хлкиоск

“Свіжий хліб” не нагрів собі місця

7 2680

Ще 6 днів тому цей кіоск стояв біля коледжу – і ми встигли його сфотографувати. Та раптом перебрався до лікарні й ліцею.

Красується тепер на горбочку біля станції швидкої допомоги.

Чого б це?

Невже дорогою на автостанцію люди в базарні дні не розкуповують увесь хліб і булки? Невже два навчальні заклади поряд – невигідне сусідство?

Свіжий хліб і біля лікарні не завадить, але можна було облаштувати ще один кіоск, а не совати цю малу архітектурну форму з Шахтарської на Пирогова.

Ну, хлібному начальству видніше. 🙂

 

Ніщо не віщувало переїзду…

 

А тут колись був газетний кіоск. Порожня коробка стирчала років десять. “Свіжий хліб” встановили трохи далі. Однак простояв він недовго

 

Не лишилось і сліду!

 

Зустрічайте! Вже біля лікарні

 

Ліцеїсти і пацієнти лікарні вчащатимуть сюди по булочки

 

Торговельні точки нововолинського хлібозаводу рясніють здебільшого у центрі, де й так є де купити хліб і печиво. А от на околиці міста – там, де вони конче потрібні! – їх не видно.

Була, та загула хлібна ятка у Шахтарському мікрорайоні – біля другого ЖЕКу. Люди досі жалкують, бо поряд успішно торгує молоком і городиною так звана монастирська ятка – і було б дуже зручно заразом купити хлібину-дві.

До речі, той блакитний кіоск, де продавали хліб, нікуди не подівся. Калач у руки, хлібопеки! Відкривайте там “Свіжий хліб”.

Нововолинці додадуть у коментарях свої пропозиції та побажання хлібозаводу, який колись був державним.

 

Фото з Вікімапії

 

Нині це приватне акціонерне товариство (ПрАТ), засновниками якого є аж 78 осіб із загальним статутним капіталом 229 769 грн. А власник і кінцевий бенефіціар – киянин Ігор Степанович Кочулап. Знайоме нововолинцям прізвище.

Іраїда Олексіївна Кочулап була беззмінним директором НХЗ майже чверть століття, а ще була депутатом Нововолинської міськради. Вимоглива, інтелігентна, привітна – такою пам’ятають її в нашому місті. На роботу завжди ходила пішки. Попри вік, попри посаду. Показова дрібничка.

Вона дуже переживала, коли спритні “зайди” у кризові часи намагалися скупити акції у працівників заводу. Переконувала колектив триматися купи, не вестися на легку копійку. Тим часом наполегливо нарощувала асортимент. Пишалася, що вироби нововолинського хлібозаводу охоче купують перебірливі кияни.

Як тепер працює завод, директором якого у квітні 2014-го стала Мирослава Юріївна Штунда? РАДАР сподівається розповісти вам про це незабаром – якщо запросять у гості  🙂

А поки що в об’єктиві – непосидючий кіоск, який не встиг справити новосілля біля коледжу, а вже подався на багатші села.

 

Фото – Валентин Мінчик і АРТУР

Текст – Наталя Камишникова

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

7 Коментар "“Свіжий хліб” не нагрів собі місця"

повідомляти

ГІРНИК
9 місяців 21 днів тому

НА САЙТІ БУГ НОВОВОЛИНСЬК ,ПОСТІЙНО ВИМИКАЮТЬ КОМЕНТУВАННЯ ПРО 9-ТУ ШАХТУ ? І ЦЕ ВЖЕ НЕ ПЕРШИЙ РАЗ! А ЦЕ ЗНАЧИТЬ ЩО ХТОСЬ З УЧАСНИКІВ КОНФЛІКТУ ЇМ ПЛАТИТЬ -СКОРІШЕ ВСЬОГО ГУРА , ТОМУ ЩО ПАН ПИЛИПЮК ДІЄ ПО ЗАКОНУ , ЩО НЕОДНОРАЗОВО БУЛО ДОВЕДЕНО.

editor
9 місяців 21 днів тому

може, Гура там просто – священна корова? 🙂
або священний бик. Бикувати він вміє…

анти чобіт
9 місяців 20 днів тому

не тільки про шахту

Олександр
9 місяців 19 днів тому

І не тільки про 9-у! Частенько *пропадають* коментарі про нардепів і волинську владу. Одні новини висять і висять,а деякі зникають взагалі,коли коментарі не подобаються-от такі в нас прикормлені ЗМІ.

editor
9 місяців 21 днів тому

Друзі автори і співавтори, я все пам’ятаю, все потроху поставлю.
Святкуйте 🙂

Ульріх
9 місяців 21 днів тому

На автостанції дуже треба аптечний пункт поставити, бо там в радіусі далеко до аптек.
Візьміть до уваги, бо біля вопака аптек як кліщів на тузику а на околицях тугенько.
Ау, Рибаки, Гунди,Гольчуки і хто там ще!
Аптеку людям, аптеку!

Катя
9 місяців 20 днів тому

Питання до керівництва хлібзаводу: чому НХЗ досі не пакує хліб. Поки він потрапляє на стіл, проходить море брудних рук, ящиків, поличок, а часом і підлог.

wpDiscuz