Смотрящий Юлі в Нововолинську: м’яка посадка у три автобуси

32 6057

Учора кількадесят нововолинських прибічників Юлії Тимошенко їздили до Луцька на зустріч зі своєю кандидаткою на президента.

Замовили аж чотири автобуси.

Людей сяк-так назбиралось лише на три. Можливо, добирали по ходу в сусідніх містечках. 

 

Керував процесом секретар Нововолинської міськради, перший заступник міського голови й головний юльок міста Андрій Сторонський.

 

Смотрящий Юлі в Новіку – крайній зліва, у чорному

 

Серед пасажирів були працівники культури, соцзахисту та житлово-комунальної галузі. Долучились і пенсіонери, і просто охочі з’їздити до Луцька на дурняк. 

Чи видавали цій масовці відрядні – невідомо.

Хто проплатив поїздку трьома автобусами – теж невідомо.

ВЕСЕЛЕ ВІДЕО!

 

 

І цікаві фото:

 

 

Фото, відео – Артур

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

32
Коментуймо!

3000
14 Коментарі теми
18 Відповіді в темі
1 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
18 Автор коментаря
Vira Sergeeva

Всі волинські рейси на Польшу зняли в той день 🙂

Shahtar

Найшли чесного кандидата тільки з колісниці залізла на каблуки вийшла . А так встати не могла , так і народ далі за дибілів буде вважати .

Ніна

що тут дивного. члени партії за свої партійні внески замовили автобус і поїхали на зустріч зі своїм лідером

Громадянин України

ЗА ГРЕЧКОЙ ПОЇХАЛИ.ПРОДАВАТИ УКРАЇНУ.СТИДОТТЯ

Олександр

Цікаво, а чий “смотрящий” Рожелюк? І як вони у тому серпентарії вживаються?

Анатоль_ БІДЗЮРА

Влада і гроші. Гроші і влада їх примирюють їх між собою. Це тільки, на перший погляд вони різні за політичними переконаннями. Вони у них абсолютно однакові. І думають та живуть, як одне ціле. Гроші – їхній бог. “Тітка влада” – його мати. Це організована злочинність, Олександре. Вона давня, як і “зона сапогізму”. Шкода, що люди наші моральні сліпці і не вмикають мізків ані за яких обставин.

Ульріх

Рожелюк смотрящий за всіма і за собою.

клерка

Магдисюк смотряща за всіма, псевдо – Гестапо. Перевіряє на лояльність.

Лондон

Правильно, сама молода, найкраще бачить ))

Олександр

Це якраз і демонструє рабські душі серпентарію…. Тільки й здатні дулі в кишені тримати, або клички придумувати.

юра

БРЕХНЯ …….. рожелюк дивиться в рот і в …….. короче кругом ……… сапожнікову – а – е – их , а сапожніков …..хто при владі в Київі, для сапожнікова колір неважливий , ГОЛОВНЕ В КРІСЛІ І ГРОШІ, А ВСІ – хоч повмирайте

Лондон

Рожелюка роль не треба применшувати

гість Олександр

Якби знав поїхав би обов’язково якби знав своїм коштом

Андрій

В чому сенсація?

РАДАР

Сенсацію ніхто не обіцяв. Тихий провінційний адмінресурс. 🙂 Усе до болю знайомо.
А скільки коштував цей партійний вояж? У кого такі великі партійні внески? Сенсація, мабуть, тут.
У маршрутку вранці зайдіть, гляньте, як там діти товчуться за 5 гривень.

анти чобіт

і кошти на автобуси знайшлись,яких у чобітка ніколи не хватає

Ніна

Знайома їздила… Гарний день, надурняк,побачила Пономарьова , послухала його пісні, нічого не платили бажаючим поїхати. Ну і головне побачила Юлю зблизька. Задоволена, а чи проголосує , ще думає.

Анатоль_ БІДЗЮРА

А я вам, “Ніно”, можу надати фото пані Ю, дуже зблизька – ближче й не буває. І не одне. Із мого приватного архіву і у моєму авторському виконанні. А заодно, поруч з косатою леді й міського голови В. Сапожнікова – майже під ручки. Який вчергове, спеціально до її візиту в Нововолинськ, перефарбувався у її партійні кольори. :)))

Вікторія

Які вишукані розваги у людей- поїхати подивитись на Юлю, чьорт побєрі, красіво звучіт!
П.С. Але ходять чи їздять подивитись на тваринок в зоопарк, нє?

Олександр

Надурняк !!! Краще і не напишеш! Побачила Юлю зблизька,… так і хочеться дописати… тепер можна і на 2-у шахту… І це вони вирішують долю країни і майбутніх поколінь.

Пажилая чебабулька

Ми за зеленського він не маска коломойського

Вікторія

Він не маска, він клоун.
Професійних клоунів у президентах ще не було.

Ірина

дивлюся кіно ” Слуга народа ” це точно як колись показували серіал про кадетів суворовське училище тоді як розказували батьки відразу багато дітей пішли навчатися в це училище і казали що на одне місце було 5 дітей але потім почали навчатися а навчання дуже тяжке і багато повтікало дітей навіть пішки бо немали грошей на автобус а як подивитися кіно то так гарно так само зараз дивляться слуга народа і там Зеленьський самий праведний знаєте одне діло грати кіно а друге робити все для людей і саме головне коли нічого незнаєш а тільки вмієш зніматися в серіалах ну мабуть знову… Читати далі »

Юлі волю

А до чого тут Рожелюк? Хіба не видно хто керує парадом?

Артур

так не хочеться про погане але скажу. Уже такий я не можу мовчати. Коли в Нововолинськ приїздив Депутат Іллєнко то всі Нововолинські свободівці були там! Кричали слава Україні! І лише я вів палку дискусію з депутатом про медичну реформу! Але зараз не про це! Мене просто мучить наступне. Чого 5 Нововолинських свободівців були в отих автобусах? Можливо надурняк покататися поїхали. А можливо хоча промовчу. Скажу лише якщо ти за одних то за одних! Не можна бути і за тих і за тих. А можливо вживу леді Ю захотіли побачити.

Вікторія

Свободівці у вільному плаванні, в разбродє і шатаніі, бо їхній Садовий зняв свою кандидатуру на користь….а ось тут цікавіше, бо його представники по регіонах, скоріше за все, будуть відпрацьовувати масовкою там, де накажуть.
Шо значить, ” Не можна бути і за тих і за тих. “? А якщо гроші заплатять? Погодують? Покатають? Такі люди взагалі виключно за себе. Так сказать- вибори крутяться, гроші мутяться.))

Олександр

Садовий і його Свобода!? Ви часом не політолог?

Вікторія

Щоб бачити, як брешуть кандидати та що роблять, щоб дорватись до корита не потрібно бути політологом.
Нічого нового під сонцем немає.(с)

Олександр

“Леді”? Ну ви й загнули…

Вікторія

“Загинають” ті, хто бреше у свої передвиборчих обіцянках, а потім просто дерибанять бюджет та плюють на своїх виборців, а я так, з боку дивлюсь на усю цю вакханалію.
ЗОО в розпалі.)

ВВ.

А яка різниця ми завтра їдемо під керівництвом другого смотрящого до Львова підтримувати Пороха , то ці хоч у своїй області, а ми як повії їдемо создавати и толпу львівським порохоботам. Ну що зробиш сумно, замість того щоб добувати вугілля, невідомо чим займається щоб смотрящий перед Порохом вислужився, позор!!!

ВВ.

На Аверсі можете подивитися як смотрящі шахтарів возять.