гололл

Тротуар – суцільне скло. За травми відповість ВУКГ?

33 1336

 – На вулиці Героїв АТО тротуари – суцільне скло!

Комунальна служба посипає піском лише центр Нововолинська.

Щодня ходжу на роботу – і тротуари посипані від Ощадбанку і через весь центр. А далі ніхто не бачить???

Хто відповість за зламані кінцівки громадян??? – обурюється в соцмережі Алла Дякова. – Моя дитина вже рік відновлює здоров’я після перелому ноги!

 

РАДАР інформує:

За травматичні тротуари відповідає Нововолинське ВУКГ, начальник – Артем Жигалюк.

Жменя піску обійдеться йому значно дешевше, ніж численні компенсації травмованим громадянам через суд.

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

33 Коментар "Тротуар – суцільне скло. За травми відповість ВУКГ?"

повідомляти

Алла
11 місяців 10 днів тому

Пане Жигалюк, чому в нашому місті все робиться напоказ? Поза центром теж живуть люди, платники податків!!!
До речі, моя донька вже майже рік відновлює здоров’я після перелому ноги!

Жигалюк
11 місяців 10 днів тому

Шановна пані Алла,хочу Вас повідомити,що даний тротуар станом на 11.30 05.02.2018р є посипаний,і робота проводиться постійно згідно графіку першочерговості посипки міста.Вас прошу,майте повагу до звичайних працівників,які щоденно виконують свою,досить не легку роботу.Вашій доньці бажаю здоров’я,і якщо Ви вважаєте,що,особисто,я винний у цьому,запрошую,до себе у ВУКГ,для діалогу.

editor
11 місяців 10 днів тому

Пане Жигалюк, правдивий ви наш, а як щодо Сонячної і Куліша? Теж були “наклепи”?

Катя Булда
11 місяців 10 днів тому

Хочу підтримати пана Жигалюка. Так…можливо станом на 8:00 всі тротуари і не були посипані, але заставте двірника вийти на роботу о 5-тій ранку, щоб посипати тротуари. На цю мізерну зарплату ніхто не хоче йти, легше всього поїхати в Польшу. А робочий день у них починається з 7-00. Так що як і не дійшла двірник до 8-00 до Вашого будинку, то це не означає, що Вона не працює. Прошу людей бути добрішими і відноситись з розумінням, бо за ці копійки, це дійсно важка робота

editor
11 місяців 10 днів тому

До двірників у читачів претензій якраз і немає. У них претензії до керівництва ВУКГ, яке завжди знаходить можливість забезпечити пісочком вулицю, де мешкає мер, ну, ще почасти – центр. І забуває про інші вулиці Нововолинська.

Олександр
11 місяців 10 днів тому
А Ви,як людина приближена до ВУКГ,не переводьте стрілки на двірників! Питання до керівництва(у тому числі і місцевих очільників влади),і питання дуже прості-чому немає сучасної прибиральної техніки,чому в 21-у столітті посипається все піском,що є зовсім не ефективно,а потім ціле літо цей пісок мететься березовими віниками,а не сучасними щітками і т. д. Питань можна задати безліч,але всі вони не до Вас-Вам вже про засівання полів травою писали.А п. Жигалюка на ланцюгу ніхто не тримає-може поїхати в Польщу.На кожну посаду повинна прийти людина,яка буде робити свою справу і одночасно не боятись мера.Щось я не чув,щоб п.Жигалюк розповів по якій причині йому так тяжко… Читати далі »
Катя Булда
11 місяців 10 днів тому

Приближеною людиною я не є. Це поперше, а на рахунок техніки сучасної скажу: що дали, на тому і працюють. Те що не оновлюється автопарк, то я не думаю що Жигалюк вирішує ці питання. Риба гниє з голови

Олександр
11 місяців 10 днів тому

…працювала в комунсфері… -цитую Ваші слова. Що дали,…не вирішує…-ось тому такий результат! Якби керівник був на *свому * місці-було б все по-іншому.

АНАТОЛЬ_
11 місяців 10 днів тому

Тут, “Олександре”, крити нічим. Все правда.

жителька міста
11 місяців 10 днів тому

як це не хоче ніхто йти на мізерну зарплату,ось наприклад моя мама хотіла піти на роботу двірником їй сказали що нема місць і тепер простий робочий винен чи той хто в польщу їде

Алла
11 місяців 10 днів тому

Ходжу цією вулицею на роботу щодня і ожеледиця не вперше. Наболіло,тому й написала.Якщо когось цим образила-вибачте!

editor
11 місяців 10 днів тому

Алло, Жигалюк не читає цей сайт, він нам сам так написав. 🙂 Тому не варто вибачатись. Та й нема за що. Сусідні вулиці були так само травматичними.

editor
11 місяців 10 днів тому

Міському голові Сапожнікову В.Б. цю критичну публікацію надіслали.

Фея
11 місяців 10 днів тому

Столичні журналісти і адвокати у новинах радили городянам фіксувати на камеру в якому стані тротуар, як сковзаються і не доведи Боже падають люди, бо саме ці матеріали стануть беззаперечним доказом у судовому позові проти чиновників і комунальних служб. Нехай усім щастить, нехай ніхто нічого собі не ламає.

Гастроентеролог
11 місяців 10 днів тому

Сумніви беруть, що цей дядько взагалі цікавиться, що там пишуть люди і який стан вулиць у місті, міським головою котрого він являється.
Чи гребе його, що на вулиці слизота і неможливо на роботу добратись?
Чи цікавить його, що старенькі кленуть його несамовито, йдучи по “вулицях”? Думаю, йому абсолютно фіолетово…
От, коли там приїдуть гості з поза-кордонів і які страви та напої замовити у “бобрах”, це його цікавить…

Алла
11 місяців 10 днів тому

Мабуть таки хтось читає,бо сьогодні нашу вулицю посипають зранку. Треба писати, то будуть щось робити. ..

Алла
11 місяців 10 днів тому

Шкода, що коли трапляється якась прикра ситуація, думаєш як рятувати близьку людину,а не знімати на камеру і про суд…

Наташа
11 місяців 10 днів тому

Сонячна і Куліша також неможливо іти .

Ульріх
11 місяців 10 днів тому

Та це капєць. В Володимирі зате все добре!

Олександр
11 місяців 10 днів тому

Бо в Володимирі прийшли депутати які взяли Саганюка за одне місце і все зрушилось! І місто заасфальтували і прибирають….і квартири продаються дорожче,а це свідчення того,що місто відроджується,а Нововолинськ – вмирає.І вмирає завдяки керівництву і таким жителям,які їх вибирали.

editor
11 місяців 10 днів тому

Шановний МЕШКАНЦЮ, ви зробили гарні фото про вже посипану вулицю Героїв АТО (колишня Ковпака). Але, на превеликий жаль, ми не можемо розмістити їх тут і зараз, бо начальник ВУКГ Жигалюк написав нам, що вважає цей сайт неправдивим. Ну, як після цього можна ставити тут такі правдиві фотки? 🙂
Жигалюку підкажіть: хай думає головою, коли пише.

editor
11 місяців 10 днів тому

Марія Соколова: На Лермонтова, Грушевського – суцільна льодова дорога… ні грамульки піску((( взувайте ковзани і гайда кататися!

editor
11 місяців 10 днів тому

Ірина Рудик: по 100-метрівці теж суцільне скло

гість
11 місяців 10 днів тому

А нова доріжка для пішоходів з 15 мікрорайону вздовж нової дороги, що по Некрасова, жодного разу не посипалася. Як не вистачає піску, то забезпечуйте пішоходів ковзанами, для подолання льодяних доріжок у місті. Чи містом вважається тільки район Корови, де мер звів собі маєток?

editor
11 місяців 10 днів тому

Руслан Доскач: На самостроях ніхто ніколи НЕ посипає…

Христина
11 місяців 9 днів тому

На 15-му теж з цим халепа, зверніть увагу на площадку біля “Сімейної пекарні”. Можна огородити – каток буде))). А біля будинків, де є круті спуски, машини з n-ої спроби виїжджають, аж іскри летять.

Віктор
11 місяців 7 днів тому

На 15 мікрорайоні біля 15-го будинку де розміщені магазини аптеки і тд.завжди каток ож блищить осбливо біля пекарні.тут роками ніхто ніколи сніг ілід не прибирає.В чиї це обов’зки входить це вже інше питання.Але хоч би продовбати стежку можна.Моя дружина 6.02.йшла ввечері на роботу і впала біля “Сімейної пекарні”в результаті забій голови і хребта, голова болить по сьогодні.

Валік
11 місяців 9 днів тому

Двірники на роботу приходять о 6 ранку а йдуть додому в 11 ранку сам бачив. Виключення дворнічка яка мете перед Палацом Культури 5 година ранку вона уже ломом лід б’є. Сам був в шоці.

АНАТОЛЬ_
11 місяців 9 днів тому

Дибуляв і я вчора центром… Мало де посипано. Біля ОЖК, пож. майдану, риночку біля стадіону – немає майже нічого. А там де є – піску кіт наплакав. Дивно. Чому комунальники замість збільшувати штат, доскорочувались до того, що вже й багато доріг колгоспом – загальною толокою, один раз на місяць прибирають? Та ще й ображаються. Панове, так зими ніхто не відміняв! Звісно, ви не знали, що вона прийде: думали це станеться так, років через два-три. :))

Eys
11 місяців 5 днів тому

Я неможу ніяк зрозуміти, чому у всіх своїх бідах люди привикли звинуватити когось, ну впав посковзнувся, то , що зробиш так сталось, у комунальників теж вистачає проблем, і телепортів у них немає, щоб за 10 хв все місто від снігу звільнити. Невже наша влада робить тільки негатив, для нашаго міста, але на хороше ви не звертаєте уваги.

editor
11 місяців 5 днів тому

ми не будемо забирати хлібчик з маслом у ТТІ та інших лояльних засобів. Це я про позитиффф у діях міської влади.

АНАТОЛЬ_
11 місяців 5 днів тому

Немає хороших справ у нововолинської місцевої влади. Немає у неї позитиву і бажання служити людям, які її обрали. Не хоче вона, вже вкотре, виконувати своїх передвиборчих обіцянок. Люди для неї – засіб для досягнення цілей по особистому, швидкому збагаченню!

Наталія
11 місяців 4 днів тому

Тротуар від кінця базару до ощадкаси по бульвару Шевченка ніколи не посипається, а про бетонну плиту, яку поклали замість люка декілька років тому, мабуть, забули.

wpDiscuz