завод

І що це буде на “Оснастці”?

28 6925

Учора спостережливий нововолинець Андрій помітив цікавий рух на вулиці Луцькій – біля напівзруйнованого  заводу “Оснастка” на виїзді з Нововолинська.

Територію обгородили від дороги парканом.

Отаким: 

 

 

У грудні 2017-го міська влада грозилася: чеські інвестори побудують на базі котельні “Оснастки” теплоелектростанцію, яка працюватиме на біопаливі (щепа верби, відходи з деревообробки). І у 15-й мікрорайон ця біо-ТЕС цілодобово подаватиме гарячу воду.

Потім були  розмови з німецькими бізнесменами про виробництво комплектуючих для легковиків. Німців найбільше зацікавила територія індустріального парку – 20 гектарів на вулиці Луцькій із усіма комунікаціями.

 

 

Нещодавно наш хронічний мер (понад 20 років у цьому кріслі) заявив, що на базі “Оснастки” уже цьогоріч запрацює потужне виробництво. Натякав і на якийсь перспективний проект із сотнями мільйонів інвестицій.

Чекаємо, що ж то вироблятимуть за парканом. Бо автозавод Порошенка у Луцьку, викупивши  на “Оснастці” чималі виробничі площі, так нічого тут за кілька років і не зробив.

 

 

Однак містом ширяться чутки, що насправді це буде “Кроноспан-2”. І що заводська 9-поверхівка піде під знос. 

 

Фото – наш читач Андрій

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

28 Коментар "І що це буде на “Оснастці”?"

повідомляти

5-томікрорайонівнянка
2 місяців 8 днів тому

СТО розберуть і буде ще “трохи” Кроноспану – чула . Нові робочі місця…

анти чобіт
2 місяців 7 днів тому

скоро потрібно буде нові місця під кладовище шукати

Фея
2 місяців 7 днів тому

Громадяни мають право вийти нарешті на протест, захищаючи своє життя здоров’я і здоров’я власних дітей. Протест потрібно показати по центральному, столичному телебаченню і описати у соцмережах. Громадяни, ворушиться! – Під лежачий камінь вода не тече. Гірка правда у тому, що крім вас більше немає кому цим займатись. Люди, вставайте!

Виталий
2 місяців 8 днів тому

Если это Германия взялась то что то будет думаю)))

Дзвін
2 місяців 8 днів тому

Є такий слушок, що від нинішнього президента на основі нашої Остастки буде побудовано завод рівносильний кроноспану… бо наш глівкокомандувач такого типу завод за кордоном вже викупив (за наші податки) то у нас тепер буде його філія… на здоров’я нововолиняни!!!! (інформація не перевірена але в кошному слушку є мабуть якась доля правди)…

Олександр
2 місяців 8 днів тому

Хоч правду написали, що слушок, ще й Порошенка приплели…. Кроноспан розширюється… А Взагалі-то, у Вас є мер-він знає що будується. Але, дивлячись як все таємно-для 15мікрорайону буде жопа!

Грабовський
2 місяців 8 днів тому

Ще така чутка: набирають людей розбирати 9-поверхову адмінбудівлю “Остастки”. Платня – 400 грн. на день.

Гість
2 місяців 8 днів тому

Готуємося купувати протигази

Інна
2 місяців 8 днів тому

Так насправді там буде Кроноспан. Там були підприємці, так заставили все обладнання розбирати, бо є угода з Кроноспаном. Всіх підприємців, які були в оренді, повиганяли. Не захотіли продовжувати договори з ними.

Місцевий
2 місяців 8 днів тому

Це кроноспан викупив завод. Будуть будувати нову лінію…

Кроноспан псує повітря людям
2 місяців 8 днів тому

А чому не було громадського обговорення? Чому нововолинців ставлять перед фактом? Покінська з австрійським хазяїном і з нововолинським папіком ніяк не нажеруться? На 5-му, на 6-му, на 15-му рак прогресує, є родини, де по двоє онкохворих. Що далі? По троє? У кожній хаті?

Читач
2 місяців 8 днів тому

Шановні мешканці 15,5,6 мікрорайонів. Попрощайтеся з якісним 4 джи та 3 джи інтернетом. На даху тих двох девятиповерхівок стоять вишки трьох найбільших операторів держави. Якщо будівлі знесуть ви будете мати лише два джи інтернет.

гість
2 місяців 8 днів тому

Там їх вже давно нема
застаріла інформація

Вася
2 місяців 8 днів тому

Кроноволинськ будують 🙂

Вова
2 місяців 8 днів тому

Знайомий працює на кроно. Говорив що просто вони переносять завод сюди(розширюють діючий). Там де він стояв ліс весь вирізали..

Віктор
2 місяців 8 днів тому

Буде Кроноспан, але не виробництво. Буде великий гараж для ремонту фур та контейнеровозів, а також стоянка для них. І можливо склади ще.

Кроноспан псує повітря людям
2 місяців 8 днів тому

Тобто ще страшніша загазованість, ще страшніа екологічна ситуація, море фур і остаточно розбиті дороги.
Подякували Покінській і Сапожнікову!

Антоніна
2 місяців 8 днів тому

Он як! То ми ще і з лісами попрощаємося?! Біля кожного терикону ліс. Але шахти закриті значить то самосів а не ліс, який ніде не зазначено.

гість
2 місяців 7 днів тому

Адмінбудівлю купив “Кроноспан”. Під знос.
Вітаємо у КРОНОволинську.

Андрій
2 місяців 7 днів тому

Що-то мало віриться, від місцевих цей об’єкт не залежить, значить знову якийсь з центру, що-то буде тут каламутити, як курятина труїть місто, а нам впарювати про робочі місця
Вони звичайно потрібні місту, але не здоров’ям населення.

Злая
2 місяців 7 днів тому

Коли вже той сапог нажреться і…

Критик
2 місяців 7 днів тому

Читаєш ці всі коментарі і дивуєшся: ще невідомо хто і що, але вже треба йти протестувати, нас труять і вбивають….
Ну звісно ж, на багато краще, щоб девятиповерхівка рушилася, там бухали бухарі і лазила дітвора…
і ще було б непогано, щоб та 9-поверхівка ще комусь на голову впала….

у мене два варіанти:
1) або нинішній власник нарешті подумав про безпеку людей і врешті все те загородив
2) або це хтось купив і нарешті за стільки років буде там щось робити. а що саме – ми дізнаємося, бо ж якщо будуть щось нове будувати, то по любому це буде публічна інформація.

марія
2 місяців 7 днів тому

Про що ви шановний говорите ! Ми гараз все розвалити а не дати людині готові площі під виробництво , хто цікавився за яку ціну продав наш мер завод? чому наші депутати не несуть ніякої відповідальності за це що робиться в місті? чому все таки розбирають завод? (заглянтьте з сторони ливарки) Невже нікого нема

Гість
2 місяців 7 днів тому

Марія Ви бачили ті приміщення – це тільки назва їх , там нічого нема тільки дах дирявий

Інна
2 місяців 6 днів тому

Правильно ,коли підприємці, які були в оренді не один рік, зробивши ремонт, поставивши декілька тонне обладнання, захотіли викупити, так х..н їм. А як Кроноспан, так їм можна.

Фея
2 місяців 5 днів тому
Є одна дуже важлива деталь і кричуще порушення санітарних, медичних, екологічних норм – підприємство такого рівня не може бути розміщене у населеному пункті! На заводі СТО не було таких шкідливих викидів, як на Кроноспані! Це ж за скільки МЕТРІВ від житлових будинків буде диміти та страшна труба???!!! Завод СТО був ляля і янгол у порівнянні із Кроноспаном! Навіть Ливарний зааод був розміщений далі вглиб і не приносив такої шкоди здоров’ю,’ю і довкіллю. Мінстерство Охорони здоров,’я, Санітарно-епідеміологічна служба, Екологи, АГОВ! – не орієнтується на документи, які вам показують. Подивіться наочно і проаналізуйте що це має бути! Відстань до спальних районів буквально… Читати далі »
марія
2 місяців 5 днів тому
я не тільки бачила а й працювала в тих приміщеннях і коли підприємці які орендували приміщення підійшли до нашого вельмишановного мера посприяти в адекватній платі за оренду і зберегти завод і поповнювати казну міста – він розвів руками і сказав а щоя зроблю.. і всі підприємці потихенньку почали шукати прихисток і забралися з території. а зараз простоявши пару років приміщення розбирають -це дуже по господарськи . чи може пора вже притягнути до відповідальності нашого мера? чому ніхто не провірить викидів з кроноспану? подивіться який возять ліс і роблять з нього тирсу …скоро буде пустир на волині без лісу .без озер… Читати далі »
Анатоль_ БІДЗЮРА
2 місяців 5 днів тому

ХТО притягне його до відповідальності?? Ви, чи знову Я? Чи Наталія Камишнікова? Пишіть свої анонімні коментарі й надалі, а ще краще – не пишіть нічого!

wpDiscuz