IMG_20180720_123358

Таємне рішення виконкому знайшли РАДАР і… поліція

36 2009

Нововолинські чиновники знову зганьбились.

І знову підтвердили: в “АТБ” з мером – договорняк. Залаштунковий.

Сьогодні о 14.13 РАДАР  утретє викликав поліцію у сквер на проспекті Дружби – навпроти Приватбанку й магазину “1000 дрібниць”.

Упродовж червня-липня ми вже телефонували на 102 щодо незаконної вирубки дерев у центрі Нововолинська. Сьогодні там зрубали ще 5 дерев, а всього – щонайменше 13.

Якщо раніше ніхто з браконьєрів жодних дозволів правоохоронцям не показав (ксерокопія плану забудови не є належним документом), то сьогодні вони підготувались.

Але знову зганьбилися разом із міською владою! І зараз я розкажу чому.

Прибувши на виклик і оглянувши сквер, звідки вже поїхала вся техніка й забралися дроворуби, працівники Нововолинського відділення поліції витребували в адміністрації ВУКГ дозвільну документацію.

І їм надали рішення №237 від 18 липня 2018 р. виконкому Нововолинської міськради на знесення 8 дерев у сквері на проспекті Дружби. Це 2 горобини, 3 клени, 1 черешня, 2 ще якихось насадження.

Але! На сайті Нововолинської міськради цього рішення виконкому НЕМАЄ!

Останнє рішення там – за номером 211 від 27.06.2018 р.

https://www.novovolynsk-rada.gov.ua/index.php/miska-vlada/normatyvni-akty/rishennia-vykonavchoho-komitetu/4914-2018-rik.html

Будь-який нормативний акт, не оприлюднений належно, є нечинним. Усі рішення виконкому мають бути у відкритому доступі – на сайті Нововолинської міськради або в газеті “Наше місто”.

Станом на зараз жодне з рішень, ухвалених виконкомом 19 чи 18 липня, не оприлюднене!

Отже, виконувати рішення №237 адміністрація ВУКГ не мала права.

 

 

Звісно, ми надішлемо у ВУКГ і виконком запити з вимогою надати цей документ. І ми його отримаємо й опублікуємо. А ви стежте, коли він нарешті з’явиться на сайті міськради.

І зверніть увагу на таку арифметику.

Вирубано вже 13 дерев. Утаємничений від народу (тобто незаконний) документ дозволяє вирубати лише 8.

А ще 5 дерев знесли ні за цапову душу, так?

А може, мають знести найближчим часом іще 3 на підставі рішення виконкому, а вирубані раніше не рахуються?!

Калькулятор вам у руки, пане прокуратор! Ну, тобто керівник Нововолинського відділу Володимир-Волинської місцевої прокуратури І.Васьовчик! Розв’яжіть цю задачку.

Чи слабо?..

 

Наталя Камишникова

Відео – Аліна

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

36 Коментар "Таємне рішення виконкому знайшли РАДАР і… поліція"

повідомляти

Подросток
26 днів 7 годин тому

в таких случаях предусмотрено компенсационное озеленение.одно срубил посади пять.

Бурулька
26 днів 6 годин тому
А очевидно перед виконкомом співали таке, бо новина на сайті міськради є від 12 липня: під керівництвом заступника міського голови Володимира Рожелюка, відбулася робоча нарада, на якій розглянули актуальні проблеми комунального господарства міста. Під час наради заступник міського голови окреслив керівникам місцевих комунальних підприємств план роботи на найближчий період. Зокрема, з’ясовували ситуацію, яка нещодавно сталася у сквері поблизу майбутнього супермаркету АТБ. Нагадаємо: там здійснили самовільну вирубку дерев. “Нас обманули, запевняючи, що усі необхідні дозволи в них є та прогнали людей, які перешкоджали незаконній вирубці дерев, однак, як пізніше з’ясувалося, цих документів у них не було”,- зауважив Володимир Рожелюк. А також… Читати далі »
анти чобіт
25 днів 15 годин тому

рожелюку вірити себе обдурити,це таке саме тріпло як і сапог

н🇯🇵
26 днів 3 годин тому

Правильно роблять, хоть порядок наведуть!!!

Авантюрист
26 днів 3 годин тому

Чому б не посадити дерева навпроти міської ради? В самому центрі 🙂
Замість тих квітів й так бачу як там БИДЛО ходить кожен день

123
26 днів 2 годин тому

Як дерева зрубують всім заважає, а як наркомани коляться під тими деревами, на лавочках в тому сквері нікому не заважає. Можливо якраз ця частинка міста оживе і буде сучасною, а не наркоманською зоною.

Гість
25 днів 16 годин тому

та шо ви тих наркоманів вчипились, таке відчуття, що вони тільки тут і збиралися, а від кожного зрубаного дерева на одного з них менше стане, дивна у вас логіка. Мова йде про те як серед білого дня роблятбся беззаконня, про яке вже ціле місто знає, але наша виконавча і законодавча влада закривають на це очі.
А от тепер про наркоманів, аналогічна ситуація, до поки влада не відкриє очі на цю проблему і не почне їх відловлювати і закривати точки продажу, жодне зрубане дерево тут не поможе. І не в тому порядок ви бачите, бо візуальна краса не змінить гнилої душі!

Валік
25 днів 8 годин тому

Нововолинська влада теж наркомани. Наркомани в тому сенсі слова що вони постоянно страждають від ломки, щось украсти з бюджета, щось списати десь махінацію провернути. Такшо Сапожніков, на млою думку, теж наркоман але його наркотик це влада та бюджет міста!

Фея
25 днів 5 годин тому

А ще власний піар

анти чобіт
24 днів 6 годин тому

у нього клептоманія,це хвороба,якби у нього за брехню ріс ніс то він би уже екватор перетнув

Фея
24 днів 2 годин тому

Основна їхня хвороба – це відсутність совісті, от у випадку з АТБ 100%:правильний діагноз

Анатоль_ БІДЗЮРА
23 днів 18 годин тому

Він фізично здоровий, як бик. Не вірте коли плачеться, і з виглядом здихаючого лебедя їздить колясочкою по реанімації. :))) А ось із “обліко-моралє” – у нього скажені проблеми. Таке не лікується.

Гість
25 днів 16 годин тому

І ще так пару слів про порушення закону. Скільки років тут живу, так зі сторони скверику не можна паркувати машини, стоїть заборонний знак. А сьогодні, підрядники АТБ тут роблять заїзд (“кишеню”) для машин замість тротуару, не здивуюсь що і знак знесуть, але чи є у них такі підстави?!
Цікаво, що ще вони порушать і на що ще закриють очі наші можновладці?!

Сова
25 днів 8 годин тому

Хочу розказати всім читачам про велику махінацію мера. Отже, перед усім цим (маю на увазі будівництво АТБ) Сапожніков з бюджету міста виділив гроші скажем так Карабасу-Барабасу і його фірмі Кривенькі-Ручки на асфальтування повністю всього тротуару перед АТБ.
А сьогодні комунальна техніка ВУКГ спільно з фірмою Кривенькі-Ручки зривають той новий і дорогий асфальт, щоб робити глибоку стоянку.
Питання лише одне! До мера: ти ідіот??? Нащо викидати гроші міста на асфальт, який потім все одно здеруть ковшом? Чи може пан мер рука руку миє фірмі Кривенькі-Ручки. Через Кривенькі-Ручки гроші відмивають.

1).?????
25 днів 5 годин тому

Сова !!! Як по Вашому зібраний компромат був переданий в правоохороні органи, чи обміняний на джип за півтора мільйона, з подальшим кришуванням ?
https://ru.slovoidilo.ua/promise/42179.html

Анатоль_ БІДЗЮРА
25 днів 4 годин тому

Як стало відомо, мера в місті знову нема. А. Сторонський, кажуть теж не при справах. Керує В. Рожелюк. Вочевидь, знову зіпхнули все на старого цапа-відбувайла. “Азазеллом” – такого у Біблії звуть. Чи йому звикати? Правда, там – в стародавньому Ізраїлі, його виганяють спокутувати гріхи можновладців у страшну і розпечену пустелю… Який цинізм, ницість та брехня від найвищих нововолинських керівників! І не факт, що його начальники навмисно, перед відкриттям АТБ, злиняли із роботи.

Валік
25 днів 3 годин тому

Мене дивує така річ. Радянський Союз упав уже давно. Раніше ніхто навіть в самій божевільній уяві не міг собі уявити що впаде Союз. Рожелюк ще при Союзі почав свою кар’єру. Вже і Союз упав і Ленін упав під міськрадою і Януковича зняли а Рожелюк іще на своєму місці. Коли ж він піде на пенсію! В мене таке відчуття що деякі наші міські начальники уклали пожизнений контракт з дияволом щоб завжди бути на своєму посту. Для прикладу Мороз та Рожелюк. А посол диявола в нашому місті як мені бачиться це Сапожніков!

Анатоль_ БІДЗЮРА
24 днів 18 годин тому
Не тільки ці, названі вами, дві дієві особи ось вже багато років трахають Нововолинськ. Головний виконавець – колишній партієць і ще дещо до цього, автор феодального режиму і зони “сапогізму” – В.Сапожніков. Який почав працювати у нинішньому “жовтому домі” із 1986 року. А ці вже прийшли пізніше. Я дуже добре пам’ятаю, як їх затверджували – був тоді депутатом міськради. Були вони дуже голодні і бідні. :))) Але, якнайкраще підходили меру, саме таких він і шукав. Бо найвище начальство ніколи саме не цупить – воно шукає хто б у цьому їм допомагав і вірно служив. Про Рожелюка – мова окрема і… Читати далі »
Фея
24 днів 15 годин тому
У Верховній Раді поданий законопроект про пенсійну реформу. У тому документі говориться, що працюючим пенсіонерам мають виплачувати лише зарплату, а пенсію виплачувати не будуть. Тобто пенсіонери мають вибирати -працювати, як усі інші громадяни, чи іти на заслужений відпочинок. Коли пенсіонер працюватиме далі, то при його реальному виході на пенсію буде зроблена надбавка за кількістю напрацьованих років. То, можливо, тоді все те старезне керівництво із виконкому вшиється із керівних посад, бо ж вони гроші люблять, а так їм однієї виплати/пенсії в кожному місяці давати не будуть. Правда було би краще, якби їх судили за розкрадання і за розтрати, та ще і… Читати далі »
Анатоль_ БІДЗЮРА
24 днів 14 годин тому

Що посадять – немає сумнівів. Тоді, як зміниться найвище державне керівництво. Або у результаті іще одного, революційного Майдану. Що ж тоді робитиме В. Рожелюк – підлабузник і хам? Тікати у невідомі світи під старість? Так і там, здоров’я потрібно мати, щоби вилежуватись на розпеченому пісочку білого тропічного пляжу, під пальмами. І далі у океан зайти, хоча б по пояс – страшно, старий вже – не втекти і акула цюцюрину відкусить. :)))

Фея
24 днів 12 годин тому

Таки-так – на старість тікати страшно, та і не для того очі завидющі, а руки загребущі гребли до себе, щоб на старості літ никатися деінде – незавидна перспектива для такого високого чиновника:-)

анти чобіт
24 днів 6 годин тому

він всуне кудась свій зад,може до ляшка

Толік
23 днів 14 годин тому

Було б класно, якби при виході на пенсію перевіряли роботу держслужбовців за всі роки їхньої роботи. І за крадіжки і махінації зразу й штрафували та вираховували те вкрадене з пенсії.
Як вам такий закон?

анти чобіт
23 днів 8 годин тому

треба корчувати ці пні

Анатоль_ БІДЗЮРА
23 днів 7 годин тому

Цікаво, на яку суму вкрали за 20 років “царствування”, нинішні посадовці ОМС Нововолинська?

wpDiscuz