придурок

Свастика висіла на балконі 10 хвилин. Хто ж її там вчепив?

40 4933

  – Нововолинськ, 15-й мікрорайон, 1 січня, 8.40.

Свастика на балконі.

Які думки з цього приводу? – запитав користувачів на фейсбук нововолинець Дмитро Романенко.

Він і виклав оце скандальне фото:

 

 

Свастика провисіла на балконі хвилин зо десять.

Будинок розташований біля школи №5, навпроти салону “Катрін”. Поряд буд.№13.

На балкон виходили двоє лисих (голомозих) чоловіків, обидва у зелених одностроях. Форма не схожа на нашу військову.

Поводилися, зі слів очевидців, “стрьомно”. Обережничали, озирались, коли вивішували прапор зі свастикою і коли знімали.

У Нововолинську завелися фашики?

Чи це провокація путлерків?

Чи якихось націонал-ідіотів?

Агов, СБУ!

До речі, цю квартиру господар нерідко здає в оренду. Імовірно, це були орендарі.

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

40 Коментар "Свастика висіла на балконі 10 хвилин. Хто ж її там вчепив?"

повідомляти

гість
22 днів 2 годин тому

4-й будинок, 33 квартира.

Віка
22 днів 1 година тому

Ну, да, це Путін особисто орендує квартиру у захалустному Нововолинську, щоб вивішувати свастику.
Це українці вивісили , сучасні, розкуті, впевнені у своїй значущості та вищості над усіма навкруги. І таких “патріотів” виростили ми з вами, заохочуючи своєю байдужістю до всього, що коїться навколо нас, чинити мерзоту.
СБУ не побачить цього, бо сліпа і такі випадки СБУ не цікаві.
П.С. А потім ми усі будемо дивуватись та охати, коли знайдуться десь у лісі трупи замордованих, ні в чому невинних людей, бо подібні “патріоти”, які вивішують свастику вирішать, що ці люди не заслуговують на життя…

Гастроентеролог
20 днів 2 годин тому

Ви маєте рацію, такі випадки СБУ не цікавлять. Але цікавлять інші, більш грошовиті:
https://www.epravda.com.ua/columns/2018/01/2/632698/
Грабіж працівниками СБУ, серед білого дня. Ну, таке…

Дякуем Петро!!!
22 днів 1 година тому

А що тут такого? Його балкон, повісив ,що захотів.

Гастроентеролог
22 днів 1 година тому

Ну, в такому випадку, не лякайся, якщо навпроти твоєї халупи завтра якесь “воно” поставить на своєму балконі РГД і цілитиметься по твоїх вікнах…

Дякуем Петро!!!
21 днів 23 годин тому

Ти порівнюеш зброю із ” просто” плакатом

Гастроентеролог
21 днів 23 годин тому

Люди, бачу, історію погано вчили. Ну-ну…життя поправить цю прогалину.

Вадим
21 днів 22 годин тому

И даже порно?

мафия
15 днів 14 годин тому

СОГЛАСЕН

Громадянин України
22 днів 1 година тому

жаль что нельзя узнать єтих Хероев.показали бі Фото.чтоб все знали

333 сталер
21 днів 22 годин тому

Правильно сделали

Ульріх
21 днів 22 годин тому

Господаря до шановних ментів і хай опише зйомщиків. Зйомщиків притягнути до відповідальності. Господаря квартири теж – бо здає квартиру і не платить податки за то.Це цивілізовано.
А по-людськи- то знайти ту сволоту і відірвати їм мундіалі

Житель міста
21 днів 9 годин тому

На 10 хвилин кажете?
Дивіться щоб потім на якомусь “лайф ньюз”випадково не всплив короткий відеорепортаж про “нациків” на західній Україні… тут уже СБУ повинна працювати а не міліція.

Таня
21 днів 20 годин тому

Алкашонепотріб **** “перебрав” і геть “поплавились” його мізки…

неспокійний
21 днів 5 годин тому

Нажаль не “перебрав”, не у кожного “алкашонепотріба” удома є підготовлений прапор зі свастикою, а враховуючи близькість з кордоном Польщі… комусь явно потрібен “репортаж” про нацистів-бандерівців… для таких подій має чітко працювати поліція і сбу, тай громадянська позиція за участю хлопців-атовців, також провела б непогану профілактику лікування!!!

Василь
21 днів 4 годин тому

а якщо атовці теж підтримують дану ідеологію? Наприклад в одному Нововолинську я знаю біля 20 атовців які підтримують ідеологію націонал-соціалізму й ще біля 20 простих цивільних теж з правою ідеологією

Віка
21 днів 3 годин тому

Якщо зайти на ютьюб, то саме деякі бійці АТО рекламують цю ідеологію, зі свастикою не тільки на прапорах, а й на власних тілах.(( Те, що таке сталось в місті абсолютно закономірно, у країні розгул криміналітету, нациків і психів.

неспокійний
21 днів 42 хвилин тому

Якщо у атовців замість прапора зі свастикою революційний прапор ОУН, то я теж їх підтримую, проте прапор з фашстською символікою абсолюно недоречний на території України, яка має своїх героїв і свої символи, які й так вселяють страх у не “нерозумних” сусідів, тому залишається побажати розуму ( або покарання) тим хто мається дурнею….

АНАТОЛЬ_
20 днів 22 годин тому
На мою думку, це не нацизм. Це Україна зайшла у глухий кут свого розвитку, завдячуючи її зажерливим керівникам та всепоглинаючій внутрішній корупції на всіх рівнях влад і систем. Її післямайданний поступ до загальнолюдських і європейстких цінностей повністю припинився. Наша Ненька-Україна із завойованих нею у Революції Гідності світових позицій дикого прагнення демократії і людського життя, почала семимильними кроками відступати назад. Це видно й неозброєним оком – ЄС і США це відмінно бачать . Знову розпочалася, як і колись, при Януковичу – прокурорська та судова сваволя. Безіяльність і продажність “оновленої поліції” вражає. “Доблесна” СБУ не захищає незалежність Держави і її громадлян, а… Читати далі »
Фея
20 днів 6 годин тому

Україна таки приєднується до Європи. Мені достеменно відомо, що у Німеччині досі є прихильники нацизму, часом проходять нацистські зібрання, чи марші. І для самої Німеччини це є проблемою, з якою борються самі німці.
В теперішній час Берлін і великі міста нагадують мурашник, де проживають представники різних культур. Прогресивні німці пишаються, що їхня країна змінилась аж настільки. А Україні, яка була довгий час відірвана від західного світу і була примусово орієнтована на схід, потрібно ще побороти багато стереотипів і потрібно багато чого навчитися.

Фея
20 днів 2 годин тому

Західні німці мали великі проблеми із східними німцями після руйнування великої німецької стіни – різні погляди і різне світосприйняття через пропаганду таки далися взнаки. Рука Москви дісталася багато куди. Хотілось би, аби Україна якнайшвидше переступила цей бар’єр заради свого власного успіху і заради власного процвітання.

АНАТОЛЬ_
19 днів 23 годин тому

Ну, до Німеччини нам… Хоча я й не расист, але й не прихильник вавилонізму в Україні. Це ніколи до добра не доводило. Згадайте, хоча б теракти в США, Німеччині, Франції та інших країнах. Держава не виживе коли ми приймемо велику кількість носіїв чужих культур і релігій.

Фея
19 днів 22 годин тому

Пане Анатоль. Теракти – то нонсенс! Жодна світова релігія не пропагує насильства, воно, це насильство, є у самих людях незалежно від віросповідання і приналежності до тієї чи іншої нації. Люди не діляться на поганих і хороших за національною ознакою, не все так просто….

Фея
19 днів 2 годин тому
Приймати чужі культури і релігії нам не обов’язково, нам це не потрібно. Україна зробила великий крок назустріч чужій релігії і культурі – визнала Кримських татар корінним народом Кримського півострова. У часи переслідувань і окупації Криму Росією багато татар проживають на території України, як і інші представники інших народів, навіть у Нововолинську. Це ж нікому не заважає, коли мій сусід чи ваш ходить до іншої церкви чи мечеті. Вся справа у толерантності і демократичності суспільства. Україна виживе, вона сильна, з цього боку їй нічого не загрожує. А коли Бог створив цей світ і створив людину, то на землі для всіх і… Читати далі »
Філіп
19 днів 18 годин тому

А чого так вас прапор взнервував? Ану но в кількох словах обгрунтуйте свої погляди та думки?

Олександр
18 днів 23 годин тому

Тут все просто: дії людей, які пишались даним “прапором”, призвели до загибелі більше 10 мільйонів людей.

Філіп
18 днів 23 годин тому

Так хіба діло в людях а не в Гітлері? Він же всіма командував. Люди – то було стадо яке виконувало його накази. По сьогоднішній день німцям соромно за те що тоді сталося.

Олександр
18 днів 22 годин тому

Факт залишається фактом: свастика – символ вселенського зла.
Люди, які пропагують такі символи – розповсюджувачі цього зла.

Фея
18 днів 21 годин тому

До”Філіпа”. От і хочеться ж вам… Люди не зовсім “стадо”, я ви висловились, бо під час тієї страшної війни були німці, які гинули, але не поділяли поглядів Гітлера, були в’язнями таборів, організовували замахи на Гітлера, приймали смертельну отруту, коли їх викривали, як змовників. Історію потрібно знати, без цього ніяк…

Філіп
18 днів 19 годин тому

Як сказав Сашка вище, факт залишається фактом. Люди це все рівно стадо принаймні переважна більшість. Тих кілька процентів що щось стараються уже показали що вони ним не є.

Фея
18 днів 22 годин тому

Роблю останній допис на цю тему. Пане Анатоль. Це не Україна зайшла у глухий кут, це її вперто у глухий кут заганяють проросійські сили. Агенти Кремля можуть бути будь-де і будь у чому. Вони використовують, мов таргани, найменші шпарини, а коли тих шпарин немає – риють тунелі. Їхня тактика підла і підступна настільки, що навіть Ви можете не зрозуміти про що йдеться. Вся історія Росії збудована на ницості, підлості і інтригах. У соціальних мережах є відповідні повідомлення про теперішню ситуацію. Монстр Російської пропаганди сконає іще не скоро.

wpDiscuz