сир

Склянка сиру – 30 гривень! Приходьте ще…

35 2162

Був я у четвер на великому базарі Нововолинська. Поділюся враженнями.

Стакан сиру в бабів – 30 гривень. Правда, легкий шок?

Молока півторачка – 15-18 гривень.

Молода капуста – аж по 15 гривень за кілограм.

Сало тонке – 30-35 гривень. Середньої грубини – 40-45 гривень, преміум сало (грубе) по 55-60 гривень.

Ковбаси трохи впали в ціні – 65-85 гривень.

 

 

На ринок сходив і ці два фото зробив Артур

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

35 Коментар "Склянка сиру – 30 гривень! Приходьте ще…"

повідомляти

Катя
15 днів 19 годин тому
А Ви пробували хоч раз в житті добути той стакан сиру?Вставати кожного дня зі сходом сонця, і зимою, і літом, заготовка кормів, обробити від мух (весна, літо,осінь), обробити від паразитів внутрішніх і ще багато чого, а це все потрачені час, сили, фінанси. Особисто я НІКОЛИ не працювала ні в селі, ні на городах, але чудово розумію, що це все саме не росте, і там треба реально ПАХАТИ з ранку до ночі, і цим постом Ви ображаєте людей, які завдяки своій нелегкій праці заробляють на життя. Ви кажете молоко Вам дороге, а знаєте по скільки його збирає машина?По 2-4 грн/л(і то… Читати далі »
Олександр
15 днів 18 годин тому

Машина збирає по 2-4 грн….то на жителях міст потрібно *відбити* різницю !!! І це не заплативши податки,в умовах антисанітарії…живіть, Катю, і далі так.

Пішохід
15 днів 4 годин тому

Купуй в магазині, ти сам хоть раз колись на молокозаводі був?

Lesia
14 днів 11 годин тому

Неподобається то вирости сам. Ось так. А про чужий труд так неможна

5555
15 днів 18 годин тому

1 кг капусти 15 грн – це ще мало! Ви ж ніхто не рахує скільки ви заробляєте за годину і скільки часу потрібно щоб посадити, полити, обробити, вирвати та ще й вам під ніс привезти! А той ніс ще й далі крутить “ДОРОГО”
Мінімальна заробітня плата за годину 20 грн! Майте совість! Якщо вже вам дорого – мовчки йдіть шукайте дешевше, а не стоїте і брудом поливаєте важку роботу!

Шпрот
15 днів 16 годин тому
25 гривнів за стакан сиру віддав сьогодні-) Так насипають стакан з горою ще й додають нормальну ложку в пакет на додачу) виходить півтора стакана, це нормальні ціни. В теперішніх реаліях коли люди масово відмовляються від ВРХ. У мене в селі (не Волинь) на вулиці у людей корова була майже у кожній хаті (у декого 2 були ), як гнали на пасовище було не менше 30 корів, а зарз 6 штук виганяють-) Не хочуть люди тримати тому що не вигідно навіть люди з малими дітьми не тримають – багато роботи, находитись треба, +корми, прибутку нема з цінами на заготівельне молоко тому… Читати далі »
Наталія
15 днів 16 годин тому

Ну ціни різні , щодо сиру так точно. І багато в кого коли купуєш то стакан виходить на 500-800 грамів. Купую часто , тому знаю про що кажу.
Зараз в кіоску де продають від монастиря продукти , молоко по 10 , творог по 40. Правда творог завжди різний – сухий,мокрий,середньої вологості. Але якісний. Може автору пригодиться інфо. буде знати де дешевше)))

Свiтлана
15 днів 16 годин тому

Я також купую сир.Але раз довелося самiй його робити. З трьох лiтровоi банки молока вийшов аж один великий стакан сиру. Так що нема чому дивуватися.

Катерина
15 днів 16 годин тому
Легкий шок? А у мене легкий шок від того, як люди в селі впахують, щоб оте отримати, виростити щоб не здохло, і продати. І діло навіть не тільки в праці, а й цінах на корм і солярку. А ще цінах на той самий газ і світло, де ці ж люди мають зварити їсти не тільки собі, а й худобі. І одягнути щось. І так само як ви бачити в цьому житті щось солодке, мати якусь техніку і інші блага, а не спати на сіні і сроглядати на зорі, після того як продадуть свій 100% натурпродукт дешевше магазинного гуано. І це… Читати далі »
ХХХ
15 днів 15 годин тому

Автор, сидіть вдома бережіть нерви, нащо Вам той шок. Або продайте квартиру, купіть хатину в селі, заведіть хазяйство і буде все “безплатно”

Lesia
14 днів 11 годин тому

Ооо чудова ідея для тих кому дорого. Думаю що і безплатного тоді вже незахочеться

Марина
15 днів 12 годин тому

На ринку біля стадіону у селян сир 20 та 25 гривень за стакан купувала в середу

Лілу
15 днів 9 годин тому

Якщо вас так здивували ціни на ринку, то що тоді говорити про магазинне молоко 900мл 27грн???? Але то ж в пакеті, значить норм. …. Автору нудно живеться от і пост вирішив написати))

Гість
14 днів 23 годин тому

Людей вже нічого не дивує. Ні ціни на домашнє молоко ні антібіотікі в тому домашньому молоці.
Ми труємося з завідною скоростю.

віктор
14 днів 23 годин тому
Я також із села і знаю не з розмов яка праця в селі і як вона повинна оцінюватися.Тут дехто називає молоком той перегон що продається в магазинах і щей хоче рівняти ціни на базарне молоко до цін на той перегон у бік підвищення,а чому не в сторону зниження.Ці виробники встановлюють ціни які їм заманеться нічим їх не обгрунтовуючи,нема ніякого контролю за ціноутворенням і продажем продукції як в магазинах так і на базарах.З того робочого як базарники так і ті що продають в магазинах готові здерти не тільки останню нитку а й навіть шкіру.Так не можна.Ціни повинні бути адекватними а вони… Читати далі »
Мандрiвничка
14 днів 19 годин тому

День у кабiнетi мiн.порахували,що газ коштував 5$ як за Янека так 5$ i за Порошенка.
Тiльки доходи зменшились.
Автор про це, мабуть, писав.

Lesia
14 днів 11 годин тому

Ось є такі розумні розказувати що дорого сало, сир, молоко. Хай піде до тої бабулі і поробить те що вона цілий день робить тоді можливо язик неповернеться таке говорити!

1313
13 днів 22 годин тому

Ціни не високі., просто зарплати маленькі. Кожна робота має оплачуватись як слід . Робота в селі -невдячна.

Сергій
11 днів 16 годин тому

Я впевнений на 100%, що автору достатньо було б лише один день попрацювати в селі: встати о 5 ранку, видоїти корову, бо в 6 вже треба на пашу вести, о 10-11 піти забрати, знову видоїти, прибрати в хліві ( якщо хочете щоб корова чиста була), о 15 знову завести на пашу, о 20 забрати, видоїти. А потім до 23-24 робите з молоком що хочете: сир, сметану і т.д.

+ свині, кури, сіно корові на зиму, город, і куча інших домашніх робіт.

І так кожен день, без вихідних.

Ви би той сир тоді по 50 продавали.

Фея
11 днів 16 годин тому

Він би тоді корову не тримав, бо казав би що не вигідно

Фея
11 днів 9 годин тому

А на додачу до всього трапляються такі корови, які полюбляють битись, і робити всілякі збитки саоїм господарям – то це вже взагалі пропаще діло(((

wpDiscuz