сторикооо

Сторонський як Бог – триєдиний! Секретар, і заступник, і член…

18 1437

У Нововолинську чиновники взяли під ноги і закон про місцеве самоврядування, і Європейську хартію.

Ключова самоврядна особа – секретар міськради працює тут НА ГРОМАДСЬКИХ ЗАСАДАХ!

Голова ГО “Україна+Польща” Анатолій Бідзюра, який оскаржує в Апеляційному суді Львівської області рішення Нововолинської міськради про об’єднання двох посад: секретаря міськради та першого заступника міського голови, – отримав чергову казуїстичну відповідь із виконкому. За підписом… правильно, не голови й не секретаря/першого заступника, а просто заступника – Володимира Рожелюка.

Того самого Рожелюка, який теж був донедавна триєдиним: і першим заступником міського голови, і секретарем міськради, і членом її виконкому.

Посилаючись на Європейську хартію місцевого самоврядування, цей екс-триєдиний стверджує, що міськрада може сама визначати свою адміністративну структуру. А тому й вирішила обійтися без посади секретаря  міськради (ключової в самоврядному органі!), аби, мовляв, заощадити бюджетні кошти.

 

 

Папєрєднік Рожелюк запевняє, що його триєдиний наступник Сторонський не отримує жодних премій і доплат… і зізнається, що в міськраді немає посадової інструкції секретаря міськради!

Тобто радою керує фактично перший заступник міського голови – представник виконавчої влади! А це є грубим порушенням засад Європейської хартії.

Як випливає з дещо каламутної чиновницької відповіді, зарплатню триєдиному нараховують як першому заступнику голови.

Простіше кажучи, в нашому місті немає повноцінного і повноважного секретаря міськради. Немає особи, яка на рівних із міським головою могла б обстоювати інтереси міста та контролювати дотримання в Нововолинську Європейської хартії місцевого самоврядування.

До речі, міськрада може – згідно з цією ж таки хартією – ухвалювати рішення лише в межах закону. А закон чітко каже, що секретар міської ради працює на постійній основі і не може суміщати свою посаду з будь-якою іншою, в тому числі на громадських засадах (крім творчої, наукової, медичної та спортивної практики).

У разі дострокового припинення міським головою повноважень (його  смерті, ув’язнення, добровільної чи примусової відставки)  всі повноваження має здійснювати секретар міської ради. Із правом підпису на фінансових документах. Саме він є другою за значимістю особою в місцевому самоврядуванні.

Однак у Нововолинську (й у сусідньому Володимирі, де чиновники посилаються на казус Нововолинська) секретаря міськради, який працює на постійній основі відповідно до Закону “Про місцеве самоврядування” та посадової інструкції, НЕМАЄ. І зарплатню секретар не отримує. Він у нас сам – на громадських засадах!!!

 

Зате наш триєдиний матюкається у приймальні…

 

І це означає, що Анатолій Бідзюра має-таки рацію: у Нововолинську влада не демократична, а авторитарно-феодальна. Хартію взяли під ноги, Закон про місцеве самоврядування – під ноги. Сидять чиновники у міськраді, плодять відписки… але один із них там сидить НЕЗАКОННО.

На громадських засадах сидить, без зарплатні… й без належної відповідальності за підпис на фінансових документах.

Мене завжди дивувало: для чого нам стільки депутатів у міськраді? Усі 40, а за новим законом – 34. На біса вони там потрібні, якщо майже всі питання в нас вирішує одноосібно хронічний міський голова?

Незаконний, безправний, беззарплатний секретар міськради, як самі розумієте, нічого вирішувати не може.

 

Від часів триєдиного Рожелюка в міськраді нічого не змінилося. Тільки запобігливий Климович (голомоза потилиця на цьому фото) пересів поближче до ТІЛА…

 

А ще мене цікавить: за чим наглядає наша доблесна прокуратура?  Їй довічно закрили рота дитсадком на 30 сотках – зі службовими квартирами для прокурорів?

 

Наталя Камишникова

Усі фото – Анатолій Бідзюра

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

18 Коментар "Сторонський як Бог – триєдиний! Секретар, і заступник, і член…"

повідомляти

Анатоль_ Бідзюра
1 рік 5 місяців тому
Саме тому, я подав судовий позов про узурпацію влади (захоплення посад і зловживання службовим становищем) найвищими чиновниками місцевого самоврядування м. Нововолинська – В.Сапожніковим та А.Сторонським. А перед тим, такі самі зловживання мали місце у виконанні, немолодого вже чоловіка, діда і, схоже й пенсіонера, та кажуть, ще й інваліда ІІ групи, ( що дуже довго перебував на здвоєних посадах) В. Рожелюка – “вірного наймита” територіальної громади Нововолинська. Останньою, хто насправді законно обирався місцевими депутатами на посаду, а не придумувався у результаті фантазій місцевих бюрократів і порушень законодавства й Конституції України, а саме: міським головою та його оточенням, була секретар міської ради… Читати далі »
Шаман
1 рік 5 місяців тому

Рожелюка навіть шкода ((((

Оксана Марищук
1 рік 5 місяців тому

Так тримати! Ставлю вас всім у приклад. Треба моніторити нашого шановного міського депутата Богдана Шибу (Луцьк) – або він або директор підприємства, або депутат, бо з його “хваткою” не відмахаєшся кувалдою. Думає, що в підприємців з “варшавки” коротка пам”ять – розповідають, що кидав їх на мільйони гривень, займався махінаціями

Шаман
1 рік 5 місяців тому

Якого дітородного органа жителі Нововолинська знову обирають цей дітородний орган цього ПАНА… (хоча не лише його)?
Ау, громадо міста!
Ви його ще мером зробите!

нововолинець
1 рік 5 місяців тому

Чого обирають, чого лягають??? Шаман, запитай в Курстака чому він “ліг” під мера, і то “ліг” конкретно, пам’ятаю його позицію та ставлення до мера декілька років тому.

гість
1 рік 5 місяців тому

Курстак, кажуть, жадібний до грошей

Ярослав
1 рік 5 місяців тому

Оце член!!! Усім членам член!

ЦМЛ
1 рік 5 місяців тому

На рахунок членів, Ярославе. Робота в лікарні наклала професійний відбиток 🙂

Анатоль_ Бідзюра
1 рік 5 місяців тому
Посадові особи місцевого самоврядування повинні мати посадові інструкції. Всі до одного! У мене вони є. Окрема на 1 заступника, і окрема на секретаря ради. Я іще на першому судовому засіданні вимагав їх у юриста міськради Л.Антонюк. Суддя М.Ушаков підтримав мене і зобов’язав надати їх. Проте, на другому засіданні сказав (почувши відповідь юристки): “Ну, нема так нема”. (?) Вона принесла функціональні обов’язки А.Сторонського. Дозвольте, але впихнути туди посадову інструкцію чи видати функціональне за посадові правила – неможливо! Це два різні документи. Яким бараньом потрібно бути, щоб це стверджувати?! Я казав і підтверджую й надалі: Це узурпація влади у її найчистішому вигляді.… Читати далі »
юрій
1 рік 5 місяців тому

все розмови…..розмови , а до діла коли ? вже ця трійця остогидла

wpDiscuz