DSCF1057й

Що зробити з ямою Коптюка. Є ідеї!

18 1822

Хм, а вона збільшується. Я про ямисько на розі вулиць Винниченка і Св.Володимира в Нововолинську.

Ви будете сміятись, але ПП «МП “Сантехмонтаж» поклало там 9 місяців тому новісінький асфальт…

РАДАР уже неодноразово писав про містичні перетворення і дива, які відбуваються тут – на новопреставле… перепрошую, капітально відремонтованому покритті, у цьому проїзді, зачарованому злим відьмаком чи відданому на відкуп халтурникам.

І таких проклятих місць у Нововолинську чимало. Багатостраждальна вулиця Некрасова, що веде у 15-й мікрорайон. Капітально прокладене шляхове полотно змістили вбік на 5 чи й більше погонних метрів. Можу показати проект.

Або вулиця Тиха. Ми – активісти – довго домагались, аби працівники прокуратури переміряли її довжину і ширину після будівельних дорожніх робіт, вибірково пробурили шурфи й визначили точну кількість асфальту, гравію та інших матеріалів, закладених підрядником. І хоча врешті-решт документи перевірки нам надали, там вбачалося багато фальсифікацій у бік завищення.

От як ви думаєте, скільки буде 10 + 10?? 20? А ось і ні. 50 (!) і ні метром менше. Можу документально довести.

Та сьогодні мова про яму у центровому проїзді.

 

 

Коли вже там провалився асфальт, як це використати в інтересах громади?

Маю ідею, навіть три!

1. Встановити у ту яму «масляничного» стовпа, щоб громадяни лазили на нього у день стрітення зими з весною.

 

 

2. Змонтувати у тій ковбані новорічну ялинку, перенісши святкування у сквер Ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

3. Встановити у ту дзюру ще один годинник – посеред вулиці, як на бульварі Шевченка, й обгородити його лавами.

 

 

І все  буде «чікі-чікі»!

Не смійтеся. Це ж яка дика економія бюджетних коштів для міської спільноти!

 – А маршрутки кудою будуть їздити? – спитаєте.

А ми у пожежної частини відчикрижимо ділянку, як чиновники – для магазину «Аміго». Там і пустимо весь транспорт!

То як вам моє «чікі-чікі»?

 

А.Бідзюра

Колажі – А.Рязанов

 

Ознайомившись у соцмережах із цими геніальними, без перебільшення, ідеями, нововолинець Сергій Бондарчук пішов іще далі: 

 – Та які маршрутки – то ХХ століття, відстій. Треба метрополітен!.. А на місці ями – станцію зробити 🙂

 

 

У ТЕМУ:

Ямковий терор Коптюка

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

18 Коментар "Що зробити з ямою Коптюка. Є ідеї!"

повідомляти

Валік
4 місяців 26 днів тому
Все не можу більше читати й дивитися фото. Завтра піду на стадіон там де Каптюк поле переорав лежить гора щебеню. Візьму відро щібйонки і сам піду засиплю щібйонкою ту яму. Візьму так сказати ситуацію в свої руки. Бо надіятися на Сапожніков можна до нового потопу. А яма як милувала око так і буде милувати око бо та влада (місцева) поклала на нас на простий народ. Як нема хазяїна в Місті то я сам порядок наведу своїми руками. Я так само хотів зробити на стадіоні на тій дорожці що веде до базару там де кабель порвали і яму вирили. А засипати… Читати далі »
Валік
4 місяців 26 днів тому

Жду народ ваші пропозиції, ідеї?

Олександр
4 місяців 26 днів тому

Живий ланцюг від тієї кучі щебню до ями, через міскраду,з відрами…тільки без ТТІ і Нововолинського каналу-краще розіслати стрім по всіх Українських каналах.

анти чобіт
4 місяців 26 днів тому

може, закатати в яму винуватця?..

за ланцюг
4 місяців 26 днів тому

Олександр діло говорить, а ще додати базарні споруди,що на комунікаціях зведені та житло Климовича ,що розміщене на каналізації та всупереч генплану міста, але з дозволу його кума.

Валік
4 місяців 26 днів тому

В Україну сунуть морози такшо та яма і до квітня недожеве розлізеться бідна! Нам як активній громаді міста треба зробити все можливе і неможливе щоб той аферист більше асфальт не клав. Хай Сапожніков з області ще звідкись наймає фірму для асфальтування міста аби не той Каптюк!

Валік
4 місяців 26 днів тому
Історія в тему. Грудень 18 число лежить перший сніг, легкий мороз. Іду собі через 3 Школу йшов у Водоканал а там Цирк. Під дверима школи на горбочку асфальт гарячий кладуть під школою ото була картина. Асфальт парує іній лежить, каток гуде, смола захолола від холоду а вони асфальтують шкільне подвір’я це комедія. Кажу нарошно хлопці я хочу до вас на роботу встроїтись від якої ви організації, хто бригадир. Відповідь була коротка Каптюк бос бригадир нічого не рішає, рішає бос бере того хто йому понравиться. А на наступний день на свіжопокладений асфальт упав перший сніг. І в мене в голові крутилась… Читати далі »
wpDiscuz