коптоо

Трубна справа Коптюка покрита мороком. Прокурор мовчить, як партизан!

3 1443

– Бідзюра, ти нас дістав своми запитами, ми ще з Коптюком не порішали, відчепися!

Подумаєш там, якісь 900 тисяч роздерибанив.

Ми й не такі справи успішно закривали…

 

18 жовтня нововолинець Анатолій Бідзюра надіслав прокурору Володимир-Волинської міжрайонної прокуратури В.Книш інформаційний запит:

“Нововолинське міське відділення Володимир-Волинської міжрайонної прокуратури (прокурор І.Васьовчик) влітку 2017 р. відкрило кримінальне провадження щодо підозри у монтажі нової теплотраси старими, що були у використанні, трубами на вулиці Маяковського у м. Нововолинську.

 

Виконавець робіт (виграв конкурс на їх проведення) – нововолинська приватна ремонтна організація «Сантехмонтаж». Власник – А.В.Коптюк.

 

Нововолинський міський відділ прокуратури, підпорядкований Вам, із траншеї на місці монтажу відібрав зразки змонтованих вже трубопроводів для проведення криміналістичної експертизи. Яка явно затягнулась у часі. Принаймні громадськості міста про це, як і про стан розслідування імовірного злочину, нічого не відомо.

 

Справа була внесена правоохоронними органами до ЄРДР.

 

Прошу повідомити мене:

1) чи підтверджено висновками експертизи, що змонтовані труби раніше використовувались і були покладені у теплотрасу як нові?

2) у якому стані знаходиться ця кримінальна справа – закрита за браком доказів, у стадії розслідування, передана до суду?

 

Фотокопії демонтажу фірмою «Сантехмонтаж» уже прокладених трубопроводів після втручання органів прокуратури додаю”.

 

 

І вже за лічені дні пан Бідзюра отримав від пана Васьовчика таку відповідь:

 

 

По-простому:

 – Бідзюра, ти нас дістав своми запитами, ми з Коптюком ще не порішали, відчепися!

Подумаєш там, якісь 900 тисяч роздерибанив. Ми ще й не такі справи успішно закривали…

 

 

Разом із Анатолієм Бідзюрою РАДАР пильно стежить за перебігом скандальної трубної справи Коптюка.

У ТЕМУ:

“Труби нам возять зі Львова, платня в нас – 12 тисяч, усе легально…” – кажуть робітники Коптюка

 

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

3 Коментар "Трубна справа Коптюка покрита мороком. Прокурор мовчить, як партизан!"

повідомляти

Василь
11 місяців 21 днів тому

Крім того, роз’яснюю, що за змістом п.25 н.1 ст.3 КПК України, Ви (ГРОМАДА МІСТА НОВОВОЛИНСЬКА ) не є учасником кримінального провадження.

Міську владу м. Нововолинська , в особі пана Сапожнікова В.Б. (учасника кримінального провадження) влаштовує заміна паном Коптюком А.В. нормальних труб тепломереж по всьому місті, які б служили ще десятки років, на ГАВНО.
ГРОМАДА МІСТА НОВОВОЛИНСЬКА, в особі пана Сапожнікова В.Б. та пана Гаврилюка А.М. претензій до пана Коптюка А.В. не має, з позовом не зверталась . З вище наведеного, стає зрозумілим, що складу злочину не має. Кримінальне провадження по справі закрити, матеріали справи відправити в архів.

АНАТОЛЬ_
11 місяців 21 днів тому

Схоже, що так. Проте, для І.Васьовчика це так просто не закінчиться. Станеться накладка старих провин на нові. Я не радив би йому виконувати вказівки “ПРОКУРОРА” (він же “ГОЛОВА МІСЬКОГО СУДУ”, він же, схоже, “НАЧАЛЬНИК ПОЛІЦІЇ”) м. Нововолинська товариша В.Сапожнікова, хоча б зі інстинкту самозбереження.

Іра
11 місяців 16 днів тому

Хто б сумнівався, що все пройде тихенько. Поділилися з прокурором….

wpDiscuz