сир

Склянка сиру – 30 гривень! Приходьте ще…

35 2250

Був я у четвер на великому базарі Нововолинська. Поділюся враженнями.

Стакан сиру в бабів – 30 гривень. Правда, легкий шок?

Молока півторачка – 15-18 гривень.

Молода капуста – аж по 15 гривень за кілограм.

Сало тонке – 30-35 гривень. Середньої грубини – 40-45 гривень, преміум сало (грубе) по 55-60 гривень.

Ковбаси трохи впали в ціні – 65-85 гривень.

 

 

На ринок сходив і ці два фото зробив Артур

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

35 Коментар "Склянка сиру – 30 гривень! Приходьте ще…"

повідомляти

Катя
3 місяців 13 днів тому
А Ви пробували хоч раз в житті добути той стакан сиру?Вставати кожного дня зі сходом сонця, і зимою, і літом, заготовка кормів, обробити від мух (весна, літо,осінь), обробити від паразитів внутрішніх і ще багато чого, а це все потрачені час, сили, фінанси. Особисто я НІКОЛИ не працювала ні в селі, ні на городах, але чудово розумію, що це все саме не росте, і там треба реально ПАХАТИ з ранку до ночі, і цим постом Ви ображаєте людей, які завдяки своій нелегкій праці заробляють на життя. Ви кажете молоко Вам дороге, а знаєте по скільки його збирає машина?По 2-4 грн/л(і то… Читати далі »
editor
3 місяців 13 днів тому

Тут ніхто нікого не ображає. Хіба ви. Тут просто оприлюднено ціни. Читач сходив на ринок, трохи здивувався, поінформував. Де образи?

Ольга
3 місяців 13 днів тому

Та всі купують продукти і орієнтуються в цінах, хто в магазині, а хто на базарі. Що Ви хотіли донести до читачів цією статтею, бо я щось не зрозуміла?

editor
3 місяців 13 днів тому

це не стаття. 🙂 Це в рубриці “ФОТО” інформація про ціни на деякі продукти. Голос і погляд читача. Теж маєте право написати про те, що вас зацікавило чи зачепило. Ми надрукуємо.

Олександр
3 місяців 13 днів тому

Машина збирає по 2-4 грн….то на жителях міст потрібно *відбити* різницю !!! І це не заплативши податки,в умовах антисанітарії…живіть, Катю, і далі так.

Пішохід
3 місяців 12 днів тому

Купуй в магазині, ти сам хоть раз колись на молокозаводі був?

Lesia
3 місяців 12 днів тому

Неподобається то вирости сам. Ось так. А про чужий труд так неможна

5555
3 місяців 13 днів тому

1 кг капусти 15 грн – це ще мало! Ви ж ніхто не рахує скільки ви заробляєте за годину і скільки часу потрібно щоб посадити, полити, обробити, вирвати та ще й вам під ніс привезти! А той ніс ще й далі крутить “ДОРОГО”
Мінімальна заробітня плата за годину 20 грн! Майте совість! Якщо вже вам дорого – мовчки йдіть шукайте дешевше, а не стоїте і брудом поливаєте важку роботу!

editor
3 місяців 13 днів тому

ХТО ПОЛИВАЄ БРУДОМ??? ДЕ??? Не смішіть.
Просто в магазині по 10.

Lesia
3 місяців 12 днів тому

То хай купляють в магазині, а людей нема що обсуждати. Хто за скільки хоче за стільки й продасть, а не хочуть хай некупляють.

Шпрот
3 місяців 13 днів тому
25 гривнів за стакан сиру віддав сьогодні-) Так насипають стакан з горою ще й додають нормальну ложку в пакет на додачу) виходить півтора стакана, це нормальні ціни. В теперішніх реаліях коли люди масово відмовляються від ВРХ. У мене в селі (не Волинь) на вулиці у людей корова була майже у кожній хаті (у декого 2 були ), як гнали на пасовище було не менше 30 корів, а зарз 6 штук виганяють-) Не хочуть люди тримати тому що не вигідно навіть люди з малими дітьми не тримають – багато роботи, находитись треба, +корми, прибутку нема з цінами на заготівельне молоко тому… Читати далі »
Наталія
3 місяців 13 днів тому

Ну ціни різні , щодо сиру так точно. І багато в кого коли купуєш то стакан виходить на 500-800 грамів. Купую часто , тому знаю про що кажу.
Зараз в кіоску де продають від монастиря продукти , молоко по 10 , творог по 40. Правда творог завжди різний – сухий,мокрий,середньої вологості. Але якісний. Може автору пригодиться інфо. буде знати де дешевше)))

Свiтлана
3 місяців 13 днів тому

Я також купую сир.Але раз довелося самiй його робити. З трьох лiтровоi банки молока вийшов аж один великий стакан сиру. Так що нема чому дивуватися.

Катерина
3 місяців 13 днів тому
Легкий шок? А у мене легкий шок від того, як люди в селі впахують, щоб оте отримати, виростити щоб не здохло, і продати. І діло навіть не тільки в праці, а й цінах на корм і солярку. А ще цінах на той самий газ і світло, де ці ж люди мають зварити їсти не тільки собі, а й худобі. І одягнути щось. І так само як ви бачити в цьому житті щось солодке, мати якусь техніку і інші блага, а не спати на сіні і сроглядати на зорі, після того як продадуть свій 100% натурпродукт дешевше магазинного гуано. І це… Читати далі »
ХХХ
3 місяців 13 днів тому

Автор, сидіть вдома бережіть нерви, нащо Вам той шок. Або продайте квартиру, купіть хатину в селі, заведіть хазяйство і буде все “безплатно”

editor
3 місяців 13 днів тому

ХХХ, не кажіть автору, що він має робити, і він не скаже, куди вам іти. Він такий – чемний. 🙂

ХХХ
3 місяців 13 днів тому

Я не вказую, а від душі раджу. Він же пише що отримав шок, а нервові клітини не відновлюються

Lesia
3 місяців 12 днів тому

Попробує хай хоч день відпахати на те все більше непікне дорого чи ще щось

Lesia
3 місяців 12 днів тому

Ооо чудова ідея для тих кому дорого. Думаю що і безплатного тоді вже незахочеться

editor
3 місяців 13 днів тому

Дмитро: Я сьогодні в магазині “Статус” сир домашній (творог) брав 32 грн\кг. Дуже добрий сир. Завжди беру там той сир.

ХХХ
3 місяців 13 днів тому

Я теж брав такий у альфі, смачний,але це не творог, це сиркова маса(судячи з етикетки на відрі)

Вадим
3 місяців 13 днів тому

Який він домашній, якщо він не портиться? То сирково-хімічну масу ви купляєте а не домашній сир.

Гість
3 місяців 12 днів тому

Ви вірите шо якістний сир буде стоїти 32 грн. за кілограм? Тоді вам не завідую.
Зробіть експеримент киньте уводу той сир по 32 грн і сир шо дорогий. дешевий сир буде плавати зверху а справжній потоне. Діло в тому шо той сирочок по 32 грн. з пальмової олії тому такий дешевий. Виробляють його у Дніпропетровській обл. і везуть всякій хлам нам, бо тамошні люди знають шо то за смакота. Смачного!

Марина
3 місяців 13 днів тому

На ринку біля стадіону у селян сир 20 та 25 гривень за стакан купувала в середу

Лілу
3 місяців 13 днів тому

Якщо вас так здивували ціни на ринку, то що тоді говорити про магазинне молоко 900мл 27грн???? Але то ж в пакеті, значить норм. …. Автору нудно живеться от і пост вирішив написати))

editor
3 місяців 12 днів тому

Артура не здивували ціни на молоко, він про них просто поінформував. Його здивували вартість склянки сиру і 1 кг капусти. Читайте уважно й неупереджено.

ХХХ
3 місяців 12 днів тому

Якщо його не здивувала ціна на молоко, то як його могла здивувати ціна на сир?Ціна сиру=ціна молока+ціна роботи по його переробці

Гість
3 місяців 12 днів тому

Людей вже нічого не дивує. Ні ціни на домашнє молоко ні антібіотікі в тому домашньому молоці.
Ми труємося з завідною скоростю.

віктор
3 місяців 12 днів тому
Я також із села і знаю не з розмов яка праця в селі і як вона повинна оцінюватися.Тут дехто називає молоком той перегон що продається в магазинах і щей хоче рівняти ціни на базарне молоко до цін на той перегон у бік підвищення,а чому не в сторону зниження.Ці виробники встановлюють ціни які їм заманеться нічим їх не обгрунтовуючи,нема ніякого контролю за ціноутворенням і продажем продукції як в магазинах так і на базарах.З того робочого як базарники так і ті що продають в магазинах готові здерти не тільки останню нитку а й навіть шкіру.Так не можна.Ціни повинні бути адекватними а вони… Читати далі »
Мандрiвничка
3 місяців 12 днів тому

День у кабiнетi мiн.порахували,що газ коштував 5$ як за Янека так 5$ i за Порошенка.
Тiльки доходи зменшились.
Автор про це, мабуть, писав.

Lesia
3 місяців 12 днів тому

Ось є такі розумні розказувати що дорого сало, сир, молоко. Хай піде до тої бабулі і поробить те що вона цілий день робить тоді можливо язик неповернеться таке говорити!

1313
3 місяців 11 днів тому

Ціни не високі., просто зарплати маленькі. Кожна робота має оплачуватись як слід . Робота в селі -невдячна.

Сергій
3 місяців 9 днів тому

Я впевнений на 100%, що автору достатньо було б лише один день попрацювати в селі: встати о 5 ранку, видоїти корову, бо в 6 вже треба на пашу вести, о 10-11 піти забрати, знову видоїти, прибрати в хліві ( якщо хочете щоб корова чиста була), о 15 знову завести на пашу, о 20 забрати, видоїти. А потім до 23-24 робите з молоком що хочете: сир, сметану і т.д.

+ свині, кури, сіно корові на зиму, город, і куча інших домашніх робіт.

І так кожен день, без вихідних.

Ви би той сир тоді по 50 продавали.

Фея
3 місяців 9 днів тому

Він би тоді корову не тримав, бо казав би що не вигідно

Фея
3 місяців 8 днів тому

А на додачу до всього трапляються такі корови, які полюбляють битись, і робити всілякі збитки саоїм господарям – то це вже взагалі пропаще діло(((

wpDiscuz