гарик

Собаки не винні! Винні безвідповідальні люди

44 2766

Неодноразово казала сердобольним особам, які годують псів біля Низкиницького монастиря, що їхня сердобольність дорого обходиться іншим людям.

Нагадувала, що так безвідповідально чинити не можна.

Але вони не хотіли навіть чути…

 

На зграю собак біля гаражів навпроти монастиря давно нарікають мешканці села Тишковичі. Нарікають парафіяни, що ходять у Святоуспенський храм.

 

 

Уже є й покусані, вже всі місцеві собаконенависники сьогодні аж піняться від неправедного гніву.

Проте собаки не винні. Винні ті, хто їх там прихистив так легкодумно й безвідповідально.

Сердобольні особи поєднували приємне з корисним: і собачок вони типу люблять, і гаражі під надійною охороною.

Справді, замків у цьому кутку ніхто не зривав – гавкіт і гарчання псів вмить відбивали у злодіїв бажання там вештатись.

 

 

Розповідав мені колись адвокат-автовласник (його дружина теж із сердобольних), що один із ченців застрелив пса з рушниці. Адвокат обурювався. Я теж. Але не втомлювалась повторювати: відповідайте за тих, кого прихистили.

Сердобольні особи регулярно лазять до моїх тузиків через паркан – тихцем, ясна річ. Створюють різні проблеми тузикам і мені. Упродовж років “борються” зі мною, наскільки в них вистачає підлоти. У цій брудній кампанії їх радо підтримують фігуранти моїх критичних публікацій.

А я, тягаючи повз ті гаражі відра з кашею, щоразу думаю: сердобольні, замість робити мені чергову підлоту ви б краще собачкам, якими опікуєтесь, знайшли господарів чи позакривали псів у вольєрах.

 

 

Ще раз: собаки не винні.

Винні ті, хто їх там годує, але не хоче чи не вміє за них відповідати.

Це, вважаю, насамперед Світлана Герасимчук із Шахтарського мікрорайону Нововолинська.

На ній та її подружках, вочевидь, – уся відповідальність перед людьми, яких собаки вкусили чи налякали.

Що робити? Негайно знайти цю пані – бажано через поліцію – й зажадати, аби закрила псів у вольєрі під гаражами або завела в оті “європейські вольєри”, якими так хизується її бойова подруга в боротьбі зі мною – Галина Шостак.

Та ж таки Герасимчук може сказати, чи робила своїм підопічним собакам щеплення від сказу.

Любити тварин = відповідати за них.

Ну, і для нововолинських догхантерів (є такі мерзотники):

 

 

Наталя Камишникова

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

44 Коментар "Собаки не винні! Винні безвідповідальні люди"

повідомляти

вася
1 рік 3 місяців тому

100% погоджуюся. Любити собак це не кидати їм кісточку з вікна у дворі.

Сусідка Світлани
1 рік 3 місяців тому

Вона живе у мене по сусідству…ви не знаєте що робиться біля її будинку, ці собаки не дають людям зайти додому, бо деякі за нею ходять… Робити зауваження їй марно, вона взагалі неадекватна… Ми вже не знаємо як з нею боротися… Дітей не можна випустити надвір, бо собаки кидаються, а деякі в під’їзді сидять… Допоможіть нам!!!

editor
1 рік 3 місяців тому

іноді допомагає письмова заява у поліцію.

Сусідка Світлани
1 рік 3 місяців тому

Ми неодноразово викликали поліцію, але вона так кричала на поліціянтів, що ті просто їхали і казали, що то не їх компетенція

editor
1 рік 3 місяців тому

упевнена, що тепер поліція відреагує належно.

editor
1 рік 3 місяців тому

Сусідко, тут хтось матюкливий запевняє, що собак біля будинку немає і поліцію з цього приводу не викликали.

Сусідка Світлани
1 рік 3 місяців тому

Якось при нагоді пофотографую. На яку пошту скинути фото?
Ще хайно почнеться “весільні” гуляння собак от тоді буде фотосесія ціла

вася
1 рік 3 місяців тому

Забудьте слово “допоможіть”. Вам ніхто крім вас самих не допоможе. Хватить чекати марсіан.

Гість
1 рік 3 місяців тому

Дайте адресу Світлани цієї, я одна з тих , кого сьогодні покусали

Сусідка Світлани
1 рік 3 місяців тому

мешкаю м н Шахтарський 21

editor
1 рік 3 місяців тому

Сердобольні! Щоб тих нещасних псів не постріляли і не потруїли, зачиніть їх хоча б у своїх гаражах. І то негайно.
Доведіть, що ви не сердобольна сволота (скорочено – СС).

editor
1 рік 3 місяців тому

Для “…”

Не брешіть.

Катруся
1 рік 3 місяців тому

А що поліція має зробити?

editor
1 рік 3 місяців тому

як мінімум – попередження.

кінолог
1 рік 3 місяців тому

А за кордоном жодної бродячої тварини не зустрінеш на вулиці. … А в нас, як завжди, винуватими залишаються голодні бездомні песики та безправні містяни , але не ті, хто сидить на грошових потоках і хто одним “щелчком” може вирішити цю “проблемку”

бабушка Кати
1 рік 3 місяців тому

КИНОЛОГ! Ваши слова – это чистая правда! но у них и нет настолько ЯВНО коррумпированного коммунального руководства, а попросту – МЕРИИ!

Арсен Люпен
1 рік 3 місяців тому

Перцевий балон самий дієвий але для багат’х дорого, можна саморобній аналог. Або ультразвуковий відлякувач.
Заклик до знищення тварин видалено. Пропаганда жорстокого поводження з тваринами заборонена законодавчо.
Модер

Фея
1 рік 3 місяців тому

Ще за часів Союзу мене постійно лякали зграї бродячих собак, особливо під час “собачого весілля,”. Мене жодного разу не кусали, але було страшно, хоча я ніколи не скаржилась. Собаки не винні, що вони бродячі, винні люди. А пані Шостак таки могла би прихистити у себе чотирилапих, то і заняття їй би було, не було би часу і бажання зоозахисницю Олену, якщо не помиляюсь, по судах тягати.

Олена
1 рік 3 місяців тому

Дякую за турботу, але прошу мене сюди ніяким чином не пов’язувати з цією статтею.

Фея
1 рік 3 місяців тому

Я не хотіла Вас образити, хотіла підтримати:-))

editor
1 рік 3 місяців тому

Тетяна Карпось: Потрібно ввести відповідальність тим, що вивозять та викидають хатніх тварин на вулицю, ось де зло бере початок. Чому не реагує місцева влада на безпритульних собак, де кошти на відлов та стерилізацію?

навчімо рака свистіти
1 рік 3 місяців тому
Гроші на відлов та стерілізацію у тій же хованці, що й гроші для пільговиків та кошти на асфальтне пориття доріг,яке проведено лише за документами та ін.. Притягати до відповідальності необхідно не тих “хто вивозять та викидають хатніх тварин на вулицю” , а тих .хто довів до” собачого “життя простих людей , яких ще й звинувачують в усьому та намагають перекласти на так зване “бидло” ще й псячі проблеми. А відповідальність для грошових “потоків” в Україні настане ще не скоро.. Тому не треба звинувачувати обдурених бідаків, які зможуть хоч якось вплинути на безкарність та знахабнлість папіків лише тоді ,як рак свисне.
АНАТОЛЬ_
1 рік 3 місяців тому
Хто, де і коли у Нововолинську радився із членами ТГ про використання бюджетних коштів на майбутній рік? Коли місцева влада, на чолі із В.Сапожніковим, ініціювала проведення референдумів стосовно цієї та інших тем про видатки з міської каси? Де і коли посіпаки, згідно Статуту міста, проводили порайонні збори виборців та згідно “ЗУ про місцеве самоврядування”? Хто із місцевих депутатів веде прийом і звітує перед виборцями, як вимагає того присяга та “ЗУ Про статус депутатів місцевих рад”? Чому звітування міського голови проходять у переповненій залі, куди зігнані майже виключно, залежні від нього люди із міської освіти, комунальних і дошкільних установ, шкіл, лікарні… Читати далі »
анти чобіт
1 рік 3 місяців тому

місцева влада відреагує коли покусають іх або іхніх родичів

Ольга
1 рік 3 місяців тому

Проблема безпритульних собак та котів це проблема ЛЮДЯНОСТІ… 90% вуличних тварин це викинуті місцевими жителями, або проживаючими в окружних селах (найчастіше викидають кошенят та цуцунят, які народжені для “здоров’я” від своїх хатніх тваринок), загублених, втрачених “домашніх”.

анти ЛЮДЯНІСТЬ при владі
1 рік 3 місяців тому

100% погоджуюся зі словами бабушки Кати . Тому заголовок статті треба доповнити словами ” людей,які нахабно пролізли до влади та намертво засіли на грошових потоках”

editor
1 рік 3 місяців тому

777, твої дані вже відомі. За брудну лайку й образи будеш відповідати.

анти чобіт
1 рік 3 місяців тому

собака зла коли голодна,ситі вони не таки агресивні

Валік
1 рік 3 місяців тому

В центрі міста завжди можна побачити зграю грайливих, спокійних собак з ПРИЩЕПКАМИ у вусі. Це такі зелені жетончики/пломби у вушках песиків. Вони уже щеплені і стерилізовані тому вони дуже спокійні та ручні. Я завжди в Альфі купляю півкіло костомашок або лапок та їх пригощаю. АГРЕСІЇ 0. Бо вони стерилізовані. Треба собачок під монастирем теж стерилізувати та прививки їм зробити і тоді ситуація кардинально поміняється! Будуть вам руки лизати ті собаки а про укусити вас собаки навіть думати не будуть!

гостя
1 рік 3 місяців тому

Сьогодні бачила тих “грайливих” з прищепками у вусі у смітниках на 5-му мкр-ні. Рилися у смітті, підбігали до перехожих, нав”язливо бігли за тими людьми, що проходили повз.

Жанет
1 рік 3 місяців тому

Не хоче та пані з гаражів безкоштовно стерилізувати своїх підопічних гаражних собачок.Вони “гуляють”,плодяться.Далі маленьких цуценят на дорозі машини давлять…..

editor
1 рік 3 місяців тому

Леся Дейнека, 22 березня: Це жах пси вилітають з гаражів і відразу нападають. Сьогодні вони напали на мене, одне щастя що ще холодно і вони прокусили тільки сапожок і штани. Наші діти з Тишкович цією дорогою ходять до школи і я боюсь за них.

editor
1 рік 3 місяців тому

Сердобольні автовласники, ЧИМШВИДШЕ подбайте про безпеку людей – і отих гаражних собак, яких підгодовуєте! Закривайте їх у гаражах, зробіть їм закриті вольєри, прив’язуйте, заберіть бодай кількох у “європейські вольєри”. Робіть щось негайно! Бо через вашу тупу безвідповідальність потруять десятки безневинних собак по цілому Нововолинську!
Біля вулиці Чехова днями виявили двох великих чорних мертвих псів, у кожного трубка з отрутою в боці. Так зачищають місто зазвичай комунальники з Нововолинського ВУКГ (начальник А.Жигалюк).
Жигалюк запевняв, що більше не труїть- викликає з Луцька КП “Ласка”, собак забирають у притулок і стерилізують. Але шприци з отрутою в тих нещасних псів стирчали. Отже, труїть?!

Фея
1 рік 3 місяців тому

Отрута видається строго по документах. Якщо її видавали, то документи є і від правоохоронців приховувати документи не мають права.

анти чобіт
1 рік 3 місяців тому

ви не знаєте в якому місті живете?скільки вусатий злочинів зробив і хоть би хни а ви про якусь отруту

Фея
1 рік 3 місяців тому
Шановний анти чобіт, злочинів вусатий вчинив дуже багато, з цим не посперечаєшся, але зараз іде мова про братів наших менших, про тварин, які не мають можливості захистити себе від людей-злочинців. Парламентом нашої держави прийняті відповідні правки до закону про жорстоке поводження з тваринами, збільшено міру покарання за порушення закону. Труїти песиків забороняє закон, за це можна сісти за грати, дехто вже сидить по інших випадках жорстокого поводження із тваринами. Фото мертвого пса із шприцом з отрутою є чудовим доказом у суді і приводом для призначення досудового розслідування, навіть сам мертвий пес є доказом, потрібно тільки провести належним чином незалежну медичну… Читати далі »
АНАТОЛЬ_
1 рік 3 місяців тому

Знаєте, “Феє”, я був написав інформзапит до В.Сапожнікова про виконання місцевою владною адміністрацією міста “Закону про роздільне збирання сміття”. Вочевидь, вони там про нього й не чули: надійшла відписка від бородатого “цапа” В.Рожелюка, що мовляв, вони окремо збирають пластикову тару. Про виконання якої Конституції чи законодавства України можна говорити, коли режим “сапогізму” вперто ігнорує нормативні акти Держави і народу, який є найвища Влада і яким клявся вірно служити та захищати??

Фея
1 рік 3 місяців тому

Пане Анатоль, то це ж зрада власного народу і інтересів держави. А що у нас тепер по закону про зраду?

АНАТОЛЬ_
1 рік 3 місяців тому

Згідно “ЗУ Про державну службу” за прушення присяги держслужбовця (місцевого) передбачене звільнення з роботи. А згідно статей ККУ – тюремний термін. Матюки (нецензурна лексика), у виконанні місцевого службовця, теж вважаються порушенням присяги. А. Сторонський, за художній мат на мою адресу у приймальні міського голови, теж мав би бути звільнений мером В.Сапожніковим. Пощастило чоловікові: голова суду О.Р. Ференс-Піжук вирішила, що цей факт був недоведеним ані мною ні свідками. В.Рожелюк на суді кривосвідчив. А із ним іще одна дама. Вочевидь, за це її підвищили у кар’єрі місцевого сдужбовця. І вона, і В.Рожелюк – вже мають свої “нагороди”.

Фея
1 рік 2 місяців тому

Які нагороди? Це з тих нагород, які явно не жмуть ні духовно ні фізично ні Рожелюка ні ту даму?

АНАТОЛЬ_
1 рік 2 місяців тому

Я мав на увазі нагороди небесні. Кривосвідчення у судах, Біблією, прирівнюється до вбивства. Мені дивно з В.Рожелюка: старий чоловік, давно на пенсії – і бреше у суді. Володимире Дмитровичу! Якщо ви покинете свого брехливого боса, ніякого господаря і зажерливого місцевого службовця, то помрете з голоду? :)))

Фея
1 рік 2 місяців тому

Таки да! Я з вами згідна.

Фея
1 рік 3 місяців тому

І ще додам. Жити по-людськи хоче будь-який мешканець нашого міста, але корупціонер “Сапожніков і компанія” настільки зажерлися і загнали людей у глухий кут, що я розумію тих, хто не бачить свого майбутнього у цьому місті. :-(((
Повинна зазначити, що я українка і патріотка.
Історія повторюється – як колись наші співвітчизники їхали в далекі краї, так і тепер від’їжджають без будь-якої надії повернутись через захланність і зажерливість місцевої влади – THIS IS THE END!!!

анти чобіт
1 рік 3 місяців тому

на піар сапожнікова з бюджету беруть десь півмільйона ,а на тварин хоча б копійку дали

wpDiscuz