terykkk

Терлецький на допит так і не приїхав. Статочнюка можуть випустити завтра

29 2052

12 січня об 11.00 у Луцькому міськрайонному суді знову вирішуватимуть, чи випускати 16-річного нововолинця Назара Статочнюка під домашній арешт, а чи лишити в луцькому СІЗО.

Підозрюваний у вбивстві 16-річної Каті Литкіної перебуває під вартою з 21 серпня 2016 р.

Його двоюрідний брат Максим Терлецький (16 років), як і прогнозував РАДАР, на допит до Луцька зі Словенії  не прибув. Ані 29 грудня – згідно з повісткою, ані після 3 січня, коли мав – згідно з медичною довідкою – одужати від наглої хвороби.

Прокурор проситиме суд продовжити термін тримання Статочнюка під вартою ще на місяць – до середини лютого. Чи здобуло слідство нові докази – РАДАРУ ще не відомо.

Зі слів адвоката потерпілих – Елли Бордюженко, підозрюваний відмовився не лише від проходження детектора брехні, а й від дактилоскопічної експертизи (відбитки пальців).

Рідні Каті просять громаду підтримати їх завтра. Хто може поїхати на суд – зголосіться у коментарях.

 

У серпні Катю шукали 10 днів поспіль

 

Тіло виявили на териконі

 

То хто ці двоє неповнолітніх, Статочнюк і Терлецький: безневинні чи… безкарні? 

 

Верхнє фото – “Громадське Волинь”

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

29 Коментар "Терлецький на допит так і не приїхав. Статочнюка можуть випустити завтра"

повідомляти

гість
1 рік 5 місяців тому

йому навіть відбитки не зняли

Гість
1 рік 5 місяців тому

Що це за закони винний відпускають невинний садять.Вибачте як це так просити ручку щоб зняти пальчики,чи пройти детектор.Так всі бандюги будуть ходити по волі і сміятися з дураків відказався,значить 100 процентів винуватий.

Re@\"
1 рік 5 місяців тому

Якщо на детектор не пишов видбитки палльцив недав значить э що приховувати. А якщо э що приховувати значить причетний якщо причетний значить винний або спивучасник. Поки нез’явиться зи Словении брат нивякому рази на волю не видпускати. Хто за те щоб сидив поки неприиде Терлецький?

babuschka kati
1 рік 5 місяців тому

Так как этот **невинна дитина** является несовершеннолетним – то все процессуальные процедуры выполняются только по разрешению или адвоката его или матери… а они против. естественно потому что боятся… но это для суда не является уликой.

babuschka kati
1 рік 5 місяців тому

а самое страшное – завтра этого отморозка могут выпустить. да – говорят что под домашний арест. но будьте уверены что вывезут чем подальше. недаром мамаша этого…….. много раз говорила что боится за жизнь своего сыночка. и якобы не раз кто-то угрожал им. делается ими все чтоб этот **невинный** скрылся и избежал наказания. но вы правы – от Божьего суда не скроется… очень большая просьба – кто может пусть придет на суд

Анатоль_ Бідзюра
1 рік 5 місяців тому

Суд може прийняти рішення про примусову дактилоскопію. Відмова від поліграфа невинної людини… гм, про щось та говорить. Не на користь підозрюваного у вбивстві дитини. А Терлецького, вочевидь, у Словенії вже давно нема. Є дуже багато варіантів. Загнане, хоча й неповнолітнє звіря, здатне на будь-що. Практика є. Проте, якщо вбивця він – вік недовгий. Та й маман, якщо ховала щось, і дзідзьо, якщо покривав коханих онучат – будуть жорстоко покарані. Можливо, іще й на цьому світі. До четвертого покоління.

Re@\"
1 рік 5 місяців тому

От я и говорю що суд зобов’язаний прийняти ришення про примусову дактилоскопию и детектор .от коли пройде ци дви речи и коли прииде Терлецький тильки тоди можна буде про щось говорити. Поки нема Терлецького и Поки сам лично нез’явився на допит про який домашний арешт може бути мова? ???

Зо. Я
1 рік 5 місяців тому

А може краще зробити, щоб ця **** не розмножувалася до четвертого покоління? жорстоко але справедливо.

Юлія
1 рік 5 місяців тому
Оті відмови про все говорять… Чого боятися і кого боятися якщо не винен? Покажіть мамі Назара відео, нагадайте їй про обіцяний детектор. І взагалі, не хочеться навіть даремно писати… НЕВЖЕ НА БЕЗЗАКОННЯ НЕМАЄ ЗАКОНІВ?! НЕВЖЕ ВСІ І ВСЕ ПРОДАЮТЬСЯ?! Мама Назара має дві доньки, мама Максима – одну… Поставте себе на місце батьків Каті і дайте відповідь: щоб ви робили якби це сталося, не дай Бог, з вашими доньками? Та ви б невинних запхали в тюрму, вже мовчу про винних. Це жах, шок, безкарність та беззаконня! Такого закінчення судових процесів варто було чекати… Випустіть під домашній арешт, будете ви його… Читати далі »
Віка
1 рік 5 місяців тому

Як показує життя, ще не один вбивця не прожив щасливо. Рано чи пізно вбивці дістають по заслугам і сповна, і не десь у потойбіччі, а тут на Землі. Як правило прокляття лягає страшною печаткою на усю родину. Просто розплата приходить, як би він не хитрував та не викручувався, тоді, коли вбивця цього навіть не чекає……на в-с-е с-в-і-й ч-а-с…

Людмила
1 рік 5 місяців тому

Получається вбивай, кради, роби що хочеш, а потім відмовишся від детектора і дактилоскопічної експертизи і все ок! Хіба таке може бути?!

Юлія
1 рік 5 місяців тому

Нехай ще примусово зроблять відбитки пальців і нехай пройде детектор! Тільки не в ”тайній” кімнаті, а публічно, як Мирон. Там щось не те в тій справі, зовсім інша мова та поведінка рідних Назара. Спочатку винуватили нашу поліцію що закрили ”невинну дитину” і говорили кучу всякої всячини та оправдання, то тепер коли питають: ”Ну що там? Коли випустять?”, то відповідь коротка: ”Побачите”.

@@@
1 рік 5 місяців тому

Розглядав справу суддя Андрій Сівчук це той, що у вересні їхав за кермом у нетверезому стані і його зупинила поліція? Чи це інший Сівчук Андрій? Батьки Каті, будьте пильними і піднімайте Київських на ноги, бо з Луцька толку може бути мало.

гость
1 рік 5 місяців тому

Будь ласка, поясніть, що означає “піднімати київських”? Це звертатись в генпрокуратуру, писати в МВС, чи до приватних детективів?

Юлія
1 рік 5 місяців тому

Гузь писав звернення до Авакова. Потрібно ще звертатися не тільки до Авакова…

гість
1 рік 5 місяців тому

До лампочки це звернення Гузя. Немае жодного контроля за веденням слідства. Підкажіть куди звертатися, щоби викрити всі непотрібства в веденні слідства. У кого е ідеї, підкажіть сім”ї загиблої дівчинки.

Наталя
1 рік 5 місяців тому

А що тут дійсно хтось вірить що той з словенії приїде сам?

Юлія
1 рік 5 місяців тому

Він і примусово не приїде. А якщо і приїде то який толк з того? Можна подумати він все розкаже. Якщо до тої пори не взяли відбитки в Статочнюка, то про що ще можна говорити?

гость
1 рік 5 місяців тому

А мені дуже цікаво, чому до цих пір не звернулися до словенської поліцііі про екстрадицію Терлецького?. Якою мовою була написана довідка Терлецького про хворобу? Чому вона була прийнята ? Це як можна назвати?

wpDiscuz