свиння

Терикони гноївки і гори смердючих ковбас. Це “Курчак” насвинячив?

42 3549

У промисловій зоні Нововолинська – біля асфальтного заводу – наш читач Михайло Семенюк натрапив на справжню екологічну бомбу.

Навіть у сильний мороз там дихати було неможливо, а уявіть, що буде за 2-3 місяці…

Затуливши носа, Михайло мужньо відзняв це жахіття на мобільник.

 

І зараз ви все побачите самі.

 

 

 

 

 

 

Коментуйте, нововолинці! Тільки таким чином нам вдасться встановити СВИНЮ, яка там напаскудила.

Можливо, хтось бачив, як вивантажували відходи виробництва. Може, хтось працює там і розповість нам щось анонімно.

Курчак тут – Курчак там – Курчак всюди, як той Фігаро? Чи це інший екологічний шкідник?

Як вважаєте?

 

Відеозвіт – Михайло Семенюк

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

42 Коментар "Терикони гноївки і гори смердючих ковбас. Це “Курчак” насвинячив?"

повідомляти

Отетерілиц
9 місяців 17 днів тому

А чому ніхто не викликав поліцію???

editor
9 місяців 17 днів тому

нік файний 🙂 і почасти відповідає на це запитання

Марчак Віктор
9 місяців 17 днів тому

Будемо розбиратись,завтра сесія; прошу підійти хто має інформацію,,,,

Аміна
9 місяців 17 днів тому
А ще не для преси працівники переробного цеху сказали,що нечистоти вивозять в село Соснина до лісу… “Ложать” вони на людей….. Але відступати в намірах привести їх до порядку з їхніми какашками курячими обов’язково потрібно! Можна лише уявити який сморід буде літом в тих лісах,куди вони скидають тоннами смердоття!!!!!…А ми хочемо на природі свіжим повітрям дихати… Мартиняк дико ненавидить мешканців нововолинська…в самого ж є діти,внуки…до церкви,мабуть ходить,ще й поклони б’є…а воно ж не замолиться,бо коїть злочини проти людей,яких Господь каже любити….Любити в його випадку хоча б настільки,щоб не шкодити нашому здоров’ю та не вбивати довкілля… Віктор Вікторович,скоріше,що керівництво Курчака “водить за… Читати далі »
editor
9 місяців 17 днів тому

про капітали дуже влучно. Місто задихається, хворіє, клієнтів більшає хіба у копачів.

Фея
9 місяців 17 днів тому

А ще суть справи у тому, що курятину в країни Європи продають за чималі гроші, та і у нас, доречі, вона коштує недешево, а тут труять людей наших і повітря і середовище забруднюють НАШЕ! Європа їсть наше куряче м’ясо, а екологічну катастрофу, як ракову пухлину нам залишає. Це вже не просте нахабство, а шось набагато серйозніше – криміналом пахне.

Олександр
9 місяців 16 днів тому

І,замітьте,-продають по світових цінах,а зарплати працівникам-по наших,рідних українських,мінімальних!!!! І це стосується не тільки *курчака*,а всіх експортно-орієнтованих підприємств Нововолинська і всієї України !! Ось і думайте і думайте головою а не філейною частиною-звідки з*являються *хатинки* і мільйони в наших чиновників і директорів держпідприємств з їхніми маленькими зарплатами….Доречі,сьогодні довелось викликати *швидку*—за годину навіть ніхто не відповів…
Можливо хтось знає номер Мороза мобільний ?Хочу подзвонити…

editor
9 місяців 16 днів тому

Олександре, Мороз тут ні до чого. Усі дзвінки на 103 тепер приймає служба екстреної допомоги аж у Луцьку. Звідти переадресовують на місця.
Днями сама викликала одному добродію швидку, набирала 10 разів упродовж 10 хвилин, аж поки нарешті взяли слухавку й відповіли. Двічі мої дзвінки скидали.
Простіше виявилося набрати номер поліції 102 – теж із диспетчерською в Луцьку! – і попросити, щоб терміново забрали у лікарню людину просто з вулиці.
Коли нарешті додзвонилася на 103 в Луцьку, то наші медики прибули за лічені хвилини. Поліція їх обігнала буквально на 100 метрів. Хепі енд.

Фея
9 місяців 16 днів тому

Олександре, тут має місце злочинна діяльність і, навіть, змова наших ділків і іноземних інвесторів і компанйонів. Бо я знаю про одного бізнесмена з-за кордону, який дуже дбає про своїх працівників за кордоном і тут у нас. Він особисто слідкує за виплатами зарплат тут у нас і за кордоном. Звісно, що наші місцеві управлінці дозволяють собі оббирати наших працівників, але їх за це відповідно карають, бо власник дбає про свою репутацію. Зарплата між нашими і їхніми працівниками різниться, але в розумних межах.от люди нехай думають – а хто їх обкрадає – свої, чи чужі?

Олександр
9 місяців 16 днів тому
Відповідаю на всі питання-вибачте *едітор*,мені до лампочки як я дзвоню на 103 !!! Через Луцьк чи через місяць-в Нововолинську є головний лікар-цілий Мороз!!! І я питаюсь у цього Мороза-чому я на протязі години не міг дозвонитись на *швидку* у місті Нововолинськ? Дзвінок нормально йшов і ніхто не скидав-просто не відповідали. Не може дати відповідь Мороз?,то може дасть відповідь *кращий* мер ? До речі, *швидка* визивалась до медика ,яка віддала 40 років життя нововолинській медицині,з перших днів її заснування,коли ще і духу цих *діячів* тут не було. Тепер по бізнесу-не хочу сперечатись і щось доказувати,але думку висловлю-бізнес в Україні має більше… Читати далі »
editor
9 місяців 16 днів тому

у вас збереглося на телефоні, скільки дзвінків ви туди зробили? скиньте фото, якщо можна. Зроблю сюжет. Це занадто серйозно.

анти чобіт
9 місяців 16 днів тому

у лікарів і фармацевтів

АНАТОЛЬ_
9 місяців 16 днів тому
“Нагороджено” нас, мешканців Нововолинська, отим смердоттям – “Курчаком”, “Кроно-УА” і ОЖК із подачі міського голови Віктора Борисовича Сапожнікова та за його активної та безпосередньої участі. Хотів чоловік стати дуже багатим. І став таким! Проте, програли всі ми – опинилися в іще злиденнішому та безправнішому становищі. На другому місці – місцеві депутати, які проголосовували всі оті смердючі прожекти. Хтось із них теж став дуже багатим, хтось – ні. А третю, найнижчу сходинку, зайняли саме ми – плебеї та раби. Проте, найбільш винні у цьому тільки ми, виборці, основна маса яких – люди третього сорту. І у тому, що ми займаємо саме… Читати далі »
Сергій
9 місяців 16 днів тому

В ліс не вивозять. В Соснині одна людина кормить кишками свиней. То вони йому возять.

Аміна
9 місяців 17 днів тому
Фея заставила мене призадуматись…на рахунок криміналу…Адже справді є чимало законодавчих актів,що регламентують діяльність виробничих та переробних підприємств,для яких встановлені правила провадження господарської діяльності і будь-які порушення призводять до відповідальності-де адміністративної,а коли і кримінальної при відсутності усунення порушень.У нашому випадку у місті Нововолинську декілька промислових підприємств-гігантів явно порушують законодавство щодо екології ,при чому систематично.Ніхто не пише заяв ні поодиночних,ні колективних у ту ж таки поліцію-хай би вносили у загальнонаціональних реєстр і розбирались-залучали уже правоохоронні органи відповідних спеціалістів-чим більшого розголосу набула б наша екологічна проблема,тим більше було б шансів на її виправлення хоча б заради наших дітей та онуків….Дивують безмежно мешканці самстрою… Читати далі »
editor
9 місяців 16 днів тому

Вилазьте з піску і пишіть. Я писала неодноразово. Типові відповіді із тодішньої санстанції і міліції: порушника встановити неможливо, за документами у “курчаків” і “Кронораку” все норм. 🙂
Але спробувати завжди треба, долучайтесь.

гостя
9 місяців 16 днів тому

Я пробувала скаржитись і не раз. Виходило, як в Пушкіна: “Я Вам пишу, а хулі толку….”:)

ДІОР
9 місяців 9 днів тому

Аміно. а біля Корови ви не нюхали ? Там смердить. там тхне….. — і не тільки “пасивністю”

editor
9 місяців 16 днів тому

Хто з депутатів хоче реально вирішити питання і притягнути винних, підказую.
Автора відео можна знайти на фейсбук, це раз.
На місце стихійного звалища неподалік від м’ясокомбінату можна виїхати зараз уранці й самому – ще до сесії. І порушити питання перед депутатами вже сьогодні.
Також можна викликати поліцію, це кілька хвилин діла.
Вперед, представники виборців!

Фея
9 місяців 16 днів тому

Люди, викликайте поліцію, пишіть заяви – одиночні, колективні. Ваші заяви не мають права залишати без розгляду. Ваші заяви повинні переслати за належністю – міністерство екології, наприклад. Факт вигрузки шкідливих відходів повинен бути зафіксований документально. Підприємці заробляють шалені гроші завдяки тому, що люди мовчать, що люди вибрали пасивну лінію поведінки.

Василь
9 місяців 16 днів тому

Ви не повірите , але будете ржать.
Це пан Коптюк розширює територію асфальтного заводу, засипаючи цей яр грунтом.
Грунт почав возити, вже й трохи навозив. Але ж доставка грунту коштує немалі кошти. Тому почали звозити весь непотріб безкоштовно, щоб потім загорнути навезеним грунтом. Просто на це ніхто не звертав уваги. А скільки вже там захоронено тої гадості. В’їзд до яру практично можливий тільки через приватну, охороняєму територію асфальтного заводу. Мартиняк там ні до чого.
Заставку фото під Коптюка підібрали вдалу, схожий.

editor
9 місяців 16 днів тому

Ого.
Правоохоронцям і депутатам на замітку.
Але що “курчаки” ні до чого – заперечу. Вони мають вивозити свій непотріб на утилізацію не в яр, а в чітко обумовлені місця. Скажімо, у Костопіль. Раніше за документами це справно їхало на ковельський ветсанзавод, хоча часто-густо загортали бульдозером біля свого ж паркану на ВМП.
Тобто поліція і депутати мають питати і з Коптюка, якщо це його територія/прилегла до його території ділянка, і з тих, хто завіз відходи.

Василь
9 місяців 16 днів тому

Мартиняк рахує своі гроші, а Коптюк свої.
Якби не морози, загорнув би бульдозер все те лайно і було б все “чікі-чікі”.
Весною навезена земля розмерзнеться, загорнуть., до весни ще гноївки і гори смердючих ковбас підкінуть, Все ж зкономія.

Василь
9 місяців 16 днів тому

Дякуючи Вам Коптюк не чекаючи весни, вже поставив бульдозер, та бігом все загорнув. Тепер все “чікі-чікі”

editor
9 місяців 16 днів тому

ви б зняли на телефон, як загортає. О котрій це було?

editor
9 місяців 16 днів тому

Василю, а якого милого він розширює територію? Йому дали додаткову ділянку? дозволили? а завод ще в оренді в нього – чи вже викупив?

editor
9 місяців 16 днів тому

Ирина Чуйко: Ужас! Хотим в Европу…

editor
9 місяців 16 днів тому

Підкажу депутатам міськради ще одну річ. Коптюка давно треба заслухати на спільному засіданні бюджетної та інших комісій щодо якості робіт бюджетним коштом. Заслухати й на сесії – привселюдно. Задати питання хоча б по тих об’єктах, про які неодноразово писали в інтернеті.
Халтурник принаймні знатиме, що не все коту масниця, а Коптюку дерибан, що раз на 50 років депутати можуть щось із нього спитати й навіть пальчиком пригрозити… А то все РАДАР і РАДАР.

АНАТОЛЬ_
9 місяців 16 днів тому
Це не тільки внутрішні проблем Нововолинська. Вони давно вийшли за його межі і стали всеволинськими. Тандем “міський голова В.Сапожніков\власник ПП “Сантехмонтаж В.Коптюк” повинен бути, нарешті, належно і по заслугах, оцінений обласними поліцією, прокуратурою, судами та СБУ на основі Кримінального Кодексу України та статей, котрі декларують прозорість дій влади, прав та свобод громадян згідно розділів І і ІІ Конституції Держави. А особливо, антикорупційного законодавства та безумовного виконання вимог нормативних державних актів про ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ у м. Нововолинську. Узурпація влади місцевими владними, довголітніми бонзами має бути, врешті-решт, припинена і ліквідована разом із режимом “сапогізму та рожелюківщини”, назавжди!
editor
9 місяців 16 днів тому

Наталя Політей: Та це жах! За таке свинство тюрма! Уже екологічна катастрофа!

Фея
9 місяців 16 днів тому

Пишу ще раз, не зважайте на дизлайк і не слухайте нікого, хто каже, що не допоможе нічого. Фотографуйте на мобільні телефони, пишіть заяви до поліціїї, викликайте поліцію, пишіть у прокуратуру, звертайтесь до екологів влаштовуйте флешмоби – на флешмоби обов’язково має приїздити поліція і складати протокол. Пам’ятайте завжди – здоров’я і життя одне і ви і ваші діти і онуки повинні жити в чистому середовищі і дихати чистим повітрям!

editor
9 місяців 16 днів тому

Операція “КК”: Курчак, Коптюк. Наш спецкор уже вийшов на тихе полювання… За трохи часу буде відео.

Адміністрація ТзОВ \"Нововолинський м\'ясокомбінат\"
9 місяців 16 днів тому
В світлі подій, які розміщені на інтернет ресурсі «Радар» (http://radar.in.ua) на тему «Терикони гноївки і гори смердючих ковбас. Це “Курчак” насвинячив?» повідомляємо наступне. ТЗОВ «Нововолинський м’ясокомбінат» займається виробництвом м’ясних продуктів. В процесі виробництва на підприємстві утворюються тверді побутові відходи, які ТЗОВ «Нововолинський м’ясокомбінат» вивозить на Полігон ТПВ відповідно до укладених Договорів №21 від 26 вересня 2017 року та №64 від 26 вересня 2017 року з Виробничим управлінням комунального господарства ЖКО Нововолинської міської ради. У зв’язку з відсутністю власного спеціалізованого транспорту та для забезпечення вивезення побутових відходів, ТЗОВ «Нововолинський м’ясокомбінат» уклало з ПП «МП «Сантехмонтаж» договір перевезення у спрощений спосіб та… Читати далі »
editor
9 місяців 16 днів тому

Для пана Р.Остропольського. Неодмінно надрукуємо вашого листа, і то вже сьогодні. Але не тому, що ви нас лякаєте (я б не радила), а тому, що це просто бомба!!!

editor
9 місяців 16 днів тому

Ну, обіцяна “БОМБА” на підході. 🙂

Мешканець
9 місяців 16 днів тому

думаю, це справа рук ВМП (колишній м’ясокомбінат)
але все одно воно в структурі Пана Курчака Мартиняка

editor
9 місяців 16 днів тому

ні, там куди цікавіше. Там… Ну, я вже пишу, пишу. 🙂 За півгодини буде на РАДАРІ.

111
9 місяців 16 днів тому

півгодини пройшло

editor
9 місяців 16 днів тому
Сергій
9 місяців 11 днів тому

Знали б ви, шановні краяни, яка гидота стікає канавою у Буг із цього підприємства! Ходив патрулем із польськими прикордонниками, так вони усе запитували мене, що ж це за смердюча, брудна вода тече із нашої сторони. І хоча це не становить державну таємницю, відповідав, відводячи очі, що не знаю звідки вона, а на душі було, як казав Павло Верещагін, “за державу обидно”.

АНАТОЛЬ_
9 місяців 11 днів тому

То й не відводити очі потрібно було, а говорити правду, як є. Держава – це ви, це я – ми всі є Держава.

Фея
9 місяців 11 днів тому

Підтримую – треба було казати правду, бо гноївка у нас, а м’ясо і мільйони у когось іншого.

wpDiscuz