свиння

Терикони гноївки і гори смердючих ковбас. Це “Курчак” насвинячив?

42 3427

У промисловій зоні Нововолинська – біля асфальтного заводу – наш читач Михайло Семенюк натрапив на справжню екологічну бомбу.

Навіть у сильний мороз там дихати було неможливо, а уявіть, що буде за 2-3 місяці…

Затуливши носа, Михайло мужньо відзняв це жахіття на мобільник.

 

І зараз ви все побачите самі.

 

 

 

 

 

 

Коментуйте, нововолинці! Тільки таким чином нам вдасться встановити СВИНЮ, яка там напаскудила.

Можливо, хтось бачив, як вивантажували відходи виробництва. Може, хтось працює там і розповість нам щось анонімно.

Курчак тут – Курчак там – Курчак всюди, як той Фігаро? Чи це інший екологічний шкідник?

Як вважаєте?

 

Відеозвіт – Михайло Семенюк

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

42 Коментар "Терикони гноївки і гори смердючих ковбас. Це “Курчак” насвинячив?"

повідомляти

Отетерілиц
3 місяців 25 днів тому

А чому ніхто не викликав поліцію???

Марчак Віктор
3 місяців 25 днів тому

Будемо розбиратись,завтра сесія; прошу підійти хто має інформацію,,,,

Аміна
3 місяців 25 днів тому
А ще не для преси працівники переробного цеху сказали,що нечистоти вивозять в село Соснина до лісу… “Ложать” вони на людей….. Але відступати в намірах привести їх до порядку з їхніми какашками курячими обов’язково потрібно! Можна лише уявити який сморід буде літом в тих лісах,куди вони скидають тоннами смердоття!!!!!…А ми хочемо на природі свіжим повітрям дихати… Мартиняк дико ненавидить мешканців нововолинська…в самого ж є діти,внуки…до церкви,мабуть ходить,ще й поклони б’є…а воно ж не замолиться,бо коїть злочини проти людей,яких Господь каже любити….Любити в його випадку хоча б настільки,щоб не шкодити нашому здоров’ю та не вбивати довкілля… Віктор Вікторович,скоріше,що керівництво Курчака “водить за… Читати далі »
АНАТОЛЬ_
3 місяців 24 днів тому
“Нагороджено” нас, мешканців Нововолинська, отим смердоттям – “Курчаком”, “Кроно-УА” і ОЖК із подачі міського голови Віктора Борисовича Сапожнікова та за його активної та безпосередньої участі. Хотів чоловік стати дуже багатим. І став таким! Проте, програли всі ми – опинилися в іще злиденнішому та безправнішому становищі. На другому місці – місцеві депутати, які проголосовували всі оті смердючі прожекти. Хтось із них теж став дуже багатим, хтось – ні. А третю, найнижчу сходинку, зайняли саме ми – плебеї та раби. Проте, найбільш винні у цьому тільки ми, виборці, основна маса яких – люди третього сорту. І у тому, що ми займаємо саме… Читати далі »
Сергій
3 місяців 24 днів тому

В ліс не вивозять. В Соснині одна людина кормить кишками свиней. То вони йому возять.

Аміна
3 місяців 25 днів тому
Фея заставила мене призадуматись…на рахунок криміналу…Адже справді є чимало законодавчих актів,що регламентують діяльність виробничих та переробних підприємств,для яких встановлені правила провадження господарської діяльності і будь-які порушення призводять до відповідальності-де адміністративної,а коли і кримінальної при відсутності усунення порушень.У нашому випадку у місті Нововолинську декілька промислових підприємств-гігантів явно порушують законодавство щодо екології ,при чому систематично.Ніхто не пише заяв ні поодиночних,ні колективних у ту ж таки поліцію-хай би вносили у загальнонаціональних реєстр і розбирались-залучали уже правоохоронні органи відповідних спеціалістів-чим більшого розголосу набула б наша екологічна проблема,тим більше було б шансів на її виправлення хоча б заради наших дітей та онуків….Дивують безмежно мешканці самстрою… Читати далі »
гостя
3 місяців 24 днів тому

Я пробувала скаржитись і не раз. Виходило, як в Пушкіна: “Я Вам пишу, а хулі толку….”:)

ДІОР
3 місяців 16 днів тому

Аміно. а біля Корови ви не нюхали ? Там смердить. там тхне….. — і не тільки “пасивністю”

Василь
3 місяців 24 днів тому

Ви не повірите , але будете ржать.
Це пан Коптюк розширює територію асфальтного заводу, засипаючи цей яр грунтом.
Грунт почав возити, вже й трохи навозив. Але ж доставка грунту коштує немалі кошти. Тому почали звозити весь непотріб безкоштовно, щоб потім загорнути навезеним грунтом. Просто на це ніхто не звертав уваги. А скільки вже там захоронено тої гадості. В’їзд до яру практично можливий тільки через приватну, охороняєму територію асфальтного заводу. Мартиняк там ні до чого.
Заставку фото під Коптюка підібрали вдалу, схожий.

Адміністрація ТзОВ \"Нововолинський м\'ясокомбінат\"
3 місяців 24 днів тому
В світлі подій, які розміщені на інтернет ресурсі «Радар» (http://radar.in.ua) на тему «Терикони гноївки і гори смердючих ковбас. Це “Курчак” насвинячив?» повідомляємо наступне. ТЗОВ «Нововолинський м’ясокомбінат» займається виробництвом м’ясних продуктів. В процесі виробництва на підприємстві утворюються тверді побутові відходи, які ТЗОВ «Нововолинський м’ясокомбінат» вивозить на Полігон ТПВ відповідно до укладених Договорів №21 від 26 вересня 2017 року та №64 від 26 вересня 2017 року з Виробничим управлінням комунального господарства ЖКО Нововолинської міської ради. У зв’язку з відсутністю власного спеціалізованого транспорту та для забезпечення вивезення побутових відходів, ТЗОВ «Нововолинський м’ясокомбінат» уклало з ПП «МП «Сантехмонтаж» договір перевезення у спрощений спосіб та… Читати далі »
Мешканець
3 місяців 24 днів тому

думаю, це справа рук ВМП (колишній м’ясокомбінат)
але все одно воно в структурі Пана Курчака Мартиняка

Сергій
3 місяців 18 днів тому

Знали б ви, шановні краяни, яка гидота стікає канавою у Буг із цього підприємства! Ходив патрулем із польськими прикордонниками, так вони усе запитували мене, що ж це за смердюча, брудна вода тече із нашої сторони. І хоча це не становить державну таємницю, відповідав, відводячи очі, що не знаю звідки вона, а на душі було, як казав Павло Верещагін, “за державу обидно”.

АНАТОЛЬ_
3 місяців 18 днів тому

То й не відводити очі потрібно було, а говорити правду, як є. Держава – це ви, це я – ми всі є Держава.

Фея
3 місяців 18 днів тому

Підтримую – треба було казати правду, бо гноївка у нас, а м’ясо і мільйони у когось іншого.

wpDiscuz