IMG_20180620_103622

Смертельні розваги під носом чиновників. Чого не бачать ТСН і СТН

9 3539

Нововолинці подивились по телевізору  оту дуту сенсацію, яку замовив журналістам мільйонер-прихапізатор, – і закидали РАДАР своїми відео!

Про кричущі міські негаразди.

Про смертельну небезпеку для дітей і підлітків.

 

Аж цілий десант телевізійників із “1+1”,  поліцейських і “зоозахисниць” на чолі з мільйонером Климовичем висадився днями у передмісті Нововолинська під парканом, за яким безробітна й немолода вже жінка утримує своїм коштом підкинутих їй собак.

Галасували 4 години поспіль, лякали псів, брехали наввипередки, ганьбили безгрошівну волонтерку на всю Україну. Проте старанно оминули всі реальні проблеми Нововолинська.

Ну, немає в нашому місті та його околах інших сенсацій, крім тієї, що в одній із мисок одного песика немає води, а волонтерка не хоче мати діло з двома скандальними непорядними жіночками.

Нововолинці подивились по телевізору дешеве мочилово, яке замовив прихапізатор ділянок та підвалів, – і закидали РАДАР своїми відео! Про кричущі міські негаразди.

Оце сумнозвісний довгобуд поліклініки біля лікарні:

 

 

Його купила така собі пані Цьось із сусіднього району. За рік, що минув від аукціону, тут не зробили нічого. Просто загородили будівлю дощатим парканом. І ЗНЯЛИ ГРАТИ з дверей і вікон.

Грати були встановлені після нещасних випадків, коли діти залазили аж на верхотуру, курили, пили там –  і падали на купи цегли й бетонну підлогу.

Грати перешкоджали й наркоманам колотись та ночувати в недобуді.

Тепер – заходь, не бійся, виходь – не плач. Якщо вийдеш, а не розіб’єшся на смерть.

 

 

Головлікар Нововолинської ЦМЛ Віктор Мороз, багаторічний член виконкому міськради, керує тут уже 34-й рік. На довгобуд дивиться з вікон свого кабінету вже років зо тридцять.

У сусідній багатоповерхівці – квартира міського голови В.Сапожнікова.

Їздить  у лікарню на підробіток перший заступник міського голови – секретар Нововолинської міської ради А.Сторонський (лікар за фахом).

Невже ніхто з них не бачить смертельної небезпеки для дітей? Невже посліпли депутати Климович і Ярема (власник міського каналу СТН) разом із продажними журналістами?

Чому тицяти власницю будівлі та владу носом у цю РЕАЛЬНУ проблему мають прості нововолинці?

Тимчасом як грошовиті чиновники та їхні лакузи у соцмережах і по кабінетах обсмоктують “сенсацію”, висмоктану телевізійниками з брудного депутатського пальця.

Якщо знову хтось впаде з недобуду, де в нас буде катівня, га?

 

Фото, відео – Артур

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

9 Коментар "Смертельні розваги під носом чиновників. Чого не бачать ТСН і СТН"

повідомляти

пациент
8 місяців 24 днів тому

цікаво побачити умови договору про купівлю та передачу цього обєкту на аукціоні – там мають бути вказані часові межі та дії які має здійснити покупець інакше “всьо пропало”…..

editor
8 місяців 24 днів тому

поки не збудує, не може продавати, це знаю точно.
Гарна думка. Зроблю запит, давно збиралася.

Ульріх
8 місяців 24 днів тому

Будинок спеціаліста на перехресті Маяковського і Кірова знову засипаний шприцами. Напишіть ще про них.

АНАТОЛЬ Бідзюра
8 місяців 24 днів тому

Запит про незаконний продаж недобудованої споруди дорослої поліклініки, як кричуще порушення відповідного Закону України – вже у Генеральній прокуратурі. І ще в одному місці. Через тижнів три, буде відповідь. Феодальні устремління та дикі притиправні, антизаконні й злочинні дії “сапогізму й рожелюківщини” у Нововолинську не пройдуть!

Якби хто допоміг із астотранспортом, то я показав би вам наяву (на відео й фото) руїни Ремонтно-будівельного управління де працював міський голова, двох заводів ЗЗБВ, “Оснастки”, трьох автобаз, шахт і багато чого іншого у нашому “чарівному містечку”.

Пiшохiд
8 місяців 24 днів тому

То я прикупив,думав перепродам,але Анатоль влiз

АНАТОЛЬ Бідзюра
8 місяців 23 днів тому

Кому там Анатоль дорогу перейшов?

анти чобіт
8 місяців 24 днів тому

а сапог хизується по тб ремонтом операційної за мілліони,знову вусатий розбагатів на енну сумму

Олександр
8 місяців 22 днів тому

Це вже вкотре ремонтують за останні роки….скоро вже і золоті унітази будуть встановлювати.Ну не для всіх,але якщо мер потрапить….

н🇯🇵
8 місяців 24 днів тому

Прикольно треба буде зайти з пацанами.

wpDiscuz