котогш

Сусідський хлопець убиває котів і ледь не скалічив бабусю Каті Литкіної

44 3044

Цей підліток бавиться з рушницею часто. Вбиває тварин на чужих подвір’ях.

Люди ще не отямились від страшного горя, а тут знову біда, і знову від сусідів…

“Просимо РАДАР про допомогу!

У районі третьої шахти Нововолинська віднедавна почали зникати наші домашні улюбленці – коти. Іноді вони приповзали додому, аби вмерти. Їх підстрілювали. Знаходили також мертвих голубів, інших птахів.

Ми б і не знали, хто таке звірство чинить. Та ось 2 травня трапився знову подібний випадок.

Бабуся Каті Литкіної у дворі почула дикий крик свого улюбленця. Його підстрелили. Куля мало не вцілила в неї.

Занесли кота до ветеринара. Той сказав: «Постріл».

Викликали поліцію, забрали рушницю, яка “просто стояла під літнею кухнею” (це слова мами неповнолітнього сусідського хлопця), і передали її поліціянтам, які прибули за викликом.

Пневмат виглядає так:

 

 

Коли зібралися сусіди, виявилось, що підліток із татом так розважаються, відпочивають. “Захищають свої володіння” від котів, які торік нібито з’їли їм 50 курчат.

Три місяці тому пропав кіт їхньої сусідки. Донька написала оголошення в інтернеті. Вчора, коли оглядали місце події, знайшли розкладене тіло кота  в кутку садиби Катиної бабусі. Підкреслюю: на землі чужих людей, а не “стрільців”.

Люди спробували поговорити з батьками хлопця. Але марно – лише крик, образи та погрози.

Ця дитина грається з рушницею давно. Вбиває тварин на наших (завважте – на наших!) подвір’ях.

“То тепер ми маємо боятись жити поруч, бо, якщо йому щось не сподобається, він просто стрілятиме по нас?” – запитують люди.

 

Ця тиха вулиця починається з церкви, а закінчується поблизу терикону…

 

Не вимагаємо його судити. Але необхідно звернути увагу батьків на таке виховання. Дійшло до того, що мама у вічі сусідам сказала: мовляв, то вона сама стріляла, а не її син.

Виросте з нього вбивця – а в судах потім запевнятимуть, що він чемний, хороший хлопчик…

Подію мали зафіксувати у відділку поліції.

Власники підстреленого кота візьмуть довідку у ветлікарні й напишуть заяву дільничному. Просять, щоб ви якось допомогли їм. Люди ще не відійшли від страшного горя, а тут знову біда.

 

 

До речі, покійна Катя при житті закопала двох своїх улюбленців, які теж були вбиті. Але ніхто б і не подумав про таке.

Ті сусіди все кричать, що то “воздушка”, а не бойова рушниця.

Зробіть публікацію на РАДАРІ!”

 

Щоб людині не помстилися – не називаємо автора листа.

Як з’ясував РАДАР, юному кату котів 12 чи 13 років. Стріляє з 10 років. “Оніжедєті!”

А Катя Литкіна, яку вбили в ніч проти 2 серпня 2016 р., колись в інтернеті мріяла:

“Якби в мене був мільйон, я б відкрила притулок для тварин”…

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

44 Коментар "Сусідський хлопець убиває котів і ледь не скалічив бабусю Каті Литкіної"

повідомляти

Ульріх
2 років 1 місяць тому

Може хоч тут поліція відреагує вчасно і належно?
Чи нема складу злочину?
Нема підстав?
Неповнолітній?

кароліна
2 років 1 місяць тому

Мені колись у міліціі по іншій справі пояснювали, що небезпечність зброї прямо пропорційна швидкості кулі. Визначити швидкість може балістична експертиза. Сподіваюсь, що експертизу проведуть у поліції.

editor
2 років 1 місяць тому

лише якщо буде великий резонанс від цієї публікації. На сьогодні, як повідомив РАДАРУ т.в.о.начальника поліції А.Литвин, пневмат просто вилучили, склали протокол (не допиталася, за якою статтею) й мають намір ВІДДАТИ зброю власникові після суду.
Мешканці вулиці Кримського й сусідніх, на суд треба прийти! Бо зазвичай такі справи розглядають за лічені хвилини – і винний виходить невинним або зі смішним покаранням. Наприклад, 350 грн. штрафу. Чи 30 годин громадських робіт. Чи взагалі відпускають із миром.
Якщо домогтися призначення експертизи, розмова в суді може бути зовсім інша.

кароліна
2 років 1 місяць тому

Балістична експертиза – це вартістна процедура, та і взагалі -це зайвий клопіт для поліцїї. Наталія Семенівна правду каже, треба всім приходити, щоб людей не надурили, щоб потім комусь не довелося плакати гіркими сльозами. Сьогодні – тварини, а завтра -люди.

editor
2 років 1 місяць тому

Юлія: ****, руки їм *****, як таких земля носить…

Анатоль_ Бідзюра
2 років 1 місяць тому

Потрібно буде подивитися ККУ. Здається, там передбачене набагато серйозніше покарання. Хлопцю і батькам (якщо вони його так виховали і захищають) потрібно призначити психіатричну експертизу. Тут явно відслідковується синдром садизму у поводженні з домашніми тваринами, що може перерости у інші. небезпечні для оточуючих психічні розлади . Якщо хлопець непідсудний по віку, треба судити батьків. Матері верещать через свою сліпу і дурну любов до власних дітей. На місці нач. поліції Литвина я не спускав би на гальмах цієї справи – у випадку продовження злочину, або якихось непередбачуваних наслідків, звинуватять особисто його. Починається із котів, а закінчується вбивствами на териконах із особливою жорстокістю.

Гість
2 років 1 місяць тому
Господи, що коїться?! Не дивує вже поведінка малолітніх недоумків. Дивує поведінка дорослих людей, батьків!!!! Невже не розуміють, що виховуючи жорстокість до тварин, отримають жорстокість до людей, у тому числі і до себе!!! Скільки покинутих старих людей напризволяще – саміх на себе при живих дітях!!! А це ж результат батьківського виховання!думайте, що отримаєте на старість, коли станете немічними. Не шкода спочатку тваринку, тоді сусіда, а потім і тата з мамою. Якесь ципля сьогодні важливіше ніж совість у людини. Схаменіться!!! Що ви ростите???!!! Ваш же сусід сидить на лаві підсудних, вас цей приклад нічого не навчив? Послухаєш вчителів, жахаєшся. Вчитель сьогодні не… Читати далі »
кароліна
2 років 1 місяць тому

За Кримінальним Кодексом може бути і незаконне зберігання зброі, і незаконне застосування зброі, жорстоке ставення до тварин з нахилом до садизму, порушення громадського порядку. Також неналежне виконання батьківських обов”язків.Цілий букет одним словом. А ще стріляти у населеному пункті взагалі заборонено, навіть по бляшанках, бо можна влучити у домашню тварину, дорослу людину, чи дитину не доведи Господи.

editor
2 років 1 місяць тому

На пневмат, сказав пан Литвин, навіть дозволу не треба. Але пневмат неважко переробити на бойовий. А от чому не склали протокол на батьків за неналежне виховання – я теж не розумію.
По-правильному, там треба домагатися відкриття кримінального провадження за статтями про жорстоке поводження з тваринами й про знищення чужого майна. Кіт – так би мовити, майно. Моральну шкоду стягувати і так далі. Юристи, хто б що підказав?

кароліна
2 років 1 місяць тому

Для проведення належного досудового розслідування потрібна куля, яка була випущена із тієї рушниці, і яка кудись влучила. Роботи для поліції багато, як бачимо.

Анатоль_ Бідзюра
2 років 1 місяць тому

Про це я і кажу – якщо серйозно взятися, щоби й іншим не кортіло, поліції таки потрібно провести низку експертиз. Відстріляти кулі, а потім витягти такі ж самі із тіл тварин, як поранених так і загиблих. І так далі. Пану Литвину – державному службовцю, людині, що утримується коштами від нововолинських платників податків, я думаю, зрозумілі мої міркування. Бо щось, останнім часом він, як вбачається, став не таким старанним, як на початках. Я побував нещодавно, у нього на прийомі і говорив те, що казав іншим службовим особам, при їхньому урочистому вступі на цю посаду…

анти чобіт
2 років 1 місяць тому

а скільки років стрілку?якщо нема 18 то він не має права стріляти з пневмата

editor
2 років 1 місяць тому

12 чи 13.

Наталі
2 років 1 місяць тому

Депутаты Верховной Рады в первом чтении проголосовали за законопроект, который предлагает ввести уголовную ответственность за жестокое обращение с животными. До 8 лет тюрьмы за жестокое обращение с животными Источник: https://news.online.ua/772504/do-8-let-tyurmy-za-zhestokoe-obrashchenie-s-zhivotnymi-rada-sdelala-pervyy-shag/

кароліна
2 років 1 місяць тому

Дякую, Наталі. Жорстоке поводження з тваринами – це невиправдане вбивство( не з метою споживання в їжу ,м’яса тварини), завдання каліцтва, побиття, систематичне побиття з особливою жорстокістю. Дії малолітнього стрілка під цю статтю підпадають. А батьки хлопця винні у підбурюванні до таких дій.

editor
2 років 1 місяць тому

Andrii Parfeniuk: У США з таким давно навчились як боротись. Є така річ, називається самосуд.

Ульріх
2 років 1 місяць тому

Це що,не підпадає під жорстке поводження з тваринами? Вочевидь, поліція має намір ждати, коли він когось підстрелить з людей, проте і тоді може просто заберуть пневмик та й все.
Невже навіть штрафи з батьків не здеруть?????

кароліна
2 років 1 місяць тому

Пояснюю ще раз – навіть пневмат у населеному пункті застосовувати не можна. У дитини чвно нездоровий інтерес до стрільби. Із цим треба щось робити.

кароліна
2 років 1 місяць тому

Мені прикро, але поліція вельми неохоче розслідує справи про жорстоке поводження з тваринами. Стаття Кримінального Кодексу цілком правильна і конкретна, я її читала, а Верховна Рада нещодавно прийняла поправки до статті і збільшила міру покарання під тиском громадськості саме через ось такі випадки як цей. З таких дітей і справді виростають садисти, але… Поліція не реагує в тиких справах належним чином. Тому і треба об’єднатись і шукати усі можливі шляхи вирішення цієї проблеми. Я сама захищаю тварин, з поліцією розмовляла і знаю, що кажу. дуже сподіваюсь, що на цей раз все буде інакше.

Аня
2 років 1 місяць тому

Назвіть імена нелюда і його батьків!!! Хай знають!!! І правильно пишуть: треба іти самому і товкти пику тому недобатьку!!! Щоб трохи дійшло!!!! *****

Гість
2 років 1 місяць тому

Шаварський Василь.Шаварська Оксана.їх син Шаварський Андрій.
Батьки сказали:”Стріляли і далі будемо стріляти на своєму подвір”ї”

кароліна
2 років 1 місяць тому

А чи не треба тим батькам разом із сином до психіатра? В даному випадку самосуд – це хороша ідея.

editor
2 років 1 місяць тому

Ідея справедлива. Але в нас є доблесна поліція, є статті Кримінального кодексу для любителів постріляти. Хай працюють правоохоронці.

Іра
2 років 1 місяць тому

А вул Кримського, 41 – то їх хата?? Точно??

editor
2 років 1 місяць тому

це просто вулиця Кримського.

editor
2 років 1 місяць тому

Юлія Коваленко
Що за матері народжують таких дітей- монстрів?? Ей! Схаменіться, люди!!! Батьків за грати за таку жорстокість!

editor
2 років 1 місяць тому

Боюсь, тим батькам віддадуть пневмат і перепросять, що аж кілька днів тримали.
І, бачу, саме час розповісти історію про те, як об людину витерли ноги, вилучили в неї всю оргтехніку “на експертизу”, тримали 4 місяці й віддали аж коли втрутився РАДАР…
А тут навіть протокол на батьків не склали за виховання юного шкуродера!

editor
2 років 1 місяць тому

Ната Воротняк: Вот ****! Некому там руки ему пообламывать?!
Наталья: Некому. Катю убили. Семья прибита горем. На РАДАРЕ есть вся эта история.
Maryna Kulyk: если дело замять,следующей мишенью двух **** будет человек.
Олександр Даценко: Руки повивертати, щоб лишився калікою, і все!!! Навіть нема що обговорювати!!!
Людмила Коваленко: Спочатку потрібно “виховати” матір і батька “юного ката”. Все починається з сім’ї. Така в сім’ї “політика” . Мати з батьком вважають, що це нормально, це означає, що вони ще гірші за свою дитину, а він лише бере з них приклад.

Небайдужий
2 років 1 місяць тому

Вибачте, а на фіга нам потрібна ТАКА поліція? Зниклу дитину не тільки не шукали, але й ще заминали справу “погуляє-прийде”. Слідчі дії проводять аби як. Тут явне порушення декількох статей кримінального кодексу, а вони збираються повертати рушницю безбашеним людям. Чекають, коли замість котів будуть людей відстрілювати? А якби він влучив в Катіну бабусю? Шкода, немае мужиків в цій сім”ї, немає кому заступитися за бабусю. Треба було руки повиривати разом з рушницею цим ……

Віка
2 років 1 місяць тому
Про що ви тут пишете? Котика підстрелив малолітній недоумок…а поліція не реагує? Я вже писала, що у школі малолітній недоумок вдарив ломакою по голові мою 8-ми річну доньку, я написала заяву, додала до неї копії висновків лікарів. В поліції відкрили кримінальне провадження, але нічого так і не зробили більше. Малолітній садист так і бавиться в “супергероя”, бо ж йому усе зійшло з рук. Тому не дивуйтесь, шановні нововолинці,якщо найближчим часом побільшає трупів на териконах, забитих тварин…головне справно платіть податки, щоб поліція отримувала вчасно заробітну плату, штани з начосом, фуражку та туфлі…Це напевно і є всі ті “покращення”, обіцяні урядом. Правда,… Читати далі »
Анатоль_ Бідзюра
2 років 1 місяць тому

До “Віки”. Років два-три тому, я отримав погрозу вбивством при свідках, які зголосилися свідчити. Написав заяву, міліція провела опитування і склала протоколи. І що Ви думаєте? Навіть не внесли у ЄРДР! Одним словом, на поліцаїв потрібно подавати до суду, однозначно. Писати у прокуратуру, у МВС та СБУ та змушувати до безумовного виконання посадових обов’язків державними службовцями, згідно “Закону України про поліцію”. Останнім часом, робота поліції Нововолинська мені не подобається, якщо не сказати більше.

editor
2 років 1 місяць тому

Rayisa Stepaniuk: Спочатку вбивають котів… ну, а потім… перейдуть на людей…

Оксана
2 років 1 місяць тому

шАВАРСЬКИЙ – НЕ ЗНАЮ ЯК ПОЛІЦІЯ А НАРОД ТЕБЕ ТЕПЕР ТРОХИ БУДЕ ВЧИТИ ЖИТИ..

кароліна
2 років 1 місяць тому

Я би на місці сусідів того бандиткуватого сімейства не сиділа б склавши руки і не чекала б з моря погоди, а об’єдналась і вимагала б від поліції справедливого розслідування. Не можна спускати цю справу на самотік. У випадку невдоволення діями поліції можна поскаржитись у прокуратуру і подати заяву до суду із порушення прав людини.

Леся-волонтер
2 років 1 місяць тому

Шановний т .в о.начальника міськвідділу поліції А.Литвин, дуже прикро,що в нашому місті кояться такі різні неприпустимі речі….. Люди із криком душі у вас просять допомоги, наша організація Мтпл-УС просить вас розслідувати певний інцидент та покарати винуватців.

Іра
2 років 1 місяць тому

Дайте конкретну адресу хати тих Шаварських!!! Плануємо піти поговорити спочатку по хорошому.

editor
2 років 1 місяць тому

РАДАР прихопіть, ОК? Пошта РАДАРА info@radar.in.ua

editor
2 років 1 місяць тому

це в самому кінці вул.Кримського.

Аліна
2 років 1 місяць тому

люди чому ви тільки захищаете котів а малих тваринок (курчат) вам не шкода??

Гість
2 років 1 місяць тому
ви забуваєте, що інстинкт “полювання” у звірів сильніший По-друге. у вас кімнатна кішечка. а в районах власного будівництва коти не ходять на поводках По-третє вдумайтесь в цифру- 50 штук Це що всі коти округи “зібрались” на пір саме у них Поряд люди тримають теж курчат, качат, гусят І у них бувають випадки пропаж Але за ними потрібно дивитись. доглядати . а не залишати відкритими на подвір”ї до темноти І ще . в нашому районі вже давно живуть тхори І минулий рік на вул Л Толстого теж придушили цілий виводок курчат -простопоперекушували шиї І власники не відстрілювали котів Просто зрозуміли. хто… Читати далі »
Аліна
2 років 1 місяць тому

у мене теж е кіт собака але за тваринами треба дивитися кормити а не щоб ходили по вулицях голодні шукаючи собі здобич на мою думку треба перше хазяєна виганяти на вулицю хай шукае здобич для котика чи ви думаете як побудувати притулки то тварини там будуть жити святим духом

editor
2 років 1 місяць тому

Для “Аліни”. Тут лише частина ваших коментарів, інші одразу пішли у кошик. Бог вам суддя, але те, що ви там написали, – огидно. Ви ж жіночої статі, мали б бодай трохи розуміти чужий біль.

Гість2
2 років 1 місяць тому

Про шо ви говорите кота вам зшкода.А їм шкода своїх курчат за свої гроші і вони в них на території а кіт лазить то хай вони дивляться за ним. Я не кажу що хлопчина зробив правильно. А як би ви поступили якщо у ви купуєте а сусідській кіт їх би поїв? ?? Всі ви тут такі правильні на базарі викідати то вам не шкода?

editor
2 років 1 місяць тому

Один кіт – 50 курчат?..
А розмовляти з сусідами ці стрільці не пробували?..

wpDiscuz