садовод

Скандальних дачних рейдерів зупинив суд. Веселов не є головою “Прикордонника”, його правління діяло незаконно

19 2326

РАДАР довго чекав цих новин із Нововолинського міського суду.

Там розглядали позови голови ревізійної комісії садівничого товариства “Прикордонник” Ірини Чужикової та незаконно звільненого голови товариства Сергія Солтана до осіб, які явно рейдерським шляхом улітку 2017-го захопили й офіс, і печатку, і документацію.

Суди тривали понад рік, і всі три позови повністю задоволені!

Суд визнав нечинним рішення самопроголошеного правління від 9 серпня 2017 р., коли члени призначили Ігоря Веселова виконувачем обов’язків голови.

Суд скасував наказ про звільнення голови товариства Сергія Солтана. “Прикордонник” має відшкодувати йому весь заробіток за вимушений прогул – за період, коли Веселов, Ушарук, їхні дружини та прибічники не допускали його до роботи. Загальна сума до виплати – 42 тисячі гривень.

 

Веселов і Ушарук довели до ручки…

 

Збори, що відбулися 11 березня 2018 р. у залі міської ради за участю заступника голови Нововолинської міськради В.Рожелюка, суд теж визнав нечинними. Отже, втратили чинність усі ухвалені на тих зборах рішення: про обрання нового правління й нової ревізійної комісії, про затвердження Веселова головою і про розробку змін до статуту товариства.

І це означає, що за дурний гонор, нахабне самоуправство, незаконні дії та роздуті амбіції самопроголошених членів на чолі з Веселовим та Ушаруком доведеться платити простим садівникам.

Але рейдери ніяк не заспокояться! І на 16 грудня знову незаконно, без жодних повноважень,  скликають дачників на збори.

РАДАР стежить за цією самоуправною ВЕСЕЛУХОЮ (як називають у “Прикордоннику” дії подружжя Веселових та їхніх спільників). Запасаємось…  ну, хто чим  хоче. 🙂

У ТЕМУ:

Злам дверей, винос мозку і три виклики поліції за півдня. Нова веселуха у “Прикордоннику”

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

19 Коментар "Скандальних дачних рейдерів зупинив суд. Веселов не є головою “Прикордонника”, його правління діяло незаконно"

повідомляти

Матвій
7 місяців 14 днів тому

З нетерпінням чекав закінчення цих судових справ і насправді сумнівався у вирішенні згідно Законів України, бо добре пам’ятаю збори 11.03.2018р. на яких заступник мера пан Рожелюк з трибуни запевняв присутніх про законність цих зборів і що всі РІШЕННЯ, прийняті на цих зборах, будуть законними.
Пан Рожелюк помилився або переоцінив свої можливості перед ЗАКОНАМИ. Хочеться вірити в те, що суди нарешті перестали виконувати примхи посадовців і надалі будуть розглядати справи, керуючись виключно Законами. З’являється довіра до нашого Нововолинського суду.

ХХХ
7 місяців 14 днів тому

Веселов і веселова офіційно отримують зарплати, їхній син, наскільки знаю, прокручував махінації з ділянками. Нормальний сімейний бізнес на бабульках!

Артем
7 місяців 14 днів тому

А синок же ж нібито в местах не столь отдалених зараз.Чи часом не по цих справах?

Світлана
7 місяців 12 днів тому

А чому ви боїтеся назватися?

садівник
7 місяців 14 днів тому
Може нарешті здихаємось тих ділків Веселових! Довели садівництво до ручки, ціле літо то води нема, то світла. Тепер чула, що вже грошей нема заплатити за світло, а де ж вони візьмуться, коли їх тринькати направо та наліво. Одного разу була свідком такої сцени: заходить Веселов до контори і каже бухгалтеру – дайте мені 300 грн, мені потрібно! Та мовчки витягла і дала ті гроші. І все, ніяких тобі документів і звітів. А зараз вже й Веселова сидить там з ранку до ночі, люди кажуть, що вже й вона получає 5000 грн зарплати.За що? Ким вона там може працювати? А зараз… Читати далі »
Андрій
7 місяців 14 днів тому

немає грошей заплатити за світло, а хто має платити за другу башню, яка качає воду Веселовим цілий рік?
Вони живуть на масиві постійно, платять як всі по 250 грн внески, а водою користуються круглий рік! А башня за місяць накручує немало квт, то виходить що люди оплачують їм ще й комфортне проживання! А деякі дачники не мають води навіть коли засуха!
Так у мене питання, коли Веселови перестануть дурити людей? Добре прилаштувалися-і він і вона отримують немаленькі зарплати, користуються коштами масиву на свій розсуд (ми ще й не знаємо, куди поділися гроші, чому їх не вистачає) і тримаються зубами за тепленьке місце!

Гість
7 місяців 12 днів тому

Шановний Андрію, доводжу до вашого відома що 2 башня не працює вже років 10 вона знаходиться на правій стороні ,, а дача Веселова знаходиться на лівій стороні , так щоце вже брехня

Ірина
7 місяців 12 днів тому

Я як голова ревізійної комісії офіційно заявляю, що друга башта працює цілий рік, обслуговує з 1 по15 лініі, споживає приблизно від 1000 до 1500 квт енергії за зимові місяці. Це легко доводиться платіжками і документами розрахунків з контрагентами.

Ніна
7 місяців 14 днів тому

Дай бог здоров’я цій голові ревізійної комісії. Уявляю скільки нервів і здоров’я затрачено щоб довести ці суди до логічного, справедливого завершення. Виходить, що в товаристві Ревізійна комісія завжди повинна слідкувати за рішеннями правління і за діями Голови. Мабуть це і є обов’язки ревізійної комісії.
Дуже правильно що в товаристві наведуть порядок згідно законів, бо Веселов дозволяв собі діяти як сам хотів- захотів відключив світло на масиві, за те що люди не платять внески і за світло. Але ж повинен відключати тим хто не платить, а не всім.
При попередньому Голові такого ніколи не було.

Нововолинець
7 місяців 14 днів тому

Проведуть нові збори, і якщо садівники будуть пасивні і не поийдуть, то по-новому оберуть “нового” голову дотримуючись всіх процедур і тоді суд вже не програють.

Андрій
7 місяців 14 днів тому

Щоб провести нові збори, напевне треба мати законного голову, а то хто буде їх проводити? Веселов вже признаний судом незаконним. По- друге треба пару кандидатур на посаду голови, щоб люди мали з чого вибрати, а то нам знову будуть втюхувати Веселова і знову вернемся туди звідки почали

Гість
7 місяців 12 днів тому

Андрію ! А давайте ви станете головою масиву

Анатоль_ БІДЗЮРА
7 місяців 14 днів тому

Звісно. Дії і всі документи видані нелегітимним правлінням “Прикордонника” є протиправними і такими, що мають бути скасованими. Як і дії виконкому Нововолинської міської ради, котрі постановами трьох судів різних рівнів теж були визнані протиправними.
А отже, всі рішення НВ виконавчого комітету щодо нерозміщення інформації на сайті міськради, а також в газеті “Наше місто” стосовно комунального майна, споруд, коштів, земельних ділянок тощо, роздарованих чи проданих родичам, своякам, кумам і слугам є недійсними. Так каже закон.

РАДАР
7 місяців 14 днів тому

Найскандальніше у цій історії – дії державного реєстратора. Його/її позивач залучав як третю сторону. І там вилізло таке…
Можливо, голова ревізійної комісії Ірина Вікторівна Чужикова нам розповість. Ви ж розумієте, без мера і підмерків там не обійшлося.

Анатоль_ БІДЗЮРА
7 місяців 13 днів тому

Там звідусіль писки мера та підмерків визирають. Із самих початків цієї історії.

Ok_Jimmy
7 місяців 13 днів тому

Вам скрізь мер і підМЕРчики ввижаються. Якби ви спостерігали за ситуацією то Ваших “припущень” тут би не було. На нараді яку скликали, попросили посприяти вирішенню питання з Чижиковим, адже він не міг “двох слів до купи зв’язати” і пояснити куди діваються гроші з товариства і на які потреби!!!

РАДАР
7 місяців 13 днів тому

Який Чижиков тобі ввижається, спостережливий ти наш? Чужі прізвища пиши правильно. І з’ясуй для початку, хто був обраний головою “Прикордонника”.
Державного реєстратора на нараду навіщо кликали? У якому питанні посприяти? Не здогадуєшся?
А за образу користувача (її видалено) прогуляйся в бан на тиждень-два.

Світлана
7 місяців 12 днів тому

Всіх неугодних будете банити?

РАДАР
7 місяців 12 днів тому

Усіх хамів і брехунів банили, банимо, будемо банити.
А неугодні – лише у поганих керовників. РАДАР не поганий і не керовник. 🙂 ,
До слова, у незаконного керівництва “Прикордонника” є неугодні.

wpDiscuz