ямк

“Швидка” не доїде, бо вирва в трубі. Знову Коптюк напартачив!..

6 1143

 – Три роки тому “доблесні” робітники фірми “Сантехмонтаж” А.Коптюка за договором підряду ремонтували й відновлювали каналізаційну трубу, власник якої – “Волиньм’ясопродукт”.

Ось вам результат.

Це вигляд зовні, а всередині ще більша вирва! – обурено розповіла РАДАРУ мешканка Нововолинська Надія Станицька.

 

 Аварійна ситуація на вулиці Дорошенка біля будинку №86.

Це район “Волиньвугілля”, навпроти автоклубу “4х4”

 

– За таких погодніх умов завтра зранку вже не буде дороги до наших будинків. І швидка медична допомога,  що часто у нас буває, бо ми з сусідом після інсульту, НЕ ДОЇДЕ!! – у відчаї заявляє жінка.

РАДАР надішле цей крик душі нововолинському міському голові Віктору Сапожнікову, багаторічною дружбою з яким хизується халтурник Коптюк.

Депутати Нововолинської міськради, які регулярно читають РАДАР, – ви ж теж бодай якось відреагуйте на злісну халтуру та дерибан! Хоч муркніть, чи що…

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

6 Коментар "“Швидка” не доїде, бо вирва в трубі. Знову Коптюк напартачив!.."

повідомляти

шкода
4 місяців 18 днів тому

На вул. Маяковського, після минулорічної афери (перепрошую – заміни) з теплотрасою – із дощем і снігом сходить асфальт. Знову кошти громади Нововолинська… і робота для Коптюка?

Надія
4 місяців 5 днів тому

І що я Вам скажу, шановне товариство. Обіцянки, що після Великодня буде проводитися ремонтна компанія , не бачу. Маю надію, що все це дійство розпочнеться після провідної неділі))) маю таку надію()

wpDiscuz