не судили,мабуть тому що сімейка мєнтовська

настя
8 місяців 12 днів тому

я знаю ціх дітей з 5 6 років виродкі яких пошукати, а мамаша вікторія **************** а лілю мені шкода

Ольга
8 місяців 12 днів тому

то дайте покази, допоможіть

бабушка Кати
8 місяців 12 днів тому

НАСТЯ, но ведь и Вы могли бы нам помочь – рассказать об этих ***** в суде! ведь защитнички их предоставили для свидетельских показаний только *подготовленных* свидетелей, которые в один голос твердят о доброте и позитивности этих уродов!

Свідок
8 місяців 12 днів тому

Коли пропала Катя я проходив біля терикону і бачив як з нього спускалися Бик з карного розшуку і з ним ще було 3-4 чоловіка я не розгледів хто це був вони були білим мінівеном або сітроен або пежо,а потім пройшло пару днів і знайшли Катю,до чого я це веду що наші “мєнти”знали про вбивство ще раніше і що вони робили на тому териконі…

Житель
8 місяців 12 днів тому

А ще в групі Зізнання Нововолинська було написано, що знайшли Катю на териконі, точно хтось знав, що вона там….

мешканка
8 місяців 12 днів тому

КОЛИ було написано? Можете знайти той запис?

Житель
8 місяців 12 днів тому

Можу знайти. Я думаю там ще адміни можуть багато чого розповісти і про Статочнюка, і про пости, там багато цікавого було …

Анонім
8 місяців 11 днів тому

Родина Литкіних я не стою осторонь і не живу по закону моя зата з краю…. я не хочу світитись ніде… можете ще в Юрчука В. спитати як в свідка він знав і Катю і того виродка і Міщанчука і всіх… якщо є питання суто до мене то задайте пан Сергій…. не хочу щоб знали хто я і шо я….вибачте

РАДАР
8 місяців 11 днів тому

Знайшов батько. Батько не міг знати про терикон. але шукав клято 10 днів усюди. Знайшов саме за запахом розкладення, бо на териконі у спеку вже було чути.
А деякі сволоти старанно відводили підозри від себе і натякали отакими коментарями, що це зробив чи батько… чи ще хтось… але не вони.

бабушка Кати
8 місяців 12 днів тому

в том, что нововолынские менты помогали Яше я и не сомневалась! не все, конечно, но такие были! к примеру, тот же Дорош! когда мой сын приходил в отделение Нов.полиции и спрашивал – как идут поиски Кати – он со смешком отвечал: “Нагуляється і прийде”. и дневник Кати он читал, где было написано, что Катя с Т….ким встречалась на терриконе. короче – менты…….

Декстер
8 місяців 12 днів тому

Була стаття про два обшуки у С. При першому нічого не знайшли і відпустили його,а вже за пару днів чи тиждень-був другий обшук,тоді С був взятий під варту! Статтю шукаю більше місяця, можливо вже її нема?!.

963
8 місяців 11 днів тому

так можливо це в коментах до статті ” Мобільник Каті зник, але знайшлася карта*

963
8 місяців 11 днів тому

помилилася. це у коментах до статті “Назар їздив у Словенію з флешкартою . . .”

Декстер
8 місяців 11 днів тому

Не знаю про коменти.. Пам’ятаю ,100% уривок із статті, типу щось цього: ,,не мали права більше часу тримати С.,так як при обшуці його помешкання і особистих речей, нічого не знайшли!!!…. І взагалі,в ту ніч в нього було алібі…

Декстер
8 місяців 11 днів тому

Треба слідчого ,,потрясти,,

Декстер
8 місяців 11 днів тому

Можете описати,якого віку,тіло будування, ,ріст,якого кольору волосся (або його відсутність) у тих 3-4 людей,які спускалися вниз по терикону?? Принаймні постарайтеся згадати!… Головне,в яку пору доби це відбулось?

Свідок
8 місяців 11 днів тому

Вони були на білому мінівені,це було в обідню пору, бо коли вони побачили що ми йдемо то одразу поприсідали але Бика я впізнав ту лису голову 100% він і всі були гарно одягнені точно не на шашлик приїжали
а других не розгледів

що вони робили
8 місяців 11 днів тому

Може, якраз і шукали на різних закинутих місцях? Забрались і на терикон

Лыткин Сергей
8 місяців 10 днів тому
Они не искали потому,что к ним с Луцка позвонил кто то и сказал,чтобы Катю не искали. Она нагуляется и прийдет сама. Эту информацию мне передали надежные источники. А на террикон ездили…ну это надо будет поднимать на суде. И,вообще, этих сволочей я ненавижу.Это волки в овечьих шкурах.Отпечаток с телефона стерли,постоянно меня сбивали с истинного пути поисков,не искали Катю,при обыске ночью,когда я сказал,что надо допросить Терлецких-дали им сбежать в Словению. При их обыске назначен не был следователь уполномоченный для этого.Вещи у них были запечатанные в один пакет, а привезенные в Луцк на экспертизы – совсем в другом. Это все будет подниматься мною… Читати далі »
Декстер
8 місяців 10 днів тому

Білий мінівен… Ворожка (скептично ставлюся до магії) сказала про терикон і білий бус!.. Якщо була правда про терикон,то не логічно відкидати версію про ,,білий бус” !!!! Тим більше є цікавий комент сусідки ,, сімейки”…. Ще кажуть,що років 5-7 тому назад була бійка в результаті чого людина померла (… виконавця не було притягнуто до відповідальності-справу зам’яли… виконавець-вбивця нібито був Яків Гуліда,такий ,, гарний” приклад для пасинка??! Тому сім’я не розгубилась,бо вже знала як приховувати подібні злочини і тих хто їм допоможе!!

здоровий глузд
8 місяців 10 днів тому

ворожка НЕ казала про терикон. Вона сказала про високу траву, зарості і “шукайте там, да загубили”. Давайте тут без жіночих романів.

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
8 місяців 10 днів тому

Покази ворожок, екстрасенсів, відьмаків та іншої нечисті не передбачені “ЗУ про поліцію”. Православна людина ніколи не користуватиметься їхніми послугами.

Декстер
8 місяців 10 днів тому

Розвертайтесь Анатолій,нам не в ту сторону) Я хочу зрозуміти послідовність дій злочинців.

бабушка Кати
8 місяців 10 днів тому

АНАТОЛЬ, а как было найти ребенка???!!! КАК?! никто из полиции пальцем не пошевелил!!! а даже наоборот! потом, когда Катина мама пришла в полицию и рассказала, что ей сказала ворожка – эти так называемые *СТРАЖИ ПОРЯДКА* поехали к этой женщине и так запугали ее, что та позвонила матери Кати и сказала, что больше помогать не будет – БОИТСЯ ЗА СВОЮ ЖИЗНЬ!!! но благодаря ей отец все-таки нашел своего ребенка.

Лыткин Сергей
8 місяців 9 днів тому

Благодаря Богу,а та женщина для меня сказала то,что дочери нет в живых и искать в высокой траве.Меня вел Господь все время присков,но всякие козлы постоянно сбивали меня с истинного пути.И эта информация послужила мне мощным толчком на то,что ждать больше нечего.Нужно искать,а искать я догадывался где.Я с нечистью,не дружу.И вам всем не советую.

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
8 місяців 9 днів тому

Отут саме час спитати у поліцаїв: хто покривав і чому?

бабушка Кати
8 місяців 9 днів тому

а кого спрашивать-то, АНАТОЛЬ?! я уже как-то писала: ВОРОН ВОРОНУ ГЛАЗ НЕ ВЫКЛЮЕТ!!!

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
8 місяців 8 днів тому
Питати нікого. Я пересвідчився. Всі мої суди із міським головою по його протиправних діях: нерозміщення інформації про роздачу\продаж комунального майна і коштів на сайті міської ради та про долю власності територіальної громади м. Нововолинська у вигляді об’єктів нерухомості і землі, міським виконавчим комітетом НВ міськради (голова В. Сапожніков), плавно перевели у обласні суди та Управління виконавчої служби. Я вже тут, нібито й ні до чого. Побував на особистому прийомі у нач. поліції В.К. Пикалюка, який згідно припису цього самого Управління мав занести відомості про невиконання рішення суду (кримінальну справу) до ЄРДР. згідно ст. 368 Кримінального Кодексу України. У поліції розводять… Читати далі »
Свідок
8 місяців 10 днів тому

То чому поприсідали коли побачили як ми йдемо?

Лыткин Сергей
8 місяців 10 днів тому

У меня появилась мысль.А что,если видели вы их 2 августа в обед,и это они прятали тело по просьбе или Яши,или старого Терлецкого.Сцикуны оставили ее на верху,прибежали домой и все рассказали кому надо.Или как я уже думал-в той семье все знали об этом заранее.

Декстер
8 місяців 10 днів тому

Тоді це пояснює той факт,чому предмет вбивства не знайдено…його просто забрав той,до кого взагалі питань ніяких не буде!

Анонім
8 місяців 10 днів тому
Припустіть шо Катя вийшла в ту ніч до одного Максима а назар сидів наверху і ожидав бо на мою думку Назар набагато жорстокіший… подивіться на погляд його… холодний лютий… в них був мотив… була вилучена біта… одяг був найдений з кровю Каті… фоешка чудом опинилась в телефоні вбивці…цього досталь шоб посадили…. а те що ви кажете шо родина тих виродків знала то скоріше всього правда… на мою думку найперше взнали дядько і мати вбивць…. дядько мусар а мати полюбе почне захищати..чого продали їхнє завідєніє??? Срочно треба були гроші на адвокатів і тд…бо знали шо вліпли… да і після першого суду… Читати далі »
бабушка Кати
8 місяців 10 днів тому

Вы ошибаетесь, АНОНИМ! ни орудия убийства, ни их одежды с КАТИНОЙ КРОВЬЮ найдено не было! ТОЛЬКО КАТИНА ФЛЕШКА.

Лыткин Сергей
8 місяців 10 днів тому

Биту,к сожалению,не нашли,а Монич?Да,уехал учиться куда то,за границу и его отец никаких усилий не предпринял,чтобы предоставить его в суд.А статую упрячут и так.С Божьей помощью,я и вся наша команда:адвокаты,покурор и судьи до этого логичного конца идем.Вот было бы здорово еще про биту узнать подробнее.

Свідок
8 місяців 6 днів тому

Може біту в “сальонку “озеро яке з боку,викинули?

Гость
8 місяців 9 днів тому

Боюсь, что они не тело прятали . а улики А тело спрятали еще ночью Почему не анализировали прозвоны этих сынков после 12 ночи? Шухер начался после убийства И все родственники были в разных местах – Луцк-Нововолынск- Старая Лишня

Алена
8 місяців 9 днів тому

Мне тоже интересен этот вопрос. Ведь если “мальчики” начали в 3 часа ночи звонить деду, а дед по цепочке еще куда-то, то так можно было бы вывести кто участвовал.

бабушка Кати
8 місяців 8 днів тому

да вся *семейка* – одни уничтожали орудие убийства, другая отчищала- отстирывала кровь Кати на одеждах и обуви, а третьи – готовились к отъезду!

Алена
8 місяців 8 днів тому

знать это хорошо, но чтобы суд это принял я так понимаю нужны улики. Например первый звонок от того тому-то, второй от того тому-то и т.д. Просто так никто никому среди ночи не звонит, особенно когда по заявлениям все спят да еще и в одном доме. А после череды звонков утром спаковались и спешно уехали за границу. Вся семейка заинтересованные лица, и стоило всех прошерстить по мобильным где кто был. Ведь показания на них никто давать не хочет, другим путем не доказать что они вечером уехали, ночью после череды звонков спешно приехали, а утром спаковались.

бабушка Кати
8 місяців 5 днів тому

АЛЕНА, следственная группа Нововолынска НЕ ПРОВЕРЯЛА звонки *семейки* в ночь с 1 на 2 августа! причины не знаем. а вот озеро, что рядом – обыскали ( благодаря следователю Литвину – он вызвал водолазов из Луцка). но там нашли только всякую ерунду и мусор. но даже если бы нашли биту – никаких бы следов на ней не было бы!

Алена
8 місяців 3 днів тому

Все в этом деле непонятно как из-за профессиональной халатности. Понятно что у вас уже нет сил этим всем заниматься. Но операторы хранят эти данные годами, стоит узнать каким образом можно проверить кому звонили “мальчики” в ту ночь.

Свідок
8 місяців 6 днів тому

Я не памятаю точної дати коли це було але памятаю що Катю знайшли після того як ми їх бачили через декілька днів і я теж так думаю,що вони забрали всі речові докази з терикону.

РАДАР
8 місяців 5 днів тому

А логіка де? Аж цілих 4 працівники поліції на злочинне прохання колеги підставляються під кримінал, під звільнення? І під довічні докори сумління? Воно їм треба – аж учотирьох лазити знищувати докази? Що могли обстежувати терикон – припускаю. Усе ж таки поліція мусила щось робити. А знищувати докази, підтирати за дітками – на це є дід, інші родичі… та й самі дітки пристарались, напевно.
Серіали менше дивіться.

бабушка Кати
8 місяців 5 днів тому

УВАЖАЕМЫЙ РАДАР! о каких укорах совести Вы говорите, тем более *довичных*?! спуститесь, пожалуйста, на грешную землю!!!

Лондон
8 місяців 11 днів тому

Суд безсилий, ті дітиська вже покарані, вони до кінця життя носитимуть тавра вбивць. А на волі їм одна дорога… Шостак теж не матиме спокою і спокійної старості. . . Знаю що кажу. Якщо смерть заподіяли, то отримають відплати

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
8 місяців 11 днів тому

Ніхто не покараний. Без постанови суду, на цьому світі, кари нема.

Цікаво
8 місяців 10 днів тому

Помиляєтесь кара є, земля кругла,не всі забули Анатолю є і свідки які колись і заговорять

бабушка Кати
8 місяців 10 днів тому

КОЛИСЬ?! да зачем – колись – очень важно – ЗАРАЗ!!! сейчас мы ожидаем – а вдруг еще у кого-нибудь заговорит совесть и он (она) захочет нам помочь! это бы было ЧУДО от Господа! А ВДРУГ и СЕЙЧАС?!

Лада
8 місяців 10 днів тому

Чому, ви не хочете звернутися до Курилової-екстрасенса вона дійсно сильна навіть в новинах показували вона розкрила вбивство, у якому навіть найменших зачіпок не було , можливо вона вказала нові докази і на всю країну розставив всі крапки над і

Декстер
8 місяців 9 днів тому

ТАМ ВСЕ ПО СЦЕНАРІЮ!!!! КУРИЛОВА БЕРЕ 400-700$ / ГОД. ДО ,, ВІДКРИТТЯ СВОЇХ ЗДІБНОСТЕЙ” ПРАЦЮВАЛА В АПТЕЦІ!!.. ЗАПАМ’ЯТАЙТЕ- ВСІ ПЕРЕДАЧІ З ПРИСТАВКОЮ ,,ШОУ”, МАЮТЬ ВИКЛЮЧНО РОЗВАЖАЛЬНО-ІНФОРМАЦІЙНИЙ ХАРАКТЕР !!!!

Гість
8 місяців 9 днів тому

Телешоу- це суцільний “сценарій”- хто більше заплатить. того й правда Згадайте “Говорить Україна” Що говорив дід? “В 21 заходив до хлопців… Зять з дочкою сиділи діля хати…Покійна така-сяка…” А ведучий з екрану запевнив, що за цією справою вони будуть слідкувати далі і зроблять ще одну програму В саму програму ввійшли лише сюжети, які були вигідні лише одній стороні Так що , меньше дивіться шоу, а більше думайте та аналізуйте

Анна
8 місяців 9 днів тому

Якщо люди не вірять ні в що, вони не звернуться. Але закон карми спрацьовує завжди І Бог карає за вбивства і на цьому світі до 7 покоління Просто, люди не знають гріхів своїх дідів. прадідів і

бабушка Кати
8 місяців 9 днів тому

для суда никакие ЭКСТРАСЕНСЫ не имеют значения! только тот, кто действительно может быть СВИДЕТЕЛЕМ и дать под присягой свои показания! а ИСТИНУ мы знаем! теперь дело за ПРАВОСУДИЕМ!!!

Декстер
8 місяців 9 днів тому

Яке призвіще у слідчого,що вів і передав справу до суду??

Тома
8 місяців 11 днів тому
Сидіти в норі і мовчати, то психологія наших людей. У мене питання, чому той свідок, який чув дикий крик дівчини, не зателефонував у поліцію одразу? ЧОМУ? Чому ми всі стишуємо голос телевізора і розмов і прислухаємося як до фільма, коли в сусідів скандал, плаче дитина та ридає жінка, а чоловік верещить та кидає речі? Замість того, щоб зателефонувати в поліцію, подібні сусіди назавтра носять “в зубах” той скандал і посміюються. З чого ви смієтеся, дорогенькі? Завтра на місці тої сусідської дитинки чи жінки, можуть бути ваші: донька, внучка, сестра, мама…. Ось і Катруся стала жертвою покідьків, і хтось чув, хтось… Читати далі »
АНАТОЛЬ_ Бідзюра
8 місяців 11 днів тому

Наші люди лягли спати, нічого не чули і не бачили.

Antidevil
8 місяців 10 днів тому

Я вам скажу чому – тому що коли викликається поліція на чоловіка, який лупить дружину, то дружина кидається потім в очі і кричить, що ви дурні і нічого не було!

Гість
8 місяців 9 днів тому

Про зникнення дівчини сусіди дізнались лише через де-кілька днів! І ніхто з них навіть не міг подумати про таке страхіття

wpDiscuz