гололл

Тротуар – суцільне скло. За травми відповість ВУКГ?

33 1305

 – На вулиці Героїв АТО тротуари – суцільне скло!

Комунальна служба посипає піском лише центр Нововолинська.

Щодня ходжу на роботу – і тротуари посипані від Ощадбанку і через весь центр. А далі ніхто не бачить???

Хто відповість за зламані кінцівки громадян??? – обурюється в соцмережі Алла Дякова. – Моя дитина вже рік відновлює здоров’я після перелому ноги!

 

РАДАР інформує:

За травматичні тротуари відповідає Нововолинське ВУКГ, начальник – Артем Жигалюк.

Жменя піску обійдеться йому значно дешевше, ніж численні компенсації травмованим громадянам через суд.

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

33 Коментар "Тротуар – суцільне скло. За травми відповість ВУКГ?"

повідомляти

Алла
6 місяців 10 днів тому

Пане Жигалюк, чому в нашому місті все робиться напоказ? Поза центром теж живуть люди, платники податків!!!
До речі, моя донька вже майже рік відновлює здоров’я після перелому ноги!

Жигалюк
6 місяців 10 днів тому

Шановна пані Алла,хочу Вас повідомити,що даний тротуар станом на 11.30 05.02.2018р є посипаний,і робота проводиться постійно згідно графіку першочерговості посипки міста.Вас прошу,майте повагу до звичайних працівників,які щоденно виконують свою,досить не легку роботу.Вашій доньці бажаю здоров’я,і якщо Ви вважаєте,що,особисто,я винний у цьому,запрошую,до себе у ВУКГ,для діалогу.

Алла
6 місяців 10 днів тому

Ходжу цією вулицею на роботу щодня і ожеледиця не вперше. Наболіло,тому й написала.Якщо когось цим образила-вибачте!

Алла
6 місяців 10 днів тому

Шкода, що коли трапляється якась прикра ситуація, думаєш як рятувати близьку людину,а не знімати на камеру і про суд…

Наташа
6 місяців 10 днів тому

Сонячна і Куліша також неможливо іти .

Ульріх
6 місяців 10 днів тому

Та це капєць. В Володимирі зате все добре!

Олександр
6 місяців 10 днів тому

Бо в Володимирі прийшли депутати які взяли Саганюка за одне місце і все зрушилось! І місто заасфальтували і прибирають….і квартири продаються дорожче,а це свідчення того,що місто відроджується,а Нововолинськ – вмирає.І вмирає завдяки керівництву і таким жителям,які їх вибирали.

Христина
6 місяців 9 днів тому

На 15-му теж з цим халепа, зверніть увагу на площадку біля “Сімейної пекарні”. Можна огородити – каток буде))). А біля будинків, де є круті спуски, машини з n-ої спроби виїжджають, аж іскри летять.

Віктор
6 місяців 6 днів тому

На 15 мікрорайоні біля 15-го будинку де розміщені магазини аптеки і тд.завжди каток ож блищить осбливо біля пекарні.тут роками ніхто ніколи сніг ілід не прибирає.В чиї це обов’зки входить це вже інше питання.Але хоч би продовбати стежку можна.Моя дружина 6.02.йшла ввечері на роботу і впала біля “Сімейної пекарні”в результаті забій голови і хребта, голова болить по сьогодні.

Валік
6 місяців 9 днів тому

Двірники на роботу приходять о 6 ранку а йдуть додому в 11 ранку сам бачив. Виключення дворнічка яка мете перед Палацом Культури 5 година ранку вона уже ломом лід б’є. Сам був в шоці.

АНАТОЛЬ_
6 місяців 8 днів тому

Дибуляв і я вчора центром… Мало де посипано. Біля ОЖК, пож. майдану, риночку біля стадіону – немає майже нічого. А там де є – піску кіт наплакав. Дивно. Чому комунальники замість збільшувати штат, доскорочувались до того, що вже й багато доріг колгоспом – загальною толокою, один раз на місяць прибирають? Та ще й ображаються. Панове, так зими ніхто не відміняв! Звісно, ви не знали, що вона прийде: думали це станеться так, років через два-три. :))

Eys
6 місяців 5 днів тому

Я неможу ніяк зрозуміти, чому у всіх своїх бідах люди привикли звинуватити когось, ну впав посковзнувся, то , що зробиш так сталось, у комунальників теж вистачає проблем, і телепортів у них немає, щоб за 10 хв все місто від снігу звільнити. Невже наша влада робить тільки негатив, для нашаго міста, але на хороше ви не звертаєте уваги.

АНАТОЛЬ_
6 місяців 5 днів тому

Немає хороших справ у нововолинської місцевої влади. Немає у неї позитиву і бажання служити людям, які її обрали. Не хоче вона, вже вкотре, виконувати своїх передвиборчих обіцянок. Люди для неї – засіб для досягнення цілей по особистому, швидкому збагаченню!

Наталія
6 місяців 4 днів тому

Тротуар від кінця базару до ощадкаси по бульвару Шевченка ніколи не посипається, а про бетонну плиту, яку поклали замість люка декілька років тому, мабуть, забули.

wpDiscuz