20180720_100642

Стрижуть налисо. Сквер під “АТБ”: нове покращення… ВІДЕО!

40 2532

Одразу двоє читачів РАДАРА сфотографували цей лісоповал у центрі Нововолинська.

У сквері на проспекті Дружби – біля майбутнього супермаркету “АТБ” – сьогодні до обіду спиляли ще 5 дерев.

Нагнали техніки і комунальників.

 

І зупинятись на досягнутому явно не збираються…

 

 

 

Загалом за час будівництва магазину сквер порідів уже на 13 дерев (як не більше). Усі зрубані без дозволу з виконкому.

Поза сумнівом, це чергове покращення!

“Спасибо мэру города за это!”

Мером у нас В.Б.Сапожніков – невтомний господарник. Його заступником із комуналки – В.Д.Рожелюк.

Ну, й архітектора М.М.Вісьтака не забудьте у своїх подяках, нововолинці.

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

40 Коментар "Стрижуть налисо. Сквер під “АТБ”: нове покращення… ВІДЕО!"

повідомляти

анти чобіт
10 місяців 6 днів тому

куди ці дрова підуть? у котельню нцмл?

анти чобіт
10 місяців 6 днів тому

буде цирк якщо на їх закупівлю виділять гроші з бюджету

editor
10 місяців 6 днів тому

Додали відео. Подяка небайдужим читачам.

editor
10 місяців 6 днів тому

Ну шо, знову викликала поліцію, хай перевіряють дозволи на спилювання.
Мають бути дозволи, така процедура. Дозволи надає виконком спеціальним рішенням. Впритул не бачу його на сайті Нововолинської міськради.
Доблесні депутати, лисі і кучеряві, агов! У яких підвалах ви засіли, що не бачите цього свавілля?

гість7
10 місяців 6 днів тому

на мою думку, зрізують та й добре. бо там місце збору алкашів і наркоманів було, тепер хоч буде магазин хороший (в тому районі з тим біда).

editor
10 місяців 6 днів тому

На мою думку, можна було і сквер впорядкувати, і дерева зберегти. Елементарно, Вісьтак!
У тому районі тепер буде біда зі шкідливими викидами. До канцерогенів із ОЖК додадуться викиди від автотранспорту, адже там його різко побільшає.
А зелені легені – тю-тю…
За вашою логікою, треба спиляти ще й дерева навпроти міськради, там дитячий майданчик уже пияки окупували. Якраз навпроти вікон кабінетів мера й заступників.
А може, це не дерева винні, га?..

анти чобіт
10 місяців 6 днів тому

винні пні із міськради

editor
10 місяців 6 днів тому

Оксана Микитюк: https://inpoland.net.pl/novosti/u-vroclavi-100-vulic-bude-ozeleneno-do-100-richchya-nezalezhnosti-polshhi/
Дуже шкода, що в нашому місті все навпаки!

Гість
10 місяців 6 днів тому

мене просто дивують люди, яким не то що байдуже, а які підтримують таке беззаконня. Не переживайте, чим більше в нашому місті будуть підтримувати і закривати очі на порушення законну, тим швидше і “на вашій вулиці буде свято”, але тоді вже не нийте, що за беззаконня робиться, ви ж самі його свого часу підтримали.

Гість
10 місяців 6 днів тому

Щодо алкашів то від того, що зрубали дерева і поклали костку їх менше тут не стане.
Зате відкриття АТБ з порівняно дешевим алкоголем їм буде “на руку” – не треба буде далеко ходити.
Так що в цьому далеко не дерева винні. Навпаки, це був мінімальний захист від викидів олійно-жирового заводу і т.д. вони хоч трохи очищали повітря.

гість7
10 місяців 4 днів тому

як ж і кажу, людям ніколи не вгодиш!!! крім алкоголю там ще й багато продуктів та різної мєлочі, і не треба дійсно далеко ходити. а ось питання про дешевий алкоголь, це теж не з поганих, бо людина яка хоче його купити, купить завжди, а та яка не хоче, не купить навіть за копійки!!!

andrey
10 місяців 6 днів тому

hoch htos porydok robut, sheb park vurizalu i novuh derev nasadulu

editor
10 місяців 6 днів тому

Порядок чи парковку?..

Фея
10 місяців 6 днів тому

А у таких дописувачів, як andrey за їхньою логікою порядок роблять тільки великі гроші, тобто платиш грубе бабло і робиш такий “порядок”, як душа забажає, і то геть нічого страшного, що душа бажає все нищити на своєму шляху і закон порушувати

andrey
10 місяців 5 днів тому

i parkovky treba, gorod pru soveti stroilu pro mashunu nedymalu, zakordonom na takuy magazun bylob b minimym 200 parkyvalnuh mist

Валік
10 місяців 5 днів тому

У магазин можна і пішечки пройтися щоб боки салом не обростали а не на машині в магазин їздити. Згадав старий фільм наші люди в булочную на таксі не їздять. 🙂

гість7
10 місяців 4 днів тому

то не Ваше діло хто куди їздить чи ходить. машина це зручно, елементарно щоб не сунути додому важкі пакети з продуктами.а парковка повинна бути, бо якщо ні, то наступні теми (і відео як завжди) будуть про те що всі паркуються на дорозі і заважають і пішоходам і іншим водіям.

Фея
10 місяців 3 днів тому

Ви Гість 7 таки перестаралися, бо для вашої “зручності” знищили цілий сквер і попиляли купу дерев. Вам таки треба більше ходити пішки і більше рухатись, особливо після того, як з’їдаєте ту велику купу продуктів, які, як ви пишете, дуже важко у пакетах нести, бо ожиріння може зашкодити вашому ж здоровою – сердечко почне підводити, задишка замучить. Так що машину можна було би і трохи далі поставити і пішечком пройтись
А взагалі вам із вашими поглядами і амбіціями я щиро бажаю цілодобово дихати пилюкою і вихлопними газами, викидами від жиркомбінату і бачити зелені рослини тільки у кіно по телевізору.

editor
10 місяців 6 днів тому

Шинкарьов Олександр: Буде автостоянка! Це ж очевидно!

Гість
10 місяців 6 днів тому

Там вже починають ставити машини. Тепер точно “ідеальний порядок” на місці дерев тепер будуть машини стояти.

анти чобіт
10 місяців 6 днів тому

спасибо жителям донбаса за мера лоботряса,ананаса или просто пи……….

шанувальник
10 місяців 5 днів тому

і знову в котрий раз я стверджую ,що публікації на бузі є проплаченеми…чи ні , шановний редакторе БУГА ? я маю на увазі попередню , відверто брехливу , публікацію про шахту 9 . чому вимкнені коментарі ? чи ви хочете щоб люди не дізнались правду про дійсний стан справ на шахті. про розкрадання дирекцією , про куплені профсоюзи і їх лідерів (гура , макаров ,волинець).ця інфа буде надрукована і на других сайтах.ввімкніть коментарі. а Вам ,пані Наталя , дякую.

editor
10 місяців 5 днів тому

напишіть своє бачення, дамо ваш блог чи новину.

Валік
10 місяців 5 днів тому

Статті на сайті нвіп теж є проплачені. Хочу вибачитись, що пхаю своїх п’ять копійок, але скажу. Недавно на Радарі була цікава стаття про скупку метала в полі перед кар’єром. І про тещу того бізнесмена.
Відкриваю інтернет – опа, приїхали. Нвіп їм рекламу дає. Скупка політелену, картону, кольорових та чорних металів. На фото їхній бігборд з рекламою та якась жінка у тому металевому приміщенні стоїть та чекає клієнтів у позі рогатки. Ну рогатка розчепірена.

шанувальник
10 місяців 5 днів тому

згідний 100%

Eys
10 місяців 5 днів тому

А ви, що хотіли, щоб машини до вас під “Радар” паркували, зато 5 дерев би росли.

editor
10 місяців 5 днів тому

Не 5 зрубали, а вже 13. Ми б хотіли, щоб у місті влада була не тільки для надбавок та премій чиновникам і не тільки для дерибану бюджету.

Ігор
10 місяців 5 днів тому

Просто запитання до дописувачів, чому пишите під різними ” ніками ” – сором , страх, ін.

Фея
10 місяців 5 днів тому

А ви, Ігор, пишете своє ім’я і прізвище?

Ігор
10 місяців 5 днів тому

своє

Фея
10 місяців 4 днів тому

Рада за вас, але ж тільки ім’я😃

Ольга
9 місяців 26 днів тому

АТБ уже відкрився. Хтось може сфотографувати що там зробили чи наробили для тих хто зараз не в Нововолинську?

editor
9 місяців 26 днів тому

Нічого особливого. Просто стало абсолютно зрозуміло, навіщо рубали дерева. Вони закривали б вивіску і фасад. То замість поставити рекламні щити, розвісити банери тупо спиляли майже два десятки дерев у різних місцях.

Анатоль_ БІДЗЮРА
9 місяців 23 днів тому

До Ольги. Вам де, у самому приміщенні?

Гость
9 місяців 23 днів тому

72 дерева

Фея
9 місяців 22 днів тому

Нахабство “пришельців” просто зашкалює. Я нещодавно бачила відео, як колись казали ,”із-за бугра”. Так от- за тим бугром ніхто ніякі дерева і кущі не пиляв і не корчував. Кущики акуратно підстрижені, заклади і установи визирають із-за зелених насаджень.
Питання так і зависає у повітрі:-“Чому пришельцям можна ПИЛЯТИ ВСЕ на їхньому шляху????

Анатоль_ БІДЗЮРА
9 місяців 22 днів тому

До “Феї”. Я запитав у Анатолія Юрійовича (прораб, що керував будівельними роботами на АТБ): “Навіщо було нищити дерева, хіба не можна було обійтись без цього?” Він відповів мені, що жодного дерева підлеглі йому будівельники не зрізали. Це все зробило ВУКГ.

А тепер запитання: Чи міг А. Жигалюк, начальник ВУКГ, самовільно зрубати 17 дорослих дерев у “сквері загинулих шахтарів” без вказівки із міської ради, зокрема, місцевого “падишаха”?

Фея
9 місяців 22 днів тому

Розумієте, пане Анатоль БІДЗЮРА, документація це така хитра штука і міськвиконком, очевидно, вже має дуууууже великий досвід у таких справах, та і “прибульці” теж не сьогодні на світ народились і не сьогодні свій бізнес почали облаштовувати – ці всі організації і причетні до цього особи грунтовно до всього підготувались і належним, тобто вигідним для них способом все оформили, щоб і комар носа не підточив (((. Власне кажучи я зовсім не дивуюсь і нічого іншого не чекала.
Весь трагізм ситуації у тому, що разом зібралися особи, які не мають совісті і які готові вчинити багато правопорушень заради власного заробітку/бізнесу (((

Анатоль_ БІДЗЮРА
9 місяців 21 днів тому

До “Феї”. Згоден. Як знаю і те, що нововолинська місцева влада разом із депутатами грубо порушує антикорупційні та інші закони України і її Конституцію. За цим мала б наглядати В-Волинська міжрайонна прокуратура. Проте, окрім остогидлих всім відписок після реорганізації, анічогісінько не змінилося. Бідні поребрики, які підняло коріння дерев і не опустило на старе місце! :))) Що, не можна було його обрубати??

Фея
9 місяців 21 днів тому

Саме так – висмоктана з пальця і роздута до неможливого проблема поребриків, бо на відео я чітко бачила як такими поребриками були обгороджені дерева у формі квадрата – біля стовбура дерева грунт, а за поребриками асфальтоване покриття. Але такий підхід до збереження зелених насаджень не входить до компетенції наших місцевих владців – це просто не їхній рівень, тобто занадто високо і складно для їхнього розуміння.

wpDiscuz