terykkk

Терлецький на допит так і не приїхав. Статочнюка можуть випустити завтра

29 2017

12 січня об 11.00 у Луцькому міськрайонному суді знову вирішуватимуть, чи випускати 16-річного нововолинця Назара Статочнюка під домашній арешт, а чи лишити в луцькому СІЗО.

Підозрюваний у вбивстві 16-річної Каті Литкіної перебуває під вартою з 21 серпня 2016 р.

Його двоюрідний брат Максим Терлецький (16 років), як і прогнозував РАДАР, на допит до Луцька зі Словенії  не прибув. Ані 29 грудня – згідно з повісткою, ані після 3 січня, коли мав – згідно з медичною довідкою – одужати від наглої хвороби.

Прокурор проситиме суд продовжити термін тримання Статочнюка під вартою ще на місяць – до середини лютого. Чи здобуло слідство нові докази – РАДАРУ ще не відомо.

Зі слів адвоката потерпілих – Елли Бордюженко, підозрюваний відмовився не лише від проходження детектора брехні, а й від дактилоскопічної експертизи (відбитки пальців).

Рідні Каті просять громаду підтримати їх завтра. Хто може поїхати на суд – зголосіться у коментарях.

 

У серпні Катю шукали 10 днів поспіль

 

Тіло виявили на териконі

 

То хто ці двоє неповнолітніх, Статочнюк і Терлецький: безневинні чи… безкарні? 

 

Верхнє фото – “Громадське Волинь”

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

29 Коментар "Терлецький на допит так і не приїхав. Статочнюка можуть випустити завтра"

повідомляти

гість
11 місяців 2 днів тому

йому навіть відбитки не зняли

Гість
11 місяців 1 день тому

Що це за закони винний відпускають невинний садять.Вибачте як це так просити ручку щоб зняти пальчики,чи пройти детектор.Так всі бандюги будуть ходити по волі і сміятися з дураків відказався,значить 100 процентів винуватий.

Re@\"
11 місяців 1 день тому

Якщо на детектор не пишов видбитки палльцив недав значить э що приховувати. А якщо э що приховувати значить причетний якщо причетний значить винний або спивучасник. Поки нез’явиться зи Словении брат нивякому рази на волю не видпускати. Хто за те щоб сидив поки неприиде Терлецький?

babuschka kati
11 місяців 1 день тому

Так как этот **невинна дитина** является несовершеннолетним – то все процессуальные процедуры выполняются только по разрешению или адвоката его или матери… а они против. естественно потому что боятся… но это для суда не является уликой.

babuschka kati
11 місяців 1 день тому

а самое страшное – завтра этого отморозка могут выпустить. да – говорят что под домашний арест. но будьте уверены что вывезут чем подальше. недаром мамаша этого…….. много раз говорила что боится за жизнь своего сыночка. и якобы не раз кто-то угрожал им. делается ими все чтоб этот **невинный** скрылся и избежал наказания. но вы правы – от Божьего суда не скроется… очень большая просьба – кто может пусть придет на суд

Анатоль_ Бідзюра
11 місяців 1 день тому

Суд може прийняти рішення про примусову дактилоскопію. Відмова від поліграфа невинної людини… гм, про щось та говорить. Не на користь підозрюваного у вбивстві дитини. А Терлецького, вочевидь, у Словенії вже давно нема. Є дуже багато варіантів. Загнане, хоча й неповнолітнє звіря, здатне на будь-що. Практика є. Проте, якщо вбивця він – вік недовгий. Та й маман, якщо ховала щось, і дзідзьо, якщо покривав коханих онучат – будуть жорстоко покарані. Можливо, іще й на цьому світі. До четвертого покоління.

Re@\"
11 місяців 1 день тому

От я и говорю що суд зобов’язаний прийняти ришення про примусову дактилоскопию и детектор .от коли пройде ци дви речи и коли прииде Терлецький тильки тоди можна буде про щось говорити. Поки нема Терлецького и Поки сам лично нез’явився на допит про який домашний арешт може бути мова? ???

Зо. Я
11 місяців 1 день тому

А може краще зробити, щоб ця **** не розмножувалася до четвертого покоління? жорстоко але справедливо.

Юлія
11 місяців 1 день тому
Оті відмови про все говорять… Чого боятися і кого боятися якщо не винен? Покажіть мамі Назара відео, нагадайте їй про обіцяний детектор. І взагалі, не хочеться навіть даремно писати… НЕВЖЕ НА БЕЗЗАКОННЯ НЕМАЄ ЗАКОНІВ?! НЕВЖЕ ВСІ І ВСЕ ПРОДАЮТЬСЯ?! Мама Назара має дві доньки, мама Максима – одну… Поставте себе на місце батьків Каті і дайте відповідь: щоб ви робили якби це сталося, не дай Бог, з вашими доньками? Та ви б невинних запхали в тюрму, вже мовчу про винних. Це жах, шок, безкарність та беззаконня! Такого закінчення судових процесів варто було чекати… Випустіть під домашній арешт, будете ви його… Читати далі »
Віка
11 місяців 1 день тому

Як показує життя, ще не один вбивця не прожив щасливо. Рано чи пізно вбивці дістають по заслугам і сповна, і не десь у потойбіччі, а тут на Землі. Як правило прокляття лягає страшною печаткою на усю родину. Просто розплата приходить, як би він не хитрував та не викручувався, тоді, коли вбивця цього навіть не чекає……на в-с-е с-в-і-й ч-а-с…

Людмила
11 місяців 1 день тому

Получається вбивай, кради, роби що хочеш, а потім відмовишся від детектора і дактилоскопічної експертизи і все ок! Хіба таке може бути?!

Юлія
11 місяців 21 годин тому

Нехай ще примусово зроблять відбитки пальців і нехай пройде детектор! Тільки не в ”тайній” кімнаті, а публічно, як Мирон. Там щось не те в тій справі, зовсім інша мова та поведінка рідних Назара. Спочатку винуватили нашу поліцію що закрили ”невинну дитину” і говорили кучу всякої всячини та оправдання, то тепер коли питають: ”Ну що там? Коли випустять?”, то відповідь коротка: ”Побачите”.

@@@
11 місяців 20 годин тому

Розглядав справу суддя Андрій Сівчук це той, що у вересні їхав за кермом у нетверезому стані і його зупинила поліція? Чи це інший Сівчук Андрій? Батьки Каті, будьте пильними і піднімайте Київських на ноги, бо з Луцька толку може бути мало.

гость
11 місяців 16 годин тому

Будь ласка, поясніть, що означає “піднімати київських”? Це звертатись в генпрокуратуру, писати в МВС, чи до приватних детективів?

Юлія
11 місяців 1 година тому

Гузь писав звернення до Авакова. Потрібно ще звертатися не тільки до Авакова…

гість
10 місяців 27 днів тому

До лампочки це звернення Гузя. Немае жодного контроля за веденням слідства. Підкажіть куди звертатися, щоби викрити всі непотрібства в веденні слідства. У кого е ідеї, підкажіть сім”ї загиблої дівчинки.

Наталя
11 місяців 20 годин тому

А що тут дійсно хтось вірить що той з словенії приїде сам?

Юлія
11 місяців 17 годин тому

Він і примусово не приїде. А якщо і приїде то який толк з того? Можна подумати він все розкаже. Якщо до тої пори не взяли відбитки в Статочнюка, то про що ще можна говорити?

гость
11 місяців 16 годин тому

А мені дуже цікаво, чому до цих пір не звернулися до словенської поліцііі про екстрадицію Терлецького?. Якою мовою була написана довідка Терлецького про хворобу? Чому вона була прийнята ? Це як можна назвати?

wpDiscuz