зне

Слуга народу – кіно наживо. Зеленський, “зелень” і діти з раком

37 2084

Зручненько вмощуюсь і починаю дивитись. “Слуга народу” НАЖИВО!

Давай-давай.

Зіграй нам непідкупного і справедливого.

Учора ввечері, вже знаючи про тотальне ЗЕро, проголосувала за Порошенка (якого всю дорогу не сприймала)…

 

І пішла собі жити далі.

Весна без Пороху, так. Ви це зробили з країною.

Зайшла в магазин – апельсини з Іспанії ВДВІЧІ дешевші за рідну цибулю і капусту (стару). ОК, беремо апельсини. Для мене це досі святковий фрукт.

Ну, за вашу і нашу свободу. 🙂

Країна зависла на голці – на кнопці, телевізор із четвертої влади став першою. Джерелом влади!

А керує країною кнопкодав зі Швейцарії. 73% населення це влаштовує.

 

 

Немає брудної хвилі антисемітизму, це плюс. Немає в Україні народу, це мінус. Є населення.

А населення любить жарти, любить дотепних живчиків і не любить пафосу та війни.

“Та хай хоч китайською з Путіним домовляється, аби війна скінчилась. Хоч на колінах. Аби вже фсьо”. Це основний прихований меседж у бюлетенях.

Ну, для годиться кажуть про надію на зміни, на нові обличчя й на боротьбу з корупцією.

Сто років не дивилася серіалів. Тепер зручненько вмощуюсь і починаю перегляд. “Слуга народу” НАЖИВО! Давай-давай. Зіграй нам роль непідкупного і справедливого.

 

 

Скільки там мільйонів доларів ти заробив у 40 років непосильною працею в шоу-бізнесі? І “яка нафіг медична реформа”, так?

Володю, зайди-но з дружиною й дітьми в найближчу онколікарню. Відщипни від тих мільйонів на порятунок хоча б десятка чужих дітей.

 

 

Можеш привести туди весь телепул – пропіарять навзрид. Бо це ж некомфортно – слуга народу Зе в суцільній зелені, як той Петро – у шоколаді.  Тимчасом як ми за своєю межею бідності збираємо всім інтернетом на термінову операцію то тим, то тим…

Піди і віддай. Хоч пару своїх чесних мільйонів. І ми не скажемо, що це дешевий популізм. Бо діти житимуть.

 

 

А з Путіним постарайся все ж таки українською. Без колін та інших збочень, і не “посерединке”.

Час пішов, кіно наживо, що там нам покажуть сьогодні?

 

Наталя Камишникова

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

37 Коментар "Слуга народу – кіно наживо. Зеленський, “зелень” і діти з раком"

повідомляти

Катерина
1 місяць 2 днів тому

Значить президент має бути перш за все благодійником ? Заробив – віддай ?
Як на мене це вже абсурдні вимоги . Потрібно керуватись іншим : заробляй чесно , не наживаючись на коштах платників податків.
А от куди йдуть зароблені кошти , це діло кожного : хтось вкладає гроші в наукові проекти , хтось на благодійність , та й витрачати на власні інтереси гроші кожний має повне право .

РАДАР
1 місяць 2 днів тому
Президент перш за все має бути порядною людиною. Так говорив нам Зе, і ми повірили. А ще говорив, що він – слуга народу. Років вісім тому його маленька дочка виграла в його шоу “Розсміши коміка” 50 тис. грн. Тоді це були великі гроші. За кілька написаних мамою слабеньких жартів. Можна було разом з дитиною вкласти їх у благодійність. Інтернет забитий воланнями про допомогу. Лікарні забиті важкохворими бідними людьми. Але багатий тато слушно вирішив, що кожен має повне право витрачати гроші на власні інтереси. Так само слушно він вирішив придбати житло в Лондоні саме тоді, коли в Україні вже лилася кров… Читати далі »
Олег
1 місяць 2 днів тому

Я не знаю, давав він щось на благодійність чи не давав, але рахую що на благодійність треба давати анонімно, тоді це від серця. А коли піаришся на тих грошах що дав, тоді це не благодійність, а просто вложив гроші в рекламу себе коханого. Нормальний олігарх буде давати так що ніхто про це не знатиме, але чи є в нас вони ми не взнаємо.

Олександр
1 місяць 1 день тому

Ви поменьше б думали про багатих, а більше про себе і стало б все на місця. За кордоном безліч прикладів благодійності-фонд імені…, парк, споруджений на кошти…, лікарня, яка підтримується… Є дуже простий механізм – налогова декларація -списано на благодійність… Немає дурнішого, як видумувати колесо-все вже давно придумано, і закони, і схеми. А вибирати, к не вміли-так і не навчились.

Цікаво
1 місяць 2 днів тому

про бізнес Пороха мовчите який є у Росії і не закрився попри всі обіцянки

РАДАР
1 місяць 2 днів тому

Ну, вам же тут у двох блогах написали: Порошенко – це погано, олігархи при владі в найбіднішій країні Європи – взагалі дуже погано. Нас навіть Молдавія випередила за рівнем добробуту – офіційні дані.
Але у 2014-му населення свідомо обрало олігарха, який обіцяв швиденько закінчити війну і позиціонував себе як патріот із Майдану.
А цей красунчик усю дорогу до влади позиціонує себе не як олігарх, а як слуга народу, свій у дошку. Заперечує залежність від Коломойського. І нічого нам не сказав ні про цю жирну нерухомість в Італії, ні про своїх тамтешніх сусідів.

нов
1 місяць 1 день тому

а повинен був?

РАДАР
1 місяць 1 день тому

Як “порядна людина” – звісно, повинен.

нов
1 місяць 1 день тому

У нас закони , а про порядність – це тема доволі обширна. Якщо чистий перед законом- не особо що й приліпиш. На відміну від більшості наших кандидатів

РАДАР
1 місяць 1 день тому
Якщо. Як гадаєте, ваш кандидат чесно сплатив податки з усіх гонорарів за виступи на днях народження Коломойського? Чи за виступи перед Януковичем і Медведєвим. Та й Ахметов і Ко, мабуть, не скупились… Але тут не про про це, і не про АТО, і не про інших кандидатів. А винятково про те, що справжній слуга народу мав би почуватися некомфортно зі своїми сотнями мільйонів у злиденній країні. Фотографії нижні ще раз подивіться. Найкраще, що могли б зробити у команді Зеленського, – підказати йому, щоб зайшов у дитячу онколікарню. Корисно і для карми, і для піару, і, головне, для дітей. А тоді… Читати далі »
Олександр
1 місяць 1 день тому

Зе нічого не по винен-він сказав на щирій українській-я вам нічого нє должен! Він просто губошльоп-21закінчиться ера бідності… Відчули? Чекайте-все по-переду.

РАДАР
1 місяць 2 днів тому

І війни з Путіним для нього немає – є “повстанці ЛНР і ДНР”
Зеленського чи не першим привітав Янукович. Збіг? Не думаю. Хоча теж хотілося б вірити у казочку про непідкупного мільярдера, який героїчно піде проти системи. 🙂

Wagonwheel
1 місяць 2 днів тому

Він Вас не підведе, а якщо і станеться таке, то зразу покине пост. Правда, правда.

РАДАР
1 місяць 2 днів тому

Хай свої 73% не підведе, а я в це не граю.

Олександр
1 місяць 1 день тому

Через рік ті 73 з нього зроблять гірше, ніж з Порошенко і будуть говорити-я не голосував за нього… Щось ніяк не можу знайти голосувавшого за Януковича.

бабушка Кати
9 днів 5 годин тому

Я!

нов
1 місяць 1 день тому

а чим таким добрим відрізняється Порошенко?

РАДАР
1 місяць 1 день тому

Я не з порохоботів. Аж ніяк. Та, на відміну від вас, волію бачити біля керма держави людину, яка вже знає, куди і як треба рухатись. Надто – під обстрілом.
А, в нас ж нема війни й окупації, в нас “повстанці”. Як це ще Зеленський висловився – “бунтарі”.

нов
1 місяць 1 день тому

У нас антитерористична операція, доводжу до відома. І та людина , яка знає , куди рухатись, послала на убой молодих хлопців на четвертий рік антитирористичної операції,щоб ввести воєнний стан і дотягнути вибори президента до парламенських , щоб пропихнути свою партію.І за допомогою неї робити далі те, що захочеться. І чомусь ви не хочете цього бачити, навідміну від нас…

РАДАР
1 місяць 1 день тому

У нас війна, доводжу до вашого відома. І я не тільки бачу, а, на відміну від вас, говорю. Під своїм прізвищем. Тоді й зараз.
http://radar.in.ua/800-zagyblyh-11-kamaziv-til-de-zhaloba-prezydente/
http://radar.in.ua/poranenyh-rizaly-yak-hudobu-na-zabytti-u-putinskomu-korydori/
І так далі.
Поговоримо про здобутки президента й головнокомандувача Зеленського за півроку, ОК?

Олександр
1 місяць 1 день тому

… На відміну від нас… Кого вас? Ви колективний писака? Ви не доводьте до нашого відома, а краще розберіться в сміття у своїй голові-АТО давно закінчено. У нас ВІЙНА! І про “кинув на убой”… Пишеш-значить не” кинув”. На убой кидав Сталін, який не хотів чомусь закінчити війну з маленькою Німеччиною… При ньому ти таку херню точно не написав би.

Оля
9 днів 2 годин тому
Саме так, дитина виграла в ЙОГО ШОУ! А Зеленський не знімає шоу та фільми за гроші людей які накрав при владі, а ще в шоу Зе виграють і інші люди, легким способом можуть заробити гроші, чому ж Порошенко не підкине трохи грошей для хворих та для тих хто цього потребує, а ви не забулися яка сума заборгованості в України на кожного громадянина? Ви говорите що він придбав житло чи ще щось там , так він має на це право!Здається ні у вас ні у мене він ці кошти не вкрав! Зверніться до пана Порошенка, скільки він магазинів відкрив за час… Читати далі »
РАДАР
9 днів 1 година тому

Я розумію, вам хочеться виправдати ваш вибір. Але ми вже тут з’ясували: Порошенко – бяка, Зеленський – цяця. То хай би та цяця як СЛУГА НАРОДУ врешті-решт показала добрий приклад іншим мільярдерам і мультимільйонерам.

Забув
1 місяць 2 днів тому

Як з’ясувало Слідство.Інфо, Володимир Зеленський не згадав у декларації кандидата на посаду президента 15-кімнатну віллу в італійському місті Форте-дей-Мармі, вартістю майже $4 млн. Маєток оформлений на одну з фірм Зеленського.
Форте-дей-Мармі називають “російською провінцією” – зокрема, там мають нерухомість російські олігархи Роман Абрамович, Олег Дерипаска, а також члени родини Бориса Єльцина

Олександр
1 місяць 1 день тому

А ще збрехав, що володіє англійською та українською мовою. Пять слів англійською і бекання українською… Поліглот.

Інна
1 місяць 2 днів тому

Заробляй чесно – це не про гонорари в конвертах на корпоративах у нашої чи російської “еліти” і в Женеві на днях народження Коломойського.

марія
9 днів 6 годин тому

Хоч одна людина зрозуміла звідки у зе чесно зароблені гонорали (КОНВЕРТАХ0 з яких чесний слуга народу забув сплатити податки

Зебот
1 місяць 2 днів тому

Жлоби Нововолинська, підтягуйтесь і лайкайте Катерину. Невже нас тільки 11?!

Анонім
1 місяць 2 днів тому

Ніби попав на чийсь блог ну в принципі сайт не позиціонував себе як новинний портал.

РАДАР
1 місяць 2 днів тому

І ви справді прочитали БЛОГ у рубриці “БЛОГИ”.
Сайт позиціонує себе як цікавий і різноплановий. 🙂

Нововолинець
1 місяць 2 днів тому
Хочу розповісти що я думаю по цій темі. Спершу політика. Я дуже боюся осінніх парламентських виборі! Боюся що отоді точно комедійний серіал буде. Боюся що опора держави Рада змінить не лише кольори а й курс держави. Порошенка безумовно потрібно було знімати. Він свої сили уже давно вичерпав. А от парламент я хвилююся за державу що опять туди прийдуть олігархи які будуть відстоювати свої інтереси своїх заводів. Тепер скажу про медицину в Україні давно пора переходити на Польську модель страхової медицини. І на останок я маю велику надію що нове покоління молодих політиків таки доведуть медичну реформу до закордонних стандартів коли… Читати далі »
волинянка
1 місяць 2 днів тому

Комедійний серіал уже почався. Наш новий презік ні разу ні за що не відповідає. Ні за тарифи, ні за посадку корупціонерів. Він тільки головнокомандувач, ну и й так, по мелочовці. А сам від армії відкосив. Бойові офіцери вже регочуть. І не тільки тут, а й за поребриком. Там взагалі хохлам не надякуються.

Зебот
1 місяць 2 днів тому

Ну, не скажіть. У Зеленського великий військовий досвід. Він Наполеона у кіно зіграв.

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 місяць 1 день тому

І без промаху скосив із обох рук з УЗІ, у серіалі, всіх корупціонерів. Я вам ще не раз про це нагадаю, 72,23%. Обов’язково.

Олександр
1 місяць 1 день тому

Польську? А чому не якусь іншу? Але маленька проблема-при малій зарплати-малі відрахування-погана якість, хабарі… Економіка хвора, не працює. Пасажир на Польщу має 300 в день, мінімалка-200. Хтось думав-звідки в Нововолинську мільйонери? З ваших мінімальних зарплат!

РАДАР
1 місяць 1 день тому

Підсумую. Інтернет тісний, місцеві Зекоманди це прочитали й можуть вкласти своєму президенту у вуха, що задля карми, піару і порятунку хоча б десятка дітей він може зробити класний хід.
І показати приклад іншим мультимільйонерам та мільярдерам.
Отак по десятку врятованих діток на кожного з них – і буде норм. Порошенко-барига не зробив, а Зе як справжній слуга народу зробить,
У мене все. Політикування мене не цікавить. Привіт жлобам.

Олександр
1 місяць 1 день тому

Ага! І хай передадуть, що він ніколи не буде МОЇМ президентом, після того, що наговорив. Навіть сміливості не хватило вибачитись. Нічого, пережив п’ятьох-переживу і це! І про нововолинську Зе-команду…де ви були до цього, щось “дєлов” не бачу. Готуйтесь, скоро вас “навчать”,дайте” папіку” перевзулись.

wpDiscuz