рии

Скупитись на ринку стало дорожче, ніж у магазині. Поради “базарникам”

34 3194

Фішка ринку завжди була така: там усе дешевше і в одному місці.

Та тепер усе змінилося…

Порівняйте ціни на центральному ринку Нововолинська й у магазинах. Станом на 15.10 було так:

Цукор в АТБ, розфасований по 1 кг (вартість упаковки входить у ціну), за 50 кг – 695 грн. На ринку – від 700 грн.

Яблука точно такі самі на ринку – 16  грн., у магазині «Для вас» – 15  грн.

 

 

Знайомий каже:

На ринку закупляються ті, хто рахувати не вміє. Зараз навіть речі дешевше в магазині купити.

Ринок історично був створений для нижчих цін, ніж у магазинах. Ганьба ринку.

Так, ринковим підприємцям нині важко. Але важко й усім! Той, що стоїть на ринку, має розуміти: людина прийшла сюди купити дешевше, ніж у магазині.

Магазин платить ПДВ+лікарняні+зарплатня+оренда, а ціни там здебільшого нижчі!

 

 

Фішка ринку завжди була така: там усе дешевше і в одному місці.

Та якщо бабуля каже, що підняла ціну, бо долар піднявся, то де логіка? Це вже дурість.

Бабуль, ви ж вирощували свою городину, коли долар був нижчим! А по-друге, бабуль, а ви хотіли б купити дорожче (бо ж долар піднявся) те, що ви не можете взяти з городу?

Висновок: люди самі винні у підвищенні цін.

Але є сіра маса, яка не піднімає голову до світла, щоб зрозуміти це.

 

 

Будь-який товар на ринку (приміром, продукти) можна хоча б на 1 грн. зробити дешевшим, ніж у магазині.

І ринковий торговець у мінус не піде, бо ж старається закупити товар десь на гуртівні.

Люди тепер рідше ходять на базар – у мене багато знайомих, які дивляться на ринок як на СРСР бариг, а не продавців.

Продавець має розуміти, що ціну потрібно ставити просто не в мінус. Хай не намагається за день стати мільйонером і лякати покупця. Зараз покупці дуже розумні і навчились порівнювати ціни.

Підприємець, який виставляє ціну, та зроби ти бодай на гривню дешевше! Це вже приємно.

Люди звикли, що на ринку скуплятися вигідніше, не розчаровуй їх! Не втрачай покупців!

 

АГЕНТ

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

34 Коментар "Скупитись на ринку стало дорожче, ніж у магазині. Поради “базарникам”"

повідомляти

Оксана
10 місяців 30 днів тому

Я розумію підприємців, які торгують на ринку і ставлять ціни такі, як в магазині або і вище, бо: здебільшого на ринок товар (як і в магазин) привозять постачальники, тільки різниця в тому, що на ринок людина багато товару не візьме і має ціну роздріб, а по супермаркетах і по сітках магазинах беруть товар в великій кількості і для них стоїть ціна опт. Тому і ціни такі. А накрутка що в магазині, що на базарі та сама, просто початкова ціна інша, тому так і виходить.

5555
10 місяців 29 днів тому

Не правда! Це тільки такі гіганти в нашому місті як АТБ і Вопак,які працюють на пряму з виробником мають оптові ціни. А звичайнісінькі магазини всі мають таку саму ціну як і підприємці на базарі! Не беруть магазини великі кількості, тому що для цього портібно мати вільні кошт, які підприємець може вкласти в товар викупивши його! За первод відтермінування піддон Пепсі не продаси!

Серж
10 місяців 30 днів тому

згідний. ну не всі люди хто купує на ринку то лохи, просто часом людина просто зайде і купить. але те що ринок дорожчий за магазин-це правда.

Серж
10 місяців 30 днів тому

колись ми на ринок ходили кожен четверг суботу і неділю,зараз раз у місяць )) “базарники”скидайте ціни ..

123
10 місяців 30 днів тому

Агент, а ви тільки зараз помітили,що на ринку дорожче скуплятися,ніж в магазині? Я приїхала жити в Нововолинськ 9 років тому і майже відразу побачила,які на базарі бариги торгують. Там ціни більші або такі самі,як в магазині. Та навіть в тому самому «Для вас» овочі і фрукти дешевші,ніж на базарі. Хоча я теж виросла зі стереотипами,що ринок—дорівнює дешевше.

Вовк
10 місяців 30 днів тому

“бариги”по іншому неназовеш. таких і образити є за що . так як розумний підприємець слідкує за ринком”а барига грабує для свого заднього місця,тому таких і не гріх образити )) . а людям потрібно зрозуміти і примусити тих “бариг”скинути ціни.

Рома
10 місяців 30 днів тому

Ти спочатку дізнайся значення слова барига а потім щось пиши.А стаття заказна для маніпулювання. Тому що в супермаркетах товар викладений так щоб ви купили попутні покупки а ще на ринку можна купити речі із за кордону.які вам не може запропонувати ваш божественний супермаркет.

editor
10 місяців 30 днів тому

Рома, це блог, думки вголос, із АГЕНТОМ (автором) ми ніколи навіть не бачилися. Тому “стаття” НЕ “заказна”. Напишіть своє бачення, надрукуємо!

контрагент
10 місяців 29 днів тому

А гент поклав око на ринок – хороше,а головне ,прибильне місце . Якщо його впорядкувати і здати в аренду тим же підприємцям – БАБЛО ПОТЕЧЕ РІКОЮ …… а ОТ ЦІНИ ДЛЯ ПОКУПЦІВ ЧИ ЗНИЗЯТЬСЯ ??? “не думаю”.

Вовк
10 місяців 29 днів тому
рома тебе хтось лохом назвав? якщо на ринку купуєш щось ззакордонне якщо до кордону від того ринку 20км —хто лох?ось якраз і не лох сам купує і закордоном і у своїх по собівартості . “Тому що в супермаркетах товар викладений так щоб ви лохи купили попутні покупки а ще на ринку можна купити речі із за кордону.які вам не може запропонувати ваш божественний супермаркет”. Ніхто не вказував що можна купити, а вказали, що ринок підвищив ціни– Як робить розумна людина–поміряв на ринку а купив в інтернеті у перевіреного продавця–ніхто не рекомендував де тобі купувати-а на рахунок маніпуляціі я її знаю… Читати далі »
Серж
10 місяців 29 днів тому
Рома. Для тебе пояснення,щоб купити качествений товар, то ніколи це не робиться на ринку,а якщо тобі у кайф що тобі в лоба ляпнули, що це з турціі ,або як ти висловився із-за кордону ,так знай,із-закордону є теж категоріі качества,і риночний торгаш ніколи у житті не візьме качествений товар який вартий,так як щоб його купити є спец оптові бази по Україні які купують по ліцензіі,і якщо ти не лох, то ти купиш з-закордоном сам, щоб зекономити або просто купиш в інтернеті перед тим помірявши розмір на ринку, ось де розум )))тоже мені знайшов “на ринку закордонне” ))) заїдь за 20км в… Читати далі »
Андрій
10 місяців 23 днів тому

Рома красава!

Олександр
10 місяців 30 днів тому

цукор на ринку 650 грн за мішок

вовк
10 місяців 30 днів тому

був

Серж
10 місяців 29 днів тому

Олександр така ціна була 1день на ярмарку.зараз там на ринку перекуп заявив”720грн ” )))

Юрій
10 місяців 30 днів тому

Не всі магазини платять ПДВ. Край Сиротюка не платить, принаймні на чеку не має.

editor
10 місяців 30 днів тому

Галина Боровик: Так, дійсно, колись на ринку все було набагато дешевше. А зараз навпаки. Дещо буває дешеве, але це рідко. А за ярмарок— взагалі мовчу. Хіба це ярмарок? Все з прилавків повиносять на той «ярмарок» і торгують.

Олена
10 місяців 30 днів тому

Мені цікаво,чому на нашому ринку бабулі продають творог ,міряючи стаканами,а не важать на кілограми,як це роблять у інших містах

правдолюб
10 місяців 30 днів тому

бабулі, щоб виростити городину потрібно удобрити землю! А добрива відповідно до курса долара ростуть, ось і висновок с/г продукція також зросте у ціні

Вовк
10 місяців 29 днів тому

росте але не так суттєво як у бабулі –

Тарас
10 місяців 29 днів тому

А бабулі треба буде купувати ліки і комунальні теж по тим цінам за якими вона садила городину?
Тому що долар не вплине на грунт в який вона садить картоплю. Отже хай продає як 20 років тому за 50 коп кг, земля ж не змінилась за 20 років. Логіка автора просто виходить за межі земної атмосфери

Вовк
10 місяців 29 днів тому

Тарас, ніхто не писав, що бабуля не має підняти ціну, йдеться про те, що у четвер була ціна 20 грн., а у суботу 25 грн, і за ці 2-3 дні курс піднявся на 15 копійок, а хліб лишився і ліки по тій самій ціні. А бабулі справді часто відповідають, що не ліки подорожчали і не хліб, а “долар піднявся”

Валерій
10 місяців 27 днів тому

Десь приблизно місяць тому “Бабулі” успішно торгували огірками з “АТБ” Яка логіка які лохі ? У всіх на городах в ту пору огірків нема! А ти купляй синку, все домашне , без ХІМІЇ?

5555
10 місяців 29 днів тому

Це Ваша логіка виходить за межі! Цікаво чи Ви хоч раз виростили с/г продукцію! Якби так , то я б хотіла побачити як би Ви продавали за 50 копійок! Абсурдне і не обгрунтованн бачення! Ганьба таким!

Серж
10 місяців 29 днів тому

що Ви маєте на увазі? Майже кожна людина має дачу або город і кожен знає як щось виростити,і думаю якщо людина пішла на ринок купити щось у бабулі і на запитання чому так дорого,бабуля відпровідаєж”бо долар подорожчав”то це точно бабулі ганьба. так як долар до вирощування нічого спільного немає так як якщо бабуля справді принесла з городу то вона могла б продавати по ціні дешевше як у магазині. тому не видумуйте, 5555

Вовк
10 місяців 29 днів тому

Ринок є ринок, хто як хоче, так і цінить. Але щоб брали у бабулі, а не у магазині, то бабуля має зрозуміти, що потрібно ціну ставити дешевшу на ринку – і не тільки бабулі, а і тим торгашам. Щоб ми знову були на ринках кожен четвер, суботу і неділю, а не раз на місяць.

Лима
10 місяців 29 днів тому
Давно помітила, що на ярмарку все дорожче, або майже все. Неможливо було переконати близьких немолодих людей, що базар дорожче за магазин. Тому на їхні розмови про базар уваги не звертаю. Із речей теж більше люблю українські шкарпетки. А бабуля з вторгованими грішми якось жити повинна(а скрізь усе дорого), то якби вона продавала городину за копійки, то з неї би кури сміялись, та і навіщо тоді на базарі торгувати,як не заробляти – благодійністю вона ж не займається, як благодійний фонд. За кордоном вже давненько ціни різняться. А у нас той час, коли ціни на хліб, приміром, були однакові по усьому СРСР… Читати далі »
Оксана
10 місяців 29 днів тому

Це не риночні продавці бариги. Вони мають ті нещасні контейнери і торгують щоб сім’ю прокормити, а всілякі підприємці понастроювали по пару магазинів і на тому ще не зупиняються, і ціни скидають щоб один одному насолити. Не нажеруться ніяк.

контрагент
10 місяців 29 днів тому

ПРИЙШЛА ПОРА І ДО РИНКУ . МУЛЯЄ ВІН ВЖЕ НЕ ОДИН РІК ОЧІ “якомусь ненажері”

Валерій
10 місяців 27 днів тому

А баригам з ринку більше нічого не треба !Вони і так себе рахують царями світу. Купив палатку , 3 капустини , поставив ціну як за злиток золота, і воаля . З них хоч хтось спробував підти далі ? Магазини жити заважають! поназнижували цін , нормальний барига не може ціну від фанаря поставити!

Баба Міша
10 місяців 28 днів тому

Нормально ринок заробляє. Не влаштовує ціна, прийде хтось другий купить, а котедж на світязі як добудувати? Особливо другий ряд речовий, еліта)

Валерій
10 місяців 27 днів тому

Ті бариги просто рахувати не вміють! Воно піде зранку скупить весь акційний товар в тому ж АТБ , а потім продає по космічним цінам бо навіть собівартість скласти не може! Прямо підприємці року) Поставив лоток яєць і хоче на ньому хату вистроїти.

Антон
10 місяців 27 днів тому

а ще обраховують кругом!

Румпель
10 місяців 25 днів тому

Давно вже не скупляюсь у нас на ринку нічим, мені дешевше поїхати у локачі і скупитись там тими самими речами за нижчими цінами, а продукти завжди бадзюнь або рідний край.

wpDiscuz