субикп

Субсидію забрали за… мопед

23 5229

Накипіло. Іхав автобусом до Нововолинська. Старший чоловік розповів, що його позбавили субсидії за реєстрацію мопеда.

Цей мопед йому подарували сини – велосипедом уже важко їздити, бо болять ноги.

А якийсь алкаш бере довідку, що не може працювати по причині алкоголізму. Йому, с*ка,*  субсидія є.

 

Ще довго будемо терпіти таке знущання?!

 

Ігор Парафін, селище Іваничі

Фото ілюстративне

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

23 Коментар "Субсидію забрали за… мопед"

повідомляти

РАДАР
5 місяців 6 днів тому

Цікаво, звідки він. Правила зробили ще жорсткішими, але мопед усе ж таки можна мати.
“За що відбирають субсидії:
За новими правилами відмову в призначенні субсидій отримують претенденти, які:
– мають у власності одного з членів сім’ї автомобіль не старше 5 років (крім мопеда і соціального автомобіля)
– проживають в квартирі площею понад 120 кв. м або в будинку площею більше 200 кв. м”.
У будь-якому разі, таку відмову чоловік міг би оскаржити на комісії при управлінні соцзахисту чи в облуправлінні.

Joni
5 місяців 6 днів тому

Більше всього мопед кваліфікували як придбання товару на суму понад 50т грн.

Віталій
5 місяців 6 днів тому

А ще за новими правилами субсидії позбавляють тих, що отримали спадщину, оціночна вартість якої перевищує 50000 грн. Це вже повний маразм! Уявіть ситуацію: син працює за мінімалку, доглядає при цьому стареньку матір чи батька в їх квартирі, людина помирає і право власності на житло переходить на дитину. То він що б***ь різко багатшим став, чи якийсь прибуток від тої квартири, в якій проживав і далі проживає, став получати??? Просто дебілізм!

Гість
5 місяців 6 днів тому

Мій знайомий, який шукає квартиру, щоб зняти, обдзвонив багато оголошень. І усі, хто бере людей на квартиру, мають субсидію. Правди нема при цій системі соцзаихисту! Бабка чи дід мають під церквою стояти милостиню просити. А люди, які не вилазять із заробітків в Євросоюзі, мають тут квартири, їх здають і ще й до повного щастя мають субсидії на ті квартири. (Правда, не всі, але мають субсидії.) І де правда?!

Олег
5 місяців 6 днів тому

Вже тим хто працює за кордоном субсидію не надають, так як треба десь працювати, або стояти на біржі. На біржу зараз стати не реально, тому що дають дві любі роботи, відказався то і гуляй.

Anatole
5 місяців 6 днів тому

Не вилазять з Євросоюзу – це відпочивають чи пашуть як воли, щоб хоч щось заробити ? Нас держава забезпечує нормальною роботою з нормальними зарплатами ?

гість
5 місяців 6 днів тому

Недавно по 112 каналу йшла передача де один експерт описував той процес що зараз відбувається в Україні. Каже раніше був соціалізм. Люди звикли що всі соціальні моменти життя людини забезпечувала держава. Соціалізм існував до приходу Порошенка. Тепер більше не існує його! Зараз нас перестроюють під Американську систему ринкової економіки. Інакшими словами хто сильніший, хто горло перегризе іншому той і виживе! Я в шоці був від їхнього експерта. Оце описав він ті процеси що зараз Україна переживає.

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
5 місяців 6 днів тому
Брехня! Не брав СССР на себе всі соціальні навантаження підконтрольного йому народу. Вас дурять, як завжди. НЕ БУЛО соціалізму такого, як ідеалізує його експерт на “112 каналі” і як подаєте це ви. Згадайте, хоча б інвалідів-калік – учасників бойових дій ВВВ. Яких вивезли із великих міст здихати на периферіях без найменших засобів до існування. Ви не бачили їх, після 2-ї Світової війни, на залізничних вокзалах? У канавах біля їдалень, кіосків з ліверними пиріжками і пивом, на папертях церков? На автостанціях, у підземних переходах великих міст? У залізничних вагонах, автобусах котрі мали відправлятись?.. Безногих, безруких, сліпих і глухих, яких ніхто не… Читати далі »
макс п.
5 місяців 6 днів тому

….нетерпимість до думок та переконань іншодумців.)))))це ,ви, анатолій про себе?????

Арсен Люпен
5 місяців 6 днів тому

О… ви здатні скептично мислити, приємно здивований .

Лима
5 місяців 6 днів тому

Я бачила тих інвалідів безруких і безногих на вулицях, вокзалах, вагонах, забігайлівках і канавах. Бачила як вони жебракували і які були обшарпані. А потім ті жебраки-ветерани-каліки раптом зникли всі одразу і скрізь. Навіть своїм дитячим розумом я розуміла, що тут щось неправильно і що хтось із владців винний, але хто? Тепер це все вже зрозуміло і очевидно, але АЖ ТЕПЕР!

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
5 місяців 5 днів тому

Вивезли всіх до одного! Героїв Сталінграда, оборони Москви, битви на Курській дузі, взяття Києва… Сандомирського та інших плацдармів, операцій по звільненню Праги та Варшави, боїв за Берлін… А хто опирався – розіпхали по тюрмах, як ворогів народу. У тім числі й героїв Радянського Союзу. Така правда. І не тільки про це. Хто там ридма-ридає за СССР?

Лима
5 місяців 5 днів тому

Так, правда про СССР жахлива, бо ті в’язні концтаборів, які були звільнені союзниками( американцями, англійцями) при поверненні назад до Союзу потрапляли до тюрем у Сибіру як зрадники Батьківщини і багато хто із звільнених взагалі не повертався до країни, а їхав в Італію, Францію, Америку, бо не хотів гнити у тюрмі. То і справді хто там плаче за Союзом???….

Жанна
5 місяців 3 днів тому

Істина правда!!!!!!

Олена
5 місяців 6 днів тому

Після цієї статті виникає 2 питання: що це за мопед ціною = або більше 50 тис. І друге – а що алкоголікам дають субсидію по причині, що він алкоголік?

Олег
5 місяців 6 днів тому

Дають тому що він платити все рівно не буде, а квартиру по закону забрати неможна і приватні компанії залишаться без грошей.

анти чобіт
5 місяців 6 днів тому

у луцьку забрали квартиру

Олег
5 місяців 5 днів тому

1 на всю Україну і то незаконно.

РАДАР
5 місяців 6 днів тому

Людмила Капанжі, Київ: У нас теж зняли за мопед, хоч ми і довідку принесли, що мопед коштує мізер, бо старенький. Це було у вересні. Потім почали різні довідки вимагати. То те не так, то те не там. За мопед доказали, то вони придерлись до іншого. Хоч у минулому році ми отримували. А в цьому відмовили.

анти чобіт
5 місяців 6 днів тому

сторонському із джипом була субсидія а за якийсь мопед не дали

Ірина
5 місяців 3 днів тому

Нам теж цього року субсидії не дали…4 дорослих з них 1 на мінімальній зп, 2 теж на зп, 1 за кордоном живе і там все сплачує, 1 взагалі не живе но приписаний…його доходи показати не можем да і він же не живе…але субсидію зняли…Дибілізм і бюрократія

РАДАР
5 місяців 3 днів тому

Якщо зареєстрований не проживає, треба написати заяву на комісію при упр. соцзахисту. Є така комісія при кожному управлінні, розглядає окремі випадки.
Коли заповнюєте заяву на субсидію, теж вказуйте галочкою (інспектор покаже де), що хочете розгляду справи на комісії.
Ну, ще погугліть, які підтверджувальні документи потрібні.

гість
1 місяць 26 днів тому

буде ще краще тримайтесь

wpDiscuz