DSCF1057й

Що зробити з ямою Коптюка. Є ідеї!

18 1910

Хм, а вона збільшується. Я про ямисько на розі вулиць Винниченка і Св.Володимира в Нововолинську.

Ви будете сміятись, але ПП «МП “Сантехмонтаж» поклало там 9 місяців тому новісінький асфальт…

РАДАР уже неодноразово писав про містичні перетворення і дива, які відбуваються тут – на новопреставле… перепрошую, капітально відремонтованому покритті, у цьому проїзді, зачарованому злим відьмаком чи відданому на відкуп халтурникам.

І таких проклятих місць у Нововолинську чимало. Багатостраждальна вулиця Некрасова, що веде у 15-й мікрорайон. Капітально прокладене шляхове полотно змістили вбік на 5 чи й більше погонних метрів. Можу показати проект.

Або вулиця Тиха. Ми – активісти – довго домагались, аби працівники прокуратури переміряли її довжину і ширину після будівельних дорожніх робіт, вибірково пробурили шурфи й визначили точну кількість асфальту, гравію та інших матеріалів, закладених підрядником. І хоча врешті-решт документи перевірки нам надали, там вбачалося багато фальсифікацій у бік завищення.

От як ви думаєте, скільки буде 10 + 10?? 20? А ось і ні. 50 (!) і ні метром менше. Можу документально довести.

Та сьогодні мова про яму у центровому проїзді.

 

 

Коли вже там провалився асфальт, як це використати в інтересах громади?

Маю ідею, навіть три!

1. Встановити у ту яму «масляничного» стовпа, щоб громадяни лазили на нього у день стрітення зими з весною.

 

 

2. Змонтувати у тій ковбані новорічну ялинку, перенісши святкування у сквер Ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

3. Встановити у ту дзюру ще один годинник – посеред вулиці, як на бульварі Шевченка, й обгородити його лавами.

 

 

І все  буде «чікі-чікі»!

Не смійтеся. Це ж яка дика економія бюджетних коштів для міської спільноти!

 – А маршрутки кудою будуть їздити? – спитаєте.

А ми у пожежної частини відчикрижимо ділянку, як чиновники – для магазину «Аміго». Там і пустимо весь транспорт!

То як вам моє «чікі-чікі»?

 

А.Бідзюра

Колажі – А.Рязанов

 

Ознайомившись у соцмережах із цими геніальними, без перебільшення, ідеями, нововолинець Сергій Бондарчук пішов іще далі: 

 – Та які маршрутки – то ХХ століття, відстій. Треба метрополітен!.. А на місці ями – станцію зробити 🙂

 

 

У ТЕМУ:

Ямковий терор Коптюка

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

18 Коментар "Що зробити з ямою Коптюка. Є ідеї!"

повідомляти

Валік
11 місяців 29 днів тому
Все не можу більше читати й дивитися фото. Завтра піду на стадіон там де Каптюк поле переорав лежить гора щебеню. Візьму відро щібйонки і сам піду засиплю щібйонкою ту яму. Візьму так сказати ситуацію в свої руки. Бо надіятися на Сапожніков можна до нового потопу. А яма як милувала око так і буде милувати око бо та влада (місцева) поклала на нас на простий народ. Як нема хазяїна в Місті то я сам порядок наведу своїми руками. Я так само хотів зробити на стадіоні на тій дорожці що веде до базару там де кабель порвали і яму вирили. А засипати… Читати далі »
editor
11 місяців 29 днів тому

Валік, спокйно. Не варто там самотужки надриватися. Я пропоную організувати там ціле шоу. Запросити ТТІ, “Наше місто”, інші засоби. Зараз закинемо тут цю ідею, яке видовище вже завтра там влаштувати. Народ щось підкаже. І влаштуємо.
Буде крутіше за стовполазання з мультиварками. Народ, пропонуйте.

Собакилают корован идет або накралися.не будемо
11 місяців 29 днів тому

Валіку,не тільки на народ “поклала”, влада у, але й на усі місцеві ЗМІ. От як ЗІК зацікавився ” нововолинською народною республікою”, то мурашки у мера трохи нижче спини трохи забігали.. Викликав інші центральні ЗМІ, щоб відбрехатися. А на усе місцеве, навіть і ним прикормлене , плювати йому хотілося.

Житель міста
11 місяців 28 днів тому
Зробіть, тільки не на словах а на ділі флешмоб з тою ямою як зробили у Харкові… https://www.youtube.com/watch?v=3lYYkOB2rRg Тільки, від мене для Нововолинська поки що є два варіанти: Варіант перший: Зробіть та поставте у ту яму великий плакат на спеціальній тимчасовій деревянній конструкції, на якому буде написано великими яскравими червоними буквами “Обережно, Яма імени Коптюка та його друга Сапожникова!” А тоді уже запрошуйте всі ЗМІ та самі фотографуйте… хоча, водії та жителі уже самі все по фотографують та поширять… Варіант другий: Зробіть з якоїсь труби та картону копію “Сапожникового годинника” з тою самою емблемою міста (як на вашому головному фото цієї… Читати далі »
editor
11 місяців 28 днів тому

Зробіть самі плакат на держаку і годинник картонний – поставлю вже сьогодні. Без питань. Простоїть хвилин 20, потім викличу поліцію.
Напишіть сюди в коментарі (не для друку), коли й де забрати плакати.
Обіцяю, що буде весело.
Там іще у кого, може, плакат завалявся “Жити по-новому”?

Житель міста
11 місяців 28 днів тому

я зараз не в Україні…

editor
11 місяців 28 днів тому

шкода.

editor
11 місяців 29 днів тому

Ігор: Нарешті ми визначили, хто головний архітектор. 🙂
Коптюку і тим чувакам на другому поверсі треба пояснити, що дорога – це не асфальтне полотно, а інженерна конструкція з водовідведенням. і це не тільки те, що після дощу люди не можуть перейти вулицю. Вода руйнує дорогу…

Валік
11 місяців 29 днів тому

Жду народ ваші пропозиції, ідеї?

Олександр
11 місяців 29 днів тому

Живий ланцюг від тієї кучі щебню до ями, через міскраду,з відрами…тільки без ТТІ і Нововолинського каналу-краще розіслати стрім по всіх Українських каналах.

анти чобіт
11 місяців 29 днів тому

може, закатати в яму винуватця?..

за ланцюг
11 місяців 29 днів тому

Олександр діло говорить, а ще додати базарні споруди,що на комунікаціях зведені та житло Климовича ,що розміщене на каналізації та всупереч генплану міста, але з дозволу його кума.

editor
11 місяців 29 днів тому

на наданій йому безоплатно земельній ділянці. Невдовзі такі ділянки вже продавали з аукціону по 60 тис. грн., тоді це були солідні гроші. Климович із приятелем отримали надурняк.
Климович на той час уже був депутатом міськради. Тепер – цілий голова земельної комісії. Кум куму (керівнику міськрайонного управління Держгеокадастру) руку миє. Корупція? не чули.

editor
11 місяців 29 днів тому

Вдаримо ланцюгом по бездоріжжю?.. Ну, я за Коптюком підтирати не буду й нікому не раджу. Хай тягає щебінь сам. Із сином – директором асфальтного заводу на пару.
Можна просто викликати поліцію на це аварійне місце. Поліція складе протокол, бо їздити там справді НЕБЕЗПЕЧНО.
Далі написати заяву про відкриття кримінального провадження за фактом розкрадання бюджетних коштів. Заяву внесуть у реєстр. По ходу розслідування стане відомо, хто і скільки наклав у ту чорну діру.
А перед приїздом поліції встановити там дорожній знак: “Обережно, яма імені Коптюка!!!” або: “Тут Коптюк закопав ваші гроші”.
Фото, відео, народ із іменної ями посміється.

Валік
11 місяців 29 днів тому

В Україну сунуть морози такшо та яма і до квітня недожеве розлізеться бідна! Нам як активній громаді міста треба зробити все можливе і неможливе щоб той аферист більше асфальт не клав. Хай Сапожніков з області ще звідкись наймає фірму для асфальтування міста аби не той Каптюк!

editor
11 місяців 28 днів тому

інша фірма не знає так добре табличку ділення. То який сенс наймати іншу?

Валік
11 місяців 28 днів тому
Історія в тему. Грудень 18 число лежить перший сніг, легкий мороз. Іду собі через 3 Школу йшов у Водоканал а там Цирк. Під дверима школи на горбочку асфальт гарячий кладуть під школою ото була картина. Асфальт парує іній лежить, каток гуде, смола захолола від холоду а вони асфальтують шкільне подвір’я це комедія. Кажу нарошно хлопці я хочу до вас на роботу встроїтись від якої ви організації, хто бригадир. Відповідь була коротка Каптюк бос бригадир нічого не рішає, рішає бос бере того хто йому понравиться. А на наступний день на свіжопокладений асфальт упав перший сніг. І в мене в голові крутилась… Читати далі »
editor
11 місяців 28 днів тому

Громадяни нововолинці, підсобіть із картонним біг-беном та іншими веселими картинками.
І підтягуйтесь із ними на 12.00 сьогодні на пожежну площу.
Прихопіть лопату чи віник, хто шо. Можна зробити з віників опудалко халтурника на держаку.
Малювати не маю чим і не маю на чім – давайте самі.
Чобіт великий візьміть для вимірювання ями.
Ще у кого які ідеї, давайте пишіть.
О 12.00 почнемо.

wpDiscuz