болт

Степюк критикнув – Коптюк залатав! Не минуло й двох годин…

47 2751

У спільноті РАДАР на фейсбук нововолинець Віктор Степюк виклав сьогодні свій лайфхак (дуже корисну пораду) для водіїв.

Якщо ваш автомобіль влетів у яму, в ній лишились болти і гайки від піддону, а від удару погнуло бампер – скажіть із вдячністю: “Спасибі, що живий”. 🙂

Відматюкавшись на адресу мера, депутатів, президента і дорожників, купіть балончик червоної фарби – і…

 

 

Історія підступної ями на проспекті Дружби у центрі Нововолинська така. Водоканал робив тут ремонт, а невдовзі якась контора недбало поклала асфальт, і саме у цьому місці він почав просідати.

У яму постійно потрапляють днищем численні автівки. А рух тут жвавий…

Оця машина вчора теж розгубила тут деякі болтики і пошкодила бампер. Хлопчина-водій ледь не плакав…

А Віктор, випадково побачивши цю приключку, не на жарт розізлився.

 

 

Про аварійну яму Віктор розповідав на фейсбук іще півтора місяця тому, однак тоді міська влада і ВУКГ не відреагували. Тепер Степюк вирішив пояснити проблему більш доступно.

Він купив балончик фарби за 60 гривень і яскраво позначив небезпечне місце. Заразом відзняв це все діло на відео й виклав у спільноті РАДАР.

І ось вона, сила фейсбука! Яму нарешті побачили не лише водії, а й міські чиновники.

Не минуло й двох годин, як на проспекті з’явився асфальтний каток і взявся до роботи!

Степюк відзняв і це дійство. Дивіться обидві серії!

Хто не в курсі, Сапожніков – це нововолинський міський голова, а його друг Коптюк – відомий асфальтоукладник-халтурник.

 

 

 

Ну, як вам така оперативність? Можуть, можуть наші владці та бракороби, якщо їх весело і привселюдно дістати!

Респект Степюку. 🙂

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

47 Коментар "Степюк критикнув – Коптюк залатав! Не минуло й двох годин…"

повідомляти

Артур
8 місяців 19 днів тому

Я вдень проїздив маршруткою і бачив величезну автомобільну пробку, яка стояла від Пожарки і тягнулася до Руни. Думав, якась аварія там велика, а то асфальт клали і рух перекрили.

Артур
8 місяців 19 днів тому

І до ворожки не ходи. Я знаю, яка фірма робить ремонт дороги! Асфальтний каток зелений на відео я зразу упізнав. Це фірма Великого фокусника. Він такі фокуси робить, що асфальт може на очах зникати.

Валік
8 місяців 19 днів тому

Вікторе, з таким правильним підходом до проблем міста вам пряма дорога на вибори в міськраду.

editor
8 місяців 19 днів тому

Ну, розсмішили, дякую. 🙂
Валік, фея, Артур – це точно не Н.С., бо їй усе “подобується”!

Фея
8 місяців 19 днів тому

О! Мене помітили! !! Отже я все роблю правильно!!
Я не Валік і не Артур.
Ви не повірите, Громадянин, але я теж хочу, щоб місто було чистим і охайним, але без окозамилювання, без розгільдяйства, без прибріхування керівників міста і без порушень законодавства, без оболванювання мешканців, без махінацій, без фальшивої показухи, без хабарів і незаконного вирубування дерев і кущів перед черговим новим магазином😔 і ще без совкового підходу нашого нашого, не скажу що славного,:керівнцтва☺

Анатоль_ БІДЗЮРА
8 місяців 19 днів тому

І я вже про це думав: Віктора Степюка на мера!

Олександр
8 місяців 19 днів тому

Громадянин, Ви прогуляйтесь, наприклад, по вулиці Гагаріна і подивіться на те “добро” з “красою”… Це я про тротуари… Гарно і охайно? Як бик пос…в. А ще є” добро” яке смердить і труїть…Здається, що мер не в Європу а на Рассею їздить досвід переймати. Та й тут прокол-парєбріків немає! Правда, в кожного своє бачення краси і добра.

Віктор Степюк
8 місяців 19 днів тому

Не подобається людям, що пишуть те, що робить наше місто клоунським : ну АТБ і парк зробили шикарно, мови немає і ніхто не сперечається…
Але ямище на дорозі теж зробили….
Мовчати, чи сказати, що це все для добробуту людей???

editor
8 місяців 19 днів тому

шикарно порубали дерева у тому сквері. 15 як мінімум.

Фея
8 місяців 19 днів тому

Не тільки у тому сквері – нововолинська влада дала дозвіл на спилювання дерев перед новим магазином у іншому місці, це я знаю точно. Ніколи не пробачу смертного вироку для каштана-красеня і кількох кленів. Мені достеменно відомо що той магазин належить комусь із родичів Сапожнікова. Щоб вони вже вдавились тими грішми…

юра
8 місяців 18 днів тому

Валік, Артур, фея – фейкові ніки? ха -ха-ха! А ось “громадянин” звучить гордо, правдиво, відомо і зрозуміло 🙂
ПОКАЖІТЬ, шановний, де ??????? в Нововолинську гарно і охайно???????? хоч 1 метр на 1 метр?????? (натяк).
А “порядні люди” – це про контору Сапожніков і ко????? а покажіть, шановний, хоч 1 грам “добра” від цієї контори за 23 роки!

Анатоль_ БІДЗЮРА
8 місяців 18 днів тому

Я, б пане Юро, запропонував нашим мешканцям – засліпленим пропагандою ЗМІ, яку здійснює “режим сапогізму”, відійти від вилизаного центру ну, хоча б на 10-15 метрів углиб дворів. Принаймні, у районі буль. Шевченка або центрального майдану. І ви там такого нанюхаєтесь і набачитесь!.. Спробуйте, ваша подорож не буде надто довгою. Коротенький фоторепортаж про це, я розмістив у ФБ – група “Нововолинськ без Сапожнікова!” Заходьте і приєднуйтесь.

юра
8 місяців 18 днів тому

вже пішов

Фея
8 місяців 18 днів тому

Громадянин, до речі, а чому ви пишете мій нік з маленької літери????? Ви ж свій нік пишете з великої літери – Громадянин, а я – Фея не фея☺ бачите різницю чи вам лупу треба?

Василь
8 місяців 18 днів тому

Пане, Громадянин !!!
Н.С. не тільки пише пiд рiзними нiками “валiк, Артур, фея,Анатоль…”, а й зарплату отримує за “валiка, Артура, феї, Анатоля…”, + преміальні. А гроші потім разом з Бідзюрою пропивають в магазині “БЛИЗЕСЕНЬКО” за порядних людей, що роблять добро для городян. ЧЕСНА ПРАВДА !!!

editor
8 місяців 18 днів тому

ага, стопудово 🙂

Анатоль_ БІДЗЮРА
8 місяців 18 днів тому

Ні, я давно непитущий. Зовсім. Хіба що холодного пива… А щодо Н.С. то я ніколи не бачив, щоб вона пила щось міцніше від води. :)))

Артур
8 місяців 19 днів тому

Шановний Громадянин, невже ви не можете розрізнити, який текст пише жінка, а який – чоловік! По письму ж видно характер і навіть стать людини. Ви літературний дальтонік і людина далека. Я вибачаюся, шановний, але як є, так і є.

Артур
8 місяців 19 днів тому
Я зараз їв борщ і вдавився. Кажете, що Наталя пише гадості про порядних людей, які роблять добро місту? Я після ціеї статті хотів новий блог написати, але чорт з тим блогом, слухайте правду. По всьому місту у дворах роздовбані ями, вибиті часом та машинами! Їх ніхто ніколи не асфальтуватиме, ті дворові ями, і крапка. А в центрі асфальту – завалися. Латка на латці! І ніхто тут не критикує Коптюка, хай бог дає йому нові замовлення від мерії. Я не проти Коптюка. Статя позитивна і схвальна. І Бог з тим люком, що у статі написано. Я свічку в церкві поставло (за… Читати далі »
editor
8 місяців 19 днів тому

Замовлення від мерії йому дає явно не Бог, а дідько.
Пишіть про доріжки біля “Близесенько” швидесенько, бо магазин уже перейшов на скорочений день і аж 2 вихідних!!! Прикиньте, у суботу й неділю цей супермаркет узагалі НЕ працює. Ще такого дива в Новіку не було. Що то є погана дорога до магазину. 🙁 🙁
Коптюк, та прижени свій зелений каток, та поклади ж ти асфальт від п’ятачка до “Близесенько”!
Через твій жлобізм бізнес твоєї ж дружини в’яне, а ідея магазину непогана.

Wagonwheel
8 місяців 19 днів тому

Я знаю не одну славнозвісну коптюковську яму. Грушевського напроти магазину Сон плюс. Там після перекладання теплотраси просів асфальт. Коптюк переклав а тому місці. Але – Сюрприз!!!!- яма на свому місці 🙂 поки що без руйнування асфальтного покриття , але то не довго

Андрій
8 місяців 19 днів тому

Я коли це побачив ….. 20 хвилин плакав…..ржав і плакав.

Валік
8 місяців 19 днів тому

Містом шириться неперевірена інформація, нібито з 1 жовтня той АТБ, що біля Приватбанку, перейде на цілодобовий (нічний) режим роботи. Ще раз, інформація НЕ підтверджена, але вже цю чутку жваво обговорював увесь базар у четвер. Люди, повірте, вам уже не до ям буде, якщо АТБ почне 24/7 торгувати спиртним. Хто знає точніше?

Олег
8 місяців 18 днів тому

А що нам буде? Всесвітній потоп, ураган, торнадо? Алкаші і так на точках вночі купляють, то що буде? В мене біля будинку і магазину нічного нема, а пьяні до 3 ночі кричать, матюкаються, так це не магазини винуваті, а поліція яка не ловить і не штрафує. Штрафанули б десяток – два людей на 500грн кожного то був би порядок. В Європі, США що нема цілодобових магазинів з спиртним, є і дуже багато, але там порядок, бо поліція на місці.

Фея
8 місяців 18 днів тому

І не тільки поліція – там і громадяни інші – я там була і знаю☺

Андрій
8 місяців 18 днів тому

В США громадяни та влада кожного міста самі вирішують до якої години торгувати алкоголем. За звичай, чим кращий район чи містечко, чим багатше та спокійніше від різних там “елементів” – тим раніше припиняєтся торговля алкоголем. В більшості хороших районів продавати алкоголь припиняють в 22:00, в деяких опівночі, в деяких в дві години ночі… в самих найгірших та найкримінальніших районах алкоголь продають до 4 чи 5 ранку. Цілодобова торгівля алкоголем дозволена тільки в Лас Вегасі, бо місто зроблене для туристів та гравців, там вдень всі сплять а з вечора тільки починають гуляти…

Олександр
8 місяців 18 днів тому

Комусь не подобається-мінусують. Але це правда – там керує громада, а влада – виконавець волі громади! До речі, продають тільки з 21року…а у нас?

Фея
8 місяців 18 днів тому

Андрій, я ставлю Вам “лайк”, бо Ви праві – Америка різна, закони там різні і райони також. Респект Вам від мене за Ваш коментар. СУПЕР! Якраз у цьому і потрібно вчитись у американців

Олег
8 місяців 18 днів тому

Ви хоть там були, чи так з інтернету все знаєте, чи може Вам по телевізору все розказали, а ви повірили?

Андрій
8 місяців 18 днів тому

І до речі, в США за порушення правил торгівлі алкоголем сурово карають, тобто якщо перший раз спіймають магазин чи заправку що торгує алкоголем в недозволений час або продають алкоголь неповнолітнім – штраф близько $10 000 та попередження. Якщо спіймають другий раз – ще більший штраф та взагалі відбирають ліцензію на торгівлю алкоголем на пару років!
Таке покарання потрібно ввести в Україні і тільки тоді всі будуть дотримуватись правил, а поки у нас максимальне покарання за такі порушення в якусь тисячу гривень – всі будуть порушувати і надалі, бо це середній прибуток від того ж продажу алкоголю всього за один день…

Олег
8 місяців 18 днів тому

Ви особисто я надіюсь бачили штрафи в США, чи з кіно?

Андрій
8 місяців 18 днів тому

Особисто зараз знаходжусь в США та навіть був на заправці в штаті Вашингтон на якій всі холодильники з алкоголем були обклеєні жовтою стрічкою та опломбовані разом з алкоголем через те що втратили ліцензію…

Анатоль_ БІДЗЮРА
8 місяців 18 днів тому

Перевірена інформація: АТБ на пр. Дружби, 6а буде працювати вночі із кінця вересня місяця. Проте, спиртні напої і пиво у ньому, будуть продавати тільки і виключно, до 22-00 год.

editor
8 місяців 19 днів тому

Павло Шесталюк: Так, може, влада просто ям не бачить???? Можливо, потрібно всі ями червоним обвести…

Анатоль_ БІДЗЮРА
8 місяців 18 днів тому

То хай лупу на моргали, із шестикратним збільшенням, вчепить,

Віктор Степюк
8 місяців 18 днів тому

ШИКАРНА ІДЕЯ!!!!

Ігор
8 місяців 18 днів тому

” громадянин ” а хто ці порядні люди ?

Валік
8 місяців 18 днів тому
Шановний Анатолій, я вас дуже поважаю, але скажу вам прямо. Ну хто той АТБ буде контролювати! Ну ми з вами удвох можемо в 3-4 годині ночі прийти раз два подивитися разом, чи торгують горілкою чи ні. І все. Громадського контролю нуль. Будуть продавати оковиту аж гай густиме. Посудіть самі, нащо АТБ вночі торгувати? Щоб хтось з роботи йшов та хлібину купив? ні. Побачите, під Бібліотекою ще буде різанина. До добра горілка не доводить. Сторонський по ТТІ весною розпинався, що біля 15 мк. близько траса і тому АТБ на 15 відмовили в ліцензії на нічну торгівлю. Я хочу спитати Сторонського: а… Читати далі »
Валік
8 місяців 18 днів тому

Містом гуляє чутка, що мер отримав від компанії АТБ 5 тисяч доларів, щоб офіційно по документах дозволити одному з 3 магазинів нічну торгівлю.

Анатоль_ БІДЗЮРА
8 місяців 17 днів тому

Я теж це чув. Але, на жаль документально підтвердити не можу. :)))

Валік
8 місяців 18 днів тому

Ще хочу залишити звернення до міської влади Нововолинська. Зріжте врешті-решт лавки під бібліотекою. Алкаші щоночі там п’ють, позривали уже всі дошки з лавок, там голі рейки, а не лавки. Зріжте те страхіття.
Чи відремонтуйте і чекайте різанину під бібліотекою. Отоді міська влада точно прославиться на всю Україну різаниною під бібліотекою.

editor
8 місяців 18 днів тому

скиньте фото тих нещасних лавок.

Олександр
8 місяців 18 днів тому

Може хоч це стане вироком для цієї команди “добрих людей”…

Сосед
8 місяців 17 днів тому

Как только открыли АТБ все алкаши перебрались в наш двор на наши скамейки к нашим подъездам. Что же будет когда всю ночь водку будут продавать в атб? Как наши женщины с работы ночью будут идти ужас.

Віктор Степюк
8 місяців 17 днів тому

Як то мовиться : розпочали за здравіє, закінчили за упокій…
Розпочали мову, як боротися з халтурою комунальників, закінчили алкашами…
Вірю, це великий біч для суспільства та сімей….
Тому, пропоную РАДАРУ наступну тему : “Зелений змій поїдає Новік “…
Як?….

editor
8 місяців 17 днів тому

Наші читачі можуть усе! Навіть зафоткати зеленого змія і його численні жертви на лавочках і під парканом.
Можуть розповісти 100500 історій із життя Новіка оковитого.
Люди, давайте, чекаємо на ваші сюжети і фотки про АлкоНовік.

Сюди:
info@radar.in.ua

editor
8 місяців 17 днів тому

Швед Анатолій: Дякую пану Степюку !!!👍👍👍

wpDiscuz