IMG_20181205_150306

Скандал на громадських слуханнях у Нововолинську

73 3433

Я сказав перевізникам усе, що накипіло.

Але важко було слова добирати без матів…

Розповім про громадські слухання в Нововолинську, на яких привселюдно знущалися з пенсіонерів.

 

Мав сьогодні вільний час, то прийшов близько 15-ї години у міськраду.

Бачу – міський голова Сапожніков із задніх дверей вилітає з барсеткою, сідає у службову машину і втікає від виборців. Анекдот просто.

Піднявся я на 3-й поверх, подзвонив (тепер там така система), секретарка без питань відкрила двері і впустила. Оператор ТТІ зустрів мене з такими криками, що  аж секретарка вискочила. Кричав, що Сапожніков прочитав на РАДАРІ статтю про вбивство жінки і всі коментарі знизу, зателефонував власнику ТТІ Яремі, а Ярема добре відчитав своїх журналістів. За некоректні висловлювання у дворі, де скоєно вбивство.

Цей оператор ТТІ, наче підліток, ногою зсередини підпер двері залу засідань, але я все одно зайшов. Було багато перевізників, депутати, просто громадяни.

 

Трохи громадян зібралося…

 

Секретар ради Сторонський почав слухання. Перевізники один за одним повторювали свої мантри про здорожчання солярки, бензину, запчастин, гуми, мастильних матеріалів. Прості пенсіонери виступали зі своїми протестами проти підняття тарифів.

Сторонський позіхав, нудився й увесь час поправляв смартфон на підставці, який фіксував усе на відео, щоб мер потім переглянув.

 

Підняти тарифи, опустити людей. Чергове покращення від нововолинської влади

 

Я вже збирався йти, аж тут жінка з 15-го мікрорайону каже, що в неї пенсія 1600 гривень, вона – гіпертонік і щодня платити по 10 гривень за проїзд, бо часто на денному стаціонарі лежить, –  це знущання з пенсіонерів.

Тут якраз із крісла переді мною зривається один (мабуть, перевізник) і кричить – аж слина з рота – на старшу жінку:

 – А хто тобі винуватий, що ти ніща? Треба було пенсію нормальну заробити замолоду! І не плач тут, зараз усе дорожчає і буде далі дорожчати. Не ний тут, що ти ніща. Немає грошей, то ходи пішки!!!

 

– Скільки вам держава дала, стільки й маєте, –  каже цей небідний пільговик простій пенсіонерці на її питання, чи вже людям із пенсією 1500 гривень здихати.А перевізників треба зрозуміти…

 

Стоп-кран мій був зірваний отаким хамським ставленням до немічної жінки. Я вискочив уперед – і понеслось. Висловив усе у вічі кожному перевізнику. Важко було слова добирати без матів.

Розповів, що кожен перевізник має по джипу ВІП-класу, маєтки такі, що мер – бомж проти тих перевізників, і ще тим ***котинякам мало! Зажерлися, вимагають із нового року по 7 гривень за проїзд, як у Червонограді.

Депутат облради так виступав, що хотілося буханку хліба йому дати та нагодувати. Я розставив усі  крапки.  Якщо нема кому прищучити тих перевізників, то я сам прищучу, бо вони ожиріли від скрутних часів (як вони плакалися: «Зараз тяжкі часи, треба звикати до постійних здорожчань»).

Наостанок скажу: ніколи не очікував, що до пенсіонерів будуть ставитись як до худоби.

 

Артур

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

73 Коментар "Скандал на громадських слуханнях у Нововолинську"

повідомляти

Ульріх
7 місяців 15 днів тому

Ну-ну, якби молодість знала. Побачимо, де той перевізник буде років через 10.

Ярка
7 місяців 15 днів тому

“да пусть же помнит каждый князь,что князь не вечен , вечна грязь”. Не забувайте панове перевiзники ,якими “багатими ” були вашi батьки !!!!!

Людмила Бонюк
7 місяців 15 днів тому

була на слуханнях, дивно, але чомусь мало людей ходить, а все вирішують швидко зграя бідненьких перевізників, які стараються почистити кишені мешканців міста. Вже порахували надбавки до пенсій та зарплат, хоч би не запізнитись напхати свої кишені. Схаменіться, добродії, задумайтесь, адже не завжди так буде, і вже не за горами і ви станете старими і нікому не потрібними і віддасться вам по ділах ваших

Бандерівка
7 місяців 14 днів тому
Шкода мені ту пенсіонерку, а той хам просто тварюка зажерлива. Щоб йому на старості літ хліба не бачити і в руках не тримати. Гірка правда у тому, що перевізникам байдуже якій людині хамити – старенькій, чи дитині. Перевізники хамлять усім без виключення, коли їм щось не подобається. І вони, перевізники, знають одне -ЦІНИ ТРЕБА ПІДНІМАТИ, НАЧХАВШИ НА КУЛЬТУРУ ОБСЛУГОВУВАННЯ, СОВІСТЬ І ПОКРАЩЕННЯ СЕРВІСУ. І все вже вирішили і порахували раніше, ще до цих, практично формальних слухань. А громадяни, які були на слуханнях вписували свої імена і прізвища до списку, ставили підписи? Бо коли не вписували, то це кричущий непорядок з… Читати далі »
Юрій
7 місяців 15 днів тому

Хтось має серед родичів чи хороших знайомих водіїв-маршрутчиків щоб можна було порахувати пасажиропотік на маршрутах в базарні та будні дні? Скільки рейсів вони роблять за день? Яка виручка з однієї маршрутки за тиждень чи місяць, скільки йде на бензин та на зарплатню водієві?

Перевізник
7 місяців 14 днів тому

Юрій дам вам відповідь коротку.В місті п’ять років назад було сорок одна маршрутка з Благодатним.А зараз залишилося 23 автобуси.Остальні продали автобуси .Я думаю що не від хорошого прибутку.Три перевізники працюють в Польщі.Обміняли хороші прибутки на погані зарплати.Но ви цім словам неповірите.А призвища назвати я не маю права.

Олександр
7 місяців 14 днів тому

Якраз для цього і є Коцюра, але за “відкати” можна нічого не робити! І якраз місцева влада є замовником послуг… Невже хтось ще не розуміє, що твориться в Нововолинську? Це- банда!

Перевізник
7 місяців 14 днів тому

Що це за хам пише.Чому він не купить автобус і невозить людей.Може всіх возити безкоштовно.А чому за ціни в магазині мовчать,це що незнущання.І нехай факти надає хто такий багатий з перевізників.А за скотиняку треба буде відповісти.Ти на відео Є.

Олег
7 місяців 14 днів тому

Не купить автобус бо “ХТОСЬ” всі маршрути поскупляв. А Вам мало грошей то дороги відкриті, йдіть в друге місто де дорожче проїзд, я даю 100% на Ваше місце, по цим не підвищеним цінам, буде черга з охочих. А так зайдіть в мерію і скажіть що хотіли б їздити по маршруту 2, 6.

Ігор
6 місяців 26 днів тому

А за те що пенсіонера в підлогу словами витерли хто відповідати буде ? Кого ти лякаєш ?

Сусід
7 місяців 14 днів тому

Знову скиглять перевізники,знаю їхні 100% заробітки бо працював водієм у них.

шахтарі
7 місяців 14 днів тому

напишіть, будьте ласкаві , прізвище цього перевізника

Іван.
7 місяців 14 днів тому

Це не перевізник.

шахтарі
7 місяців 14 днів тому

а це часом не гура на гальорці сидить ?на БУЗІ редактор аж коментарі вимкнув, коли люди почали писати про походеньки гури з юрківом. оце так банда !

Олександр
7 місяців 14 днів тому

На Бузі всім невгодним коментарі вимикають… Попробуйте щось про Гузя написати проти…

Олег
7 місяців 14 днів тому

Просто потрібно провести повний аудит діяльності перевізників, провести повний техогляд їхніх гратів і перевірку придатності водіїв. Я думаю що не один автобус не пройде техогляд без хабаря. І 90% водіїв не складуть нормально іспити. А по грошах вони і так нормально заробляють робили б в збиток то не їздили, але хочеться здерти з людей останнє, бо на Мальдіви на пів року напевно не вистачає.

Юля
7 місяців 14 днів тому

А чому б не зробити страйк і всім не їздити на маршрутках хоча б кілька днів? Місто маленьке і скрізь можна дістатись пішки при бажанні. А перевізники втратили б багато

Анатоль_ БІДЗЮРА
7 місяців 14 днів тому

І це були громадські слухання?? Гм. Падати нижче місцевій владі і громаді Нововолинська – нікуди. Ми збирали, колись, на гр. слухання в ДЮЦі по 100-150 людей. По питаннях підвищення комунальних тарифів. І туди ж, місцева влада звозила зі всіх-усюд, автобусами, комунальників, лікарів, вчителів, чиновників ОМС – зо 200-250.
Чисельна перевага була на їхньому боці і рішення приймались такі, які потрібні були В. Сапожнікову. Деколи й компромісні. Проте, це була боротьба! А тут… Місцевій владі й надуватись, щоби, перепрошую, покакати, не потрібно. Прийшов, побачив – переміг! :))

Бандерівка
7 місяців 14 днів тому

Це стандартна психологічна схема, Анатоль. Давненько ви на світі живете, але паскудної психології керівництва не знаєте. Є психологія піару, психологія вбивці і психологія узурпаторів влади. Хто у нашому місті узурпатори влади? – це вже ви знаєте

Анатоль_ БІДЗЮРА
7 місяців 14 днів тому
Знаю, аж надто добре, “Бандерівко”, іще із радянських часів. Із тієї проклятої епохи у Нововолинську й не змінилося абсолютно нічого. Ті ж самі головуючі у крадіжках народного добра особи – “вождики” із колишніх стукачів КГБ СССР і їхніх свояків, а також “червоних директорів” – деяких керівників комунальних підприємств, частково – шкіл, ДДУ, ЦМЛ тощо, та їхніх підручних – слуг, співпляшників і співббля*ників – братство мисливців на великих і рогатих диких тварин – лосів, оленів, козуль… Все одні і ті ж. Підла і злочинна кругова порука. Молодих і розумних, справедливих і чесних у давнє комуністичне коло (кодло) керівників “чарівного містечка”, не… Читати далі »
Бандерівка
7 місяців 14 днів тому

Трішечки ви не праві у відношенні старшого і молодшого покоління, бо ви, як представник старшого, не крали б і не вибріхувались, а деякі молоді і “перспективні” не такі вже і перспективні і порядні, як вважають. Бо, наприклад, Благодатному із молодим мером думаю не пощастило. Але то тільки моя стороння думка, можливо люди у селищі вважають інакше

думаю читаю
7 місяців 14 днів тому

сапогу не угодний то і не пощастило

Бандерівка
7 місяців 13 днів тому

“думаю читаю”, тут я думаю – то що попередні селищні голови були угодні?

гість
7 місяців 13 днів тому

То два чоботи пара, обоє рябоє. Люблять себе, гроші, владу і піар. Брехуни та інтригани. Тільки один молодий, а другий давно на пенсії. Міський обтесався, а селищний хамидло хамидлом.

Олександр
7 місяців 14 днів тому

Ще до цієї когорти додайте тупе населення… Їм в лице плюють, а вони-божа роса.

маршрутчик
7 місяців 14 днів тому

що я щойно прочитав?це якийсь політ фантазії…

1313
7 місяців 14 днів тому

хочуть підняти ціни за проїзд, а просто робити генеральні прибиральння час від часу в салоні слабо? чи видумали далі дерти з людей гроші, а самі возити їх як скотів? нема навіть людського ставлення, все бичать

Очевидець
7 місяців 14 днів тому

По-моєму, це був не перевізник, а мерова шістка, пенсіонер-пільговик.

Бандерівка
7 місяців 14 днів тому

Цілком згідна. І мерових шісток багато тут у коментах на Радарі, на інших сайтах, та і взагалі скрізь

123
7 місяців 14 днів тому

хамства перевізника нема

Перевізник.
7 місяців 14 днів тому

Про пенсіонерів говорив точно не перевізник.100 процентів.І в тій статі половину невідповідає діям. А не коректними словами обзивати перевізників,або простих людей це неполюдськи.Перевізники возять пільговиків безкоштовно скільки існують маршрутки но їм ніхто не повернув ні одної копійки.Но перевізники всеодно погані.Ціни підняли во всіх містах,нижчої ціни як в Нововолинську немає.Писали про Червоноград,то поцікавтеся по якій ціні там возять і на яких автобусах( газельки)я напишу всерівно неповірите.А місто таке саме як наше і пенсії такіж.

куку
7 місяців 14 днів тому

Так це Развін так пінився, сідниці Сторонського і перевізників прикривав?.. Опаньки! Андрійку, воно тобі тре? Пенсію маєш шикарну, проїзд безкоштовний. Чого ти вислужуєшся?

Радник.
7 місяців 14 днів тому

Шановний РАДАР чому ви невикидаєте те що я пишу.Це несправедливо.

Ми поставили всі ваші коментарі, здається. Але маєте дуже багато ніків, визначтеся 🙂
Модер

Гість
7 місяців 14 днів тому

Я в Луцьку за 5 грн все місто можу проїхати, а ви в Нововолинську таку ціну хочете!!!так що перевізники не наглійте!!!!

Бандерівка
7 місяців 14 днів тому
Витрати пального залежать від відстані, кількості поворотів, зупинок, гальмівного шляху, швидкості руху/як сильно, тобто, шофер давить на газ при початку руху з місця. Швидкість руху у місті невелика, відстань також не марафонська, витрати пального контролювати /зменшити шофер зі стажем може запросто і без проблем. Є один момент, коли на поїздках у такому маленькому місті, як наше пального витрачається багато – коли старий автобус / транспортний засіб і зношений/несправний двигун. Але я думаю, що і це питання перевізники тримають під контролем, бо транжирами вони не є, більше того – перевізники скупі до крайнощів. У будь якому випадку перевірку виручки за день,… Читати далі »
Олександр
7 місяців 14 днів тому

А Ви не бачили, як шофери гроші на кучки розкладають? Як до автобуса підходять-касу знімають… А Ви завжди білетик вимагаєте – ось вам і рентабельність!

Бандерівка
7 місяців 14 днів тому

Та знаю я, знаю((, але білетиків я взагалі місцями не бачила😔

Бандерівка
7 місяців 12 днів тому

Додам – на те, щоб надрукувати білетики потрібні кошти, а перевізники таки дуже скупі за цей друк платити, та і невігідно їм вести чесний облік кількості пасажирів

Дядя Коля
7 місяців 14 днів тому

Приблизно підрахував пасажиропотік та 5 гривень за проїзд… щоб придбати новий автобус за сьогоднішніми цінами – це нерентабельно. Їздити на старих зламках – ще більш-менш, але поки не «залетиш» на ремонт двигуна чи коробки. Виграють з старими зламками тільки ті що мають по декілька автобусів і витрати рахують на шару, тобто ті автобуси що поки що не так ламаються покривають витрати тих що ремонтуються. В общім, не такий то зараз прибутковий цей бізнес… а тут ще й пенсіонери зі своїми пенсійними…

пенсіонер
7 місяців 14 днів тому

А хіба вони ще возять пенсіонерів безкоштовно? Дядьку, ви відстали, у нововолинських маршрутках пенсіонери давно вже платять повністю.

яяя
7 місяців 14 днів тому

А окрім того, податки, зарплата шоферу, який певно за 200 грн в день недовго поїздить, і податки за шофера. Люди , які аж так проти перевізників , можуть придбати собі автобуси( причому нові Мерси, бо ж ці їм не подобаються) і катати кого захочуть , та й мільйонів назаробляють, то ж так просто. А на рахунок маршрутів- перевізники взяли маршрути, то й ви зможете, я в вас вірю👍🏻
бо пока що , окрім нитья в коментах , ніхто нічого…
Беріть проблему в свої руки..

РАДАР
7 місяців 14 днів тому

титити, тут люди не проти перевізників, тут люди проти ваших апетитів і вашої змови з чиновниками. Люди хочуть комунальний транспорт, а це винятково прерогатива влади.
Влада в Нововолинську бездіє у транспортних питаннях абсолютно. От навіщо там начальник відділу транспорту? Вже можна було б не один автобус купити за ті гроші, що йдуть на протирання штанів.
І да, я в вас вірю, ви ж повернете дітям півціни за проїзд? Ви ж не тільки вмієте нити про подорожчання запчастин?..

Радник.
7 місяців 14 днів тому

А в нас сіли на 15.м і приїхали на 15.м теж за одну плату.Спробуйте так в Луцьку.

Гість
7 місяців 13 днів тому

Там теж можна обііхати туди і назад весь Луцьк, навіть дальше в села можна заііхати, такщо тут нема що говорити….

РАДАР
7 місяців 14 днів тому

Тільки мене тривожить, що знову зросте вартість проїзду для школярів??? Батьки учнів, а ви чому мовчите? Вам буде легко платити за проїзд кожного школярика по 8 гривень на день? А у з травня по 15 жовтня – аж по 10 гривень!
Ну, мовчіть, мовчіть.

Депутат
7 місяців 14 днів тому

Завжди можна перевестись в ту школу що поряд де ви проживаєте… все інше – то вже забаганки за які потрібно платити.

Олег
7 місяців 12 днів тому

Так перевізнику теж можна в друге місто, де дорожче, йти заробляти, чи їм хтось заборонив? А замість нього закупити комунальний транспорт і не буде проблем. А 5грн “то вже забаганки за які потрібно (перевізнику) платити”. Невже перевізники не думають головою? Люди просто перестануть їздити, місто маленьке пішачка пройдуться. а перевізник з 2 пасажирами буде їздити. Вже за 4грн багато відмовилося від поїздок, а за 5 відмовляться ще більше. Самі собі яму копають.

Катя
6 місяців 28 днів тому

Ну от і знову про дітей , з 2 січня 2019 р всі діти будуть їздити по 5 гр по місту по ЗАКОНУ! хоча ще далеко до травня , ну одним словом все для ЛЮДЕЙ і для ДІТЕЙ!

Артур
7 місяців 14 днів тому

Дорогі читачі, ви пишете, що блог – це політ фантазії моєї або що я вихваляв Сторонського. Хто в залі був, чув мої слова, я сказав: чого ви всі гав-гав на Мироновича, він не винний, він пешка. Я що, брешу??? Кашу заколотили саме перевізники. Андрію ті маршрутки сто років не снилися. Йдемо далі, хтось пише в коментарях, що явидумав слова про ніщу пенсіонерку. Ви не чули ще, як він ту пенсіонерку називав, коли сів…

Перевізник
7 місяців 14 днів тому

Артур за “скотиняк”треба відповісти.

Артур
7 місяців 14 днів тому

Зуби обламаєте об мене.

Артур
7 місяців 14 днів тому

Оператору ТТІ пропоную якось зустрітися поговорити за чашкою кави. Тут з обох наших сторін кожен був, можливо, в чомусь не правий, а інший не до кінця зрозумів. Хоча я ТТІ, м’яко кажучи, не дивлюся взагалі, бо там одна реклама мера, проте з хорошою людиною, думаю, ми порозуміємося якось. Хоча і я і він – ми обоє вперті, тому і вийшло отак. Поп’ємо каву, потиснемо руки і перегорнемо цю сторінку.

яяя
7 місяців 14 днів тому

Тобто по 8 грн платити норм, а по 10 ужас🤯????

РАДАР
7 місяців 14 днів тому

Ненормально як для дітей і 8 гривень, і 10.
У Нововолинську багато років поспіль школярі платили півціни. Хоча весь цей час за законом мали платити 75%. Але кілька перевізників знахабніли й у змові з Коцурою, Сторонським, Сапожніковим вирішили скасувати цю добру традицію. Тепер діти з 15 травня по 15 жовтня платять повну вартість, а з 15 жовтня до 15 травня – 75%.
Ані діти, ані їхні батьки, ані дідусі з бабусями цього нововолинським чинушам не пробачать. І мовчать до пори до часу.

яяя
7 місяців 14 днів тому

Їхні маєтки і машини, то їхня справа, Вони це заробили, а не ви їм дали, тоже собі заробіть і купіть. І заздрити не прийдеться

Артур
7 місяців 14 днів тому

Шановний чоловіче, я заздрю лише тим людям, у кого міцне здоров’я. Гроші для мене – це пісок. Головне в житті – щастя, а гроші самі додадуться.

анти чобіт
7 місяців 14 днів тому

ціна на нафту впала,збори завжди роблять у робочий день щоб менше людей прийшло а ще відкрили провадження за неякісний ремонт доріг Перемоги і Миру у Благодатному

яяя
7 місяців 12 днів тому

Де , по вашому, ціна на нафту впала??? а на 1 грн??? а піднялась на5 грн?!ну то вам легше щоб було, то хай перевізники почнуть піднімати на 7 грн, а потім:- ех не вам не нам, давай по 5грн.

РАДАР
7 місяців 14 днів тому
Спеціально для Радника, Перевізника, Володі, Володимира, Сергія, Петі, Івана, Іванича, Сані, Саші, З Греції ( і хто ти там ще, бо це ніки одного маршрутника). Не звинувачуй ні РАДАР, ні депутата Бабйчука у тому, що ви зажерлися, зарвались і дерете з дітей безбожно. Що діти раніше їздили за півціни, а тепер – за 75%, винен жлобізм перевізників, а ще конкретно винні Сапожніков, Сторонський і Коцура. Це з ними ви погодили таку обдирайлівку! Сапожніков зі Сторонським розслабились, бо до виборів ще далеко. Але пам’ять у людей добра, і перед виборами вони все байдужим чиновникам пригадають. Не ти і твій юрист пригадаєте… Читати далі »
Бандерівка
7 місяців 14 днів тому

Вони /перевізники і Сторонський, Коцура , Сапожніков не тільки тут влаштували обдирайлівку. Я їм теж пригадаю

Злая
7 місяців 14 днів тому

Ви подивіться які хати собі повистроювали ті маршруточники все ніяк нажертись не можуть

Злая
7 місяців 14 днів тому

Відказались би всі люди їздити. я розумію що не всі можуть ходити.вони вже геть обнагліли їздять як хочуть.грублять.двері ледь відкриваються грязно

куку
7 місяців 14 днів тому

Развін, і чого тобі вдома не сиділось? 🙂 Хотів прогнутися перед мером, а влаштував отакенний скандал, ще й Сторонського туди вляпав. Ех ти, “Анатоль_”! Ніякого креативу. Навіть нік у Бідзюри поцупив, правда ж?

Галина
7 місяців 13 днів тому

Ціни-то підняли, а обслуговування? Бруд і сморід так і залишився! Ще й хамлять!!!

Сусід
7 місяців 12 днів тому

Перевізники називають свій бізнес мало прибутковим ,бо хочуть конкретно заробляти щоб хватало і внукам і правнукам на майбутнє .ви подивіться як вони їздять по дорозі міжміського сполучення ,в туман чи темну пору доби на габаритних вогнях,завжди за ними тягнеться колона машин до 40 км/год.

Артур
7 місяців 12 днів тому

Сьогодні до мене підійшла одна людина. Подякувала мені, що хоч хтось щось каже в лице тим перевізникам. Це вчителька, вже пенсіонерка. Просила передати, що вона завжди читає Радар і лише на Радарі щось справді цікаве можна прочитати.
Просте слово, але як приємно.
Каже: бач, колорадський втік тоді. Хто, перепитую, Ну, мер, каже вона.
Колорадський – отак пенсіонери прозвали мера.

Анатоль_ БІДЗЮРА
7 місяців 12 днів тому

Ну, чого там соромитися, “Артуре? Комуняка, він і є ним – і вже не виправиться. Як і у випадку з горбатим. То отак треба й казати: Міський голова є “колорадос” із епохи СССР. І називати прізвище – Віктор Сапожніков. Докази потрібні? Надам.

Ярка
7 місяців 10 днів тому

Головне вчасно картуз помiняти .

Артур
7 місяців 12 днів тому

Йолки моталки 🙂 Вчора йолку поставили, вона гепнула.

анти чобіт
7 місяців 12 днів тому

це мабуть якийсь знак

Бандерівка
7 місяців 12 днів тому

Росло б собі дерево далі/ялинка, тобто, і ще не одне десятиліття, але запротестувало дерево, не захотіло красувалися з іграшками на плацу перед міським начальством у виконкомі. Дерева мають душу, ну і хоча б ялина, але проти колорадського мера, не те, що люди😃

РАДАР
7 місяців 12 днів тому

У нас на РАДАРІ нове опитування – щодо якості перевезень у нововолинських маршрутках.
Голосуйте, ваша думка нам дуже цікава!

Артур
7 місяців 7 днів тому

Вчора я з’їздив у Луцьк, бачив там маршрутку з написом: “Проїзд дорослий по Луцьку 5 гривень, дитячий 2 гривні”.
В нас скільки проїзд дітям, аа???

wpDiscuz